Dodaj do ulubionych

Catering we wrocławskich przedszkolach

13.03.12, 18:13
Z racji ostatnich afer (czy "afer") w P58 i P16 we Wrocławiu zapytuję jak jest z cateringiem w Waszych przedszkolach (kto i czy OK).
Z tego co wiem:
P58 (Strzegomska) - p. Krzyś
P61 (Gajowicka) - własna kuchnia
P16 (Wietrzna) - p. Krzyś
Edytor zaawansowany
  • vivianna_82 13.03.12, 19:47
    p74 mały piekarczyk - ul.Krzywa - własna kuchnia:)
  • anyx27 13.03.12, 22:43
    A co ma wnieść ten wątek?
  • yoka1 14.03.12, 12:54
    > Z racji ostatnich afer (czy "afer") w P58 i P16 we Wrocławiu zapytuję j

ale co to za afery?Nic nie słyszałam? Z udziałem jakich firm?
  • radekp9 14.03.12, 18:29
    www.gazetawroclawska.pl/artykul/521213,we-wroclawskim-przedszkolu-trwa-wojna-zywieniowa,id,t.html#komentarz-2297147
    Takie historie dzieją się właśnie w przedszkolach, w których catering ma p. Krzyś. I jestem ciekaw, czy rzeczywiście jest on taki fatalny.
  • kasia_750 14.03.12, 18:07
    O jakich aferach piszesz?
    Ja tylko wiem o podaniu surowego (nie ugotowanego) ryżu na obiad.
    I o tym, że dzieci zaczęły skarżyć się na bóle brzucha.
  • ajmk3 05.06.12, 14:26
    Mój syn uczęszcza do ZSP nr 16 na wietrznej gdzie katering ma Pan Krzyś. Syn nie chce jeść obiadów gdyż skarży się ,iż są niesmaczne. Często uskarżał się na bóle brzucha. Wielu rodziców jest niezadowolonych z kateringu tej firmy. Wypisaliśmy syna z obiadów ,ale dzieci w przedszkolu nie mają takiego wyboru. Niestety my jako rodzice nie mamy wpływu na wybór firmy kateringowej co jest ogromnym nieporozumieniem. Interwencje u Pani dyrektor nie przynoszą efektów. Firma wraca jak bumerang.
  • an4a 18.06.12, 10:03
    Witam!
    To nie jest tak, że rodzice nie mają wpływu na firmę, która żywi ich dzieci. W przedszkolu nr 56 na Wałbrzyskiej (i przejsciowo na Wietrznej) została zmieniona firma cateringowa, po tym jak Pan Krzyś zaczął przywozić posiłki nie spełniające jakichkolwiek wymagań (np rozgotowany makaron, zepsuty gulasz). Inna sprawa, że wszystko działo się przy wielkim zaangażowaniu pani dyrektor.
    Dyrekcja przedszkola, która ignoruje głosy rodziców jest moim zdaniem jakąś pomyłką - kto jest tutaj dla kogo?
  • radekp9 18.06.12, 11:19
    W Przedszkolu na Wietrznej rodzice nie mają wpływu na wybór cateringu.

Kuriozalny jest fakt, że od września będzie do samego przedszkola chodziło 350 dzieci (+ szkoła), a taka jednostka nie ma własnej kuchni (jedzenie jest dowożone).

A co jakości i opinii o firmie Pan Krzyś to rodzice wypowiedzieli się w ankiecie:
    tutaj kliknij - dokument w PDF
  • kolteta 21.06.12, 12:14
    Moje dziecko w przedszkolu je mało,posiłki są brzydko podane, często źle przyprawione i rozgotowane/niedogotowane/nieświeże, ale patrząc na wykaz potraw jakich dzieci nie zjedzą (podstawowe potrawy dla dzieci, może prócz cebuli i paprykarza, ale dzieci nie jedzące zup mlecznych, czy twarożku?? ??) i jakich rodzice by sobie życzyli (dziczyzna mnie mocno rozśmieszyła) to nie wiem czy znajdzie się firma, która zaspokoi rodziców.
  • cucaracha.feliz 08.08.12, 21:53
    radekp9 napisał:

> W Przedszkolu na Wietrznej rodzice nie mają wpływu na wybór cateringu.
    >
    > Kuriozalny jest fakt, że od września będzie do samego przedszkola chodziło 350
    > dzieci (+ szkoła), a taka jednostka nie ma własnej kuchni (jedzenie jest dowożo
    > ne).
    >

IMHO pani dyrektor na wietrzenej to ejst jedno wielkie nieporozumienie...
  • mielcia 18.03.13, 23:06
    dokładnie tak! kto tu jest dla kogo!
    --
  • mielcia 18.03.13, 23:05
    rodzice maja wpływ na wybór firmy cateringowej dodajac do specyfikacji przetragowej swoje pkty
    przeciez wybrana firma ma żywić WASZE dzieci
  • snoozi 07.01.14, 12:58
    W przedszkolu nr na Suwalskiej posiłki przygotowuje firma Horyzonty Smaku. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne menu. Firma wprowadza kulturę zdrowego żywienia wśród dzieci: ziarna do posypywania kanapek, pieczone pasztety, wyszukane surówki, pieczone ciasteczka. Dziecko je chętnie mimo.
  • 3patrycja2901 06.06.12, 09:30
    wolne miejsca nowe przedszkole we wrocławiu ul.swietokrzyska w szkole podstawowej nr 60. podania trzeba skladac w szkole nr 84 na gornickiego tam jest dyrekcja .przyjmowany rocznik 2008.miejsc 125 jesli nie bedziem chetnych nie utworzy sie.
  • ajmk3 19.07.12, 15:50
    Niestety w roku szkolnym 2012/13 nic się nie zmieni w sprawach żywienia naszych dzieci . Na stronie szkoły podano iż katering zapewni firma: katering specjalny mieszcząca się na ul. Nyskiej tak jak Pan Krzyś, właściciel ten sam to tylko zmiana nazwy.
  • radekp9 20.07.12, 12:34
    A dokładnie - Catering Socjalny (czyli tak naprawdę Pan Krzyś).
  • atyn 19.02.13, 22:31
    Dokładnie to ci sami ludzie: Krzysztof Koguciuk, Ewa Korczynska Jerzy Sutor czyli złodzieje ze spólki Pan Krzyś sp. Z o.o.
    zrobili długi a potem wyprowadzili majątek i potem nowym szyldem wystartowali do przetargów, takie numery tylko w Polsce i dalej na wschód możliwe napisał:

> A dokładnie - Catering Socjalny (czyli tak naprawdę Pan Krzyś).
  • yoka1 22.02.13, 14:19
    a znacie TIM Tomasz Tabaka ?
    bo u dziecka w szkole teraz taki catering będzie
  • anyx27 23.02.13, 11:08
    U nas w szkole jest od niedawna, zamieniono p. Krzysia na właśnie tę firmę. Jakość obiadów zdecydowanie się poprawiła.
  • radekp9 25.02.13, 11:49
    anyx27 napisała:

> U nas w szkole jest od niedawna, zamieniono p. Krzysia na właśnie tę firmę. Jak
    > ość obiadów zdecydowanie się poprawiła.

Jaka to szkoła?
  • anyx27 26.02.13, 09:20
    A w jakim celu pytasz?
  • radekp9 26.02.13, 15:39
    Chcę wiedzieć dlaczego (u mnie w przedszkolu p. Krzyś jest już 2. rok...)
  • anyx27 26.02.13, 16:10
    Ale co dlaczego? Dlaczego zmienił się catering? To chyba jasne. Wiemy przecież wszyscy, co oznacza p. Krzyś, jeśli chodzi o jakość posiłków dla dzieci.
  • radekp9 26.02.13, 16:27
    Dlaczego to wiem, ale chcę się dowiedzieć jak zrezygnowano.
    To jakaś tajemnica jaka to szkoła?
  • anyx27 26.02.13, 19:17
    Nie, żadna tajemnica. Zrezygnowano po skargach rodziców.
  • radekp9 26.02.13, 22:34
    Wolałbym się upewnić u źródła niż z anonimowych wypowiedzi.
    Wałbrzyska tak? Skoro mieszkasz niedaleko...
  • anyx27 27.02.13, 22:18
    Nie, nie mieszkam na Klecinie, to nie ta szkoła. Catering jest zmieniony dokładnie od stycznia, był przetarg, w którym startowali TIM, Rettman i Katering Socjalny, czyli p. Krzyś.
  • kasinka75 27.02.13, 22:40
    Na Wałbrzyskiej być nie może bo tam jest własna kuchnia :-) i obiady ok :-)
    --
  • radekp9 27.02.13, 22:49
    To może napiszesz jaka to szkoła, czy to jakaś zgadywanka?
  • radekp9 27.02.13, 22:55
    Klodnicka?
  • anyx27 28.02.13, 00:15
    Ale o co ci chodzi? Napisałam, jak jest w naszej szkole i tyle. Co za różnica, która to szkoła. Teraz będziesz wymieniać wszystkie podstawówki w mieście? ;)
  • radekp9 28.02.13, 15:25
    anyx27 napisała:

> Ale o co ci chodzi? Napisałam, jak jest w naszej szkole i tyle. Co za różnica,
    > która to szkoła. Teraz będziesz wymieniać wszystkie podstawówki w mieście? ;)

Bo informacje typu "wiem, ale nie powiem" mają dla mnie znikomą wiarygodność, a raczej są wiarygodne inaczej... zwłaszcza jak zawierają sprzeczne informacje.

Ale już wiem: SP118 ew. SP98.
  • anyx27 02.03.13, 15:33
    Podałam wszystkie informacje nt. cateringu w naszej szkole, po co miałabym ściemniać w tej kwestii.

P.S. Przykro mi, znów nie trafiłeś ;)
  • radekp9 04.03.13, 11:32
    anyx27 napisała:

> Podałam wszystkie informacje nt. cateringu w naszej szkole, po co miałabym ście
    > mniać w tej kwestii.

Ponieważ pierwsza "nieścisłość" to fakt, że gdyby rozwiązano umowę z dostawcą, to nie mógłby on startować w następnym przetargu.

> P.S. Przykro mi, znów nie trafiłeś ;)

To zostaje SP25 ze Stanisławowskiej. Chyba że to jakiś cichociemny przetarg...
  • radekp9 04.03.13, 11:37
    Albo przetarg w SP118 = przetarg dla SP119.
  • anyx27 04.03.13, 17:13
    Podobała mi się ta zabawa ;) szkoda, że już sie skończyła... pozdrawiam :)
  • mielcia 18.03.13, 23:07
    P58 Rettman
    radekp9 napisał:

> Z racji ostatnich afer (czy "afer") w P58 i P16 we Wrocławiu zapytuję jak jest
    > z cateringiem w Waszych przedszkolach (kto i czy OK).
    > Z tego co wiem:
    > P58 (Strzegomska) - p. Krzyś
    > P61 (Gajowicka) - własna kuchnia
    > P16 (Wietrzna) - p. Krzyś

--
    Moja miłość...mój Syn
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,mielcia.html
  • wroclaw1975 20.03.13, 15:31
    W przedszkolu nr 4 wr Wrocławiu też jest Pan Krzys, właściwie teraz nazywa się to Catering Socjalny, ale to ta sama firma, ci sami ludzie! Jedzenie od nich to dziadostwo! Jak np. można dzieci w przedszkolu karmić w marcu pomidorami? To przecież sama chemia o tej porze roku! Tak właśnie jest, jak przetargi wygrywa się najniższą ceną, wtedy w dzieci pakuje się same świństwa, bo z czegoś ta najniższa cena musi się wziąć!
  • jadzkapolka 07.07.18, 14:14
    u nas w przedszkolu jest catering www.wroclawskicatering.pl dzieci bardzo go lubią

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.