Dodaj do ulubionych

Europejski Kongres Kultury: wystawy, pokazy, ar...

10.08.11, 18:01
ja bym raczej na miejscu lokalnej koterii zorganizował Europejski Kongres Przewał = EKP
Edytor zaawansowany
  • Gość: cyja IP: *.dip.t-dialin.net 10.08.11, 20:43
    A propos > dizajnerskich koncepcji< i >…twórców, którzy We Wrocławiu odniosą się do aktualnych problemów< - to proponuję wzbogacić ekspozycje o wizualizacje nowych wrocławskich wiat przystankowych oraz jednego egzemplarza z tych stawianych właśnie w najrealniejszym realu. A pani Urbanowicz przedstawi gościom Kongrsu filozofie "dyferencji".
  • Gość: Pańcia IP: *.play-internet.pl 11.08.11, 00:31
    ja mam poważne zastrzeżenia co do organizacji EKK. Próbowałam się zarejestrować na różne "aktywnosci" i nic, kicha....dostałam odpowiedź od organizatorów, że wszystko ruszy wkrótce ale rejestracja nie była możliwa.
    Jak zwykle organizacja zależna jest od lokalnych koterii i sieci powiązań towrzyskich i politycznych, tak daleko nam do przejrzystych reguł i procedur. Mało tego, ci, którzy
  • Gość: marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.11, 23:54
    i nikomu niepotrzebne pierd...enie o Chopinie. Artysci wielcy, mysliciele i wizjonerzy. I kto za to placi? Oczywiscie my bo prezydentem jest szanowny Dudkiewicz, w koncu tez pisze wiersze i jest wizjonerem.

Emergency room, moj boze. Lubiaz czeka.
  • nitfus 31.08.11, 20:54
    Organizacja jest jak na razie tragiczna. Po co się reklamują w telewizji i w Polityce, jak nie da się już w ogóle zdobyć akredytacji? Złośliwie? Nie ma na stronie żadnych informacji co do tego, co takie osoby bez akredytacji będą mogły zobaczyć, i czy w ogóle będą mogły. Kulturę bardzo mocno się promuje, ale co z tego w sytuacji, kiedy większość osób nawet jak chce, to nie może uzyskać do niej dostępu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.