Dodaj do ulubionych

Gdzie kurs angielskiego?

06.07.12, 13:23
Witajcie, chciałabym zapisać się na kurs angielskiego, poziom średnio-zaawansowany. Niestety mam nieregularne godziny pracy. Dotychczasowa współpraca z indywid. nauczycielami nie zawsze się sprawdziła, poza tym nie daje żadnego papieru potem. Nie uczę się dla samego papierka, angielski potrzebny jest mi na codzień w pracy, ale jeśli już mam osiągnąć jakiś poziom, to dlaczego tego nie udokumentować? Proszę o opinie na temat szkół j. obcych, z jakich korzystaliście. Moja trasa dom-praca (najwygodniej byłoby połączyć tę trasę z chodzeniem na kurs, ale nie jest to warunek konieczny) to Stare Miasto - Bajana.
Może ktoś chodzi na jakiś kurs i jest zadowolony? Może ktoś chciałby mnie przestrzec przed jakimś fatalnym? Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
Edytor zaawansowany
  • wielka_smuta 06.07.12, 14:17
    Polecam takie perełki ja Fitness Point. Sądząc po nazwie to bardzo dobrze opanowali angielski :)

forum.gazeta.pl/forum/w,72,137183367,137183367,Fitness_Point_Wroclaw_opinie.html
    --
    to już koniec, trzeba się wyprowadzić z Wrocławia :(
  • baba_za_kolkiem 06.07.12, 15:10
    Off topic. Nie szukam sfrustrowanej konkurencji punktów fitness, tylko kursu angielskiego.
  • Gość: Józef Driver IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.12, 19:49
    baba_za_kółkiem
  • zgagusia 06.07.12, 15:25
    Bardzo polecam Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego przy Kuzniczej:
    www.elc.uni.wroc.pl/pl/o-nas/kontakt
    Wszyscy lektorzy tam są egzaminatorami na kolejne certyfikaty językowe - potrafią więc swietnie do takich egzaminów przygotować.
    Szczerze polecam!
  • baba_za_kolkiem 06.07.12, 15:49
    Dziękuje bardzo, proszę jednak o kluczową dla mnie informację, mianowicie kiedy i w jaki sposób dowiedziałaś się o tych świetnych lektorach? Na jaki kurs ty uczęszczałaś? Rozumiem, ze skoro szczerze polecasz to robisz to na podstawie własnego doświadczenia? Spam reklamowy mnie nie interesuje, a wręcz odstręcza. Skutek będzie więc odwrotny, z pewnością moja noga tam nie postanie.
    Proszę o poważne opinie osób, które znają sytuację z autopsji.
  • Gość: Zgagusia IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.12, 17:06
    To jest podjednostka uniwersytetu - uczeszczalam tam na kurs dla nauczycieli akademickich. Znam wszystkich lektorów dzięki uczestniczeniu kilka razy w kursach wyjazdowych organizowanych przez Studium. Doszłam w nauce do poziomu CPE. Usatysfakcjonowana odpowiedzią?
  • baba_za_kolkiem 09.07.12, 12:21
    Może ktoś jeszcze inny?
  • martapres 16.09.12, 01:03
    To ja jestem "ktoś jeszcze". Do SINJA lyb raczej ELC (English Language Center www.elc.uni.wroc.pl) chodziłam 6 lat i właśnie zaczynam siódmy rok. Zaczynałam od poziomu pre-FCE, w tym czasie zdałam certyfikat FCE, potem CAE (oficjalny, nie próbny), a teraz uczę się dla przyjemności i podnoszenia umiejętności, bo to jedna z niewielu szkół we Wro, która oferuje nauczanie na poziomie powyżej Advance (czyli C1). Stosowane są metody tradycyjne, uczy się tam angielskiego-brytyjskiego, zajęcia 2 razy w tygodniu po 135 min, zaczynają się o 9, 15.30 bądź 18. Ogromną zaletą szkoły jest wykwalifikowana kadra, nauczyciele z dużym doświadczeniem Oczywiście każdemu odpowiadają inne metody nauczania i inne osobowości, i od tego zależy ocena lektora, ale to kwestia indywidualna, a język wszyscy znają doskonale, są również egzaminatorami ESOL - co jest bardzo pomocne w nauce, jeśli ktoś chce zdawać cetryfikat.
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 09.07.12, 12:55
    Program naked-english jest skierowany do młodych, wykształconych ludzi z dużych miast, otwartych na nowe wyzwania i pozbawionych żenujących i prostackich oporów rodem z katolickiego zaścianka.
    Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach 6-8 osobowych. Kursanci przebywają w sali nago, co dzięki przełomowemu odkryciu dokonanemu w USA powoduje zdecydowanie większe skupienie a stan podniecenia pozwala na nawet trzy razy szybsze przyswojenie wiedzy.
    Na zajęcia przychodzimy czyści i pachnący, plus z wygolonymi okolicami bikini.
    Wszystkie poziomy zaawansowania.
    Nowe kursy startują już od 20 sierpnia!
    kontakt: nakedenglish@wp.pl
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 10.07.12, 13:54
    Zapomniałem dodać,że dla kobiet po 30 roku życia zwyżka na zajęcia 30 procent. Po prostu chcemy trzymać poziom. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
  • wielka_smuta 10.07.12, 13:56
    Gość portalu: As napisał(a):

> Kursanci przebywają w sali nago

Super bo mi ostatnio coś daje z butów

--
    We Wrocławiu żyje się najgorzej :( o jak ciężko, o jak ciężko żyć w tym Wrocławiu :(
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 19.11.12, 13:09
    Zapisy na semestr zimowy trwają!
  • Gość: ja IP: *.play-internet.pl 29.04.14, 13:00
    A w jakim miescie?
  • sverir 10.07.12, 15:26
    Ze swojej strony polecam intensywny kurs języka angielskiego na DSW:

www.dsw.edu.pl/aktualnosci/aktualnosc/news/intensywny-kurs-jezyka-angielskiego-2012/
    Uprzedzając ewentualne pytania: o kursie dowiedziałem się we własnym zakresie, o lektorach nie wiedziałem nic (interesowało mnie jedynie to, że jest intensywny, a poza tym koszty były na moje ówczesne możliwości), sam przerabiałem kurs w 2010 roku.
  • english_store 21.10.12, 19:33
    Ja polecam szkołę Angielski Dżentelmen. Są niesamowicie efektywni i prowadzą zajęcia w różnych ciekawych miejscach: nawet w knajpie albo w zoo! Grupy są małe, więc mieliśmy świetne warunki do nauki. Uczą sami native speakerzy, dzięki czemu poprawił mi się też akcent, słownictwo i uzyskałam swobodę w mówieniu. Ceny też są świetne :)
  • Gość: nati IP: 31.178.124.* 09.11.12, 14:45
    Jak nieregularne godziny pracy to speak up zdecydowanie. tam można sobie samemu z dnia na dzień ustalać plan zajęć. a nauka efektywna, czego jestem żywym dowodem.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.12, 12:46
    Szczególnie teraz, kiedy dołączyli do swojego zestawu usług konwersacje on-line. W domu, przed komputerem jakoś tak wygodniej i bardziej komfortowo. A praktyczna nauka zawsze do mnie bardziej przemawiała. Zresztą jak na facebooku widzę znajomych co do UK powyjeżdżali piszą bezbłędnie te statusy po angielsku, a w szkole byli gorsi ode mnie.
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 19.11.12, 13:10
    Ale nie mają opcji naked-english, wiec odpadają.
  • Gość: Kasia IP: 31.178.124.* 21.11.12, 15:38
    no fakt, nie mają. ale dla każdego coś miłego, ciebie na redtube'a odsyłam a sama zrobię coś rozwojowego zamiast dodawać bezsensowne komentarze.
  • Gość: As IP: *.play-internet.pl 21.11.12, 16:44
    Wyluzuj:)Zrelaksowanym łatwiej przyswaja się wiedzę:)A widzę, że znajomość specjalistycznych portali całkiem spora...
  • Gość: Rafał IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.12, 17:19
    Widzę już jedną opinie u góry, więc nie jestem jedyny. Polecam szkołę Angielski Dżentelmen!
    Ekstra sprawa! Ja brałem udział w zajęciach angielskiego nastawionych na język bardziej techniczny, bardzo pomocne w studiach na Politechnice. Z tego co wiem w ofercie mają też Angielski dla lekarzy, biznesmenów i po prostu angielski :D
    Bardzo elastyczne godziny, zawsze można zadzwonić lub napisać z prośbą o zamiane czasu prowadzenia zajęć. A gdzie? W sumie można wszędzie, aby nie było za głośno. Bardzo sympatyczny i kompetentny nauczyciel, oczywiście Native Speaker. No i ekstra cena- za zwykłe lekcje i za semestr takiego języka profilowanego, np w grupach tak jak było to u mnie. Bardzo polecam!
  • Gość: Kaja IP: *.dynamic.mm.pl 25.11.12, 17:23
    Rafał, możesz podać mi swojego mejla? Mam parę pytań a propos tej szkoły Angielski Dżentelmen. To mój email: kaja.gorbaczewska@gmail.com
    Dzięki z góry!
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 15.04.13, 13:12
    Ja też szukałam długo, a teraz polecam we Wrocławiu Golden Fox przy Racławickiej. Ciężko wytłumaczyć, czym się rózni od innych szkół - jacyś fajni, ludzcy lektorzy:) bardzo uczciwe podejście do ucznia, żadnych niekorzystnych umów, no fajna atmosfera i potrafią tak przycisnąć, że musisz się nauczyć i juz:)
    co prawda to nie na tej trasie Bajana-Stare miasto, ale można pogadać, oni też dojeżdzają do ucznia...
  • Gość: As IP: 78.10.94.* 19.09.13, 11:29
    Program naked-english jest skierowany do młodych, wykształconych ludzi z dużych miast, otwartych na nowe wyzwania i pozbawionych żenujących i prostackich oporów rodem z katolickiego zaścianka.
    Wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach 6-8 osobowych. Kursanci przebywają w sali nago, co dzięki przełomowemu odkryciu dokonanemu w USA powoduje zdecydowanie większe skupienie a stan podniecenia pozwala na nawet trzy razy szybsze przyswojenie wiedzy.
    Na zajęcia przychodzimy czyści i pachnący, plus z wygolonymi okolicami bikini.
    Wszystkie poziomy zaawansowania.
    Nowe kursy startują już od 20 sierpnia!
    kontakt: nakedenglish@wp.pl
  • Gość: Pati IP: *.wroclaw.vectranet.pl 14.10.13, 09:20
    szkoda, ze w simply speaking nikt nie odbieral ani tel ani maili :( może to jakiś zbieg okoliczności nieszczesliwy, albo akurat zle trafilam, a chcialam tam sie zapisac, a teraz jestem już w innym miejscu w okolicy , fajnym
  • Gość: gość portalu IP: *.mastiffmedia.pl 17.07.14, 16:56
    golden fox! jeszcze nigdy nie miałem tak fajnych zajęć, super grupa, super lektor:)
  • demdamn 15.09.14, 02:02
    Rekomenduje najbardziej odział z Wrocławia www.wroclaw.mobileenglish.pl/
  • Gość: AnnaWro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.14, 11:53
    Ja chodzę na kurs do Profi Lingua i jestem bardzo zadowolona. Mimo moich nieregularnych godzin pracy udało mi się tak dostosować zajęcia, że mogę w nich bez problemu uczestniczyć. Kurs w dużym stopniu pomógł mi przełamać barierę językową.
  • mat-ya 27.01.15, 20:16
    Może Berlitz? Sama zastanawiam się nad rozpoczęciem tam nauki języka angielskiego. Tutaj masz więcej informacji - www.berlitz.pl/pl/wroclaw/ Dosyć dawno zainteresowała mnie ta metoda nauki, jednak zawsze miałam zbyt mało czasu, by zapisać się na taki kurs. W lutym kończę studia inżynierskie i robię sobie rok przerwy, więc może wtedy uda mi się zrealizować ten plan ;).
  • kempka22 07.10.15, 08:07
    Na pewno nie polecam nauki u gościa SZKOŁA ANGIELSKI DŻENTELMEN. Zajęcia indywidualne (grupowe domyślam się, że pewnie też) bez jakiegokolwiek planu, prowadzone chaotycznie, profesjonalizmu zero. Facet zwyczajnie znalazł sobie sposób na zarabianie. Ma jakieś pokserowane materiały ale zero pojęcia o nauczaniu. Jeśli ktoś wykupi lekcje to będzie to zwykła strata pieniędzy. Ja się w porę ogarnąłem potem znalazłem inną szkołę i dopiero wtedy otworzyły mi się oczy. Tak jak on to i ja mógłbym uczyć. Dużo by mówić ale nieraz na zajęciach wyciągał jakieś materiały gdzie trzeba dopasować słówka do obrazków (i to osobie na poziomie B2/C1), żenada! Po drugie koleś jest mega dziwny i nie piszę tego po złości ale jak ktoś go pozna powie to samo.
  • monika_reiss 20.04.17, 12:23
    na kuźniczej jest szkoła profi lingua. to sieciówka, w całej polsce mają swoje punkty, więc wszystko jest dobrze usystematyzowane. Zajęcia są o różnych porach, więc na pewno dopasujesz coś do swojego grafiku.
  • virginiased 16.11.17, 19:38
    A może zamiast angielskiego warto opanować inne języki? Coraz więcej ofert pracy jest z innych krajów, czego przykładem jest nowagazeta.pl/2017/10/niemcy-rekrutuja-we-wroclawiu/. Dlatego też takie języki jak np. Niemiecki są również cenne.
  • tonia.pe 15.06.19, 15:22
    z takim poziomem to mogłabyś na przykład wyjechać na intensywny kurs języka na Maltę, niektóre szkoły językowe organizują takie jakby angielskie wioski, gdzie wolno mówić tylko po angielsku, gdzie masz zajęcia z gramatyki i słownictwa, a jednocześnie non stop jesteś wystawiona na "działanie języka", czasem może to dać więcej niż dwa lata chodzenia na kurs
    moja koleżanka była z Angloville, to właśnie w dosłownym tłumaczeniu znaczy angielska wioska, dobrze wspomina
  • Gość: procek13 IP: *.43.236.121.ipv4.supernova.orange.pl 24.07.19, 10:33
    Powiem ci ze też miałem problem ze znalezieniem kursu który bylby realizowany z elastycznym terminarzem i znalazłem taki w youenglish.school/ . Bardzo fajne lekcje indywidualne z native speakerami i ciekawe podejście do nauczania wyciagnely mój poziom angielskiego z bardzo słabego na advance. Polecam bardzo
  • sararadwana 21.08.19, 13:44
    Ja kurs języka angielskiego zrobiłam w szkole Demostenes i jestem bardzo zadowolona. Udało mi sie podszkolić język i teraz nie mam problemu, żeby się w j. angielskim dogadać. Za dwa miesiące wyjeżdżam do Szkocji do pracy i wiem, że sobie poradzę.
  • adazawa 22.08.19, 14:40
    W szkole Demostenes mają profesjonalnych nauczycieli i dobre godziny zajęć więc bez problemu pogodziłam kurs z pracą ;) Raz niestety ominęłam zajęcia ale mogłam wtedy skorzystać z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji, które szkoła oferuje.
  • tonia.pe 27.08.19, 23:09
    polecam 6-dniowy wyjazd na obóz z Angloville! organizują Angielską Wioskę, gdzie czujesz się jakbyś był w kraju angielskojęzycznym, gdzie nie możesz używać polskiego i uczysz się w naprawdę niestandardowy sposób! i o dziwo zdaje to egzamin, wszyscy, których tam poznałam otworzyli się i przełamali barierę językową, teraz rozmawiamy swobodnie! może nie zawsze gramatycznie idealnie, ale swobodnie! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka