Dodaj do ulubionych

Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej

13.12.11, 18:43
Szukam szkoły języka hiszpańskiego, w której można się uczyć języka w małych grupach, blisko centrum. Chodziłem już do kilku ale nauka w dużych grupach to nie dla mnie, z drugiej strony nie chcę korepetycji. Którą szkołę polecacie?
Obserwuj wątek
   • Gość: isabel Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.wroclaw.vectranet.pl 05.03.12, 22:29
    Lekcje dla Ciebie hiszpańskiego z wykwalifikowanym (mgr i tłumacz, nie student!) i sympatycznym lektorem w Twoim domu lub firmie za przystępną cenę! Uczymy naszych klientów od 3 lat- skutecznie i ciekawie metodą komunikacyjną! (Do grona naszych klientów należy m. in słynny hiszpański bank Santander.) Zapewniamy możliwość nauki z native speakerem oraz języka specjalistycznego bądź przygotowania do egzaminów. Dopasowujemy program nauczania do każdego ucznia z osobna. Na życzenie klienta wysyłamy szczegółowy cennik. Dołącz i ty do grona naszych klientów!
    Zapraszamy 7 dni w tygodniu!
    !HASTA LA VISTA!
    W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt:
    695 330 315
    Zacznij naukę już dziś jednego z najpopularniejszych języków świata!
    NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSYŁAMY CENNIK ORAZ REFERENCJE
    Standartowa cena:
    45 zł za 60 min ( polski lektor)
    55 zł za 60 min ( native speaker)
   • Gość: amparo Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.internetia.net.pl 16.02.14, 14:23
    Ja zdecydowanie polecam el sueno.
    Uczę się hiszpańskiego już od wielu lat, byłam już w trzech różnych szkołach i ta wydaje mi się najlepsza.
    W ogóle to tylko oni mają grupy czter-osobowe, (mimo że inni reklamują się "małymi grupami"), a cena ta sama albo niższa (poza tym mają najwięcej godzin w semestrze!)
    No i przede wszystkim jest skutecznie. Moja kumpela chodzi tam od zera i mówi lepiej po pół roku niż ja mówiłam po trzech semestrach po innej szkole!
    • Gość: gość Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.internetia.net.pl 23.03.14, 20:59
     A ja polecam szkołę Los Andes - też w samym centrum Wrocławia, próbowałam już w różnych miejscach, to jest zdecydowanie najlepsze. I rzeczywiście grupy są bardzo małe (wbrew temu co ktoś pisał zachwalając el sueno) - uczę się tam drugi semestr i moja grupa liczy dwie osoby, dzięki czemu jest okazja ćwiczyć mówienie. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawe, lektor też ma bardzo dobre podejście, co daje widoczne efekty już po paru spotkaniach.
     • Gość: Los Andes Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.play-internet.pl 15.10.14, 13:00
      ZAPRASZAMY NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU DELE B2.

      Egzaminy DELE (Dyplom z Hiszpańskiego jako Języka Obcego) są jedynymi egzaminami oficjalnymi z języka hiszpańskiego o charakterze międzynarodowym, sygnowanymi przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Hiszpanii. W Polsce ich organizatorem jest Instytut Cervantesa.

