Dodaj do ulubionych

Klub Muzeum zawiesił działalność. Nowy najemca ...

02.07.12, 13:12
wielka szkoda, byla tam naprawde swietna atmosfera, nie wiem, czy nowemu najemcy uda sie ja odtworzyc
Edytor zaawansowany
  • Gość: v bv IP: *.adsl.inetia.pl 02.07.12, 14:02
    I bardz dobrze!:) Niedobrze się robiło jak to tandetne discopolo wieczorami rozbrzmiewało po całej okolicy- i to w godzinach nocnych. Ciesze się niezmiernie:) Mam nadzieję, ze nowy najemca nie będzie dresem z badziewiarskim gustem
  • Gość: Janek IP: *.static.korbank.pl 02.07.12, 18:44
    Ja mam nadzieję, że nowe miejsce będzie po prostu lepiej zorganizowane. W K-M był po prostu burdel i piszę to jako klient. Miejsce super, widok super, ale ludzie, którzy tamto miejsce tworzyli, pomimo widać dobrych chęci, nie myśleli chyba o podstawach. Zapomniał wół, gdy cielęciem był? ;) kolejny plus jest taki, że nie będzie i tam imprez 'organizowanych' przez 'Miód' :)
    Nie mniej jednak, czekam na otwarcie nowego klubu, kawiarni czy pubu.
  • Gość: lk1982 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.12, 01:20
    Dansingi dla 60+ są w Pałacyku, można sobie potupać do szlagierów sprzed lat, wycinanych przez człowieka - orkiestrę na syntezatorze Yamaha. Na pewno odnajdziesz się w takim klimacie. Do tego można ładować "Podstolankę", chociaż nowy porządek organizacyjny tego zabrania już oficjalnie.

K-M miało klimat, zapowiadało się dobre miejsce, którego brakowało po rozwiązaniu K180. A propos, trzy kible, prawie żaden wybór alko na barze, do tego lewa szatnia, ale jakoś po 500 z hakiem osób przychodziło na lepsze bookingi, z czego połowa na lans.

Pięknie się wrocławskie lato 2012 zaczeło. Upadła Forma, upadł K-M, Karuzeli też nie ma...
  • Gość: Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.12, 21:48
    U poprzedniego najemcy imprezy były niebezpieczne z powodów braku możliwości szybkiej ewakuacji uczestników. Nowy najemca ma organizować takie same imprezy w takich samych warunkach. Ciekawe, prawda?
  • frajtak 05.07.12, 10:20
    Że dach ma się zawalić? Od bomb się nie zawalił, a od ludziów i owszem? Za głośno było, imprezowicze nie do upilnowania... W sumie nie dziwię się. Choć szkoda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka