Dodaj do ulubionych

czy ktoś coś wie o Polskim Centrum Zdrowia?

17.09.11, 08:31
jestem zapisana do przychodni PCZ na Sienkiewicza, czasem korzystam, wyłącznie w celu zdobycia recepty lub skierowania. Lekarze najgorszego sortu, cała obsługa opryskliwa, dezorganizacja totalna.
W dodatku słyszałam że maja jakies zatargi prawne. I jak musze to ide do lekarzy prywatnych w Dolmedzie. Jest w PCZ kilka wyjątków ale do nich się dostać to bardziej na cud liczyć...
Czy warto się przenieść i dokąd?
o co w tym wszystkim chodzi, czy to państwowa czy prywatna firma?
proszę o informacje

pozdrawiam Halka
Edytor zaawansowany
  • Gość: Tadeusz IP: *.internetia.net.pl 17.09.11, 09:28
    Holding prywatny.Kazdy chciał zeby bylo lepiej to ma.
  • Gość: lalunia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.09.11, 10:44
    Witam,
    naprawde nie wiem dlaczego jest taka opinia... Ja chodze na legnicka i wszystko jest ok :) Świetna obsługa i Świetni lekarze z miejscami jest tak jak jest ale o pacjenta się martwia a dziewczyny z rejestracji maja indywidualne dodejscie do każdego. Jak na sienkiewicza jest zle to spróbuj może na legnickiej bedzie lepiej :)
  • Gość: stuj_halina IP: *.e-wro.net.pl 21.09.11, 17:21
    miałam szczęście się zarejestrowac telefonicznie ale miejsca na Sienkiewicza już nie było, tylko na Legnickiej.
    Panie w recepcji miłe, skierowały gdzie trzeba.
    Czekając w kolejce do internisty dowiedziałam się że ten do którego czekam jest marny, jak większość tutejszych. Ale za to do jednego, dr G warto, podobnie jest dobry neurolog i radiolog robiący USG.
    Ten rzekomo marny wcale nie był taki zły, może tylko znudzony życiem. Przyjął mnie na boso, tzn zdjął buty pod biurkiem, co wskazywało że do pacjenta nie ma w zwyczaju sie ruszać ;)

Ale jak wychodziłam z gabinetu to natknęłam się na karczemną awanturę.
    Jakaś kobieta - potem mi powiedziano że to naczelna dyrektorka - rugała pielęgniarkę czy asystentkę. Publicznie i używała przy tym furmańskiego jak języka ze składu węgla.

Mimo nienajgorszej obsługi medycznej i aptecznej ( to akurat na najwyższym poziomie, bo panie w aptece przy Legnickiej miłe, fachowe i uczynne ) wyszłam zniesmaczona.

Znajoma radzi przepisanie się do poradni na Łowieckiej, przy elektrociepłowni.
    Lepsza organizacja a liczni lekarze utytułowani i uprzejmi
    .
    W PCZ brakuje usmiechu i czegoś nieuchwytnego, może pozytywnej energii, może właściciele firmy mają w nosie pacjentów i personel.

Poczytałam materiały z PRW podane wyżej: naprawdę strach i rozumiem wszystko: to zła firma i nalezy się od niej trzymać z daleka

Pracownicy PCZ, nie możecie pogonić tej chamskiej dyrektorki???

• Gość: janusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.11, 19:12
    Proszę nie "obrażać" chamskiej dyrektorki, bo to nie jest jej przywara,a przypadłość. Ma to genach i przekazała to dalej.
    Nigdy nie potrafiła się pochamować i zapanować nad emocjami wobec personelu a także pacjentów.
    Takie sytuacje mają miejsce na codzień.
    Personel jest jaki jest, ale naprawdę barzo się stara.
  • Gość: Janusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 19:59
    Zajrzyj tu:)

www.prw.pl/articles/view/16925/ciag-dalszy-skandalu-posluchaj
    www.prw.pl/articles/view/15799/lekarze-ktorych-nie-ma-posluchaj

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.