Dodaj do ulubionych

Fitness Point Wrocław - opinie

05.07.12, 23:16
Witam.
Czy ktoś z was korzysta z usług nowo otwartej siłowni FITNESS POINT we Wrocławiu w Domarze na ul.braniborskiej www.fitnesspoint.pl/

Bardzo proszę o opinie pod każdym kątem:) ... to że jest to najwieksza siłownia w Polsce i to że dają tam napoje za free to już wiem, tak wiec konkrety proszę :)
Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
 • wielka_smuta 06.07.12, 12:29
  Nie znam tego fitness punkt ale skoro jest we Wrocławiu to już duże prawdopodobieństwo że jest takie same jak nasz Wrocław a jaki nasz Wrocław to my marudy pisaliśmy już wiele razy.

  Mogę natomiast wyrazić swoją opinię o nazwie tego pointa:
  A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają
  Autor: Mikołaj Rej
  Opis: Mikołaj Rej, który jako pierwszy pisał wyłącznie w języku ojczystym („nie potrafił posługiwać się wytworną, klasyczną łaciną, ale wzorzec stylu cyceroniańskiego odrzucił dlatego, że był on synonimem uczoności”[1]), głosił powyższe słowa, dla podkreślenia konieczności zerwania z panującą nadal w okresie renesansu modą pisania po łacinie. W cytacie tym wyraz „gęsi” bywa często fałszywie rozumiany jako rzeczownik oznaczający odnośny gatunek ptactwa domowego, przez co powstaje wrażenie, jakoby Rej twierdził, iż Polacy nie są gęśmi. Tymczasem jest to przymiotnik odnoszący się do rzeczownika „język”. Rej mówi, że Polacy mają swój język i w związku z tym nie muszą się posługiwać językiem „gęsim”, czyli łaciną, bo dźwięk tego języka kojarzył mu się właśnie z gęganiem.
  Źródło: Do tego, co czytał (1562)
  pl.wikiquote.org/wiki/A_niechaj_narodowie_w%C5%BCdy_postronni_znaj%C4%85
  --
  to już koniec, trzeba się wyprowadzić z Wrocławia :(
 • Gość: Ajot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.13, 17:20
  Wszystkich ostrzegam przed tym klubem . Złamiesz nogę , wyjedziesz z Wrocławia na stałe , złożysz dokumenty rezygnacji a oni mają to gdzieś , przekazuję dług firmie windykacyjnej i płacisz z odsetkami .
 • Gość: ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.13, 10:13
  Hej, Napisałam do nich prośbę o anulowanie umowy w związku z faktem, iż straciłam prace, zostałam matką samotnie wychowującą 1,5 roczne dziecko i jestem zmuszona opuścić Wrocław. Dostałam odpowiedź odmowną.
  "Droga Pani, w związku z Pani pismem UPRZEJMIE INFORMUJEMY (HAHA), że nie wyrażamy zgody na rozwiązanie umowy."
  Żadnego uzasadnienia. Nikomu nie polecam.
  Teraz opuszczam Wrocław i przez kolejne 6 miesięcy jestem zmuszona płacić za coś z czego nie będę korzystać!
  Brak słów ! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gość: gość IP: *.centertel.pl 09.09.13, 11:05
  Ja też pisałam o rozwiązanie umowy z powodu utraty pracy i dostałam odpowiedź co prawda z uzasadnieniem, a właściwie przepisaniem jednego artykułu z regulaminu, który i tak nic nie wnosi do spraw, poza tym to na piśmie od Fitness Point nie ma informacji personalnej kto sporządził takowe pismo, a to powinno się tam znaleźć. Jest tam tylko firmowa pieczątka i jakiś bazgroł jako podpis.
 • Gość: Anka IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.13, 17:53
  ja na Pani miejscu zwróciłabym się z prośbą o pomoc do rzecznika praw konsumenta ponieważ takie działania są niezgodne z prawem
 • Gość: justyna IP: *.eaw.com.pl 25.09.14, 17:44
  Jeśli podpisujesz umowę na np. rok, to nie możesz jej rozwiązać wcześniej. Tak samo jest w Pure i innych klubach. Radzę czytać umowy, jakie się podpisuje
 • Gość: aha IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.12, 08:56
  Ja korzystam od poczatku istnienia siłowni i uwazam ...KATASRTOFA
  -obsługa -zadna, składajaca sie z niedouczonych małolatowi robiacych łaskae, ze daja darmowe napoje
  -instruktorzy w ogólne sie nie interesuja klientami, ROMANSUJAC z kolezankami zpracy
  -jest opłata za konserwacje sprzetu, a niektóre urzadzenia nie działaja od poczatku zzałozenia fitnessu
  -obrzydliwie głosna muzyka, trzeba sie dopraszac o ściszenie\
  jednym słowem duzo i tanio, nie ma ducha w ty miejscu nie polecam i mysle , ze zgłosze te usterki dalej
 • Gość: plum IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.07.12, 12:03
  Bardzo slaba, nie polecam
 • Gość: sandy IP: *.internetia.net.pl 27.08.12, 21:18
  tak to prawda !
 • Gość: Maniollo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.12, 21:44
  Chcę zerwac umowę i jest problem...Ten regulamin to się nadaje do federacji konsumentów.Tak się obwarowali zastrzeżeniami warunkami członkostwa.Regulamin składa się tylko ze ścisłych paragrafów możliwości zerwania umowy.Kara wysokości zadeklarowanych miesięcy członkostwa lub zaświadczenia lekarskiego od specjalisty o stanie zdrowia.Tym czasem z benefitam gdy miałem potrzebą zakończenia płatności nie było żadnego problemu.A co jak stracę pracę albo będę chciał wyjechac z kraju?! Kpiny!!! Nie polecam!!!
 • Gość: Łucja IP: *.ip.netia.com.pl 05.03.14, 14:34
  Nie polecam firmy Fitness Point -Nie ma możliwosci rozstania się z nią wczesniej niż termin umowy .Ponadto naliczane są kary. Firma formułujac umowę określa prawa i obowiązki w sposob sprzeczny z dobrymi obyczajami i rażąco narusza prawa klienta,ktora pozbawia jego uprawnienia do rozwiazania umowy i odstąpienia od niej , a straszenie karami jest niedozwolone art. 3853 pkt.14.
  To jest tylko Fitnness kazdy ma prawo za wypowiedzeniem zrezygnować z umowy.
  Kategorycznie odradzam korzystania z tej firmy.Wszelkie pisma są ignorowane przez tą firmę
 • 1fago 09.10.12, 20:26
  Ja także jestem członkiem tego klubu od początku. Jak zwykle początki są miłe, a jak już podpisałem umowę to generalnie już się nie liczę.
  1. Darmowe napoje - o zwykła woda z kranu, przefiltrowana z dodatkiem soku; do niedawna było to wielką tajemnicą co pijemy, bo oni nie mogą powiedzieć jaki to producent.
  2. Instruktorzy są instruktorami tylko wtedy kiedy mają trening indywidualny, w pozostałym czasie ich zajęcie to zabawa telefonem lub laptopem. Najgorszy jest zblazowany menadżer instruktorów, wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy i czeka aż mu się klient ukłoni, a to jego obowiązkiem jest kulturalne przywitanie się.
  3. Obsługa recepcji tez postawia wiele do życzenia, jak już złapały frajera, który podpisał umowę, potem się klienci nie liczą, ważniejsi są koledzy.
  4. Paranoją jest opłata za konserwacje sprzętu, jest to bezprawne,ale ja już umowę podpisałem. Co kwartał 40zł, a od początku żaden sprzęt nie był naprawiamy.
  5. Porządek na sali treningowej pozostawia wiele do życzenia, z wielką łaską po zwróceniu uwagi, że porozrzucane są hantle ktoś raczy posprzątać.
  6. Brak intymności pod prysznicami może być też minusem, mi osobiście aż tak to nie przeszkadza.
  Może macie jakiś pomysł z opłatą za konserwację? Może zwyczajnie przestać płacić? Co o tym myślicie?
 • Gość: politka IP: *.internetia.net.pl 02.03.13, 09:27
  Ja korzystam od poczatku istnienia siłowni i uwazam ...KATASRTOFA
  > -obsługa -zadna, składajaca sie z niedouczonych małolatowi robiacych łaskae, ze
  > daja darmowe napoje
  > -instruktorzy w ogólne sie nie interesuja klientami, ROMANSUJAC z kolezankami z
  > pracy
  > -jest opłata za konserwacje sprzetu, a niektóre urzadzenia nie działaja od pocz
  > atku zzałozenia fitnessu
  > -obrzydliwie głosna muzyka, trzeba sie dopraszac o ściszenie\
  > jednym słowem duzo i tanio, nie ma ducha w ty miejscu nie polecam i mysle , ze
  > zgłosze te usterki dalej


  PODPISUJĘ SIĘ POD TYM W 100 %
 • Gość: 666 IP: *.internetia.net.pl 02.03.13, 19:05
  Ja też się zgadzam. Co do instruktorów to faktycznie interesują się tylko treningami personalnymi innych klubowiczów którzy nie nabijają im kieszeni traktują lekko mówiąc olewająco, a to jest już chamstwo. Klub interesuje tylko dochód a nie miła atmosfera, wszystko do czasu.
 • Gość: tomek22 IP: 80.68.224.* 01.08.12, 22:21
  Nie zgadzam sie! w klubie powoli zaczyna tworzyc sie fajna atmosfera. Wszyscy sa bardzo mili i zyczliwi, trenerzy zawsze sluza rada, a dziewczyny sa przesympatyczne! ogolnie bardzo polecam ten klub :)
 • Gość: lol IP: 212.244.80.* 11.08.12, 11:38
  moze dla ciebie , tomku dziewczyny sa przeympatyczne....bo generalnie panuje tam atmosfera dosc lubieznie nastawionego towarzystwa-pańcie z obslugi do klientów i panow instruktorów. Beznadziejny to jest klub. mozna sie zabić sztngą a nawet pis z kulawa nogą nie podejdzie. Muzyka tak głosna, ze nie słychac własnych mysli. BEZNADZIEJA
 • Gość: olo IP: 80.68.224.* 12.10.12, 15:56
  atmosfera fajna ale u obslugi oni sa zgrani a ty klijencie na kolana i pros o wode a instruktor to jak w misiu jaja sobie robia z klijentami w tym point domar smrod brud zygac sie chce juz nigdy tam nie pojde
 • idua 02.08.12, 14:02
  Ta nowa siłowna FITNESS POINT we Wrocławiu w Domarze jest spoko, super obsługa, jeżeli chcesz można przyjść i poćwiczyć przez cały dzień za darmo.
  Personel chętny do pomocy, trenerzy też, naprawdę polecam :),
 • Gość: Alicja IP: *.play-internet.pl 02.08.12, 16:58
  A czy trenerzy mają duże pytongi, bo na poprzednim fitnesie trener miał małego i kiepsko było w szatni mu loda robić. Wystarczy,ze męża mam z małym , chciałabym na fitnesie trochę przyjemnosci.
 • Gość: marcela IP: *.play-internet.pl 23.08.12, 20:14
  Ja byłam dowiedzieć się jak z opłatami i godzinami. Siłownia,nie ma żadnych wizytówek, ani ulotek,ani karnetów. Od razu podchodzi przy wejściu do Ciebie Pani, w roli trochę akwizytora, oprowadza po ogromnej powierzchni calej siłowni. I rzeczywiście sprzęt robi wrażenie, wielkość i przestrzeń całej sali również. Muzyka nie gra za głośno,znośnie, sporadyczne osoby-większość facetów ćwiczy na sali. Jak pokaże całość zaprasza do stolika i mówi o opłatach,a tu zgroza, trzeba podpisac umowę na 14miesięcy, opłaty sami ściągają automatycznie z konta co miesiąć. Za brak możliwości ściągnięcia z konta,naliczają sobie kary,podejrzewam że odsetki również, oplata niby comiesięczna stała,ale dodatkowo wpisowe,aby mieć RAZ konsultacje godzinną z trenerem.Oplata jednorazowa o ile pamiętam 3 razy w roku za serwis sprzętu?-nie pamiętam dobrze-czyli dodatkowo do abonamentu. Pani nachalna od razu podsuwa umowę do podpisu,bo innej opcji nie widzi:D jak kiwasz głową,że się zastanowisz to zmusza na darmowy jeden trening. Jednym słowem owszem moze i dają gratis napoj z dystrybutora,ale jak dla mnie za drogo i za duzo opłat,no i ta umowa wiążąca, nachalna pani. Sprzęt mają,przestrzeń również,ale jak ktoś wyżej napisał..,przy ćwiczących na sali nie widziałam trenera,który pilnuje żeby Cię nie przygwoździło sztangą... atmosfera ogólna-wszyscy jacyś zadufani w sobie z głową wyżej niż ........ Na pewno nie będę korzystać.
 • Gość: fitness point IP: *.wroclaw.mm.pl 20.12.12, 22:50
  To zlodzieje .....
 • Gość: sandy IP: *.internetia.net.pl 27.08.12, 21:41
  Witam! Nie należę do wymagających osób i zawsze staram się być sprawiedliwa ale nie polecam tego miejsca.
  1. Napoje gratis, ok ale to zwykła woda z sokiem ze sklepu a nie napój z witaminami.
  2. Klimatyzacja bardzo słabo działa.
  3. Nie wszystkie instruktorki są wykwalifikowane, nie potrafią prowadzić zajęć. Nie angażują się wszystkie w to co robią. Ładnie tylko wyglądają. A to ma pewnie przyciągnąć Panów…ale nie kobiety które chcą schudną a nie odbębnić tylko zajęcia.
  4. Pracownicy nie znają Regulaminu Fitness Point.
  5. Już na samym początku działają na zasadzie Promocja tylko „teraz” a później trwa dłużej i na lepszych warunkach.
  6. Nie respektują rezygnacji z członkostwa nawet kobietą w ciąży. Gdzie w regulaminie mamy art. 3.5.
  7. Uważam, że lepiej czasami dołożyć do karnetu i chodzić w miejsca sprawdzone i z profesjonalnym podejściem do klienta.
  8. Jeżeli chodzi o sam sprzęt to na pewno bardzo dobrej jakości.
  9. Nagłośnienie bardzo słabe. Często wydobywają się hałasy a nie muzyka czy głos.
  10. Prysznice - wspólna jedna dla Pań i osobna wspólna dla Panów, zero intymności.
  11. Szafki w szatni na swoje kłódki.
  12. Strefa dla Kobiet nie jest tylko Strefą dla kobiet… Dużo Panów korzysta z tego sprzętu.
  13. Nie korzystałam z Instruktora dlatego nie wiem czy są profesjonalni.
 • Gość: Ant IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.09.12, 12:29
  Witam,
  byłam wczoraj na darmowym treningu i potwierdzam opinie "sandy"
  Generalnie nie zachęcili mnie do korzystania z tej siłowni i umowy nie podpisałam.
  Plus tej siłowni to duża przestrzeń, dużo sprzętu i w moim przypadku mozliwość korzystania do b. późnej godz. 23.00.
  Natomiast zero zainteresowania klientem. Zatrudnina Pani umie tylko podsuwać umowę, która jest strasznie wiążąca, min 14 miesięcy i żadnej mozliwości jej wypowiedzenia.
  Mam porównanie do kilku siłowni i ta wypada najsłabiej.
 • tortola 24.09.12, 21:30
  Jesli nie respektują rezygnacji z członkostwa nawet kobiet w ciąży to raczej pewne,ze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wlepiłby im solidna karę za zakazane klauzule umowne dotyczace naruszenia zbiorowych interesów konsumentów ( bo sprawa dotyczy wielu osób,)Proponuję napisac skarge - wniosek do UOkik o zbadanie sprawy.
  --
 • Gość: kk IP: *.uwoj.wroc.pl 21.01.13, 14:52
  mam taki sam problem jestem w ciązy i napisałam prośbę o rezygnację to mi odpisali że uwaga: "do dnia porodu" odraczają mi członkostwo ale na drugi dzień po porsodzie muszę wrócić... żenada...
 • Gość: sporna IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.03.13, 10:35
  Ale pierdzielicie, chce się chodzić na fitness to się w ciążę nie zachodzi proste. Nie mieliście gumek????Ja podpisałam umowę na 2 lata, jestem bardzo zadowolona, w porównaniu z poprzednią moją siłownią, gdzie nikt się nie interesował klientem, faceci darli mordy i ogólnie sajgon, teraz mam spokój, i solarium za darmo. Jestem bardzo zadowolona. A jak ktoś planuje dzieci, to niech się zapisze na zajęcia dla kobiet w ciąży a nie potem pierdzieli. Tyle na ten temat.
 • Gość: pap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.14, 20:38
  Szkoda, ze jak Cie rodzice tworzyli to nie bylo FitnessPointu. Moze by taka pustawa strzala nie powstala. :-)
 • Gość: magik18888 IP: *.wroclaw.mm.pl 19.02.13, 20:13
  Witam
  Szukam chętnych i zniesmaczonych działaniami FITNES POINTU do napisania wspolnej skargii do UOKiK!!! - problem z rozwiązaniem umowy. Informacje na maila magik1888@wp.pl
 • Gość: master IP: *.play-internet.pl 28.08.12, 11:12
  Oj ludzie jak to czytam to zastanawiam się czy oby na pewno odwiedziliśmy to samo miejsce?! Jak ktoś chce znaleźć dziurę w całym to znajdzie! Moim skromnym zdaniem siłownia jest naprawdę imponująca, sprzęt dla każdego jak nie masz pojęcia jak coś działa wystarczy, że podejdziesz do Pani z recepcji a zaraz zorganizuję dla Ciebie do pomocy trenera, także wystarczy tylko poprosić, bo wy myślicie, ze do każdej osoby na siłowni jest przypisana jedna osoba, no pomyślcie trochę, na której siłowni tak jest?! Co do Pań z recepcji, uważam że są miłe i uprzejme, a to że podchodzą osobiście do Ciebie i oprowadzają po siłowni to raczej zaleta, a już na pewno nie zmuszają do skorzystania z darmowego treningu tylko proponują w celu zapoznania się z siłownią i jej klimatem. Ludziska wymyślacie!!! Jak faktycznie zależy Ci żeby dowiedzieć się jak tam jest po prostu przyjdź i wówczas sam przekonasz się jak jest!
 • Gość: sandy IP: *.internetia.net.pl 11.09.12, 16:49
  Pracownik Fitness Point ? czy ktoś znajomy ?
 • Gość: akka IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.12, 23:41
  ..hehe, link sponsorowany
 • Gość: Martyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.12, 15:31
  Tak, ja korzystam i naprawdę polecam. Dużo zajęć fitness, ogromna różnorodność, duża przestrzeń, bardzo dużo sprzętu więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dwa minusy to obsługa, która mizdrzy się do każdego "koksa" na horyzoncie nie zwracając uwagi na innych i napoje są paskudne. Ale i tak nie narzekam :)
 • Gość: k IP: *.wroclaw.mm.pl 22.09.12, 14:31
  Witam,
  w jakiej formie są darmowe napoje? dostaje się je w szklance, czy w butelce? oraz w jaki sposób są wydawane...?
 • joko5 23.09.12, 16:57
  Podchodzisz do recepcji, mówisz co chcesz aby Ci nalali ci dajesz swój bidon - tyle.
  --
  Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
  zakochany.
  Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
 • joko5 23.09.12, 17:06
  Kto napisał, że napoje są paskudne, mi smakował bardzo ananasowy teraz porzeczkowy.
  Czy napoje to tylko zwykła woda z sokiem owocowym czy napój izotoniczny na bazie wody i koncentratu - trudno stwierdzić po samym smaku, zawsze można brać samą wodę.

  Może nie jestem zbyt wymagająca, ale za każdym razem jak poproszę instruktora aby pokazał mi jak mam ćwiczyć na konkretnym sprzęcie, albo wogóle pokazać na czym i jak ćwiczyć nigdy mi nie odmówiono. Wielkim plusem jest duża liczna sprzętu, nie ma problemu, że na co trzeba czekać.

  Ogromny minus to prysznice-zero intymności.

  Dla mnie wszyscy są mili i uprzejmi i to mi starczy, a nie jestem długonogą pięknością, za którą uganiają się napakowani goście.


  --
  Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
  zakochany.
  Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
 • Gość: marz IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.12, 16:45
  obsluga naprawde bardzo mila, jedynie pan blondyn ktory zawsze kreci sie przy recepcji i wyglada jakby przeszkadzal paniom w pracy;p z tego co zauwazylam to jest bardzo niemily w stosunku do klientow...
 • Gość: gość IP: *.e-wro.net.pl 12.10.12, 17:59
  beznadzieja.
 • Gość: gość IP: *.internetia.net.pl 24.10.12, 19:57
  Witam. ja korzystam i im dłużej to robię tym bardziej mogę powiedzieć, że nie polecam. Na pewno jak zakończy mi się umowa nie przedłużę jej. Obsługa jest miła przed podpisaniem umowy, jak już "cię" mają to klient się nie liczy. Moje niektóre zarzuty to m.in. bałagan na sali treningowej, trenerzy w ogóle nie dbają i nie utrzymują porządku jeżeli chodzi o sprzęt do ćwiczeń. Sami robią syf, a potem głupio tłumaczą się, że to klient. Zachowanie obsługi daje wiele do życzenia. Przez cały czas grzebią w laptopach, telefonach itp., a dniówka leci, nie ważne, że tony kurzu zalegają na przyrządach. Ogólnie rzecz ujmując to pracownicy są aroganccy, jak zwrócisz uwagę to jesteś ten niedobry i robią sobie z ciebie podśmiechujki.
  Wszyscy zainteresowani, nie dajcie się zwieść pozorom tak jak ja to zrobiłam.
 • joko5 24.10.12, 20:48
  Trenerzy mają sprzątać sale????????

  Fakt, niektóre sprzęty są zakurzone, ale to wina sprzątaczek.
  --
  Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
  zakochany.
  Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
 • Gość: Pankration IP: *.play-internet.pl 28.10.12, 11:01
  Pierwsze co zastanawia to podejrzanie niska cena - dobre siłownio-fitnessy z full karnetem to wydatek ok. 150pln i w górę. Dla przykładu ja w Arkadach płacę ponad 170 za m-c ale uważam że warto. Lojalka na 12 m-cy. Wcześniej przez 6 lat chodziłem na siłownię do Redeco na ND (polecam, zarąbista kadra instruktorska, bez złodziejskich umów na rok czy więcej). Tak więc zastanawia ta bardzo niska cena 89pln (za 14 m-cy). Tyle to się płaci w sp. 113 na Zemskiej osiedle ND w typowo osiedlowo-blokowej adresowanej do miejscowych "chłopaków z osiedla"(dresy, blokersi, anabole, chuligani, kibole, kolesie z full contaktowych klubów sportów walki) siłce ze starym przepoconym i zakrwawionym sprzętem. Fitness Point na stronie www reklamuje i gwarantuje brak u nich towarzystwa jakie uczęszcza do wspomnianej siłowni w MDK ND (swoją drogą b.dobra siłka prowadzona przez fajnego gościa, prawdziwa kuźnia jak lubimy takie klimaty, wiem bo przez kilka lat tam kiedyś chodziłem) ale systematyczne roznoszenie swoich ulotek (oferty) po blokowiskach ( w tym ND) plus niska cena (niby promocja bo 89pln) jako target szybciej wskazuje na dresiarza i abs-a niż faceta w gajerku czy rekreacyjnego gościa z nadwagą.
 • Gość: Gość 1 IP: *.internetia.net.pl 30.10.12, 12:50
  Nikt trenerom nie karze wycierać kurzu. Ale układanie hantli na swoje miejsce i sprzątanie po swoim treningu to należy do ich obowiązku. I niech trochę interesują się tym co dzieje się na sali a nie dopiero jak ktoś ich poprosi w końcu są w pracy, takie zachowanie kadry trenerskiej psuje wizerunek klubu. Ciekawe co właściciel na to? że zamiast przyciągać klientów to będą ich tracić, i nie tylko skupiać się na tych co im więcej płacą.
  -Nie kadra płaci klientom żeby przychodzili tylko klienci płacą za to żeby kadra miała wypłatę.
 • Gość: mynia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.12, 13:40
  Gościu1 zgadzam się z tobą w 100 %. Kiedy w naszym pięknym kraju nauczą si ę dziady szacunku dla klienta, kiedy zrozumieją, że bez klienta nie istnieją.
 • Gość: tam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 21:34
  wiadomo ze trenerzy powinni sprzatac hantle itp ale np zawsze jak jestem rano to sa ulozone czyli sprzataja a klienci rozrzucaja wszystko, a jak sam kiedys zwrocilem uwage facetowi obok zeby odlozyl taleze na miejsce to sie zasmial i powiedzial ze jak chce cwiczyc to sobie sam zdejme... najpierw sami dbajmy potem zwracajmy uwage innym...
 • Gość: gość IP: *.internetia.net.pl 04.11.12, 12:38
  Kolego ja też jestem rano 4 razy w tygodniu i bardzo często jest syf z hantlami, i faktycznie trenerzy nie sprzątają po sobie.
 • Gość: mynia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.12, 13:46
  joko5 to zrób tak żeby sprzątaczki wywiązywały się ze swoich obowiązków. jak się nie chce komuś dupy ruszyć by robić to za co mu płaca to chyba nie problem klientów do jasnej cholery tylko personelu klubu.
 • Gość: Robs IP: *.broadband.greenlan.pl 03.11.12, 00:42
  No niestety z przykrością stwierdzam, że większość negatywnych opinii to fakt. Jeszcze nie widziałem, żeby trener podszedł do kogoś sam z siebie i coś zasugerował. Co niektórzy robią z siebie kaleki a reakcji zero. Ekipa z POK-u nawet daje radę ale trenerzy to jakaś farsa.
  Sprzęt to chyba z niemieckich wystawek. TRAGEDIA.
  Co do porządku to niestety syf tam mają. Mam wrażenie, że nikt tam nie sprząta. Kurzu full, często znajduję gumy do żucia w różnych miejscach albo np. wsuwki do włosów. No ale to niestety świadczy o Klientach, którzy nie szanują innych i nie nie znają znaczenia słowa "kultura". Oczywiście nie dotyczy to wszystkich Klientów.
  Toalety, prysznice, jak sprzęt. TRAGEDIA.
  Gdybym nie fakt, że mam do nich parę to na pewno nie zdecydowałbym się na ich usługi. Choć wolę już dojeżdżać w inne miejsce i płacić więcej. Dlatego podejmę starania o rozwiązanie umowy, gdyż wg mnie nie wywiązują się z niej. Choćby ta opłata serwisowa za sprzęt, który nigdy serwisanta nie widział. Czekać tylko jak zaczną wychodzić stamtąd kontuzjowani, pocharatani.
  SZCZERZE NIE POLECAM!!!
 • Gość: była klientka IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.11.12, 19:47
  TAK, trenerzy mają sprzątać sale, należy to do ich obowiązku, czego nie kryją, ale zgodnie z zasadą "niechcemisię" czekają, aż zrobi to kolega... sprzęt jest fatalny-jak chcecie zobaczyć dobry to zapraszam do Renomy. generalnie ów sprzęt jest zrzutem z niemieckiego fitness pointa, trąci chińszczyzną. co do trenerów to się nie wypowiem, bo chodziłam do Fitness Pointu na trening personalny u K. Nowickiego i bardzo sobie chwalę, jak przygotowywał zajęcia. tylko szkoda, że tyle to kosztuje... :(
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 07.12.12, 14:47
  Za dużego pytona trzeba płacić, co się dziwisz.
 • Gość: arturo IP: 212.244.80.* 27.08.13, 17:58
  Swieta prawda i słuszna uwaga
 • Gość: Zumba? IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.12, 20:05
  Tak przy okazji, jaką tam mają zumbę?
  Może ktoś wie?
 • Gość: Ja ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.12, 12:16
  Beznadziejną ! Klientka zero zorganizowania, powtórzy coś dwa razy i jak załapiesz zaczyna juz coś innego. Byłam na zumbie w naprawdę wielu miejscach, ale tam to jest naprawdę tragedia. Z reszta cały ten klub to pomyłka.. Szkoda słów..
 • 1antonina1 03.02.13, 10:04
  Gość portalu: Zumba? napisał(a):

  > Tak przy okazji, jaką tam mają zumbę?
  > Może ktoś wie?
  Zumbe prowadzi Przemek Waszczyszyn ,Ewelina, Natalia. Zawsze co najmniej 25 osob na sali. Robią meega show!!!!
 • Gość: fff IP: *.internetia.net.pl 02.12.12, 17:31
  Przepraszam czy tam jest ktos taki jak instruktorka o imieniu Milena czarne wlosy okolo 21 lat ?? wsportowana budowa ciala itp prosze o szybka odpowiedz
 • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 06.12.12, 11:48
  Jest,jest :)
 • Gość: fff IP: *.internetia.net.pl 09.12.12, 23:12
  A czy panna Milena sympatyczna jest czy raczej nie osiągalna?? ;)
 • Gość: eee IP: *.internetia.net.pl 14.12.12, 13:43
  Nie wiem czy sympatyczna, wiem że jest sztuczna.
 • Gość: fff IP: *.internetia.net.pl 14.12.12, 19:40
  Przyjacielu hmm a masz moze jakies jej zdjecie albo konto znasz fb czy cos bo nie wiem czy o tej samej mówimy a bardzo mi zalezy na tym z góry dzięki i przepraszam za kłopot. mój meil to ppp2328@wp.pl
 • Gość: eee IP: *.internetia.net.pl 19.12.12, 20:40
  nie nie mam
 • Gość: fff IP: *.internetia.net.pl 21.12.12, 00:20
  dobra trudno szkoda ze nawet nazwiska ale mniejsza dzieki za pomoc przyjacielu nie ma i tak tematu sumie jakas chyba dziunia sie za nią podaje chcialem byc fajny i jej to napsiac ale kit z tym ;)
 • Gość: Paweł Cz. IP: *.play-internet.pl 07.12.12, 14:22
  Chciałem tam pójść z kolegą, ale nie wiem czy możemy się swobodnie od czasu do czasu uscisnąc i pocałowac?Szukam takiego fitnesu, gdzie chodzą normalni ludzie, tolerancyjni, którym to nie przeszkadza.
 • Gość: Imię i Nazwisko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 22:44
  Ogólnie klub bardzo mi się podoba. Jednak piszę tu z innego względu. Jakiś czas temu 'pomagał' mi w ćwiczeniach pewien z trenerów, nie pamiętam imienia, ale był dosyć wysoki i budowy normalnej szczuplej, ciemne krótkie włosy. Pokazywał mi kilka ćwiczeń na plecy... Bolały mnie one juz podczas wykonywania cwiczen ale uslyszalam ze tak ma byc... Przez następnych około 6 dni czułam niesamowite rwanie w plecach i nie były to popularnie zwane zakwasy (trochć juz chodzę do siłownii i wiem jakie to uczucie ;)). Uważajcie na tego trenera :) nie chce składać zadnej skargi ani nic zeby chlopaki nie szkodzic ale czulam potrzebe wyrzucenia tego z siebie...
 • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 15.01.13, 20:40
  Na Twoim miejscu ja bym złożył skargę, wiem o kim mówisz jest to gość który przychodzi do pracy odpocząć, na jego zmianie jest zawsze brudno a jak coś robi to z wielką łaską. Nie piszę tego że go nie lubię tylko żeby nie zrobił krzywdy komuś innemu i to poważniejszej krzywdy. Z tego co wiem to skargi na niego już są.
 • gizmolo07 03.02.13, 12:53
  tnijurl.com/przeczytalem_was/
 • Gość: Natalia85 IP: 80.68.224.* 11.02.13, 17:59
  ja korzystam z usług Fitness Point`u już 3 miesiące i jestem dość zadowolona. Na plus tego klubu zdecydowanie działa ilość maszyn. Jeśli chodzi o zajęcia fitness to też jestem bardzo zadowolona , z tego względu, że ciężko było mi znaleźć zajęcia we Wrocławiu , na których dostałoby się porządny wycisk. Natamiast w FP jest kilka takich zajęć, po których wychodzę cała spocona, polecam aerobox. jest naprawdę przyjemnie, wiadomo znajdą się jakieś mankamenty ale generalnie jestem bardzo zadowolona i raczej polecam.
 • Gość: rekrad IP: *.shh.pl 13.02.13, 10:26
  Uczęszczam do FP od ok 2 miesięcy i jestem w miarę zadowolony. Ok. jest problem z wypowiedzeniem umowy, ale nikt nie każe jej wam podpisywać, sami się zdecydowaliście, więc teraz nie rozumiem waszego rozżalenia.
  Co do personelu to mam w nosie zachowanie dziewczyn w recepcji, przychodzę tam poćwiczyć i nie mam zamiaru przejmować się czy jedna i druga się do mnie uśmiechnie czy nie.
  Co do darmowej wody to musicie być strasznymi naiwniakami sądząc, że będziecie dostawali źródlaną wodę lub super energetyczny i witaminizowany napój (stuknijcie się w głowę).
  Pracownicy są, jacy są i nie macie na to wpływu, płacicie, więc macie prawą żądać od jednego czy drugiego instruktora pomocy, bo to jego zasrany obowiązek, a nie płaczecie, że nikt wam nie pomaga i czekacie, aż książę sam podejdzie.
  Nie wiem jak sobie wyobrażaliście szatnie i prysznice na siłowni, ale jęczenie o braku intymności to lekka przesada-bez komentarza. Wadą jest tylko zbyt mało miejsca w szafkach.
  Tak na koniec jak ktoś chcę poćwiczyć no na pewno FP mu to umożliwia.
 • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 15.02.13, 15:04
  Masz kolego dużo racji z tym co piszesz. Tylko po co ta ściema przed podpisanie umowy np. z tą wodą, czy z naprawianiem sprzętu, biorą kasę a gó... naprawiają.
 • Gość: makeitup IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.13, 15:33
  Ta co proawdzi fitness co otłuszcozna miłośniczka innych wagin!
 • Gość: lubiedobryfitness IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 18:52
  Dżena to najlepsza instruktorka we Wrocławiu.
  tworzy świetne choreografie, jest miła i zawsze uśmiechnięta.
  nie ma idealnej figury ale co z tego.
  nie każdy instruktor musi wyglądac jak patyk żeby dobrze prowadzić zajęcia.
  radze takie uwagi zachować dla siebie !

  osobiście uwielbiam jej lekcje wzmacniające, zaczynam dopiero z choreografią.
  i po frekwecji widac, że nie tylko ja ją lubię :)
 • Gość: ajlofjudżenka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 19:23
  kocham jej stepy.
  instruktorów bez kreatywności w rozmiarze 34 ma mnóstwo.
  Dżenka jest jedyna i niepowtarzalna.
 • Gość: Lisaa IP: *.ccig.pl 18.02.13, 12:59
  Zgadzam się, Dżena jest fantastyczna :)

  Siłownia duża, przestronna, można znaleść sprzęt dla siebie. Obsługa bardzo miła :)
  Nie wiem jak wygląda sprawa z trenerami personalnymi- nie korzystam.
  Zajęcia grupowe są naprawdę fajne i wyczerpujące, zawsze wychodzę porządnie zamaskrowana ;)
  POLECAM

  Minusem są ukryte koszty-
  1. kłódka
  2. opłata serwisowa, o której dowiedziałam się już po podpisaniu umowy.
 • Gość: makeitup IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.13, 13:09
  ale tematem była miłośc do innych wagin a nie jej step bez rozmiaru 34 :)
 • Gość: chamstwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.13, 20:19
  jak widać nikt twojego zdania chorego nie popiera !
  co za chamstwo !
  DŻENKA AJ LOF JU !
 • Gość: makeitup IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.13, 21:44
  alez owszem ona tez cie Dżenka does does love you wery wery pod warunkiem że ty posiadaczka waginy
 • kzzip 23.02.13, 13:32
  a skąd wiesz, że jest? widziałeś czy tylko słyszałeś?
 • kzzip 23.02.13, 16:47
  no cóż..makeitup...masz chyba jakieś nieaktualne informacje odnośnie instruktorów. Wyobraź sobie, że osobiście znam narzeczonego Dżeny. Przypominam Ci również, że po numerze IP komputera można w łatwy sposób dojść kto jest nadawcą postów (tak w ramach uświadomienia). Jeśli interesuje Cię życie prywatne instruktorów - rób przynajmniej poprawny reserch....
  Pozdrawiam trolla
 • Gość: makeitup IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.13, 17:21
  a mamcie w dupie generalnie trollu, przypominam, że grożeniekomuś odpowiedzialnościa karna bez podstaw tez jest karalne. O co tobie kaman? Luźny post o waginach, jakas bliżej nieokreślona Dżjanna i co z tego wynika? Jebnij się w dekiel
 • kzzip 23.02.13, 17:37
  Leczysz kompleksy na forum gazety.pl czy po prostu w fitnessie Ci coś nie poszło, że jesteś taki sfrustrowany??? Bardzo żałuję, że nie znam Twojej tożsamości, wiesz? A może masz na tyle odwagi, żeby się przedstawić? Posty zgłosiłam do moderacji - także produkuj się dalej...

  pozdrawiam Cię frustracie, bardzo gorąco
 • Gość: migraz IP: *.e-wro.net.pl 23.02.13, 17:42
  Dżena jest bardzo fajną instruktorką i kobitką za razem, mega dużo energii... A ta laska co wypisuje o waginach to widać jakiś problem ma... perfidna robota by na necie anonimowo bezpodstawnie kogoś ośmieszać. A do tego jest b. wulgarna, czyli wiadomo, prostactwo!
 • Gość: makeit IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.13, 18:18
  uderz w stół frustraci się odezwą. Jakie zacietrzewienie, jakie udowadnianie, jaki poziom powagi, jakby co najmniej Papież ustąpił :)
 • kzzip 23.02.13, 18:43
  Do frustratów nie należę. Gdzie dostrzegasz zacietrzewienie? I jakie udowadnianie?? Aktualnie to Ty się pogrążasz :-) Widzisz...poziom powagi jest istotnie wysoki ...w momencie zupełnie bezpodstawnych i złośliwych oskarżeń wobec osoby, której zapewne nawet nie znasz...(a bardzo tego pragniesz zapewne) Brakuje Ci odwagi na rozmowę wprost? Ja mogę Ci jej dodać. Lubisz ploty? Jara Cię to? Bo nie widzę sensu Twoich wypowiedzi.
 • Gość: make it IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.13, 19:18
  "kzzip" - Dźjanessa nie wiedziałam, już wiem.Taka gorliwośc i zainteresowanie tematem nie byłoby możliwie u osoby postronnej
 • kzzip 23.02.13, 19:30
  ?
 • Gość: makeitup IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.13, 19:36
  co tam Wljaljetko, nie poznajesz siebie przed kompem?
 • Gość: miraz IP: *.e-wro.net.pl 23.02.13, 20:14
  makeitup ty pewnie jestes pywatnym trenerem z pointa którą wyrzucili z tej siłowni i której nikt nie lubiał- bo były skargi, i przez to sie tak tu produkujesz, wylewając złosci
 • Gość: M. IP: *.dynamic.chello.pl 24.02.13, 01:48
  czegoś tu chyba nie rozumiem... na fitness idziesz po to, żeby poprawić swoją sylwetkę, samopoczucie, odreagować stresy dnia codziennego... chyba ważniejsze jest to, czy dany instruktor potrafi prowadzić zajęcia a nie fakt, że jest utytłą miłośniczką wagin... źle ci z tym? przeszkadza ci? bo co? czujesz się mniej atrakcyjna? kobieto, opamiętaj się! nikt siłą nie prowadzi cię na salę... trochę więcej życzliwości...

  Dżena - Królowo, jesteś wielka :*
 • Gość: makeit IP: *.adsl.inetia.pl 24.02.13, 15:12
  Co to w ogóle jest za imię Dźjanessa, ona ma jakieś normalne imię?
 • Gość: malwina 25 IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.02.13, 23:15
  Ja chodze już do Fitness Point jakiś czas i szczerze polecam. Wiadomo zawsze znajdą się jakies niedociągnięcia i jak ktos chce to zawsze sie do czegos doczepi, ale sprzętu mają dużo, przestrzeń ogromną a cięzko znaleźc klub w którym są takie warunki. Sala do fitnessu robi ogromne wrażenie, jest duża przestronna a co jest dla mnie ogromnym plusem to to ze nie trzeba zapisywac sie na zajecia:) co do trenerów to jak czegos nie wiesz to zawsze Ci pomoga w doborze cwiczenia, wiec ja jestem zadowolona z wyboru klubu!
 • Gość: magda IP: *.e-wro.net.pl 26.02.13, 15:16
  witam moze ktoś z was ma do przepisania umowe do fitness point . chodzi mi o umowe kilku miesieczna .. ( maksymalnie do czerwca )
 • intimex1 27.02.13, 11:59
  Ja chętnie przepiszę umowę. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na maila. (Umowa od 30.04.2012 na 14 miesięcy - więc obowiązuje do końca czerwca)
 • Gość: magda IP: *.e-wro.net.pl 28.02.13, 13:37
  jestem zaiteresowana . powiec mi tylko czy placiłes juz za marzec ??jesli mozesz to prosze napisz na moj prywantny meil z numerem telefonu magdalena.stemerowicz@interia.pl
 • Gość: ems IP: *.play-internet.pl 09.03.13, 19:46
  Mam pytanie do osób , które chodzą na siłownię rano (tj.ok 7mej )
  1)czy rano jest luz , nie ma za dużo ludzi, da się poćwiczyć na orbitrekach itp?
  2) czy nie macie problemów z szafkami?
  3) czy jest coś co Wam tam przeszkadza, a coś za co można to miejsce pochwalić?
  zastanawiam się nad zapisaniem,ale nie wiem czy rano również nie korzysta dużo osób
  dzięki z góry za odpowiedz
 • joko5 09.03.13, 21:26
  Byłam rano tylko kilka razy i było może z 10 osób, więc niewiele. Szafki jak szafki, czasem znajdzie się taka, która szwankuje. Dla mnie porażką są prysznice. Może jesteś zainteresowana przepisaniem umowy, mam ją od sierpnia 2012 na 14 m-cy
  --
  Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
  zakochany.
  Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
 • joko5 09.03.13, 21:29
  Z plusów:
  - bardzo duża ilość maszyn, nigdy nie zdarzyło mi się czekać
  - bardzo długie godziny otwarcia
  - darmowe napoje
  - duży parking

  z minusów:
  -prysznice
  --
  Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
  zakochany.
  Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
 • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 10.03.13, 12:02
  Rano jest OK!
 • Gość: ems IP: *.play-internet.pl 20.03.13, 07:39
  Mam jeszcze jedno pytanie:-)
  czy nie ma problemów z rezygnacją? gdzieś przeczytałam, że nalezy zgłosić rezygnację na 3 miesiące przed końcem umowy? czy ktoś z Was już to przeszedł?:)
 • Gość: Gość IP: *.internetia.net.pl 21.03.13, 15:50
  Zrezygnować możesz ale płacić będziesz do końca umowy, inaczej robią duże problemy. Jeden pajac chyba jakiś menadżer nawet kwestionuje zaświadczenie od lekarza, jak w zusie :). Tak trzeba 3 miesiące wcześniej złożyć bo inaczej automatycznie umowa przedłuża się o kolejne 12 miesięcy.
 • Gość: loona IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.04.13, 09:31
  Polacy to zawsze by chcieli h...wie czego!!Z całym szacunkiem, ale nic wam nigdy nie pasuje i choćbyś nie wiem co robił to nigdy nie dogodzisz!!!Czego byście chcieli??Żeby trener za frajer za wami latał i w tyłek całował???żeby podawali szampana i red bulla???Ciekawe, że przez pierwsze moje wizyty, kiedy czegoś nie wiedziałam to się pytałam instruktora, ułożyłam z nim plan moichćwiczeń, wszystko od A do Z zostało mi pokazane!!!Jak ktoś jest totalną Cio...i nic nie kuma to niech się zapisze na siłownię dla osób specjalnej troski!!!Sprzęt super, spokój, kameralnie, zero ryków tzw mięśniaków,przekleństw i niewybrednych tekstów, smrodu, potu i ścisku z czym zetknęłam się na poprzedniej siłowni.Napoje smaczne, może to i jest woda z sokiem jak niektórzy to komentują, ale cieszę się że nie muszę tachać picia ze sobą na siłownię i wydawać kasy. Solarium w ramach umowy mam za frajer, mówię i wchodzę. Zajęcia fitness również.Ćwiczy się super, bieżnie są w bdb stanie, i jest ich dużo, nie trzeba się ustawiać w kolejce a to dla mnie najważniejsze bo postawiłam głównie na bieg. Reasumując-jeśli tak narzekacie i potraficie być tylko niezadowoleni i opluwać innych-proponuję przeznaczyć jedno pomieszczenie w domku i zrobić sobie siłownię własną. Tam na pewno nikt wam nie będzie przeszkadzał rządając jakichkolwiek pieniędzy czy podpisania umowy.A co do zrywania umowy to co to za stek bzdur!!!A kredycik też byście chcieli wypowiedzieć podając za powód stratę pracy???Śmieszne są te panie co się żalą że zaszły w ciążę i co one niby mają zrobić???Jak się planuje dzieci to się nie zapisuje na 2 lata na siłkę. Sorry.
 • Gość: 666 IP: *.internetia.net.pl 09.04.13, 19:28
  A ty co pracownik czy znajomy?. Z takim podejściem to widzę że jak by ci wryj pluli to byś powiedział że deszcz pada. I pewnie ciotą to ty jesteś, siłownia to siłownia tam się dźwiga no i poci ale pewnie ty nie wiesz co to ciężar.
 • Gość: zytek IP: *.wroclaw.mm.pl 09.04.13, 19:59
  loona, z całym szacunkiem, ale konstruktywna krytyka nigdy nikomu nie zaszkodziła. Rozumiem ze jesteśmy krajem narzekaczy, którym nigdy nic siuę nie podoba i rozumiem, że wiele słów krytyki tutaj jest po prostu przesadzone.
  Przyznać jednak należy racje tym, moim subiektywnym zdaniem, którym nie podoba się zachowanie trenerów. Odniosłem wrażenie, że mają głęboko gdzies tych użytkowników siłowni, którzy nie wykupili sobie indywidualnych zajęć z trenerem. Po prostu ich nie ma, przezroczyste powietrze. Najlepiej usiąść ze swoimi ziomalami i kumpelami i pogadać. Ktoś wyżej napisał,że część z trenerów przychodzi odpocząć na siłownie i to jest akurat prawda. Może jak zejdziesz z bieżni i troche poruszasz się po terenie siłowni to zauważysz pewne mankamenty tego miejsca ? Jedna trenerka, długie czarne rozpuszczone włosy, klnie jak szewc. Rozmawia z jakims ziomalem i ciągle tylko k..wa, ten je..ny ch..uj, ta sz..ata...... zero krępacji, poczucia że jest w pracy, że jest wizytówką tego miejsca.
  Być może przesadzam , bo nie wiem jak jest w innych klubach fitness. Ale ja również pracuję w usługach i pewne zachowania są najzwyczajniej niedopuszczalne. Bo jak mówię komuś Dzień dobry to oczekuję odpowiedzi, a nie tego aby przechodził koło mnie obojętnie ?? Zgodzisz się ? Płacisz - wymagasz , prosta zależność. Zwłaszcza, że wymagania nie są wygórowane.
 • Gość: 666 IP: *.internetia.net.pl 12.04.13, 16:15
  Cała prawda. Ale czas weryfikuje wszystko i jak zaczną wylatywać z pracy, bo klienci będą odchodzić to może się coś zmień. Problem jest w tym że właściciela nie ma na miejscu i tak do końca nie wie co się dzieję.
 • Gość: Stanowczo NIE! IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.13, 20:22
  Odradzam, może i sprzęt mają fajny, ale jeśli chodzi o dotrzymanie obietnic z umowy to masakra. Z powodów zdrowotnych nie mogłam chodzić na siłownie, chciałem rozwiązać umowę, jednak pomimo ze spełniłem wszystkie wymogi nie rozwiązali jej i ciągle się wykręcali i w ogóle. Mają wyjebane na to co się dzieje, ważne żeby kasa co miesiąc na koncie była im przelewana i tyle...
 • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.13, 09:53
  popieram stanowczo, typowa pralnia, z kadrą na poziomie neandertali !!! Chamy i złodzieje, a sprzęt wcale nie jet fajny, na rowerkach się nie znam, ale cała reszta to chińszczyzna, można sobie krzywdę zrobić. We wrocku jest wiel miejsc z dobrym sprzętem i fajną atmosferą, omijajcie tą bandę
 • Gość: KANCELARIA IP: 212.244.80.* 20.11.13, 15:04
  Witam!
  Prosze o kontakt wszystkie osoby z kótrymi skontaktowała sie kancelaria odnośnie rozwiązania umowy na podstawie zaswiadczenia lekarskiego , czy z innych powodów.
 • Gość: Gosia IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.11.13, 09:01
  Proszę o namiar, maila, telefon.
 • Gość: Filo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.13, 13:03
  Również proszę o jakieś namiary.
 • Gość: MEGAN IP: 212.244.80.* 22.11.13, 18:10
  marcepan81@wp.pl
 • Gość: Iwo IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.11.13, 14:36
  Napisałam pismo w sprawie rozwiązania umowy i możliwość wcześniejszego jej rozwiązania ze względu na stan zdrowia mamy którą się opiekuję, zamiast odpowiedzi otrzymałam wezwanie do zapłaty od Kaczmarskiego,dziś dzwoniła jakaś panna z Kaczmarskiego i żąda odemnie daty urodzin, gdy jej nie podałam trzasnęła słuchawką. Moja kuzynka dostarczyła zaświadczenie lekarskie, to nie przyjęli bo nie ma opisu choroby i wysłali do Kaczmarskiego ale ona oddała sprawę do prawnika
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.13, 19:45
  Cześć Iwo,
  NIestety Wpadłeś W wielkie Gó... w takie jak Fitness Point, Ja również jestem w takiej sytuacji myśle . polecam ci strone na fb

  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?ref=ts&fref=ts&__rev=1023344

  Walczymy o Swoje prawa.
  Nie poddamy sie :)
 • Gość: MEGAN IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.13, 21:02
  Pomyslcie co musi soba reprezentowac ten klub, ze podaje swoich klientów do sadu....NIECH TO BEDZIE OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH CO MYSLA O ZAPISANIU SIE NA DO POINT
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 22:07
  Dobrze mówisz MEGAN
  To jest jakaś Sciema a nie Klub Fitness
 • Gość: Maciek IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.01.14, 16:26
  Ja juz miałem telefon z windykacji i grozi mi nastepny
 • Gość: Gosia IP: *.wroclaw.mm.pl 13.01.14, 16:35
  Kancelaria, proszę podaj namiar na siebie. Telefon, mail.
 • Gość: OLO IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.14, 18:42
  STANOWCZO ODRADZAM
 • Gość: Kamil IP: *.dynamic.mm.pl 05.06.13, 00:14
  Normalna banda ch...aaa na czele z szefem z pedalonym malym grubasem ktory lata bialym cls-em i wozi sie mocno chyba nigdy fajans w leb nie dostal a powinien za swoje zachowanie dostac z liscia w ten swoj tlusty leb i z jakas smieszna menadzerka ze swoim z pedalonym chlopakiem erykiem czy jak mu tam. Silownia na bank padnie bo ja tez o to sie postaram!!!
 • Gość: Darek IP: *.dynamic.mm.pl 05.06.13, 00:40
  Popieram kolegę!!! Ch.j ci w Du.e FRAJERZE grubasie!!!
 • Gość: niezadowolony IP: *.static.tvk.wroc.pl 28.08.13, 20:24
  Stanowczo ODRADZAM brac udział w tym cyrku, dosłownie cyrku! Dodatkowe koszta o których dowiedziałem sie po podpisaniu umowy, chiński sprzęt, beznadziejni trenerzy, problemy z rozwiązaniem umowy ( sprawa dla UOKiK) i przesadnie głośna muzyka-po wyjściu z klubu aż w uszach szumi nim człowiek wróci do normalności. Takie sytuacje w porządnych klubach nie mają miejsca. Zgłaszałem problemy ale mają mnie w dupie jak i moich 3 innych kolegów. Nabraliśmy się z uwagi na cenę ale nigdy więcej!!!!!!!!!!!
 • Gość: ANNA G. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.08.13, 07:21
  Ja takzezwracałm uwage odnosnie muzyki, ale panienki wrecepcji tylko robiły sobie podsmiechujki..jest tam nieprofesjonalnie i nie czuc ducha fitnesu ....NIEE POLECAM , A WRECZ OSTRZEGAM, a i nie mozna sie wykreic od umowy
 • Gość: Sosna IP: *.wroclaw.mm.pl 03.09.13, 21:46
  W dniu 24.03. 2013 roku zgodnie z sugestią recepcjonistki Pani Chabury (Jeśli dobrze odczytałem nazwisko) złożyłem wypowiedzenie umowy. Termin ten miał być wystarczający do tego aby umowa nie była automatycznie przedłużona na kolejny okres.
  Ostatnie pobranie z konta miało mieć miejsce w czerwcu 2013. Jednak w lipcu odnotowałem kolejne pobranie opłaty za członkostwo.
  Od 10 lipca usiłuję skontaktować się z Menagerem klubu. Niestety od recepcjonistek wielokrotnie usłyszałem, że manager ma nienormowany czas pracy. Pani Suchanow informuje mnie, że „W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z pracownikami Recepcji Klubu Fitness Point we Wrocławiu”. Niestety Panie recepcjonistki nie mają żadnej wiedzy i nie są pomocne w temacie mojej umowy i wypowiedzenia. Podobno tym zajmuje się Pan Paweł Wąsik, który jest niedostępny.

  Poniżej mail od Pani Suchanow. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na maila.

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, iż nie wypowiedzieli Państwo w terminie, zawartej z nami umowy członkowskiej. W związku z powyższym umowa została przedłużona na 12 miesięcy [pkt 3.2 Warunków Członkostwa w Klubie Fitness Point].
  Wychodząc jednak naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy zaproponować ofertę promocyjną, dostosowaną do Państwa potrzeb.
  W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z pracownikami Recepcji Klubu Fitness Point we Wrocławiu.

  Niestety do dnia dzisiejszego nie mam żadnej odpowiedzi od Fitness Point. Sprawą zajał się prawnik. Powiedział, żeby zablokować polecenie przelewu w banku i nie przejmować się ich kretyńskimi wymaganiami. NIe mają prawa przedłużać umowy. Powodzenia!!!


 • Gość: izka IP: *.wroclaw.mm.pl 07.10.13, 15:05
  Mam ten sam problem, proszę o mejla .
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.13, 17:33
  Ja również mam ten sam problem , Prosze o jaką kolwiek pomoc:)


  Ludzie nie dajmy sie maltretowac psychicznie!!!!!

  Wysyłajmy masowe pozwy do sądu i na pewno jakimś cudem wyciągniemy tą dziunie ze swojego gabineciku na ławy w sądzie.
 • Gość: Sosna IP: *.wroclaw.mm.pl 16.10.13, 18:31
  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
 • Gość: AHA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 15:00
  TA "DZIUNIA" NIE JEST MENAGEREM , TYLKO OSOBĄ , KTÓRA MOŻE TYLE CO NIC. wŁASCICIEL ZA WSZYSTKO ODPOWIADA , KTÓRY JEST NIEMCEM...MOZEKTOS MA SIE OCHOTE PRZEECHAC?
  jA MYSLE , ZE TRZEBA ZROBIĆ REPORTAŻ.
 • Gość: Isabellach IP: *.wroclaw.mm.pl 26.11.13, 16:11
  Mam identyczną sytuację,proszę o kontakt, izabela-chmiel24@wp.pl
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.13, 17:29
  Popieram Kolegów Chciałbym zobaczeć jak im sie wali pod stopami,
  FITNESS POINT TO SCIEMA !!!!!!! LUDZIE ODRADZAM!!!!!!!
 • Gość: Sosna IP: *.wroclaw.mm.pl 16.10.13, 18:33
  Wlasnie dostaliśmy wezwanie do zapłaty z Kaczmarski Inkasso.

  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.13, 18:39
  Ja Również, Ale nie zapłace .Bede walczył.
  Ja sie podpisuje pod tym pozwem.
 • Gość: klientka IP: *.centertel.pl 20.10.13, 23:34
  a po jakim czasie od niepłacenia przyszło to wezwanie, i czy w Twoim przypadku chodziło o przedłużenie umowy z automatu?
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.13, 19:07
  ja bede tam siedział i czekał na tego "menagera" nie mam chyba wyboru. to jest jakaś paranoja i kpina:) żal poprostu.
 • Gość: AHA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.13, 14:58
  A CZY PAŃSTWO PRZEDSTAWILI JAKIS DOWÓD , ZASWIADCZENIE LEKARSKIE?
 • Gość: 666 IP: *.internetunion.pl 07.06.13, 13:28
  Bartkiem, nie Erykiem :)
 • Gość: Grazia IP: *.static.korbank.pl 11.08.13, 22:54
  Zapisałam się na fitnes z koleżanką. Bardzo szybko okazało się, że trenerów, którzy mieli być-jednak nie ma.... wyparowali po pary pierwszych tygodniach działaloności, są tylko płatni.
  Zaczął zbliżać się termin wypowiedzenia, umowę zawieruszyłam więc pytałam recepcjonistki w do kiedy dać wypowiedzenie. Podała nam termin i tak też przyniosłam, dostałam potwierdzenie i pani z uśmiechem poinformowała mnie, że wszystko jest ok. Otóż nie było ok! było po terminie, przedłużyli mi umowę i każą płacić dalej! Co teraz robić? Poszłam tam, okazuje się, że kierownik, menager, właściciele itd. są nie uchwytni. Stoją tylko "inteligentne" recepcjonistki i się głupio śmieją człowiekowi w twarz!! będzie trzeba iść do sądu czy co? Ma ktos radę? czuję się oszukana, byc może tylko przez niekompetentną recepcjonistkę, ale ktos powinien za to odpowiedzieć!!!
 • Gość: anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.13, 10:42
  Mam identyczną sytuację jak Wy. Znalazłam jeszcze 3 osoby, które też tak mają. skontaktuj się proszę ze mną. Mój email: jonik.anna@gmail.com
 • Gość: Magda IP: 212.244.80.* 26.08.13, 15:03
  Witaj!
  Dzisiaj okazało sie , ze jestem w podobnej sytuacji.Jakis czas temu poszłam sie dopytac do kiedy mam umowe -powiedzieli , ze do końca sierpnia. Dzis podeszłam powiedzieć, ze nie chce kontynuowac chodzenia a panienka przy recepcji powiedziała , ze jezeli nie zgłosiłam wypowiedzenia to z automatu przedłuzyła sie moja umowa. Poszła do jakiejs kokoty z biurze i powiedziałam , ze blokuje płatnosci , bo to chamstwo tak robić. A ona mi na to , ze to system tak narzuca i oni nie informuja klientów o tym , ze trzeba zgłosic wyp[owiedzenie. Ja im na to , ze w chwili podpisywania umowy mowia tylko to , co chca, a pancia na to , ze trzeba czytac umowy.
  Mało tego , podczas chodzenia do klubu nie było zadnej osoby , trenera, która pomogłaby mi cwiczyć i....dostałam przepukliny kregosłupa, która teraz musze operować. Bedac na siłowni podniosłam ciezar, po którym poczułam bol. Chodziłam z tym dość długo, a bol nie ustępował.
  Po rezonansie okazało sie , ze to przepuklina-bede szła z ta sprawa do sadu.
 • Gość: Gacula IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.11.13, 06:47
  Podpisałam z nimi umowę i żałuję. Siłownia może i daje radę ale MUZYKA TAM TO KOMPLETNA ŻENADA!!!tAKĄ MUZĘ TO ICH SMĘTNE POPIERDYWANIE TO MOGĄ SŁUCHAĆ BABCIE NA STYPIE, TO NIE JEST MUZYKA DO ĆWICZEŃ O ILE WOGÓLE MUZYKĄ NAZWAĆ TO MOŻNA.Na innych siłowniach żywa, fajna orzeźwiająca muza a tu POGRZEB.pYTAŁAM O CO CHODZI TO MI POWIEDZIANO ŻE MAJĄ PODPISANĄ JAKĄŚ UMOWĘ I MUSZĄ TO PUSZCZAĆ non stop.Współczuję ludziom którzy tam pracują, na ich miejscu bym oszalała.Wolę mały klub z normalną muzyką tak na prZyszłość....niestety zawiodłam się.
 • Gość: matt IP: *.play-internet.pl 26.04.13, 18:58
  haters gonna hate. Przeszedłem z Pure w Renomie do FP i jestem zadowolony; już mówię dlaczego. Wielka powierzchnia, niska opłata miesięczna (jakby wliczyć opłatę konserwacyjną wychodzi co miesiąc jakieś 100 pln), porządek, sprzętu pod dostatkiem. Zapisałem się w październiku 2012 i do tej pory nie mam większych uwag. Wielkim plusem jest to, że nawet zwykłej wody nie musze ze sobą zabierać - wszystko to mam na miejscu. Jakby podliczyć ile musiałbym wydawać na butelkę wody 4x w tygodniu wyszłaby ładna suma. Slepy jest ten, który mówi że w FB jest brudno. Zawsze widzę Panią sprzątającą i co dla niektórych może być dziwne KONSERWATORA. Fakt faktem, raz o mało nie zleciałem z bieżni (nagle zaczęła gwałtownie przyspieszać i zwalniać) ale po interwencji trenera, bieżnię wyłączyli. Muzyka jest dość cicho, nawet w godzinach szczytu gdzie ludzi jest masa można znaleźć spokojnie miejsce dla siebie. Co mi się nie podoba - w umowie jest zapis, że trzeba wypowiedzieć na 3msc wcześniej umowę, bo po skończonym okresie kontraktu zostanie on przedłużony automatycznie o kolejne 12 msc! Zagranie nie fair. Mój błąd - nie przeczytałem co podpisałem. Wystarczy napisać tylko wymówienie. Od pół roku, też nie mogą jakoś ściągać kasy z konta pomimo podania prawidłowych danych i nr konta. Widocznie księgowość kuleje. Opłaty reguluję kartą w klubie. Raz podczas choroby nie mogłem być w FB przez 1.5 tyg - dostałem telefon z ponagleniem o zapłatę. Rzadko kiedy w kabinach są osobne prysznice, wiec nie wiem o co to biadolenie - nikogo nie obchodzi twój wygląd - każdy chyba ma szacunek do samego siebie już z tego powodu że wziął się za siebie zamiast siedzieć i hate'ować przed komputerem. Sprzęt jest zadbany (oczywiście zdarzają się usterki, ale z tego co widzę to sami klubowicze go nie szanują). Recepcja miła, ale nikt tam chyba nie przychodzi po uśmiech. Trenerzy - przez pół roku jedyne co z nimi zamieniłem to uśmiech i przywitanie - żadnej porady, ale nie oczekuję tego bo wiedzę na temat ćwiczeń czerpię z innego źródła. Z tego co obserwuje, jak się do nich zagada pomagają każdemu. Dla mnie klimat jest ok. Zadnego stresu, że dostanę sztangą w łeb od większego kolesia. Lubię tam ćwiczyć, a to ważne kiedy masz założony jakiś cel. Ogólnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości i z całą odpowiedzialnością polecam znajomym. Pozdrawiam klubowiczów!
 • Gość: bartcr7 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.13, 12:15
  Ja ogólnie nie polecam, owszem sprzętu dużo, napoje darmowe (co innego, że to zwykła woda z farbką). Umowa jest strasznie wiążąca i nie da się z niej praktycznie zrezygnować, tak jak to było w moim przypadku. W październiku 2012 zerwałem więzadło w kolanie i tyle co musiałem papierów załatwić od lekarzy, że nie mogę ćwiczyć to chyba u nikogo tak nie ma! Uważam, że to był wypadek losowy, bo jakby człowiek wiedział, że coś mu się stanie to by w domu siedział. Dopiero w marcu się udało, oczywiście kasę ściągali i podobno mają mi oddać, ale jeszcze na koncie ich nie ma... Co do ciąży uważam, że jest to chyba wystarczający powód do rezygnacji, a człowiek nie zakłada, kiedy będzie miał dziecko. Ogólnie nie polecam, obsługa mało wie, a z menadżerem się skontaktować to dramat czasami.
 • Gość: Gość IP: *.internetunion.pl 12.05.13, 15:01
  Podejrzewam że kasy szybko nie odzyskasz, jest to ich metoda zwlekać jak najdłużej. Po prostu oszuści.
 • Gość: pap IP: *.internetia.net.pl 19.05.13, 21:22
  Rowniez przestrzegam przed podpisaniem umowy z tymi oszustami. Strasza sadami, klamia. Ale na szczescie nie boje sie tych cwaniaczkow i wszystkim to rowniez doradzam.
 • Gość: Iga IP: 212.244.80.* 26.08.13, 15:19
  piszesz tak , bo pewnie jestes pracownikiem tej siłownie ...nie masz racji, bieznie sa do niczego ...maja zepsute przyciski poprzez co łapie prąd , a co druga nie działa.Cały sprzet to luipa , mimo , ze płaci sie co 3 misiac za konserwacje, to usterki nie sa naprawiane. Jest tam beznadziejnie-DNO. Duze nie znaczy dobre
 • Gość: trener mistrzów IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.14, 20:15
  A ja ku..wa lubie sobie ryknąć :)nie wiem co ty cwiczysz i czym ty nazywasz ciezki trening ale ja jak wypie...m 120 na serie 9 powt na klate to ku... bez ryku sie nie obejdzie.A wy tam machajcie sobie 5 kami jebane cioty.fitness point to taka lśniąca siłownia dla ciot i amatorów
  zero klimatu. nic nie mozna koszulki tylko z rekawkami o ku... ja chce widzieć mięsnie jak pompouje mnie to motywuje, i zero ryków :( co to za siłownia ?ja sie pytam gdzie ten klimat?
  pot ,żelastwo,i łzy gdzie te zardzywiałe sztangi :) teraz siłownie sa chyba dla gejów a nie dla prawadziwych kulturystów.wole prawdziwe nory {kużnie dla gladiatorów a nie takie cioterskie klubiki fitness..Co do trenerów w fitness point totalna amatorka sucharki :) wiedza teoretyczna nie praktyczna.to nie są prawdziwi trenerzy trenerem jest się całym duchem a oni tylko chcą lekko zarobic i dupy poogladać....
 • Gość: 666 IP: 185.21.148.* 19.04.14, 17:34
  Chodzę tam bo podpisałem umowę, ale w 100% się z tobą zgadzam. Kiedyś chodziłem do grubasa na borna, sprzęt był spawany śmierdziało ale atmosfera bez porównania lepsza.
 • Gość: Darek IP: *.dynamic.mm.pl 03.06.13, 13:48
  Dajcie sobie na wstrzymanie z ta silownia mega lipa i tyle chodzilem tam ponad pol roku i jest slabo bardzo slabo polecam RENOME chodze tam juz 3miesiace i jest o mega lepiej. A po tych darmowych napojach cos do dzisiaj dzieje mi sie z zoladkiem.
 • Gość: ania IP: *.e-wro.net.pl 29.06.13, 11:02
  czy ktos z was może wie jak zrezygnować z tej siłowni bo ponoć haczyk jest taki, ze umowa (jak z operatorem telefonów komórkowych) przedłuża się samoistnie jeśli nie jest wpowiedziana
 • Gość: matt90wr@gmail.com IP: *.play-internet.pl 03.07.13, 17:12
  poproś o formularz rezygnacji, albo sama napisz odnośnie umowy nr xxx nie wyrażasz chęci korzystania z siłowni po podstawowym okresie umowy. Musisz to złożyć na 3 miesiące przed końcem umowy, inaczej zostanie z automatu przedłużona o kolejne 12 msc. Sic! Ja już swoją rezygnację napisałem - musisz ją zostawić w recepcji w 2 egzemplarzach. Napisz do mnie na @ to wyśle Ci wzór - zmienisz tylko dane i wydrukujesz. matt90wr@gmail.com
 • Gość: m IP: *.static.korbank.pl 23.07.13, 12:37
  Witam

  Gdyby ktos chcial sie zapisac, chetnie przepisze umowe, umowa na 2 lata, jakos do maja 2014r, wszystko bez limitu z solarium, (tak przynajmniej bylo w regulaminie, podpisujac umowe na 2 lata). Placone od poczatku, (15mies) ani razu nie wykorzystane... zostalo 9 mies.

  pozdrawiam
 • Gość: lecky IP: *.static.tvk.wroc.pl 23.07.13, 14:57
  Witam,

  Właśnie wróciłem z tej siłowni. byłem zainteresowany tym programem na 14 miesięcy. Podchodzi do mnie pani i mówi, że chce odsprzedać swój karnet bo ma problemy z kręgosłupem - niby w umowie jest napisane że ze względów zdrowotnych można ją rozwiązać lecz, uwaga!!, dopiero 3 miesiące przed zakończeniem programu. Jak dla mnie kpina, ale jako, że chodzi tam wielu moich kolegów stwierdziłem, że spoko wezmę ten program od niej. Podpisałem cesję, że biorę na siebie obowiązki i miła pani z recepcji podchodzi do mnie z umową i mówi żebym podpisał. Chwileczkę, chwileczkę, chcę ją najpierw przeczytać. Przeczytałem i powiedziałem, że nie pasuje mi ta umowa i się rozmyśliłem i nie podpisze. A tu taki psikus i pani mówi, że na cesji się zobowiązałem. Na moje szczęście na cesji nie było podpisu opiekuna prawnego, a ja jestem niepełnoletni, więc nic nie mogli zrobić. Jeśli chodzi o samą siłownie, wygląda fajnie itd. Nie polecam podpisywania umów z tą siłownią, bo się nie wygrzebiecie. :)
 • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.13, 16:18
  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
  Dopiszcie się, może warto zgłosić sprawę do Rzecznika Konsumenta
 • Gość: aga IP: *.204.92.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.11.13, 13:31
  Rzecznik Konsumenta też niewiele może oprócz pozwu zbiorowego. mam dokładnie TAKI SAM problem z tą cholerną siłownią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Słuchajcie !

  Zapraszam wszystkich poszkodowanych na profil
  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
  razem coś wymyślimy !!

  ja wypowiedziałam umowę z powodów zdrowotnych, minęło PÓŁ roku i nie otrzymałam ŻADNEJ decyzji (pomimo pisania, dzwonienia itd) a dzisiaj przysłali mi smsa że zalegam za KOLEJNE 3 MIESIĄCE bo magiczna umowa znowu się przedłużyła...

  Generalnie z Panem / Paniami (już się dowiedziałam ze są dwie panie manager ???) hahaha
  nie da się skontaktować.

  Wszystkie rozmowy z nimi nagrywam i niedługo sprawa ujrzy światło dzienne. Media się dowiedzą o wszystkim + sąd.
 • Gość: MEGAN IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.11.13, 20:42
  NIE MA ŻADNEJ PANI MENAGER, TO TYLKO FIGURANTKI, WŁASCICIEL JEST NIEMCEM I KAZDEGO LOS OBCHODZI TYLE CO NIC....NIEMOZE BYC TAK ZE PRAWO DZIAŁĄTYLKO W JEDNA STRONE ,,,,W U MOWIE JEST NAPISANE , ZE JAK DOSTARCZYSZ DOKUMENTACJE O STANIE ZDROWIATO DOSTANIESZ ORZECZENIE JA CZEKA JUZ NA SWOJE 3 MIESIACE,,,TO KOSZMAR, NIE WIERZE W TO , ZE NIC NIE MOZEMY I PRAWO NIE JEST PO NASZEJ STRONIE...RZECZNIKOWI NIE CHCE SIE ZAREAGOWAC, CHOC ZYJE Z NASZYCH PODATKÓW, MYSLE , ZE TYLKO PRYWATNE I ZBIOROWE WYSTAPIENIE MOZE POMOC....
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 07:43
  MEGAN mam ten sam problem. myśle że można zrobić jakieś spotkanie wszystkich poszkodowanych w jakimś miejscu i np. umówic sie na wspólny pozew. nie ma tak żeby nie można było rozwiązac takiej umowy i napewno jak sie np dało zaświadczenie od lekarza.
  to jest jakaś paranoja:!!!!
 • Gość: Gosia IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.13, 09:00
  Polecam stronę www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts rozkręca się pomału, ale jak zbierze się większa ilość osób to będzie coś można zrobić.
 • Gość: MEGAN IP: 212.244.80.* 15.11.13, 18:22
  Witaj , jestem za...czekam na wiadomość od ich prawnika, czekam na operacje kregosłupa , dostarczyłam dokumenty ze szpitala o oczekiwaniu na operacje ...czekam, napisze do gazety sotakm sie z mediami i włascicielem domaru...pograze ich - nie dam sie ...
 • Gość: Gosia IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.13, 09:13
  Wszyscy zbieramy się tutaj www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
 • jerzymaxkolanko 15.11.13, 18:40
  Znam podobną sytuację - gość podpisał umowę i po wypadku w pracy musiał opuścić Wrocław - próby zawieszenia, rozwiązania, renegocjowania umowy prowadzone w sposób chaotyczny ( emocje ) nie przyniosły skutku. Nie znam umowy ani regulaminu - znam za to mechanizmy, które sterują takimi sprawami. Jestem pewien, że umowy są profesjonalnie napisane i zabezpieczają znakomicie interesy właściciela siłowni pana Andreasa W. Wszyscy, którzy dobrowolnie podpisali umowę będą mieli ogromny problem z jej rozwiązaniem. Zgodzili się na respektować regulamin i zaakceptowali warunki, które stawiają ich na starcie w gorszej pozycji i ograniczają ich prawa. Ale wszyscy, którzy maja z tym dzisiaj problem zgodzili się na to dobrowolnie. I ten szczegół decyduje o tym, że wszelkie mediacje urzędów ochrony konsumentów itp., są skazane na niepowodzenie przynajmniej w krótkiej perspektywie czasowej. Nikt Wam nie pomoże nawet gdy będzie chciał ponieważ zakwestionowanie spornych zapisów umów w dodatku dobrowolnie akceptowanych przez świadome dorosłe osoby jest niemożliwe w krótkiej perspektywie czasowej. Żeby doprowadzić do jakiejś decyzji administracyjnej w tej sprawie potrzeba także oprócz determinacji walczących - dobrych prawników i pieniędzy na ich usługi. I tak naprawdę właściciel tego biznesu doskonale wie, że klienci po pierwszej euforii i chęci udowodnienia, że mają rację, prawa etc. za chwilę zrezygnują z tego ponieważ uznają, że nie mają szans, że dla tzw. "świętego spokoju" pozwolą na ściąganie ze swojego konta comiesięcznej opłaty w końcu nie tak rujnującej acz bolesnej - ale cóż nauka kosztuje. Każdy z Was wie, że kiedyś ten koszmar się skończy i już nigdy więcej nie podpiszę czegoś takiego. No fakt - nie korzystam a jeszcze raz na kwartał 40 zł za konserwację urządzeń jak ktoś napisał ( to nie jest śmieszne - to jest tragiczne ) - ale przeżyjemy też i to. Nikt pojedynczo nie jest w stanie wygrać z tym molochem, który ma pieniądze i w ręku Wasze "cyrografy". Są tylko dwa w miarę skuteczne sposoby na takie firmy.
  Pierwszy to media i totalna antyreklama chociaż jak widzę na tym forum a z ciekawości przeczytałem wszystko - opinie są podzielone - jak ktoś korzysta i jest zadowolony to opinia niezadowolonych mu wisi. Może niektóre wpisy porobili pracownicy ale to nie ma znaczenia. Jak z tego widać właścicielowi nie zależy na pozytywnym wizerunku - jemu zależy na kasie. Uważam, że najbardziej by się ucieszył gdyby w klubie nie było ludzi ale z tytułu umów comiesięczna ogromna kwota zasilałaby jego rachunek. I oto chodzi - podpisać umowę i wszelkimi sposobami uniemożliwić jej rozwiązanie. Ale media mogą wiele i jeśli komuś będzie naprawdę zależało może dać kopa walce o szczytne cele tzn. w tym przypadku o wcześniejsze rozwiązanie umów i w ramach "pięknego gestu" firma zastosuje jednorazową abolicję. Drugi czasami skuteczny sposób ma swoje historyczne odniesienia- był sobie jeden jegomość w USA, któremu władze nie mogąc udowodnić jednych brzydkich rzeczy, oskarżyły o inne. Tylko, że taka upierdliwość i szukanie dziury w całym wymaga totalnej desperacji i nie zawsze spowoduje pożądane skutki - co z tego, że np. sanepid czy straż pożarna zamkną lokal jak nie spowoduje to zwrotu zabranej już wcześniej kasy. Reasumując co by tu nie wymyślić to i tak jest do d................y. Miłego dnia.
 • Gość: MEGAN.U. IP: 212.244.80.* 15.11.13, 19:59
  ..niekoniecznie....mysle , ze z kazdej sprawy jest wyjscie , tym bardziej , ze w umowie jest zapis dotyczacy stanu zdrowia i niemozliwosci korzystania z siłowni...nie chce sie juz rozpisywac na ten temat..uwazam , ze takie instytucje , które tworza umowy cyrografy trzeba potepiac i głosno o ich działalności mowic...jest jeszcze domar...galeria wnetrz, która wynajmuje miejscówke POINT....mysle , ze im także zalezy na dobrej opinii, bo z tego co widac cieńko prosperują, skoro," galeria wnetrz "calutkie pietro wynajmuje pod FITNESS....dzierżawa powierzchni kosztuje,tym bardziej TAKA...wiem jedno , ze nie mozna sie poddawać i pozwolić manipulować jak klienci AMBERGOLD...z drugiej strony dziwie sie właścicielowi , panu Andreasowi , ze karmi sie ochłapami zysków z pierwszych umów z ludzmi , którzy rozgłoszą NEGATYWNĄ opinie na temat tej instytucji i która nie przetrwa nastepnego sezonu...bo oprócz fatalnego sprzetu, obsługi, fatalnych łazienek , w których brak intymności i napojów , które maja działanie rakotwórcze, a które POINT SERWUJE jest wiele, wiele uchybień ....
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 20:17
  MEGAN.U. tak własnie jest że każdą umowe można rozwiązac.
 • Gość: Gosia IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.13, 20:20
  www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
 • Gość: Gosia IP: *.wroclaw.mm.pl 15.11.13, 20:19
  Jestem tego samego zdania, zapraszam na stronę na FB - tam jest łatwiesszy kontakt. www.facebook.com/pages/Fitness-Point-Poszkodowani/513576705382793?fref=ts
 • Gość: Kamila IP: 159.41.1.* 31.07.13, 11:24
  Witam,

  Posiadam karnet do siłowni Fitness Point we Wrocławiu na ul.Braniborskiej, mam możliwość wykupienia benefita i szczerze jest to dla mnie korzystniejsze rozwiązanie. Jeśli ktoś jest chętny do przepisania umowy proszę o kontakt: 601 777 334.
 • Gość: Mati1520 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.13, 21:49
  Witajcie, Nikomu Nie polecam tego Shitu zdziera pieniądze , olewają ludzi na siłowni ,chciałem z przeczyn zdrowotnych zrezygnować ale nieee bo kuźwa kompletne olewatorstwo tam jest .Jesli nie bedzie możliwości rozwiązania umowy jedno mi zostanie Sąd. nie pozwólmy żeby zdzierali z nas kase.bo tak. Walczmy ludzie , ja byłem kilka razy , nie chodze już od dawna i pisałem podanie o rozwiązanie umowy a tu cisza, i co nadal sciągają pieniądze z konta.Jestem zbulwersowany ich zachowaniem nikomu ale to nikomu nie Polecam !!!!!!!!!!!!!
  Strzeżcie sie i nie podpisujcie umów.ja podpisałem i za to cierpie.
  Pozdrawiam Mateusz:)
 • Gość: JaszCZ IP: *.static.korbank.pl 18.08.13, 09:11
  Dokladnie tak, tez proponuje sto razy sie zastanowic nim się wdepnie w taką umowe.
  Ewentualnie pozostanie nie tyle sąd co media... jak sie to opowiednio nagłosni, jak to ktos opisze, to i w takim sądzie inaczej spojrzą na taka sprawe, to przeciez nie dotyczy kilku osob...
  Zwykle cwaniactwo, nic wiecej.
 • Gość: POINT-ROZWIAZYWANI IP: 212.244.80.* 28.08.13, 19:50
  Drodzy państwo, ja także mam problemy z ta instytucja, ale zadzwoniłam do rzecznika praw konsumenta i dowiedziałam sie , ze wszystko , co pisza w umowie(, ze trzeba wczesnie złozyc wumowienie) jest bezpodstawne i nie ma takiego zapisu prawnego. Radze, ja tak zroiłam, zablokowac płatnosci i nie obawiac sie , ze beda słac upomnienia. Obecnie jest zbieranie dowodów przeciwko tejze instytucji , której grozi proces.Wszelkie instytucje sadowe sa juz poinformowane, wiec winni zostana ukarani. Najwazniejsze , by złozyc wymowienie , pisemnie , lub wysłac list za potwierdzeniem odbioru i zablokowac płatnosci.
  Powodzenia
 • Gość: Piotr IP: *.internetia.net.pl 16.09.13, 23:25
  Ale czy wymowienie ma dotyczyc tego juz przedluzonego z automatu okresu
  czy wystarczy napisac ze od nastepnego miesiaca rezygnuje i juz?
 • Gość: Piotr IP: *.internetia.net.pl 16.09.13, 23:27
  A czy moglbym prosic o wzor takiego pisma "wymawiającego" umowe?
  priv buszpl@wp.pl
 • Gość: iga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.09.13, 08:34
  nie musisz miec profesjonalnego wzoru...wystarczy opis i dołaczone zaswiadczenie np o chorobie
 • Gość: izka IP: *.wroclaw.mm.pl 07.10.13, 15:10
  Mam taką samą sytuację proszę o mejl do Pani
 • Gość: . IP: 212.244.80.* 07.10.13, 18:20
  marcepan81@wp.pl
  Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka