• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak w sobotę dojechać na walkę Adamek - Kliczko Dodaj do ulubionych

• 09.09.11, 08:19
    Dwa dni z rzędu (boxing & maratoning) takie utrudnienia w ruchu?
    Czy to nie jest aby przesada?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: m IP: *.europe.hp.net 09.09.11, 08:39
      wyprowadź się, jak Ci sie nie podoba
      • Gość: x_X_x IP: *.devs.futuro.pl 09.09.11, 08:43
        Albo trzeba się przyzwyczaić. U Niemca przy okazji każdej imprezy (mecz, koncert) zamykają wszystkie okoliczne ulice i nikt nie marudzi. Ordung muss sein
      • Gość: vw IP: *.opera-mini.net 09.09.11, 09:50
        A merytorycznie coś napiszesz? Żenada.

Moim zdaniem aż takie utrudnienia w ruchu to jest faktycznie przesada - powinna być możliwość korzystania z Lotniczej, która jest przecież główną arterią wlotową od strony Zielonej Góry. Jeśli taka organizacja będzie się powtarzać przy każdej imprezie to kiepsko.
        • Gość: WTF IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 10:11
          wyobraźcie sobie euro 2012...
      • Gość: qwerty IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.11, 11:07
        Idź lepiej dodawać te swoje słupki w tabelkach wyrobniku :)
      • Gość: Mieszkaniec 32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 12:02
        Szanowny gosciu, to nie jest dobra rada, chyba że jestes wagabundą i nic cie nie trzyma w tym miescie. Jak widac, organizacja jednego meczu przerasta intelektuanie urzedników Pana Dutkiewicza. Jezeli impreza, jakakolwiek na nowym stadionie, wymaga takich ograniczen w ruchu dla zwykłych ludzi ,nie koniecznie zainteresowanych boksem, to jest to system wadliwy a pieniądze zmarnowane. Po to budowano infarstuktura komunikacyjna, aby kierunek W-Z Lotnicza, Królewiecka [Lubin-Polkowice i dale S-3] Lesnica, Stabłowice,Wilkszyn mogł byc czynny niezaleznie od imprez. Miasta jest na tyle duże, aby jedna albo dwie imprezy masowe nie paralizowały miasto a tak nie jest niestety! Może to pretorianie zrozumieją, ze zycie gospodarcze i społeczne miasta nie kończy sie na stadionie i nie wszyscy muszą i moga na nim być, moga potrzebowac np. pomocy medycznej albo innych słuzb ratowniczych i nie będa mogli czekac 3 godziny, bo po prostu umrą a może by nie chcieli za jeden mecz. Stara infrastuktura komunikacyjna i brak parkingu przy Hali to jest porazka byłej Pani Prezes Czervikovej, a mogła to zmienić, złożyła rezygnacje!
      • Gość: titak IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.09.11, 11:38
        Jak barany wybrały tak maja.
    • 09.09.11, 08:42
      Wie ktoś może gdzie to trzeba zadzwonić, aby dowiedzieć się czy wjadę na Maślice mając ze sobą umowę najmu mieszkania? Nie mam tu zameldowania, a nie chce spotkać się z przykrą niespodzianką. Z góry dziękuję za pomoc:)
      • Gość: klex IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 08:47
        kup bilet na mecz - powinno pomóc
      • Gość: marian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.11, 09:42
        Ja będe miał przy sobie umowę najmu, musi wystarczyć
      • Gość: Romario IP: 193.46.186.* 09.09.11, 11:02
        Wystarczy, że pojedziesz autobusem. To powinno wystarczyć.
      • Gość: Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 17:46
        powinieneś się dostać jak by nie patrzeć masz jakiś dokument w moim przypadku jedyne co wskazuje na mieszkanie we na maślicach jest dowód rejestracyjny gdzie sa dane mojego ojczyma (współwłaściciela Auta) ja nie mam tu ani umowy najmu ani zameldowania i dopiero kurde mam problem :(
    • Gość: kinga IP: *.wroclaw.mm.pl 09.09.11, 08:48
      Oczywiście, że nie przesada. igrzyska dla ludu, a dojazd i oglądanie w normalnych warunkach dla tych 2300 uprzywilejowanych. Tak jest wszędzie i u nas też bo coś mi się wydaje, że po komunie "Take Polskie oni wywalczyli".
      Podobno rowerem nie należy się wybierać. Jest też skończone prawdopodobieństwo, że któryś tramwaj się rozkraczy i wszystkie za nim też utkną. Pieszo będzie optymalnym (!) rozwiązaniem i bardziej ekologicznym niż jazda rowerem, o samochodzie nie wspominając.
    • 09.09.11, 08:49
      kurde, to tak będzie przy okazji każdej imprezy? będą blokować na pół dnia wyjazd w kierunku zielonej góry ?
    • Gość: drewniaczek IP: *.technologpark.net 09.09.11, 08:50
      Bardzo dobra mapka, brawa dla redakcji, jako tutejszy hucznie polecam dojazd ulicą Żużlowców a następnie Rędzińską (od górnej krawędzi mapki) :)
    • Gość: U-Bahn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 08:54
      Bo na mapce nie zaznaczyli.
      • Gość: adamek IP: *.opera-mini.net 09.09.11, 09:26
        Cywilizacja stadionowa wymaga trochę poświęcenia i wyrzeczeń.
        Jak się chce oglądać Mistrzów Mordobicia, trzeba coś także dać od siebie.

Spacery to zdrowie !! Tylko piechotą dojdziesz do celu. Tylko spacerkiem, tylko spacerkiem.
        Czym jest przejście w tłumie kibiców, tych drobnych kilku kilometrów do Śródmieścia, Leśnicy, Starego Miasta. Najlepiej mają mieszkańcy Fabrycznej. Najgorzej ci z Psiego Pola.

Ewentualnie jakiś kajak Odrą i Ślężą i jesteś u celu. :))

I tak będzie 2, 3, 4 razy w miesiącu. ( mecze Śląska, koncerty, i inne imprezy między lutym i listopadem ). Przerwa zimowa da chwilę relaksu mieszkańcow zachodniej części Wrocławia.
        Taka właśnie jest rzeczywistość Cywilizacji Stadionowej.

• 09.09.11, 09:20
      Czytam i nie wierzę własnym oczom. Żaden z wysoko opłacanych specjalistów od komunikacji zbiorowej nie zaplanował ani jednego bezpośredniego połączenia pomiędzy kolejowym dworcem głównym a stadionem.

Nieprawdopodobne.

--
      Wrocław bez cenzury
      • Gość: drewniczek IP: *.technologpark.net 09.09.11, 09:22
        Bo VIPy nie jeżdżą pięknymi polskimi pociągami
      • 09.09.11, 09:43
        map4 napisał:

> Czytam i nie wierzę własnym oczom. Żaden z wysoko opłacanych specjalistów od ko
        > munikacji zbiorowej nie zaplanował ani jednego bezpośredniego połączenia pomięd
        > zy kolejowym dworcem głównym a stadionem.

po co? wiadomo, że najwięcej kibiców mieszka na rynku :)
      • Gość: marze_na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 10:17
        32 plus
        Nikt nie zapomniał. W swoim zacietrzewieniu nie doczytałeś, że od soboty 32 plus jedzie na Tarnogaj.
        • 09.09.11, 11:57
          Gość portalu: marze_na napisał(a):

> 32 plus
          > Nikt nie zapomniał. W swoim zacietrzewieniu nie doczytałeś, że od soboty 32 plu
          > s jedzie na Tarnogaj.

Linia tramwajowa na stadion jest jeszcze w budowie. czyli bezpośredniego połączenia jak nie było, tak nie ma.

--
          Wrocław bez cenzury
      • Gość: chyży ruj IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.09.11, 15:08
        bo po walce wszyscy pojada na piwo do rynku zeby zostawic dutki Dutkiewiczowi (pośrednio, podatek lokalny?).
    • 09.09.11, 09:53
      Ciekawe, że na codzień, na tym samym obszarze, gdy kilkadziesiąt tysięcy ludzi przemieszcza się do pracy i z pracy nikogo z magistratu specjalnie to nie rusza.
      • Gość: klex IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 09:57
        bo prezydentunio do domku jedzie inną trasą ...
    • Gość: lesiop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 09:56
      OJP!

Jakim to trzeba być krrretynem coby tak skomplikować życie mieszkańcom???

OJP!
    • Gość: zdegustowana IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 10:06
      kogoś tu zdrowo pogrzało. 1/4 miasta wyłączona z ruchu, żenada kochani, żenada.
    • 09.09.11, 10:20
      Czy ja dobrze rozumiem, że węzeł autostradowy o nazwie "Wrocław STADION" będzie zamykany przy okazji każdej imprezy na STADIONIE? Nie no, takie cuda to tylko we Wrocławiu.

Nie piszcie poza tym, że na Zachodzie zamyka się drogi przy stadionach z okazji imprez na nich - nic z tych rzeczy, co najwyżej wyłącza się z ruchu place tuż przed nimi, reszta jest zorganizowana z głową.
    • Gość: komunikator IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.09.11, 11:13
      Miasto buduje AOW z wezlem WRO Stadion, buduje nowiutkie drogi dojazdowe Królewiecka, Lotnicza Kosmonautów, Śląska, dodatkowe węzły a nastepnie.....
      ....zamyka na imprezę!!!!

śmiało można było nic nie budować byłoby tyle samo dojazdu

Na żadnej imprezie na Zachodzie (koncerty U2, ME w Austrii, MS w Niemczech) nie zamykano dróg wokół i węzłów, ewentualnie wydziela na czas imprezy pasy tyko dla komunikacji miejskiej i taksówek

Pojawiły sie za to na zachodzie wszędzie znaki P+R, odpowiednie parkingi przy zjazdach i komunikacja miejska z parkingu

A we WRO dokąd została dodatkowa komunikacja..do RYNKU!!!!
      czyli w rynku jest parking P+R

Mam nadzieje ze 10tys aut zaparkuje pod Sukiennicami i stamtad ludzie przesiada sie na podstawiona komunikację miejska
      Zaparkuja szczelnie aby autorzy pomysłu nie mogli wyjść z pracy....
    • 09.09.11, 13:31
      Po to wybudowali autostradę i stadion aby w łapciach chodzić.
      Na takie pomysły tylko "inżynieria ruchu" we Wrocławiu mogła wpaść - zresztą nie ich jedyny z grupy "genialnych".
      I oni chcą żeby ten stadion na siebie zarabiał i regularnie chcą organizować tam imprezy ???
      To znaczy, że dwa razy w tygodniu będą zamykać pół dzielnicy i węzeł autostradowy ???

Niech pojedzie jełop jeden z drugim np. do Monachium gdzie stadion Allianz Arena (znacznie większy) położony jest mniej więcej tak jak ten. I jeszcze w życiu nie widziałem żeby jakiś Niemiec zamykał zjazdy z węzłów autostradowych jak są imprezy. A że są jak jadę to wiem bo kolorowe podświetlenie pokazuje czy jest mecz czy coś innego.
      Ogolić to towarzystwo, ubrać w krótkie porcięta i do piasku. Tam ich miejsce a nie przy utrudnianiu życia obywatelom miasta.
      TC
      • Gość: hardtofindanick IP: *.technologpark.net 09.09.11, 13:41
        To wszystko po to, coby się do Euro infrastruktura nie zużyła :D
        Żeby się koleiny i pęknięcia nie pokazały do mistrzostw...
      • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 09.09.11, 13:44
        coś z tym trzeba zrobić, inaczej geniusze Janickiego i Dutkiewicza kompletnie zdezorganizują życie miasta na zachodzie. Media? Petycje? demonnstracje pod UM?
        • 09.09.11, 13:50
          Na takie osobistości jak J. i D. przekonane własnej nieomylności niezbędne są wszystkie trzy formy sprzeciwu :-)))
        • Gość: Łoś_bimbacz IP: *.ip.netia.com.pl 09.09.11, 13:52
          Zamknięcia zjadów AOW przy Mauzoleum Sternika to kolejne milowe osiągnięcie Dynamistów. Do Mauzoleum należy przybywać w formie Pieszej Pielgrzymki w celu oddania neleżytej czci Zdobyczom Dynamizmu. Wygodnicki przyjazd samochodem z AOW urągałby Mistycyzmowi tego Miejsca:)))
    • 09.09.11, 13:51
      Na mapce brakuje dwóch ulic: Warciańskiej i Noteckiej. Obecnie jedyny istniejący dojazd prowadzi gruntową drogą pod autostradą od strony Śląskiej. Czy po to, by dojechać do tych ulic muszę się tam meldować? Przecież to niedorzeczne i głupie jest! Jeśli tak ma wyglądać działalność rozrywkowo-sportowa stadionu na Pilczycach (a nie - jak z uporem maniaka lansuje to GW - na Maślicach), dziękuję bardzo za taki przybytek.
      • 09.09.11, 14:25
        Dziękuj Bogu, że nie kazali zapłacić ci za pól biletu bo co prawda walki widzieć nie będziesz ale będziesz ją słyszał.
    • 09.09.11, 14:01
      Samochody wjadą w jednokierukowo w w stronę Kozanowskiej Gwarecką i te co wjadą w jednokierunkowo w stronę Gwareckiej Kozanowską spotkają się na czołówce w okolicach pętli autobusowej na Kozanowie. Specjalna nagroda prezydenta Wrocławia czeka na tych co się najładniej pierdykną na Ignuta. Ludziska, ale będzie na co popatrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do syta i za frajer. Brawo ZDiUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: george IP: *.opera-mini.net 09.09.11, 14:19
        Nie pękajcie.
        Tylko modlitwa uratuje i Adamka i tych co na piechotę, w tramwaju, w autobusie.

religia.onet.pl/kraj,19/kardynal-bokser-i-rozaniec,5183.html
        To pierwsza impreza i tylko modlitwa pozwoli na przeżycie.

Chcieliście się bawić, trzeba trochę pocierpieć. Ale w niedzielę w południe obudzicie się pełni radości, przeżyć, nadziei i oczekiwania na kolejną imprezę.

Też dla mężczyzn, prawdziwich mężczyzn.
        Koncert George Michaela też będzie wspaniałą okazją do zamknięcia dróg, ulic, dojazdów.

Życie w metropolii ma swoje prawa. A Stadion to dowód, że Wrocław metropolią jest :))

• Gość: KArol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 18:00
          w nidziele tez zamykaja :PP maraton jest po wrocławiu :P
      • Gość: Rurka z kremem IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 14:52
        Zapomnieli, że nijak nie da się wyjechać. Nie tylko tam. Albo ta mapka obrazuje sytuację w wielkim uproszczeniu albo organizacją ruchu zajmują się kopnięci przez konia.
        Ciekawe czy przy okazji koncertu Upadłego Tęczowego Gwiazdora też będzie równie głupio. Pewnie trzeba będzie przedstawić zaświadczenie od Gwiazdora, że jest się potencjalnym kandydatem do figli-migli w męskiej toalecie, aby dojechać ddo domu.
    • 09.09.11, 14:54
      Tramwaj co 1,5 minuty... Taaa... ciekawe jak Legnicka to wytrzyma...

www.tuwroclaw.com/wiadomosci,ruszac-razem-zabroniono-czyli-wroclawskie-tramwaje-bez-pradu,wia5-3266-8488.html
      --
      Grzechem jest się nie zadluzać. (Rafał Dutkiewicz)
    • Gość: Maciek IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.09.11, 14:54
      Witam, mam do sprzedania 1 bilet na walkę adamek - kliczko w sektorze 213 - dobra widoczność. Zainteresowanych proszę o kontakt - maciej.jedraszek@gmail.com
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 16:04
      > Własnie ,czy będzie udostępniona dodatkowa komunikacja...???

O tym dutkiewiczowe kmioty pewnie nie pomyślały :) Gwarantują transport ze stadionu do Rynku, a stamtąd albo trzeba będzie gromadnie czekać na nocny z nadzieją, że się wszyscy zmieszczą, albo ruszyć "z buta".
    • 10.09.11, 10:15
      dostaną się na walkę, autobusem? No mam nadzieję, że Wrocławska wierchuszka, na czele z Prezydentem, promując pomysł poruszania się po mieście komunikacją zbiorową, ustawi się na przystankach i pojedzie na stadion autobusem.
    • 10.09.11, 10:47
      A może mi kuźwa napiszcie artukuł jak w sobotę mam dojechać z Leśnicy do pracy na Pl. Dominikańskim???
      • Gość: reporterzyna IP: *.dynamic.chello.pl 10.09.11, 12:29
        JAK, KUŹWA, KRISTOSINHO MA DOJECHAĆ W SOBOTĘ DO PRACY Z LEŚNICY NA PL. DOMINIKAŃSKI? NO JAAAAAAK, KUŹWA???

Mieszkańcy Leśnicy są oburzeni. W związku z organizacją gali bokserskiej na nowym stadionie i utrudnieniami w ruchu związanymi z tym wydarzeniem, nie będą w stanie dojechać swoimi autami do ścisłego centrum. - No jak kuźwa mam dojechać do pracy na Pl. Dominikańskim? - pyta wściekły mieszkaniec Leśnicy, Kristosinho. - Zamieszkałem w Leśnicy w przekonaniu że będę miał szybki i wygodny dojazd do samego centrum moim własnym wypasionym autem, bez stania w korku i niepotrzebnych nerwów. Niestety kolejny raz jestem zawiedziony tym, że miasto w ogóle o nas nie dba, o mieszkańców tanich osiedli na obrzeżach Wrocławia. Organizuje się wielkie uroczystości na kilkadziesiąt tysięcy ludzi, zamyka ulice, a nam proponują tylko częściej kursujący tramwaj, który dojeżdża bezpośrednio na Pl. Dominikański co kilka minut, nie stoi w korkach, a w dodatku jest tańszym i ekologicznym środkiem transportu. Jestem rozżalony, ponieważ moja duma nie pozwala się poruszać po mieście w taki prymitywny sposób, poza tym musiałbym dojść do przystanku jakieś 200m. Powinno się poszerzyć wszystkie ulice do 5 pasów w każdą stronę i zrobić wszystkie skrzyżowania bezkolizyjne, żebym mógł dojechać, kuźwa, do centrum swoim autem!
        - Przyjrzymy się sprawie - zapewnił rzecznik prezydenta Dutkiewicza - mamy trudną sytuację budżetową i za wcześnie na podejmowanie tak ważnych decyzji.
        • 10.09.11, 17:25
          Jesteś żałosny. Masz jakis kompleks związany z własna ułomnością i dowartościowujesz się tekstami o "tanich osielach" w Leśnicy?
          Kiedy przez ostanie 1,5 roku stałem w korkach powodowanych przebudową okolic stadionu, to nie po to, żeby teraz nowo wybudowane drogi były zamykane przy pierwszej lepszej imprezie.
          Wbij sobie poza tym, w jak mniemam pusty łeb, że czasem ludzie maja dzieci i pracując w weekend muszą te dzieci odstawic do dziadków. Podróż tramwajem lub autobusem z Leśnicy przez Krzyki na pl. Dominikański to nie jest atrakcja. Nie polecam ci jednak sprawdzania, bo nie powinieneś się rozmnażać.
          Wybierz się choc raz do Leśnicy to dowiesz się, że są osiedla położone dalej niz 200 m od pętli tramwajowej.
          • Gość: Gość IP: *.internetunion.pl 10.09.11, 18:00
            po co do cholery ty się rozmnożyłeś - oby twoje dzieci nie stały się takimi samymi marudnymi pajacami jak ich (pożal sie boże) ojciec
            • Gość: kristosinho IP: 194.156.44.* 10.09.11, 18:30
              Nie będe odpowiadał - musiałbym sie zniżyc do twojego poziomu czyli kompletnego idioty - ale ty i tak pokonasz mnie doświadczeniem.
              • Gość: reporterzyna IP: *.dynamic.chello.pl 10.09.11, 22:25
                Ojej jakiś ty biedny! Aż żal mi Ciebie, naprawdę. Pokusiłeś się na tanie mieszkania na końcu miasta z beznadziejnym dojazdem, z ubogą komunikacją miejską i wyżalasz się na forum że raz na ruski rok nie będziesz mógł gdzieś dojechać w sobotę tak sprawnie jak dotychczas. I jeszcze te dzieci, które trzeba odstawić do dziadków, no szok, tylko Ty jedyny masz takie problemy. Prawda jest taka że jesteś życiową niedorajdą i tyle, w dodatku próbującą się wywyższać jakbyś to tylko ty w tym mieście pracował, miał dzieci i problemy z komunikacją. Byłbyś zaradny, kumaty, to poradziłbyś sobie z kilkoma ulicami zamkniętymi na kilka godzin. Chciałeś, kuźwa, artykuł jak masz dojechać, to humorystycznie ci go napisałem, ale widocznie nie masz jaj i za bardzo cię on dotknął że tak się oburzyłeś. Nikt nie zmusza nikogo do mieszkania na zadupiu, zwłaszcza jeśli pracuje się w centrum i powinieneś sobie z tego zdawać sprawę i przyjąć to jak facet zamiast się żalić, bo nikt specjalnie dla ciebie nie będzie organizował ruchu w tym mieście, żebyś mógł wygodnie dzieci do dziadków zawozić. No nie wiem kto tu jest żałosny, bo ja takich problemów w życiu nie mam, a też pracuję i jestem ojcem wbrew temu co uważasz.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.