Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Dolnośląskie   Wrocław   Wrocław   Re: Klaus Bachmann: Ja...

Komentarze do artykułu

Klaus Bachmann: Jak walczyć z rasizmem

W kwietniu Juliusz Malema, szef organizacji młodzieżowej Afrykańskiego Kongresu Narodowego, partii rządzącej w RPA, odśpiewał publicznie pieśń "zabij Afrykanera". Sąd zakazał mu tego, ale Malema wyjechał do Zimbabwe i zaśpiewał tam ją jeszcze raz. Tej samej nocy Eugene'a Terre'Blanche, farmera i lidera prawicowej partii Afrykanerów, zasztyletowali w sypialni jego robotnicy.

Re: Klaus Bachmann: Jak walczyć z rasizmem

Autor: ddyzma5 28.12.10, 11:07
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Przed laty nijaki Ignac Bubis , były lider Żydów niemieckich przed kamerami TV powiedział :
Nie wszystko co my Żydzi nazywamy antysemityzmem , jest nim. Po prostu mamy w tym cel używać takiej nazwy.
Wydaje mi się , że Klaus Bachmann również ma w tym cel każde podobne zjawisko o którym tu jest mowa nazywać zjawiskiem rasistowskim.
Cóż to może oznaczać ?
Może oznaczać to, że Klaus Bachmann nie jest tylko profesorem ale jest również błaznem intelektualnym.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.