Dodaj do ulubionych

Minister zdrowia zdecyduje, kto będzie rządził ...

15.03.11, 13:34
o Andrzej doczekał się nowego zdjęcia! Tak czy owak dalej wygląda jak prokurator z serialu "Gliniarz i prokurator" :)

1.fwcdn.pl/po/50/64/95064/7194833.3.jpg?l=1223518940000
Edytor zaawansowany
  • Gość: decyzjajestprosta IP: *.sip.mia.bellsouth.net 15.03.11, 14:18
    Trzeba poszperac w ich rodowodach poniewaz mysle szczegolnie na podstawie ich zachowania ze pokrewienstwo jest bardziej zblizone do:

freedomslighthouse.net/wp-content/uploads/2010/10/saddamwmd.jpg
    a tu koles: www.travel-images.com/photo/photo-israel331.html
  • Gość: decyzjajestprosta IP: *.sip.mia.bellsouth.net 15.03.11, 14:22
    oj wej oberwie mi sie od AD, Dupka i lojalnych kolesiow za ten zart :)

www.impawards.com/tv/house_of_saddam_xlg.html
  • Gość: botutajchodzio.. IP: *.sip.mia.bellsouth.net 15.03.11, 14:44
    Kurcze blade przeciez to jest tak oczywiste, jak ja moglam sie zrobic w jelenia.
    Teraz wiem dlaczego Dupek posiada tak sterczace uszy:
    thegenome.deviantart.com/art/Desert-man-139196730

• Gość: lexik IP: *.internetia.net.pl 15.03.11, 23:18
    Wkrótce grzeszków pana Ryszarda cd ... bo rusza proces karny przeciwko rektorowi Andrzejakowi o utrudnianie działalności Ogólnopolskiemu Akademickiemu Związkowi Zawodowemu. Przyjacielska Andrzejakowi wrocławska śródmiejska prokuratura rejonowa chciała sprawie ukręcić łeb, ale "umorzonka" nie klepnął sąd i proces teraz ruszyć już musi ...
  • Gość: babkazwroclawia IP: *.sip.mia.bellsouth.net 15.03.11, 15:35
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: wrocławianin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 18:21
    Czy, aby przeczytać i zrozumieć ...tekst w języku polskim... trzeba jeździć do Warszawy?
    Za co forsę biorą radcy prawni?
    Oni chyba umieją czytać?!
  • Gość: rumcajs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 20:10
    Andrzejak zachowuje się tak jakby chciał być "dla publiki" na urlopie, ale w zasadzie dalej rządzić... czyli z tylnego siedzenia....... tylko kim i czym?.......
    To już zakrawa na kpinę....
    Facet umawia się po dżentelmeńsku, że idzie na urlop.....a teraz "przerywa go", bo "nie zgadza się z tekstem statutu, który sam przecież podpisał!!!!!.....
  • Gość: AM 2011 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 20:21
    Andrzejak nie zgadza się z zapisami statutu, nie zgadza się z decyzją ministra, nie zgadza się z >70% ale <75% głosów elektorów. Wprowadza cenzurę na stronach internetowych uczelni. Cała ta sytuacja nie zgadza się z normalnością, zdrowym rozsądkiem i elementarnym poczuciem przyzwoitości. Andrzejak robi wrażenie uzależnionego od funkcji. Jego otoczenie, które popycha jego i uczelnię do katastrofy, też się zachowuje jak uzależnione. Czy łamiąc statut Andrzejak nie dostarczył argumentów, że naruszył prawo i powinien być odwołany, a nie zawieszony?
  • Gość: nicsmiesznego IP: *.218.38.84.otvk.pl 15.03.11, 22:24
    Nie dotyczy mnie nagona na rektora ale ta sonda jest chamska. Ze swojego wyglądu też się narywasz dupku?
  • mistrzu_ogniowy 15.03.11, 22:53
    Może i dla Ciebie się znajdzie jakiś epizod!
    A odpowiadając na Twoje pytanie: zlewam się tylko z ludzi bez honoru, a tą sondą chcę pokazać Andrzejowi, że nie musi się tak kurczowo trzymać stołka i siać ferment na uczelni, bo życie oferuje mu wiele innych możliwości!
  • Gość: nicsmiesznego IP: *.218.38.84.otvk.pl 15.03.11, 23:07
    Epizod powiadasz? :))) Chyba, że jako pacjent. Można pisać o braku honoru, trzymaniu się stołka bez obrażania wyglądu zewnęterznego. Zwłaszcza anonimowo, bo gdybyś to powiedział w oczy to wtedy rozumiem. Czy masz okazje widywać rektora i z kłaniać się na dzień dobry? Dobranoc.
  • Gość: korn IP: *.wroclaw.mm.pl 15.03.11, 23:36
    Ziętek; wybawca; chyba pęknę ze śmiechu; stare partyjne metody i drobny szwindel ze sprzedawaniem samemu sobie patentów na szkodę Akademii; i to gremium co podpisało petycję- uhh same tuzy
  • Gość: babkazwrocalwia IP: *.sip.mia.bellsouth.net 16.03.11, 00:59
    Pare lat wstecz pewna grupa studentow z ktoregos rocznika oskarzyla nauczycielke za to ze plagiatowala wyklady prosto co slowo z wikipedia i tandetnie czytala to w klasie pod nosem. Potem na AM zlapali nute, jeszcze przed wybraniem tego rektora i na akademi zaczeli sie katowac o plagiaty, w ktore wiekszosc jest wplatana nie przypadkowo. Wszedl ten dziad na tron i rozpoczela sie otwarta bitwa na strone AM przez jegomoscia kadencje o wladze i o plagiaty. niszcac AM miano publicznie przez dwa lata. Tylko z punktu widzeina studenta i pacjeta AM padala na pysk. Wszyscy wciagnieci w zaciete walki, a akademia w ruinach. Studenckie podchody o domaganie sie o wyklady ktore sie nie odbywaly, o kase od uczelni na fartuchy zeby mozna miec dostep do ogladania zabiegow, i o wiele wiele wiecej, o rzetelnsoc w nauce ktora byla na przeroznych poziomach, o materialy o strukture, uczelnia stala ruinie finansowej i strukturalnej wobec najwazniejszych spraw.
    Ale nikt sie nie odwazyl powiedziec nic poniewaz sie bali ze poleca ze stolkow z powody msciwych wladz. Akademi odebrano prawo wydawac doktoraty i grozilo ze nie bedzie uniwersytetem.

Uwazam ze jako jedna ze studentek ktora w dobrej woli i dyplomatycznie bylam za to ukarana. Poznalam dupka kumpla na AM, od poczatku wypytwywal mnie sie o to co mysle o plagiatach i o rektorze, on jest jego kolesiem. a dupek jemu lize dupe. Nie wiedzialam o co chodzi. Ufalam draniowi. A on mnie na kazdym kroku prywatnie i publicznie upokarzal. Podobnie jak i Dupek. Nie wiem moze mysleli ze to nasz rocznik ial cos wspolnego z tym oskarzeniem nauczycielki o plagiat. Ironia jest taka AD i dupku ze my, juz dobrze przez wasz przeszkoleni, nawet po tym jak to zrobili i do nas doszlo to ich ostrzegalismy zeby sie za bardzo nie wychylali i nigdy nie wnikali i pytali sie o przejrzystosc w finansach jak to jeden student kiedys zrobil z innego rocznika a twoja mina dupku zbladla. A wy gnoje szukaliscie kozla ofiarnego. Zgoniliscie Am przez lata sami idioci. Dlaczego AD wypytywales sie o to co mysle o rektorze. powiedzialam tobie co mysle. mysle ze kobiety sa lepsze w tych rolach, bardziej rzetelne. Malo co mi glowy nie odgryzles. Bo to twuj koles. a co ciebie glizdo obchodzilo co studentka mysli o waszych politycznych machlojach. co ciebie obchodzilo stary glupku co ja o nim mysle. Mnie on wogule wtedy nie interesowal. Zaczelam sie takze od ciebie odsuwac bo mi powiedziano jakim draniem jestes i sam sie zachowylwales wstretnie. Bylam dyplomatyczna wobec ciebie wtedy ty agencie. Dlaczego mialam pogrozki w kwietniu, czerwcu, lipcu, a potem na jesien? kto pisal "nie fikaj bo ci nogi poprzetracam" "wygryze tobie aorte" ? nie mam wrogow.

Po tym na jesien jak widzialam ze AM utracila mozliwosc wydania doktoratow to bylo dno waszych walk, ponosili za to kare ludzie niewinni, ambitni studenci wiec zdecydowalam otwarcie komentowac dokladnie co mysle. W mieddzy czasie bylam zastraszana i inne. Moglam zbierac dowody, ale za puzno sie zorientowalam z kim mam doczynienia. Ktos sie nademna zlitowal i mi powiedzial o co chodzi. Ale bede muwila otwarcie co mysle teraz bez hamulcow i nie przestane. Mam do tego prawo. To jest demokracja. I nikt nie bedzie mnie zastraszal.
  • Gość: babkazwroclawia IP: *.sip.mia.bellsouth.net 16.03.11, 15:50
    Zniklo 6 moiuch komentarzy z tego forum. Na jesien dupek mnie poinformowal ze straz graniczna wnikala w mje papiery jak i ministerstwo zdrowia. Czy to wy mosadzkie swinie zemsta bo nie chcialam sie pie*przyc z tym mosadzkim gnojem po katach czy za to ze krytykowalam AM publicznie? Dlaczego bylam wypytawa o moje jezykoznactwo. AM jest w ruinach i sami ja zgnoiliscie. Teraz gnoicie studentki. AD jest kumplem rektora, to jest mosadzka swinia, takze jak i dupek.
  • idiom345 16.03.11, 09:05
    Oświadczenie Ryszarda Andrzejaka ze strony AM
    Pragnę poinformować Społeczność Akademicką, że po głosowaniu Uczelnianego Kolegium Elektorów w dn. 1.03.2011 r., podjąłem decyzję o tym, iż do czasu zakończenia postępowania w sprawie mojej rozprawy habilitacyjnej, prowadzonego przez Collegium Medicum w Krakowie, będę przebywał na urlopie rektorskim, po uzyskaniu stosownej zgody Ministra Zdrowia. Tym członkom UKE, którzy nie ulegli medialnej presji jednej z gazet i uznali, że do odwołania Rektora nie wystarczy jedynie zarzut naruszenia praw autorskich, lecz jego zgodne z procedurami udowodnienie, dziękuję za głosowanie zgodne z duchem autonomii uczelnianej i zasadami przyzwoitości.
    1 akapit i tyle niegodziwości:
    Presji jednej z gazet…… trudno znaleźć gazetę w Polsce, która by nie pisała o sprawie…….
    Nikt nie zarzuca Andrzejakowi naruszenia praw autorskich tylko nierzetelne napisanie pracy habilitacyjnej i naruszenie dobrych obyczajów – plagiat i oszustwo naukowe. To potwierdzili recenzenci Komisji Etyki przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego i dlatego powinien sam zrezygnować z funkcji……
    Naruszenie praw autorskich może zarzucić Andrzejakowi ich właściciel tzn. np. prof. Zatoński, p. Antonowicz lub sam Ryszard Andrzejak. Dlaczego sam Andrzejak? Bo ewentualnie AM może mu zarzucić naruszenie jej praw autorskich (jeżeli była wydawcą pracy habilitacyjnej Zatońskiego);. AM czyli jej rektor czyli Andrzejak
    Andrzejak pod pretekstem „przestrzegania” prawa i zasady, że dopóki sąd nie orzeknie to człowiek jest niewinny …utrzymuje się…., bo część elektorów mu wierzy!!!!!!
    …..Tym członkom UKE……….zgodne z procedurami udowodnienie…….
    W tej sytuacji nigdy to nie nastąpi! Bo nie może nastąpić……..
    Niewiedza, głupota czy wyrachowane manipulowanie opinią społeczności akademickiej …..służące jednemu…. Pozostaniu na stołku, w sytuacji, gdy po prostu wypada odejść………… a już była iskierka nadziei na normalność….

• kluska11 16.03.11, 14:59
    Czyżby rzecznik Uczelni zdecydował że są zbyt głupawe?
    A może imć rektur sie jednak poddał?
    Najwyższa byłaby na to pora!
  • Gość: babkazwroclawia IP: *.sip.mia.bellsouth.net 16.03.11, 15:59
    Dlaczego moje mieszkanie bylo przeszpareane? dlaczego bylam zastraszana? dlaczego osoby przypadkowe wypytywaly mnie o to czy znam rosyjski? nie znam idioci. jestem polka wy mosadzkie swinie. szczegolnie ty AD, co tobie potym lbie chodzi to Bog wie. Co ty i dupek zrobiliscie. Czy to zemsta bo z toba nie chcialam sie pie*rzyc po katach ty zboczencu, ty psychopato? dlaczego straz graniczna miala wnik w moja szkolna teczke? dlaczego dupek nie muwi kto pomimo moich licznych mailow. MOSADZKIE GNOJE. Dlaczego ta pielegniarka byla zastraszana? wedlug niej co bylo na forum w pazdzierniku chciala ujawnic ze kradniecie majatki pacjetom wy mosadzkie swinie. Takze muwila ze dwa razy byl napad na jej zycie.

A ja za co bylam zastraszana? Co ja wam gnoje zrobilam?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.