      Termin: czwartek 17:30-19:10 (od 30 października)
      Koszt: 600 zł za trymestr
      Więcej informacji: www.losandes.pl
      • Gość: Zuza Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.14, 14:57
       Ja również polecam Los Andes. Uczyłam się już w innych dużych szkołach we Wrocławiu i nie ma porównania. Jestem w grupie 3-osobowej, więc o wiele swobodniej się pracuje, no i atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna. Lektorzy wiedzą co robią, nie ma prowadzących z przypadku, na zasadzie jestem nativem=jestem nauczycielem, co miało miejsce w innych szkołach niestety... No i cena bardzo zachęcająca bo ok. 500zł za trzy miesiące.
   • Gość: elmundohispano Hiszpański we Wrocławiu IP: *.wroclaw.vectranet.pl 06.01.13, 19:56
    CENTRUM JĘZYKOWO TŁUMACZENIOWE „ EL MUNDO HISPANO” OFERUJE INDYWIDUALNE LEKCJE J. HISZPAŃSKIEGO, ANGIELSKIEGO I PORTUGALSKIEGO Z PROFESJONALNYM LEKTOREM W TWOIM DOMU. LEKCJE indywidualne 45 ZŁ za 60 min ! Bezpłatny dojazd do klienta! MOŻLIWOŚĆ NAUKI Z NATIVE SPEAKEREM. Nauczanie w firmach ( w tym język biznesu od 50-55 zł za 60 min. ) Oferujemy również SZYBKIE I PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z WYŻEJ WYMIENIONYCH JĘZYKÓW. Ponadto możliwość nauki na odległość za pomocą komunikatora SKYPE. ZAPRASZAMY i pomagamy 7 dni w tygodniu naszym klientom już od 5 lat nie tylko w zakresie pomocy językowej-jako nie liczna ze szkół językowych bierzemy też udział w pomocy charytatywnej dzieciom!
    Ponadto korekta wszelkich prac ( 2 zł za stronę).
    OFERTA I CENNIK FIRMY TŁUMACZENIOWO-JĘZYKOWEJ „EL MUNDO HISPANO”:
    Oferta tłumaczeniowa obejmuje tłumaczenia:
    Z pol. na hiszp.
    Z hiszp. na pol.
    Z ang. na hiszp.
    Z pol. na port.
    Z port. na pol.
    Z ang. na port.
    Tłumaczenia pisemne ( w tym wszelkich dokumentów) od25 zł do 35 zł za 1800 znaków
    Tłumaczenia pisemne ekspresowe ( powyżej 5 stron dziennie) od 30 do 40 zł za 1800 znaków
    Możliwe zniżki i rabaty ( m. in ze względu na ilość stron, lub bycie stałym klientem)
    Oferta nauczania:
    Nauczanie indywidualne j. hiszpańskiego i portugalskiego ( w tym j. specjalistyczny, przygotowanie do matury oraz egzaminów DELE). Lekcje indywidualne odbywają się w domu, lub w pracy klienta. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu. Nauczamy metodą Berlitza oraz komunikacyjną. Na życzenie okazujemy referencje.
    tel: 695 330 315
   • Gość: Kornela Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.02.13, 14:18
    Ja uczę się od 2 lat w El Universo - zdobyłam już świetny poziom, doskonale się w zakresie kultury hiszpańskiej, bo uczęszczam na bezpłatne warsztaty - odbywają się co 6 tygodni, a przede wszystkim świetnie się tam czuję! postanowiłam więc zapisać swojego synka do ich oddziału na Krzykach, który został stworzony specjalnie dla Dzieci - Jakubek uczy się od września, widzę efekty! co 2 miesiące uczęszczam na lekcji pokazowej dla Rodziców, a co 2 tygdnie dostajemy wpólne zadania domowe - jest pod wrażeniem!
    polecam Wam El Universo
   • mac677 Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej 02.09.13, 15:35
    Polecam zajęcia z hiszpańskiego w El ABC Latino. Rewelacyjny lektor z Meksyku. Bez niego nie dałbym rady w pracy, używam na codzien hiszpańskiego. Poleciłem już mojej kumpeli i ona ma zajęcia z Polakiem i też jest zadowolona. Maja stronke www.elabclatino.pl
    Pozdr :-)
  • Gość: Lamaria Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: 89.171.136.* 18.12.13, 23:45
   Myślę, że najlepszym wyborem do nauki hiszpańskiego jest El Universo. Małe grupy, pomysłowi lektorzy i świetna atmosfera. To jednak, co mi sie najbardziej podoba to to, ze na zajęciach przede wszystkim rozmawiamy, a cwiczenia gramatyczne są raczej zadawane jako zadanie domowe, żeby nie tracić czasu w czasie zajęć na to, co możemy zrobić sami. Absolutnie polecam! ;)
  • jonana45 Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej 19.12.13, 13:01
   Od 3 lat uczę się hiszpańskiego w szkole El Universo na Krasińskiego (dobra lokalizacja obok Galerii Dominikańskiej). Przerobiłam wiele szkół i żadna nie jest taka jak ta. Małe grupy, świetnie nastrajające wnętrza, doskonali lektorzy ( nie z przypadku). Dodatkowo są organizowane warsztaty, lekcje wyrównawcze dla nieobecnych i chorujących, spatkania integracyjno- naukowe. Polecam , bo to wyjątkowe miejsce:))
  • Gość: sashalina Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.13, 15:06
   Ja również polecam El Universo... szkoła jest przystosowana dla wszystkich (nawet niepełnosprawnych - co się rzadko zdarza), jest nowoczesna i panuje tam świetna atmosfera. Podczas swojej nauki miałam 4 różnych nauczycieli i mogę śmiało powiedzieć, że każdy jest świetnie przygotowany do pracy, a lekcje są prowadzone bardzo energicznie i ciekawie. W El Universo świetne jest to, że nie oferują samych zajęć dydaktycznych oprócz tego organizowane są różne warsztaty ( o różnej tematyce np. o Kubie, tradycjach Wielkanocnych), a także dyskusyjny klub filmowy, na którym puszczane są świetne filmy.

   Ja jestem bardzo zadowolona z tej szkoły nauczyłam się tam szybko mówić i rozumieć po hiszpańsku. A co dla mnie jest najważniejsze to to że w tej szkole nie jest pomijana kwestia gramatyki ale nie jest ona tam najważniejsza. Przede wszystkim świetna zabawa i przyjazna atmosfera.
  • Gość: pasito Re: Hiszpański Wrocław - gdzie najlepiej IP: 195.182.9.* 20.12.13, 11:21
   W El Universo kończę pierwszy trymestr. Póki co z zajęć wynoszę bardzo wiele, w domu jedynie to utrwalam. Lektor jest zaangażowany i skoncentrowany. Małe grupy gwarantują, że jesteś zawsze w centrum lekcji. Za ogromny plus uważam naukę tylko po hiszpańsku na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki temu wysławiając się "myślisz po hiszpańsku", nie ma zlituj. Zakres materiału to hiszpański użytkowy. Sama też szkoła jest należycie zorganizowana i posiada dobre zaplecze pomieszczeń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka