Dodaj do ulubionych

Nowy Rok, petardy i zaginięcie kota

04.01.12, 13:33
Na Nowym Dworze zaginął biało-czarny kot. Nie wrócił w niedzielę, jak to miał w zwyczaju, z wietrzenia futra na noc. Prawdopodobnie, wystraszył się petard, albo ktoś kochający zwierzęta przygarnął tego miłego kociaka, nie bacząc iż jest dom, gdzie zawsze ma pełną miskę, a w nim czekających na niego domowników. Jeśli, ktoś mógłby pomóc w odnalezieniu kociaka za pomoc czeka nagroda (kontakt na mail). Moi mili, sprawdźmy czy w piwnicy nie zatrzasnęło się okienko. Nawet najbardziej znienawidzony kot czuje, boi się, ma pragnienie czy bywa głodny.

I opamiętajmy się z tym hucznym świętowaniem Nowego Roku. Szkoda i naszych pieniędzy na fajerwerki i zwierząt, które nie rozumieją zwyczaju Homo Sapiens.

Wszystkim życzliwym, dziękuję z góry za kontakt na maila.

Edytor zaawansowany
  • 45rtg 04.01.12, 14:46
    hummer napisał:

> I opamiętajmy się z tym hucznym świętowaniem Nowego Roku. Szkoda i naszych pien
    > iędzy na fajerwerki i zwierząt, które nie rozumieją zwyczaju Homo Sapiens.

A ja mam jeszcze kilka rakiet i sobie odpalę :-)
  • alicez 04.01.12, 16:53
    45rtg napisała:

> A ja mam jeszcze kilka rakiet i sobie odpalę :-)

A ja mam dziecko z padaczką i przez takich jak Ty muszę w Sylwestra wyjechać z miasta...
  • 45rtg 05.01.12, 10:13
    alicez napisała:

> 45rtg napisała:
    >
    > > A ja mam jeszcze kilka rakiet i sobie odpalę :-)
    >
    > A ja mam dziecko z padaczką i przez takich jak Ty muszę w Sylwestra wyjechać z
    > miasta...

Przez burze też wyjeżdżasz?
  • Gość: qq IP: *.wroclaw.mm.pl 05.01.12, 15:45
    Wsadź sobie te rakiety we własny odbyt i dopiero wtedy odpal! - będziesz miał prawdziwą rozrywkę!
    ... i może przestaniesz głupio pisać...
  • Gość: 45 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.12, 11:35
    Odezwał się następny wrażliwiutki. Najlepiej jakby na sylwestra wszyscy się ubrali we włosienice i w katakumbach katedry bili się w piersi - a i to nie za głośno bo niemowlaczek śpi gdzieś na Sępolnie.
  • kklement 05.01.12, 09:45
    No to nie popisałeś się mądrością. Mój kot nie dostał na sylwestrową noc wychodnego, z powodu fajerwerków właśnie.

--
    "And that government of the people, by the people, for the people, shall not perish from the earth"

Abraham Lincoln, Gettysburg 19 XI 1863
  • hummer 05.01.12, 10:23
    Ano błąd, ale bardziej liczę, na to, że ktoś się "biednym kotkiem" zaopiekował i będzie go trzymał do czasu, kiedy ten nie dostanie szajby, chcąc wyjść na wolność jak to ma w zwyczaju.

Proszę też o sprawdzenie piwnic, choćby ze względów estetycznych (kot posiada metabolizm). W strachu łatwo jest wejść w okienko bez wcześniejszego sprawdzenia, czy droga powrotna będzie równie łatwa.

Dawniej kotów strach było wypuszczać przez cały rok. 20 lat temu zjedliby go Sataniści :) Na szczęście po Satanistach nastali Skini, których też czas przeminął. Pojawiła się nowa świecka tradycja urywania sobie palców i unicestwiania dóbr środków w ciągu paru sekund zakończonych buuuuuuuuum.

Żadne stworzenie nie jest naszym niewolnikiem. Tak samo jak zwierzęta dążą do wolności, tak samo ludzie, kiedy dorastają też stają się niezależni. My możemy tylko starać się nie robić innym krzywdy.

--
    "Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia."
    Konfucjusz
  • Gość: Taka jedna IP: *.xdsl.centertel.pl 05.01.12, 11:41
    Oby kot jak najszybciej się znalazł!
    Ja swoje już od południa trzymałam "pod zamknięciem" i nie pozwoliłam, choć darły się wniebogłosy, wyjść im poza poza dom. Jak usłyszały pierwsze petardy, zrozumiały dlaczego i zamknęły pyszczki :)
  • Gość: 45 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.12, 11:36
    > ł. Pojawiła się nowa świecka tradycja urywania sobie palców i unicestwiania dób
    > r środków w ciągu paru sekund zakończonych buuuuuuuuum.

Tak, tak. Nowa. Zaledwie kilkaset lat.
  • hummer 06.01.12, 20:18
    Gość portalu: 45 napisał(a):

> Tak, tak. Nowa. Zaledwie kilkaset lat.

Tak nowa :) Wcześniej jeśli już do strzelano na dworach.
    Co stoi na przeszkodzie, by robić huk w jednym miejscu, a nie armagedon przy każdej zagrodzie? Zresztą popatrz na skutki.

tiny.pl/hjf7z

--
    Co mi zrobisz, jak Cię złapię? :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka