Dodaj do ulubionych

Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wrocławia

12.11.10, 14:05
Ciekawe po co, chyba dlatego, że Zdrojewskim się nie udaje skutecznie zamieszać i zniszczyć świetnego samorządowca, to wchodzi Tusk. Oni nie lubią dobrych ludzi, musi być ich, urawniłowka, nie można się wychylać
Obserwuj wątek
    • kamelo_25 Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wrocławia 12.11.10, 14:16
      Desperaci z platformy chwytają się wszystkiego aby uniknąć kompromitującej porażki Sławomira Piechoty w wyborach prezydenckich. Tu, w bastionie platformy kandydat platformy ma zająć trzecie miejsce, jest to nie do zniesienia dla towarzystwa PO. Zaśmiecili całe miasto billboardami, plakatami, tablicami na słupach energetycznych a teraz przysyłają na odsiecz Tuska i Buzka Pewnie jeszcze do Wrocławia przyjedzie Komorowski, Berlusconi, Barroso, Merkel, jeszcze Putina brakuje do kolekcji. A Pan Piechota będzie otoczony wyżej wymienionym towarzystwem, błyszczał jak choinka i wszystkim ręcę uściskiwał. Żenada.
      • inzynierwojtek Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 01:01
        der1974 napisał:

> Dziwi mnie Tusk, że tego nie widzi i nie wie. Nic nie pomoże ta eskapada panie premierze
        --------------------------------
        Czyli wedlug ciebie Tusk powinien sprawdzic sondaze a pozniej sciagnac spodnie dla tego, kto ma wieksze poparcie na tys. mieszkancow Radwanic czy tez Wolowa? Cos smierdzi tutaj brakiem logiki ...
        • 13monique_n Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 13:57
          inzynierwojtek napisał:

> der1974 napisał:
          >
          > > Dziwi mnie Tusk, że tego nie widzi i nie wie. Nic nie pomoże ta eskapada
          > panie premierze
          > --------------------------------
          > Czyli wedlug ciebie Tusk powinien sprawdzic sondaze a pozniej sciagnac spodnie
          > dla tego, kto ma wieksze poparcie na tys. mieszkancow Radwanic czy tez Wolowa?
          > Cos smierdzi tutaj brakiem logiki ...
          Nie śmierdzi niczym. Tusk się do tej pory nie angażował w przegrane wybory. Akurat Wrocłąw sobie wybrał na wyjątek?
          A zresztą, Piechocie NIC NIE POMOŻE. Zwłaszcza, jeśli dociśniemy pytaniami o to, dlaczego AOW - sztandarowy argument - ma być płatna. Figa, panie Tusk.
          Pan Piechota może do 10% dociągnie.

--
          Wielbię mojego ukochanego chłopa :)
          Jak to mała ludzka zawiść potrafi poprawić spojrzenie na świat :)-mniam mniam
    • odpowie-dzialny Premier Donald Tusk we Wrocławiu z Buzkiem i Pi... 12.11.10, 21:29
      Wszyscy są dobrzy...
      PO-Grzegorz ekspert od koszykówki, Sławek niepełnosprawny prezydent, marszałek ręcznie ponoć sterowany jak za najlepszych czasów komuny, Misiak -work service( głośna sprawa pomocy stoczniowcom) itd.
      PIS-Jackiewicz zabił człowieka to jest fakt jak może startować (nieważne ze w takich czy innych okolicznościach... do nieba nie pójdzie :) ), Kempa ...brak słów prawnik :)
      Dutkiewicz jego zapewnienia o bezpieczeństwie Wrocławia... pamiętam wywiad tv na tle przeciekających wałów, w ekipie Pan Wild... Pan który lubi górować nad innymi ( opinie ludzi pracujących w MPK oraz tych którzy mieli z nim kontakt choćby w UM)
      PSL- Drab szef PSL Dolny Śląsk skazany prawomocnym wyrokiem, DIR- afera, ARiMR -Afera,
      UM- środki Unijne afera
      SLD - stara skompromitowana gwardia odpadła...są młodzi , tylko czy uczciwi ?A może jednak im warto poświęcić trochę uwagi ?
      Brak ludzi niezależnych , nieuwikłanych to bardzo smutne...
    • radkamarcin może zaczną sprzatać 13.11.10, 00:30
      ludzie, obudźcie się!!! w przeciwieństwie do Dutkiewicza Piechota nie musi zaprzszać na publiczne imprezy np Buzka czy Dalajlamy, zeby sobie z nimi zdjęcia robić! Papiez by przyjechał i stwierdził, ze Sławek był ok, tobyscie mu, forumowicze, papiery z Wermachtu wywlekli...Szef PE, Premier i Marszałek popierają Piechote- nie ma tu znaczenia, z jakiej partii-z wygranej, prada? na przezydenta z tej partii lemingi sklerotyczne głosowały? moze czas skończyć z tym pyskaczem, który się z całym rzadem pokłócił i opozycją przy okazji, z mieszkańcami nie, bo się, Popiel jeden, przed nimi obwarował...tak przy okazji...JA MAM DOŚĆ OBECNYCH PROMOWANYCH PRZEZ MIŁOSCIWIE NAM PANUJĄCEGO autorzy rzeźby pod patronatem RD(TO CO WROCŁAW WYPRACOWAŁ NAJLEPSZEGO....TFU! nie zwazajac, ze prokuratura przegląda historię ich grzeszków,wymienionych tez w blogu sklecili LIPNY POZEW przeciwko mnie, zaświadczający nieprawdę i POWOŁUJĄCY SIĘ NA FIKCYJNE DOKUMENTY...może czas coś poza Orwellem w gazetach poczytać? bo to co tu mamy to nie k.... demokracja(ustawowa) tylko jakis pseudototalitaryzm prowincjonalny! i na pewno z prawem nie majacy nic wspólnego...przypominam... to paskudztwo otwierał RD w godzinach pracy!!! z moich podatków!!!
    • manfred211 Premier Donald Tusk we Wrocławiu z Buzkiem i Pi... 13.11.10, 07:18
      Jak niejaki Tusk po tak potwornej odpowiedzialności za tragedię smoleńską ma jeszcze czelność jeździć po Polsce?
      To urąga zwykłej przyzwoitości, to kompletny brak honoru i flanelowatość.

Dlaczego prokurator z urzędu nie wszczyna dochodzenia i nie występuje z oskarżeniem wobec tej osoby o przynajmniej zdradę stanu?

Czy może być coś straszniejszego niż doprowadzenie swoją obłąkaną polityka nienawiści szykan, oszczerstw, oczerniania, szydzenia i lekceważenia ś.p. prezydenta RP pana profesora Lecha Kaczyńskiego (nazwaną perfidnie polityką "miłości") do potwornej śmierci 96 osób?

Dobre samopoczucie tego człowieka i upajanie się rządzeniem (administrowaniem) wskazuje co najmniej na poważne dewiacje psychiczne!!!
      • Gość: dramat On tylko jezdzi a robic nie ma komu IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.10, 22:30
        facet ogarnij się jaki z pana premier.Naucz się mówić po polsku to pogadamy.RRRR i karawana jedzie darrrrej.Podwyzka podatkow,zaciskanie pasa,a skąd wy macie tyle kasy na bilbordy na slupach.Plakaty te takie duże duzo kosztują.Donald why for many zjezdzaj do swojego Peru,badz wiesniackiej Irlandii ktora sie sypie obiecaj im cud Polski by tyrali za grosze w Polsce np.we Wrocku tez kolorowo nie jest może przyjadą Irandczycy.Ludzie z innych partii z własnej kieszeni,a wy jakims cudem macie z własnych srodkow.Kto wam placi Sobiesiak????????Posprzątaj te plakaty i spadaj bo nawet do spalenia się nie nadają.Hasło na plakacie Euro 2012,jakiegos waszego kandydata czy to normalne,ale to od czasów PIS wiadome że mamy Euro.Może znów powieciee że to wasz sukces..Zacpfanie propagujecie cały czas nawet porządnego radia w kraju nie ma.Czy to tali TVN nowoczesny.Wystarczyłaby jedna tv i stacja radiowa PISU,by się rozróżniać od radia maryja i Trwamu to wtedy siedzicie i płaczecie z poparciem 10procent.Tak macie wymowcke radio maryja Rydzyki i Trwamy bo mentalnie na tym to polega patologie zacofania umacniac po trupach by nikt im władzy nie odebrał.Cwaniaki jesteście,ale to jest wszystko do czasu zapamiętaj chamie.
        • Gość: dramat Tak apropo dzielic mozesz sobie Irandie badz IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.10, 22:51
          Peru,a Polska jest jedna.Każdemu należy pomagać,jak to było w powodzi bez podziałów czy to w Bogatynii,Sandomierzu.Coś ty Dondi zrobił dla Bogatynii???We Wrocku nie manny z nieba tez więc tymi hasełkami z Bronkiem mozesz kozy doić.Najlepiej to ma Wieśszawa i za ten wielki moloch należy się szybko wziąść bo wszystkie rejony rozgrabi i zadłuży kraj na potęgę.
          • arquette Re: Irlandia...a.... 15.11.10, 12:45
            premier wymieniał kraje, do których gospodarki sie zblizamy:) natomiast nalezy zwrócić uwagę, ze istnieje tez kilka państw, wielkoscia i siła własna militarna, porównywalnych do Dolnego Ślaska-gdzie zaczynało sie tak samo-ekipa rzadzaca skłóciła sie z władzami państw wiekszych, od których region był zalezny....to np:Oseria, Abchazja, Kosovo. polityka typu ,,rząd na Madagaskar", ,,mam rzad w d...",, nikt mi się nie będzie wtracał" wskazuję, ze obecny włodarz miasta , podlegajacy jakoby władzom państwowym(nie przesadzajmy, Wrocław to tylko jedno z wielu miast w Polsce, i nie wystapił Dolny Ślask o autonomię!) moze wskazywać, ze za kilka lat będziemy mieli tu i komisarza, i NATO i fajerwerki...... bo ignorancja w stosunku do władz państwowych w końcu zmusi rzad Polski, a moze i UE do reakcji:))) chcemy takich rozrywek-zapłaty za fontanny, stadion i gigantyczne dziury w ziemii(zreszta-tym samym bunkrów juz nie mamy!)?
    • der1974 Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 01:18
      Z radością za tydzień popatrzę na minę posła Piechoty i premiera Tuska, który tak nielubianego człowieka popiera. Dziwię się Panu panie Premierze bo akurat PO poperam od samego jej powstania we wszystkich wyborach. Ale na Piechotę nie zagłosuję nigdy. Pan Piechota jest we Wrocławiu znany i niezbyt lubiany. Z racji tego jakim jest człowiekiem - jak sądzę subiektywnie. Ja miałem okazję go poznać osobiście. I nigdy nie zagłosuję na kogoś takiego. Nigdy. Kazdy inny kandydat jest po prostu lepszy wg mnie jako wyborcy. Liczy się etyka, uczciwość i skuteczność w załatwianiu spraw publicznych. Niech każdy sobie oceni posła Piechotę wg tych kryteriów. Ja to zrobiłem.
      --
      The more you move, the less you die
    • knock.out.4 Pewnie Donaldowi powiedzieli że PO ma 40% 15.11.10, 08:00
      i jego poparcie da 50%. Na dowód pokazali gazetę. Haha.

Wczoraj wreszcie ktoś się pofatygował żeby osobiście zdobyć mój głos. Sympatyczna pani w parku rozdawała swoje ulotki z programem. Krótkim. "Mój program to wsłuchiwać się w wasze potrzeby". Otóż moją potrzebą jest żeby została Pani radnym ;) Jak Pani wygra zrealizuje swój program w 100% ;)
    • der1974 Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 12:50
      Zastanawiałem się czy nie zagłosować na PO na listach do rady miasta, powiatu i sejmiku. Ale skoro pan Tusk popiera pana posła Piechotę zagłosuję na listę Dutkiewicza.

Trzeba znać to miasto panie premierze zanim sie poprze nieodpowiedniego kandydata.
      --
      The more you move, the less you die
    • map4 Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 14:28
      Niech jeszcze Tusk wytłumaczy lemingom dlaczego mają głosować na faceta, którego indolencja doprowadziła w 1997 roku do uwalenia zezwolenia na budowę AOW przez NSA.

A były to czasy, w których AOW kosztować miała 700 mln złotych, a nie tak jak teraz miliardy ...

--
      Wrocław bez cenzury
        • map4 Re: Donald Tusk przyjedzie w poniedziałek do Wroc 15.11.10, 16:08
          michal.garstka napisał:

> napisz coś więcej na ten temat jeżeli wiesz.

Rok 1997: minister infrastruktury, niejaki Marek Pol publicznie chwali się, że pieniądze na budowę Autostradowej Obwodnicy Wrocławia są zaklepane i leżą w Warszawie, na koncie zarządzanego przez niego ministerstwa.

Niestety, ciągle nie ma zezwolenia na budowę. Po wielu bojach sprawa zezwolenia na budowę ląduje przed obliczem NSA, który ostatecznie zabrania jej wybudowania w pierwotnej lokalizacji.

AOW zaprojektowana pod osobistym nadzorem niejakiego Sławomira Piechoty, naówczas z nadania Bogdana Zdrojewskiego przewodniczącego rady miejskiej Wrocławia przebiega bowiem przez na dziko rozbudowany cmentarz parafialny.

Żaden z urzędników odpowiedzialnych za wytyczenie AOW nie uznał za stosowne ruszyć dupy z gabinetu na wizję lokalną w teren. Po prostu chłopaki wzięli mapy i zaraz za osiedlem kosmonautów pociągnęli autostradę. Niestety, klecha był szybszy no i AOW diabli na czternaście następnych lat wzięli. Gdyby urzędnikom od Piechoty oraz samemu przewodniczącemu zechciało się wtedy kupry ruszyć, to bezprawne zagarnięcie terenu przez klechę nie uszłoby mu płazem. Groby można byłoby przenieść, kościołowi o zabór mienia proces wytoczyć a autostradę w jej pierwotnym biegu wybudować.

Bajer polega bowiem na tym, że Odra na wysokości osiedla kosmonautów jest O WIELE węższa i nie ma tam żadnych wysp. Co oznacza, że most autostradowy kosztowałby ułamek jego dzisiejszej ceny. Cała AOW w 1997 roku miała kosztować (wraz z mostem) ok. 700 mln złotych.

W tym świetle hasło kandydata Piechoty, to o szybszym rozwoju miasta brzmi co najmniej komicznie.

Sprawa była swego czasu we Wrocławiu dość głośna. Dziwi mnie, że lemingi tak krótką pamięć mają ...

--
          Wrocław bez cenzury
          • 1410_tenrok hartz IV znowu pitoli, jak zwykle! 15.11.10, 22:15
            widzisz, doopku, nawet tego nie wiesz! Trasa AOW jest pochodzenia planistów komunistycznych! Niestety, planiści swoje, a życie swoje, czyli:
            a. plan trasy leżał w biurkach komisji planowania, poza którą nikt o nim nie wiedział
            b. na ulicy Warcianskiej w najlepsze dawano pozwolenia budowlane..................
            c. a klecha zakładał się na lewo boże poletko................

Ad. a - to ewidentna wina wcześniejszych paraurzędników
            Ad. b - tu obecna władza połeniła błąd, ponieważ winna jest wynagrodzić krzywdy obywatelom, którzy zawierzyli własnemu państwu. no, ale jeszcze wiele lat upłynie, zanim doprowadzimy do stanu posiadania normalnych sług obywatelom na urzędach.
            Ad. c - czarni, wiadomo, kochają bezprawie, ponieważ odpowiadają jedynie przed swoim stwórcą. A co i tam jakieś prawo ludzkie.................

A wedle ciebie idioto, to oczywiście wina Zdrojewskiego, Dutkiewicza, Tuska oraz innych przeciwników politycznych................

Apage satana!
            • map4 Re: hartz IV znowu pitoli, jak zwykle! 16.11.10, 07:47
              1410_tenrok napisał:

> widzisz, doopku, nawet tego nie wiesz! Trasa AOW jest pochodzenia planistów kom
              > unistycznych! Niestety, planiści swoje, a życie swoje, czyli:
              > a. plan trasy leżał w biurkach komisji planowania, poza którą nikt o nim nie wi
              > edział

Pan Piechota odpowiedzialny był za zaplanowanie AOW. Czyżbyś sugerował, że zamiast się przyłożyć do roboty, po prostu wyjął z szuflady komunistyczne kwity, które bez sprawdzenia przedłożył jako obowiązujący plan autostrady ?

Czyż to nie jest wspaniały zbieg okoliczności, ba cud nawet, że akurat w momencie, w którym plan AOW jest potrzebny zostaje on znaleziony w komunistycznym biurku ?

> b. na ulicy Warcianskiej w najlepsze dawano pozwolenia budowlane...............

Kto te pozwolenia wydawał ? Krasnoludki ?

Co właściwie robili Zdrój, Piechota i reszta przez siedem lat od przejęcia władzy ?
              Na pewno nie zaglądali do biurek w urzędzie miasta - tak wynika z Twojego postu.

> Ad. a - to ewidentna wina wcześniejszych paraurzędników

... a nie ich następców, którzy przez siedem lat nie mieli czasu zinwentaryzować zawartości własnych biurek ?

> A wedle ciebie idioto, to oczywiście wina Zdrojewskiego, Dutkiewicza, Tuska ora
              > z innych przeciwników politycznych................
              >
              > Apage satana!

Nieźle wkopałeś Zdroja, Piechotę i resztę chłopców z ferajny. Szczerze: nie spodziewałem się, że w urzędzie miasta panował już za Zdrojewskiego aż taki burdel. Przez siedem lat nie wiedzieć, co robili poprzednicy ...
              a potem na ślepo im zaufać ... i paść na pysk.

Pojęcia lenistwo, indolencja, głupota i naiwność nabierają zupełnie nowego światła - dzięki Twoim wyjaśnieniom działań panów Piechoty i Zdrojewskiego.

To (imho) bardzo ważny głos w kampanii wyborczej PO. I za ten głos jestem Ci dogłębnie (serio!) wdzięczny.

--
              Wrocław bez cenzury
              • 1410_tenrok za planowanie AOW 16.11.10, 12:14
                był odpowiedzialny zupełnie inny człowiek i w zupełnie innym czasie, IDIOTO!
                I wiem to od roku 1992!

Przestan wreszcie pitolić te dyrdymały!

PS.
                butelki odniesione??????
                • map4 Re: za planowanie AOW 16.11.10, 17:26
                  1410_tenrok napisał:

> był odpowiedzialny zupełnie inny człowiek i w zupełnie innym czasie, IDIOTO!
                  > I wiem to od roku 1992!

nieważne, kto to robił, przecież nie chodzi o szeregowego urzędnika, który machał po planach ołówkiem. Chodzi o to, kto za to odpowiadał. A odpowiedzialność za projekt AOW ponosił Sławomir Piechota, z nadania Bogdana Zdorjewskiego.

Przecież za przegraną bitwę nie odpowiada szeregowy żołnierz, tylko prowadzący ją generał. W naszym przypadku - Sławomir wtedy przewodniczący rady miejskiej Piechota.

> PS.
                  > butelki odniesione??????

Dziękuję za troskę, jak widać na internet mi jeszcze wystarcza.

--
                  Wrocław bez cenzury
                  • garym Re: za planowanie AOW 18.11.10, 15:58
                    map4 napisał:

> 1410_tenrok napisał:
                    >
                    > > był odpowiedzialny zupełnie inny człowiek i w zupełnie innym czasie, IDIO
                    > TO!
                    > > I wiem to od roku 1992!
                    >
                    > nieważne, kto to robił, przecież nie chodzi o szeregowego urzędnika, który mach
                    > ał po planach ołówkiem. Chodzi o to, kto za to odpowiadał. A odpowiedzialność z
                    > a projekt AOW ponosił Sławomir Piechota, z nadania Bogdana Zdorjewskiego.
                    >
                    zagalopowałeś się, za budowę autostrad odpowiedzialna jest GDDKiA czy też jej poprzedniczka Agencji Budowy i Eksploatacji Autostrad. I to oni wyznaczali przebieg AOW a nie urzędnicy miasta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka