Dodaj do ulubionych

Wybory parlamentarne: Platforma stawia na Zdroj...

31.01.11, 09:36
i znowu ,,stare kotlety'', czyli zero wyboru, ale jest wyjście ,,olewam wybory''.pl. Czyli jak nie dać się ogłupiać, dostając do wyboru wciąz te same osoby. Dlaczego nie glosowac na Bogdana? To proste, jaką inicjatywą wykazał się owy Bogdan w temacie lobbowania za poprawą infrastryktury powodziowej? Zresztą żaden z polityków się nie popisał. Jeśli nawet w rękach samorządu spoczywa większość teamtów, to co robili posłowie od 1997r, w temacie prawa budowalnego i owocem tego ,,działania, sukcesów''itd są kolejne bloki na Kozanowie, wybudowane na polach zalewowych. Kto w naszym kraju uchwala ustawy? Nauczony powodziami, jedną naucze wyciągnąłem, obywatel to maszynka do głosowania bez prawa wyboru. Dostaje się tych samych ludzi, a NASZ obowiązek to iśc głosować!!!! A ja mam to gdzieś i głosowac nie bedę. Moze dojdzie do tego ,że parlament sam się wybierze?
Edytor zaawansowany
 • baca56 31.01.11, 09:41
  Cała Polska głosuje na listy Frontu Jedności Narodu układane przez towarzyszy z Komitetu Centralnego !!! Historia POwtarza się jako farsa.
 • Gość: julka IP: *.143.161.194.rev.kbt.pl 31.01.11, 11:33
  A Rysie, Zbyszek, Miro, Grzechu i Misiak ? O najbardziej dochodowych członkach zapominacie platformo ?

  :)
 • Gość: o!o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 12:22
  może wreszcie wywiązać się z obietnic? Przecież nikt dobrowolnie nie odsunie się od koryta, ale pomarzyć trzeba. Skończą się układy, partyjne listy, pozostanie prosta relacja wyborcy-poseł.
 • wlwl 31.01.11, 09:50
  A co z dziećmi? Nie mają? Przecież też trzeba by o nie zadbać!
 • Gość: Emi IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.11, 10:08
  Dzieci mają i idąc dalej ta ścieżka można się spodziewać, że niedługo będziemy ich mieć na liście. Podobno to nie jest polityczny nepotyzm, a jak to nazwać inaczej? Pani Zdrojewska pierwszy raz kandydowała w wyborach samorządowych w 2002 r. z pierwszego miejsca - tylko dlatego , że jest żona byłego prezydenta!!! Jeżeli w PO mamy głosować tylko na nazwisko to znaczy, że partia zrównuje się z najgorszymi! Jest mi wstyd i przykro, bo jestem członkiem tej partii.
 • niestaly_czytelnik 31.01.11, 11:50
  www.pardon.pl/artykul/7782/syn_ministra_w_rzadzie_tuska_dilerem_narkotykow
 • 1-jas 31.01.11, 10:03
  To może Jarosław niech nie startuje w wyborach a do tego może i Napieralski, wtedy będziesz miał wybór a nie ciągle te same socjalistyczne mordy się pchają. O Zdrojewskiego się nie martw, bo facet dobrze się spisał w 97 roku, niestety rządy SLD i PiS nie doprowadziły do zmiany prawa i wału na Kozanowie nie udało się wybudować. Całe szczęście, że ten temat już będzie rozwiązany, bo na wiosnę rusza budowa wału.
 • Gość: Kleofas IP: *.wroclaw.mm.pl 31.01.11, 10:12
  ja postawię w wyborach na Tolka Banana !
 • Gość: M IP: *.internetia.net.pl 31.01.11, 10:39
  tylko co ma wał, do prawa budowlanego i stawiania bloków na terenach zalewowych? Ciemnota, nawet wśród oświeconych bywa zgubną
 • www.piotr.26 31.01.11, 12:52
  A moze Oswiecim odbuduje,tam twoje miejsce...
 • sosiu-1 31.01.11, 11:37
  Na Prezydenta! Bo te nieudaczniki z magistratu i amatorzy od wszystkiego niedługo sprowadzą Wrocław, (który ty wyniosłeś na wyżyny z zapyziałych miast polskich), na psy!!! Realizują twoje pomysły przypisując je sobie!!! Nie realizują zamierzeń z pierwotnej wersji, tylko okrojone i zmienione po ichniemu stają się bublem(tramwaj+)!!! Działają na gruncie przygotowanym przez ciebie, o wiele łatwiejszym a non stop się kompromitują!!! Tłuszczy opowiadają jacy to oni nie są wspaniali w pomysłach a tak naprawdę to propaganda która sprowadza Wrocław do katastrofy!!! Już wyprzedziły nas inne miasta, które za twojej prezydentury były daleko za nami!!! Prawda o Wrocławiu dzisiejszym jest zupełnie inna niż ta którą przedstawia na ekipa rządząca z Dutkiem i sp-ką, tacy ludzie jak Adamski poza tym że jest krewnym prezia nie wnosi do miast nic a tylko mu szkodzi, nielogicznymi pomysłami!!! Wrocław podąża ku katastrofie!!! Zdroju bez ciebie spadniemy do drugiej dziesiątki miast!!!
 • Gość: Lord Of Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 31.01.11, 12:50
  to miasto Cię nie chce i Twojej familii, synekury modne są w Warszafce u boku Donka , Mirka i Zbycha ... u doborowej Platformerskiej ekipy.
 • koga-6 01.02.11, 20:18
  Panie Zdrojewski jest pan obcym w tym miescie jak panska familia.A wybory to panskie przeklenstwo powiemy prawde o obcych.
 • map4 31.01.11, 13:16
  sosiu-1 napisał:

  > Na Prezydenta! Bo te nieudaczniki z magistratu i amatorzy od wszystkiego niedłu
  > go sprowadzą Wrocław, (który ty wyniosłeś na wyżyny z zapyziałych miast polskic
  > h), na psy!!!

  Że niby co ? A kto tych nieudaczników w magistracie pozatrudniał ?

  Pan Zdrojewski bardzo zgrabnie zadłużył Wrocław, to mu trzeba przyznać. Był również jednym z pierwszych prezydentów polskich miast, którzy zaczęli stosować kreatywną księgowość. Zdroju twierdził, że odchodząc z urzędu miejskiego zostawił miasto zadłużone na trochę ponad 30% budżetu. Dutkiewicz twierdzi, że gmina zadłużona była wtedy na prawie 60%

  Albo jeden z nich kłamie, albo obydwaj nie wiedzą o czym mówią.

  Zdrojewski jest osobiście odpowiedzialny za przespanie sprawy nowego wrocławskiego lotniska. Po wyniesieniu się czerwonoarmiejców z Brzegu można było przenieść tam tanim kosztem wrocławskie lotnisko i urządzić je razem z Opolem. Byłoby taniej. Cały południowy Wrocław zyskałby na tym - byłoby mniej hałasu, nie byłoby ciągłych przepychanek z mieszkańcami Smolca a Wrocław zyskałby przy okazji szybką linię kolejową do lotniska oraz zalążek wrocławskiego S-Bahnu łączącego go z Opolem. Jaki wpływ na ceny mieszkań we Wrocławiu miałoby takie szybkie połączenie kolejowe z Opolem, pozostawiam wyobraźni lemingów.

  Zdrojewski odpowiada za upstrzenie miasta potworkami architektonicznymi typu solpol, termos i koniopój w rynku.

  To Zdrojewski przecież tak niemrawo budował obwodnicę śródmiejską, że po trzydziestu latach jej budowy istnieje zaledwie połowa. To Zdrojewski kompletnie przespał lata 90 ubiegłego wieku i nie stworzył nawet zalążka komunikacji aglomeracyjnej.

  To Zdrojewski współdecydował o zamknięciu dworca świebodzkiego. To Zdrojewski zgłosił (już wtedy duszące się w korkach miasto) do Expo, gdzie Wrocław otrzymał całe dwa głosy (jeden od polaków, a drugi, bo się ktoś w głosowaniu pomylił). Konie kują, a tu nagle żaba nogę podstawia ... Skutek był łatwy do przewidzenia, salwy śmiechu również.

  To za Zdrojewskiego przecież oddelegowany przez niego ówczesny przewodniczący rady miejskiej, niejaki Sławomir Piechota koncertowo spieprzył sprawę budowy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wytyczając ją wraz z kolegami od wojewody środkiem nielegalnie poszerzonego cmentarza. Powodem tego genialnego planowania było lenistwo urzędników, którzy wyrysowali AOW na mapach bez przeprowadzenia wizji lokalnej. Ani Piechocie, ani Zdrojewskiemu nigdy włos z głowy za to czternastoletnie opóźnienie w budowie AOW włos z głowy nie spadł.

  Obecne problemy na budowie AOW oraz koszty jej mostu mają swe źródło w erze Zdrojewskiego. Horrendalne ceny autostradowego mostu na Odrze są prostą pochodną jego beznadziejnego położenia. Obecną trasę AOW zawdzięczamy wyłącznie panom Zdrojewskiemu, Piechocie i kolegom z Wrocławskiej Grupy Trzymającej Władzę a pośrednio Najwyższemu Sądowi Administracyjnemu, który w 1997 roku swoim wyrokiem pierwotną decyzję lokalizacyjną dla AOW uchylił.

  Reasumując: mogę Twoją nostalgię za Zdrojewskim zrozumieć, na obecne wyczyny Dutkiewicza patrząc. Tak to już bywa, że w królestwie ślepych królem jest jednooki.
  Ale bez przesady, Zdrojewski był co najwyżej przeciętnej klasy burmistrzem. To, że Zdrojewski na tle Dutkiewicza błyszczy, zawdzięcza wyłącznie Dutkiewiczowi, a konkretnie jego niekompetencji na obecnie zajmowanym stanowisku.

  --
  Wrocław bez cenzury
 • Gość: Kleofas IP: *.wroclaw.mm.pl 31.01.11, 13:32
  map4
  ........

  > Reasumując: mogę Twoją nostalgię za Zdrojewskim zrozumieć, na obecne wyczyny Du
  > tkiewicza patrząc. Tak to już bywa, że w królestwie ślepych królem jest jednook
  > i.
  > Ale bez przesady, Zdrojewski był co najwyżej przeciętnej klasy burmistrzem. To,
  > że Zdrojewski na tle Dutkiewicza błyszczy, zawdzięcza wyłącznie Dutkiewiczowi,
  > a konkretnie jego niekompetencji na obecnie zajmowanym stanowisku.
  >  Ale za to, jak pięknie dawał sie fotografować na wałach, niczym młody bóg. To on, jedyny, walczył na wałach, gdy inni spali wiedząc o czuwaniu p. Zdroja .....
 • tylkosld 31.01.11, 12:23
  Państwo Zdrojewscy powinni jeszcze swoje dzieci wstawić na listę kandydatów do parlamentu w wyborach :)
  Platforma potrzebuje nowych twarzy może jakiś licealistów ... by tak wstawiła a jak nie może to niech zmieni konstytucję... Przyznam że Pan Zdrojewski jest kwiatkiem w PO..... reszta to typowa Platforma Obywatelska. Rychu, Zbychu, Ludwiczak,Misiak,Jaros,Protasiewicz,,Piechota legendarny pracownik Impela :) Jeden Zdrojewski nie uratuje wizerunku patii.
 • beznadziejnick 31.01.11, 13:11
  -> Bogdan Zdrojewski będzie lokomotywą PO we Wrocławiu

 • Gość: o!o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 13:59
  co z tego kiedy produkt marny. Władzę trzeba nie tylko zdobyć, trzeba ją także sprawować, czyli wykonywać. A tu PO daje d... raz za razem. Może poprosić specjalistów o radę?
 • dawid28 31.01.11, 13:55
  Futbol.pl pomaga Antosiowi!
  W życiu, tak jak w sporcie, nie zawsze wszystko układa się idealnie. Mały Antek ma poważną wadę serca – on dobrze wie, co to znaczy, gdy sprawy układają się nie po naszej myśli. Mimo kilku operacji wciąż nie może grać w piłkę z kolegami z podwórka. W tej chwili największym problemem Antosia i jego rodziców jest zebranie pieniędzy niezbędnych do przeprowadzenia operacji w klinice w Monachium. Pomóżmy mu w tym razem!
  Już niedługo wystawimy na licytację koszulki przekazane przez Pawła Nastulę i Łukasza Załuskę - ci sportowcy wiedzą, jak ważne jest wyciągnięcie ręki do tych, którzy szczególnie potrzebują pomocy.
  Polski bramkarz oddał koszulkę pomocnika Celticu Glasgow Ryana Conroya. Na trykocie podpisało się kilku zawodników The Bhoys - m.in. Scott Brown, Georgios Samaras, Emilio Izaguirre. JUŻ NIEDŁUGO DO WYLICYTOWANIA NA ALLEGRO!
  Paweł Nastula, mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata, podarował koszulkę ze swoim autografem.
  JUŻ NIEDŁUGO DO WYLICYTOWANIA NA ALLEGRO!
  Futbol jednoczy, trudne sytuacje również - pomóżmy wspólnie Antosiowi.
  Chcecie pomóc w inny sposób? Oto apel o pomoc dla Antosia, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne szczegóły.
  "POMÓŻCIE NAM URATOWAĆ SERDUSZKO ANTOSIA!!!
  Mój synek Antoś urodził się z bardzo poważną wadą serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewej komory (HLHS). Potocznie mówiąc, ma tylko połowę serduszka. Jest to najcięższa wada wymagająca co najmniej trzech operacji kardiochirurgicznych. Mimo swoich 2,5 roku przeszedł w życiu więcej, niż niejeden dorosły. Antoś przeszedł pierwszą operację w trzecim tygodniu życia. Dwa tygodnie później był operowany ponownie. Niestety, w wieku 8 miesięcy przy okazji rutynowego badania okazało się, że synek ma tętniaka na jedynej komorze. Dlatego Antoś przeszedł przedostatni etap leczenia operacyjnego, poprzedzony cewnikowaniem serca, przy okazji którego zamknięto wrota tętniaka. Operacja była niezwykle trudna i ryzykowna. Trwała dziewięć godzin. Dokładnie rok temu kolejnym cewnikowaniem poszerzono mu światło znacznie przewężonej już lewej tętnicy płucnej.

  W chwili obecnej stan Antosia znacznie się pogorszył i synek został zakwalifikowany w trybie pilnym do kolejnej operacji, która ma się odbyć na początku 2011 r. w Klinice Großhadern Uniwersytetu Ludwiga Maximilliana w Monachium. Niestety operacja jest niezwykle kosztowna (20 100 euro) i nie stać nas na sfinansowanie zabiegu z własnej kieszeni. Ponadto, mamy niewiele czasu na zebranie takiej kwoty. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe.

  Antoś jest cudownym, radosnym dzieckiem z niewiarygodnym poczuciem humoru. Dla nas jest całym światem!
  Lidia Zbudniewek
  Darowizny na leczenie Antosia można wpłacać na adres:
  Fundacja 'Dziecięcy Uśmiech'
  ul. Jagiellońska 34
  96-100 Skierniewice
  Numer rachunku bankowego:
  eKONTO 22 1140 2004 0000 3102 4185 3898, koniecznie z dopiskiem dla Antosia Franasa"
 • Gość: korek IP: *.klodzko.hypnet.pl 31.01.11, 15:11
  To, że GW lansuje Zdrojewskich, nic nie oznacza, hipokryzja obojga i działania na szkodę miasta, te intrygi, knowania, przerastają wyobraźnię. Tacy ludzie powinni być eliminowani do zera, w innych czasach byliby wywiezieni z miasta na taczkach.
 • Gość: rodowity wroc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.11, 17:08
  zdrojewscy polegna i nie ma co do tego zadnych watpliwosci, to zwykly lanser i kretacz, cale lata 90-te zostaly zmarnowane i tylko na powodzi sie wybil nie robiac nic, sorki udzielal wywiadow na walach oczywiscie a odpowiednio przygotowana charakteryzacja.
  to wlasnie w latach 90-tych takie miasta jak podznan nam odskoczyly.
  a jego zonka tyo juz jest typowy przyklad wiejskiej baby ktora jedynie nadaje sie do ciagniecia za hamulec reczny inaczej piszac renata beger tylko ze z innym nazwiskiem.
 • valkiria44 31.01.11, 16:14
  Niestety redaktor Szymański mija się z prawdą opisując sytuację we Wrocławskim SLD. Pan Uczkiewicz po tragicznej porażce i skłóceniu środowiska nie ma szans na start z Wrocławia. Pan Mołoń osiągając jeden z gorszych wyników do sejmiku woj. i NIE ZDOBYCIU MANDATU RADNEGO raczej też nie ma dobrych rokowań. Więc zostaje Pan Krasoń wedle zasady Divide et impera.
 • tylkosld 31.01.11, 18:47
  Kiedy ludzie przejrzą na oczy że PO nie jest partią dbająca o ludzi a PiS szuka tylko konfliktów.
  Dutkiewicz i jego zarząd zadłuża coraz bardziej nasze miasto Wrocław..... koncert nowo roczny, krasnale, promocja miasta itd. a efekt taki bezrobocie się zwiększa, brak modernizacji miasta zgodnie z potrzebami mieszkańców....gdyby nie pieniądze z Unii to nic by się nie głosujecie na partie z programem i na ludzi z doświadczeniem i nie koniecznie musi to być lewica.
  Tylko nie ma innej alternatywy jak na razie. Po,PIS,Dutkiewicz i bierne PSL już się wypaliło.
  Czas na trzeźwo myślących ludzi. Tylko SLD
 • valana 31.01.11, 19:13
  Mam gratisowy pomysł dla każdej, poza PO, partii, wystawiającej kandydatów we Wrocławiu. Wystarczy znaleźć, dla każdego z okręgów po jednym, kandydata płci obojętnej o nazwisku Zdrojewski. Ależ by się pochrzaniło! No i zasadnym byłaby nazwa "Wrocław-Zdrój".
  Pomysł oddaję darmo. Wydaje się i zabawny, i pouczający.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka