Dodaj do ulubionych

Czy Saad Noor pomoże nam zadziwić się Wrocławiem?

17.06.11, 22:50
Przestańcie już kuźwa z tym Saad Noor. Co to za sensacja żeby o tym panu robić 100 newsów?
Ja rozumiem, że sezon ogórkowy, ale bez przesady.
Edytor zaawansowany
  • Gość: luks IP: *.dynamic.chello.pl 17.06.11, 23:33
  • Gość: ddd IP: *.internetia.net.pl 17.06.11, 23:36
    prosimy o wiecej newsow o tym noorze. np. co dzisiaj jadl na kolacje, albo co mysli o zyciu na innych planetach. czy tam tez sa rasisci jak we wroclawiu, o czym juz wszyscy wiemy?
    czytelnicy umieraja z ciekawosci. moze jakis specjalny dodatek wydrukujecie?
  • wroclove2london 17.06.11, 23:43
    ...przyjedzie do "europejskiego" Wrocławia

Zapewne jakąś różnicę zauważy

W Londynie kiedy kierowca autobusu nie zatrzymuje się na przystanku, kiedy jakiś samotny pasażer macha na przystanku... to statystycznie w 99% okazuje się że to kierowca czarnoskóry. Szczeghólnie, kiedy pasażer na przystanku jest biały... Daje się zauważyć rasistowskie zachowania niestety.

Tymczasem we Wrocławiu chamstwo kierowców nie zna granic...
    ...rasowych
  • jaro88 18.06.11, 00:00
    W ogóle nie zgadzam się z opinią o Nowym Dworze. Nie wiem jak Psie Pole, bo nie bywam tam, ale na ND wcale nie jest obskurnie, ani osiedle nie jest zapuszczone. Bloki są stopniowo remontowane, nie widać specjalnie żadnych meneli, jest dosc czysto i schludnie, trawa przystrzyżona, krzaki tak samo, dużo sklepów, niedaleko park, nie mówię już o świeżutkiej Strzegomskiej, dość nowej Rogowskiej, odnowionej pare lat temu stacji kolejowej Nowy Dwór czy paru innych rzeczach.

To co napisane jest w artykule jest jednym z większych mitów jakie ostatnio słyszałem. Uwierzcie, nie trzeba trzymać tutaj psa w samochodzie, żeby go nikt nie ukradł, ani zamykać okna na noc, bo jeszcze ktoś Ci napluje na biurko, w czasie jak będziesz spać.

Jedyny incydent o jakim słyszałem ostatnio i jaki wydarzył się w przeciągu ładnych paru lat, to że jacyś debile pobili facetów, którzy byli z poznania i chodzili w koszulkach Lecha Poznań. Z resztą podobno jedni (Ci z Poznania) albo i jedni i drudzy (fani Śląska) byli pijani, więc taka saytuacja mogła zdarzyć się dokładnie wszędzie, gdzie te dwie niespecjalnie kochające się pary by się spotkały.

Ogólnie jest to na prawde przyjemne osiedle do mieszkania, na którym jest dużo zieleni, duzo placów zabaw dla dzieci, kilka szkół i przedszkoli, dużo sklepów, bliskość wielu sklepó, usług, dobrych dróg, lotniska i na którym jest spokój i jedyne co mnie ostatnio budziło to facet ścinający żywopłot i ponowie robiący roboty na dróżce osiedlowej.

Pozdrawiam,
    mieszkaniec Nowego Dworu
  • Gość: max IP: *.man.tk-internet.pl 18.06.11, 00:11
    Powinien koniecznie dowiedzieć się, że Hala Stulecia i całe otoczenie zostało po Niemcach, że Trójkąt był kiedyś pięknym Przedmieściem Oławskim, które Polacy zamienili w slams, a paskudny stadionik i blokowisko to dzieło polskich budowniczych.
  • aboutblank 18.06.11, 02:24
    Nowy Dwór jest OK, dopóki nie masz samochodu. Masz rację to co piszesz, bloki są odnowione, trawniki zadbane, nowa nawierzchnia itd. Gorzej jak trzeba zaparkować - gorzej niż na Politechnice o 11. A jak już na ND zaparkujesz, to rosyjska ruletka czy samochód będzie kompletny albo nie porysowany. Ja straciłem lusterko - ale nie żeby ktoś ukradł. Ot tak, jakiemuś gnojowi się nie spodobało i musiał urwać i rzucić na trawnik obok. Bo był "bezstresowo" wychowany. Kilka aut zostało tam podpalonych. Mam na ND rodzinę, posiadają 2 samochody. Już nawet nie naprawiają efektów wandalizmu, typu rysy na lakierze, wgniecenia na karoserii itd.
  • Gość: gość IP: *.internetia.net.pl 18.06.11, 11:13
    Nie wiem co ty bierzesz ale przestało działać...
  • wojtas71 18.06.11, 00:12
    z poziomu bloga tego Saada to na razie wyłania sie obraz prostaczka - kibica.. przyjedzie do wrocka studencina prywatnej uczelni w londynie, ciekawe czy w ogole cokolwiek konstruktywnego napisze bo na razie to jakas zenada.
  • Gość: Raf IP: *.static.korbank.pl 18.06.11, 01:10
    Jutro na głównej gazeta.pl:

Kreacja Saada Noora - hit czy kit?
  • wojtas71 18.06.11, 07:22
    strona główna:

Saad Nooor zjadł zupę mleczną, jeden płatek był twardszy niz pozostałe. czy nasze zupy mleczne sa gorsze niz ich zupy mlecznie?
  • Gość: moko IP: *.brochow.net 18.06.11, 08:37
    A co mnie Saad Noor obchodzi? Czy Anglicy, Francuzi, Niemcy przejmują się tym co o nich myślą obcokrajowcy. NIE, żyją po swojemu, a nie jak Polaczki dostosowują się do wszystkiego co przyjdzie z "zachodu" bo myślą, że coś na tym ugrają. We Wrocławiu ma być dobrze Wrocławianom, dopóki tak nie będzie, to czy Saad Noor przyjedzie (ktokolwiek to jest) czy Papierz i tak miasto będzie dla nich nudne i odpychające. Czy ten kto postanowił nazwać kartę miejską URBAN CARD, potocznie zwaną kartą urbana, zapomniał, że mieszka w Polsce, tak mnie ciekawi czy Saad Noor, ją sobie wyrobi, poczeka 2 tygodnie i będzie szukał Grabiszyńskiej, żeby odebrać. Panowie władza, zacznijcie myśleć o Wrocławianach, a nie o hipotetycznych zyskach z turystów, albo, co może Was bardziej przekona, policzcie z kogo macie więcej zysków, z mieszkańców czy niemieckich turystów.
  • krzysztofczyz 18.06.11, 08:15
    To teraz jest jasne. Wpis rasistowski na jego blogu to prowokacja GW. No gratuluję pomysłu, ciekawe co jeszcze wpadnie wam do głowy.
  • jacekmordechaj 18.06.11, 10:11
    23:00 Smuutny Noir poszedł spać
    12:30 Smuutny Noir wstał
    12:35 Smuutny Noir i jego poranna toaleta
    12:45 Szczegółowy opis snu Smuutnego Noira
    12:50 Smuutny Noir je śniadanie
    ...

14:25 Komentarze Jacka Mordechaja zostają sklasyfikowane jako "mowa nienawiści"
    14:30 Artykuł na temat "rasistowskich" komentarzy Jacka Mordechaja.
    06:01 ABW umieszcza drzwi w mieszkaniu Jacka Mordechaja w pozycji poziomej. Jego samego w tej samej.
    12:30 Kolejne zwycięstwo nad "rasistami"
  • pawel2571 18.06.11, 11:01
    Ludzie litości z tym Saadem Noorem! Co roku tysiące studentów z zagranicy u nas studiują a wy tu sztucznie rozdmuchujecie aferę o rasistowskim podłożu...przez jeden wpis na forum, który kiedyś tam się pojawił.

Oprawa jakby to był pierwszy w historii obywatel UK który postawi swoją stopę na dzikiej polskiej ziemi.
  • Gość: fv IP: *.41.100.64.threembb.co.uk 18.06.11, 12:52
    jedyne, co może mu się tutaj spodobać to pogoda i porozbierane dziw,ki, które za półdarmo zrobią wszystko. A jak nie zrobią to chociaż pokażą wszystko, co mają. We Wrocławiu trwa licytacja i targi, która więcej pokaże- Polki ubierają się jak tanie prostytutki- co może być mylące dla obcokrajowców.
    Wy naprawdę myślicie, ze ten cuchnący, brudny ku.r.widołek może się spodobać komuś z Zachodniej Europy? Wrocław to miasto, gdzie jedyne do pokazanie to zrujnowane poniemieckie i tyle w tym temacie.
    Zadbajcie o to lepiej, by zagraniczni goście odpowiednio się znieczulili na pobyt w tej śmierdzącej mieścinie.
    Pogoda, tanie dz.ivvki, tanie piwo i tanie szlugi.
    To niestety wszystko, co macie do zaoferowania
  • Gość: aas IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.06.11, 19:06
    a to jest jakiś polityk czy h.j wie kto???
    co to za palnat ma przyjechac i po jaką kur..???
  • Gość: Raf IP: *.static.korbank.pl 18.06.11, 19:59

> a to jest jakiś polityk czy h.j wie kto???
    > co to za palnat ma przyjechac i po jaką kur..???

A pojutrze następne piętnaście artykułów o faszyźmie w sieci.
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 18.06.11, 23:02
    oraz żenujących "dziennikarzy".
  • split-fire 19.06.11, 00:42
    Polecam jeszcze zasrana i obszczana wyspę słodową w samym centrum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.