Dodaj do ulubionych

Diabeł w Karpnikach. Pędzą go ludzie i wypędzić...

08.07.12, 09:02
Drodzy Zabobonianie.
Przestańcie chodzić do księżulka z mamoną, którą on tak pokochał, a wtedy zacznie przychodzić księżulek do was. Komplementy będzie prawić, nad krową, co jej mleko złe spojrzenie sąsiadki odjęło, zatroskany się pochyli... Tak, wy wiecie, Zabobonianie drodzy, że to będzie nieszczere i księżulek zdawał sobie z tego będzie sprawę także, ale przecież wam to nie przeszkadza. Ważne dla was jest, żeby po głowce dzieciaczka waszego pogłaskał (tu byłbym jednak ostrożny, bo niektórym księżom od głaskania dzieci dziwnie przyrodzenia nabrzmiewają...).

Kościół Katolicki musi zaznać biedy. Tylko w ten sposób można odsiać ziarno od plew. Pozostać powinni tylko ci, którzy faktycznie wierzą i chcą żyć w zgodzie z prawdami wiary (istnienia jakiegoś wszechmocnego bytu wykluczyć nie mogę, wobec powyższego z ostrożności zachowam w kwestii sensu samej wiary ostrożność).
Hierarchowie jednak "gupi nie som" i już knują, jak doprowadzić do fiansowania kościoła z podatków.
A należy im się nie sypnięcie groszem, lecz piachem po oczach.
Edytor zaawansowany
 • derek.4 08.07.12, 10:59
  Wybiórcza znowu jątrzy.
 • Gość: gość4 IP: 95.108.98.* 08.07.12, 11:02
  prawda w oczy kole
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 11:39
  "Pytam księdza śmiele;
  Czemu smutno patrzysz?
  Przecież są w kościele
  Cztery babki na krzyż.

  Cztery babki na krzyż,
  A tyś księże piąty,
  Więcej nie wypatrzysz,
  Choć przeglądasz kąty!

  Mało kto dziś wierzy,
  Z rzadka tu przechodzień,
  Ateizm się szerzy
  Dziś w polskim narodzie.

  Stoi więc ksiądz smutny
  Pomiędzy babkami,
  Zna już los okrutny,
  Pójdzie wnet z torbami!"
 • Gość: calli IP: 78.10.56.* 08.07.12, 14:05
  'Mojego wujka, który mieszkał w Kowarach, a chciał być pochowany tutaj - obok matki i dwóch braci z Syberii - nie zgodził się przyjąć tylko dlatego, że wuj nie zdążył przyjąć od niego ostatniego sakramentu. No nie zdążył, bo zmarł. Ale jak sam wykopałem dół i wujka chciałem do ziemi składać, to od razu przyleciał i tysiąc złotych ode mnie skasował.'

  Za taką głupotę, tj. pasanie proboszcza z własnej kieszeni a potem jęczenie do prasy jaki to złodziej zły, że na własne życzenie okrada, to ci głupi mieszkańcy Karpnik powinni go mieć za ober-klechę przez następne 25 lat - żeby się durnie nauczyli rozumu.
 • i_ona_wie_o_co_chodzi 08.07.12, 14:23
  ,
 • krzych.korab 08.07.12, 11:23
  wysyłając dwunastu apostołów których sam wybrał, udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. Wysyłając dał im następujące wskazania " Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego ! Idźcie raczej raczej do owiec które poginęły z domu Izraela. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy ! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swoich trzosów. Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski. Wart jest bowiem robotnik swej strawy."

 • Gość: JAJACEK IP: *.play-internet.pl 16.12.13, 21:00
  JEZUS NIE BYL ZYDEM, BYL NAZAREJCZYKIEM. ZYDOW WTEDY NIE BYLO, TYLKO IZRAELICI KTORZY POSLUGIWALI SIE JEZYKIEM NIZ STAROARAMEJSKIM.!!! ZYDZI POWSTALI POZNIEJ, SATANISCI BABILONSCY PODSZYLI SIE I PRZEJELI KONTROLE NAD ZMIJOWYM POKOLENIEM NAZYWAJAC ZYDAMI I DOBRYCH I ZLYCH. ZBAWIENIE.COM MOWI PRAWDE !!!
 • Gość: ubu król IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 11:24
  za to Trybuna Ludu nie Jątrzyła wcale.., złego słowa nie spotkałeś ani na I sekretarza i partie ani na księdza co władzy ludowej nie podskakiwał.. coś dla Ciebie nie? wszystko dało rade zamieść pod czerwony dywan jak się tylko sekretarz, pleban i milicjant dogadał..
 • dry242 08.07.12, 11:35
  Taaa..,widać że tylko tytuł przeczytałeś
 • Gość: kazik IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 08.07.12, 11:38
  taaa wam katolom jeszcze nikt nie dogodzil...
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 11:46
  Coraz mniej ciemniakow w tym narodzie i to brdzo boli zarowno kk jak i cale zdewociale katolstwo. Co raz mniej "owiecek" do dojenia i wkrotce pojdziecie z torbami. Zycze wam to z calego serca.
 • Gość: prawdziwy katolik IP: *.ust.tke.pl 08.07.12, 13:58
  Ma rację ten ksiądz.Nie każdy musi być katolikiem.Lepszy kościół mniej liczny, a prawdziwie pobożny.Ksiądz Skolimowski przestrzega reguł kościoła, a wielu bezbożnikom to się nie podoba.Prawdziwy ksiądz, to nauczyciel słowa bożego, a nie aktor od odprawiania rytuałów, jak wielu pijakom, złodziejom, ladacznicom, bezbożnikom się wydaje.
  Alleluja i do przodu księże.Głoś słowo Boże, nawet bez poparcia hierarchii kościelnej.
 • giermek_rzepka 08.07.12, 14:49
  Jedną z tych "reguł kościoła", wcale nie najmniej ważną, jest posłuszeństwo wobec przełożonych (w tym przypadku biskupa legnickiego)
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 14:55
  Ch.W.D. kazdemu z nich, tej i kazdej innej "wierze".
  Zygac sie chce od tych wszystkich katolskich problemow w tym ciemniackim kraju.
 • prezi777 09.07.12, 16:07
  Dokładnie, dziwię się ludziom, że się kościoła czepili jak małe dziecko matki. Ponieważ uważasz, że nie każdy musi być katolikiem to pewnie zgodzisz się, że to bez sensu by niekatolicy utrzymywali księży katolickich?
 • Gość: św. rupert IP: *.187.253.5.ip.abpl.pl 08.07.12, 17:02
  nie rozumiem idiotów-hipokrytów, którzy kupują bilet do cyrku by tam opowiadać jaki to cyrk zły...
 • mrarm 08.07.12, 17:13
  Jątrzą to raczej katolicy, którzy nie rozumieją, że kościół nie powinien być finansowany z kieszeni podatnika. A jeżeli tak, to proporcjonalnie do FAKTYCZNEJ liczby wiernych - i średniej ofiary w kościele. Jakaś dotacja np. na opiekę nad zabytkami też moim zdaniem powinna być. Ale do tego potrzebna jest:
  - transparentność finansowa kościoła,
  - szczegółowe statystyki dot. liczby wiernych, zrobione przez niezależną sondażownię.

  Ciekawe, że Ci bardziej wykształceni katolicy zgadzają się z tym postulatem. Ale i tak nic się nie dzieje, dlaczego? Przecież religia katolicka zabrania wykorzystywać innych dla własnych interesów czy też kraść. Sytuacja z finansowaniem kościoła jest bardzo niejasna, ogromne pieniądze poszły na komisję majątkową, mnóstwo gruntów zostało rozdanych głównie KK.
 • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.12, 06:21
  Moim zdaniem trzeba oddzielić finansowanie opieki nad zabytkami od finansowania urzędników kościoła. Są od tego konserwatorzy zabytków. A finansowanie kościoła z datków wiernych i z pożytków od ogromnego majątku KK. A odpisy z podatków wyłącznie na podstawie deklaracji w PIT. Wtedy okazałoby się jaka jest prawdziwa populacja wiernych. Bo sam fakt chrztu dziecka bez jego zgody nie jest miernikiem.
 • Gość: butapren IP: *.hsd1.tn.comcast.net 10.07.12, 04:33
  Szatan opetal kosciol rzymsko-katolicki w Polsce... buta, pycha, chciwosc, pazernosc i chec rzadzenia praktycznie wszystkim. Mam nadzieje, ze wiekszosc klechow trafi prosto do piekla!
 • Gość: butapren IP: *.hsd1.tn.comcast.net 10.07.12, 04:34
  Czy niejaki "derek.4" jest w stanie wskazac jakies pomylki, czy nieprawidlowosci w artykule GW?
 • 6.smiech 08.07.12, 11:02
  Brawo mieszkancy Karpnikow. Przepedzcie tego kleche ale nie dajcie sie pozniej naciagac
  innemu oszustowi z tej sekty.
 • dzakarta 08.07.12, 11:12
  Co wierni mają do gadania? Mordy w kubeł i dalej płacić na tacę. Jeszcze czego, może byle owieczka będzie rządzić naszymi drogimi księżmi?
 • Gość: gosc111 IP: *.cht-bng-013.adsl.virginmedia.net 06.10.12, 03:29
  a w londynie sa strony internetowe parafi i tam jest juz nawet podane zaplac na tace przez internet.czytaj: chodzic nie trzeba tylko daj na tace!nie nawidze tych jebanych ksiezy hipokrytow.!!!kasa kasa kasa to jest ich wiara i naped!!!
 • sir_fred 08.07.12, 11:12
  I znowu będzie jojczenie, że Bóg to w ogóle jest i jest OK, a tylko ksiądz się trafił zły...
  I dalsza heroiczna wiara w te zabobony, połączona z dokarmianiem stada sukienkowych.

  --
  Od 1903 roku Coca-Cola nie jest już tym, czym była...
 • gajusz1987 08.07.12, 11:15
  ciekawe czy diabeł maczał palce w tych budynkACH KOŚCILENYCH CHE CHE
  www.archirama.pl/architektura/ranking-top-10-najbrzydsze-kosioly-w-polsce,67_1180.html
 • ajatuse 08.07.12, 11:20
  i chytry na kasę
 • Gość: anna63 IP: *.internetia.net.pl 08.07.12, 11:23
  zgadzam się w 100%, tylko brak kasy kleru może doprowadzić do większej pokory tych czarnych nierobów!!!
 • pani_basia 08.07.12, 11:27
  Tragikomiczne to wszystko.
  Jakoś trudno żałować ii księdza, i tych parafian.
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 14:58
  Zgadza sie!!! Ciemnota walczy z ciemnotą... w jaki to sposob dalej szerzyc ciemnotę.
 • elloco79 08.07.12, 11:29
  Jeśli ksiądz taki ortodoksyjny oraz zaangażowany w walkę z szatanem niech go przełożeni skierują do walki z rzeczonym najlepiej do zakonu o żelaznej regule np. Kamedułów. Tam w ciszy i odosobnieniu będzie mógł go lepiej poznać i zwalczać.
 • totus.tytus 08.07.12, 11:33
  umiłowani bracia i siostry,

  Macie oto znakomitą i niepowtarzalną okazję pozbycia się WSZYSTKICH pasożytów i darmozjadów z waszej wsi. Zacznijcie od "duchowieństwa", albowiem sami widzicie, jak wygląda kręgosłup moralny waszego "duszpastucha". Lecz nie miejcie złudzeń, nowy funkcjonariusz wcale nie będzie lepszy, a może być nawet gorszy, jeśli zadrzecie z lokalnym tłustym i sprośnym biskupem, i wytkniecie przed jego opasłym obliczem wszystkie plugastwa proboszcza. Oni mówią, że "prawda Was wyzwoli", ale łżą w żywe oczy, i nie wierzcie w te baśnie. Jest bowiem mnóstwo księży, którzy przez władze zwierzchnie mają zostać relegowani ze swoich parafii za jeszcze poważniejsze plugastwa, występki a nawet przestępstwa wymagające zatuszowania i ucieszenia szumu - toteż jest ryzyko, że dostaniecie jeszcze gorszego draba, który znowu i w bardzo krótkim czasie będzie potrzebował owoców Waszej ciężkiej pracy, by urządzić swój nowy przybytek rozpusty i łajdactwa w Waszej wsi.

  Dano Wam historyczną szansę... nie zmarnujcie jej. Popatrzcie na ten trąd, jaki toczy układy w Waszej wsi: ten "leśniczy" jest doskonałym, żywym przykładem tego, jak tworzą się lokalne koterie, półświatki gangi i towarzystwa wzajemnej adoracji - rąsia rąsię myje, od zamierzchłych czasów tworzyły się gangi urzędniczo-samorządowo-kościelniackie, które żerowały na Was, i będą nadal żerować, jeśli ich nie zetrzecie z powierzchni ziemi. Pasożyt kościelny, ta watykańska zaraza zawsze przyklejała się tam, gdzie można było wyrwać Mamonę i żyć beztrosko na koszt społeczeństwa. Chcecie nadal żyć w takim świecie? Teraz Wasz ruch... Wasz wybór... tylko potem nie narzekajcie, że "można było, a nie zrobiliśmy tego". Nie pieprzcie głupot po kątach, na imprezach rodzinnych... bo na więcej brakuje Wam odwagi. Macie mężczyzn we wsi, czy same kobiety, dzieci i "trzecią płeć"? Wszystko trzeba mówić "kawę na ławę"?

  Ite missa est. Idźcie, ofiary skończone.
  Amen.


  --
  www.youtube.com/watch?v=jp_sA2morfw&feature=player_embedded
  Wpis jest zachowywany, w przypadku usunięcia przez cenzurę zostanie ponownie dodany.
  Informacja dla wycinaczy: Art.54 Konstytucji RP - 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
 • stanos111 08.07.12, 23:44
  I tu masz duzo racji - popieram . Najwyzszy czas cos zrobic , cos zmienic i pozbyc sie tych tlustych pasozytow .
  Jak to bywa na zachodzie , przyjechal nowy ksiadz do Adelaide AU. przydzielony do polskiej parafi .Wysoki przystojny ,od razu chcial zeby ludzie zebrali sie na samochod , zeby mial sie czym poruszac po nowych terytoriach tego kraju . Ludzie parafianie,chcieli mu kupic nowy model Holdena , to taki jak przecientny polak mog sobie pozwolic w tym czasie , ale on zareagowal , ze nie:On chce dobrego Mercedesa... OK kupili . On zaczol od starszych panienek ,na jego widok sikaly z poniecenia - jaki to on przystoiny... zrobil kilka w ciazy , to go szybko przeniesli do innego miasta i tak pozniej do innego ,az w kocu nie dawali sobie znim rady bo robil wszystkie starsze panieki w baloniki to wyslali go do Nowej Zelandi
  Tak ze rospustny ksiezulko moze teaz dzisiaj jest juz na Hawajach...
  NIE oni nie sa oszustami ...
 • wirusx 08.07.12, 11:33
  Europa kończy się w Karpnikach ...
 • Gość: ginztonickiem IP: 46.31.32.* 08.07.12, 11:49
  Rozumiem ludy z amazońskiej puszczy czy prehistoryczne plemiona, które nie rozumiały co to burza, skąd gwiazdy i słońce, dlaczego susza lub powódź. Ale w XXI wieku wierzyć w takie bzdury i z własnej, nieprzymuszonej woli paść tych utuczonych szamanów, mnie to się w głowie nie mieści. Ja może jeszcze zrozumiem prosty lud po ośmiu klasach, spędzonych na wagarach, ale inteligentni niby ludzie, po studiach, zasiadający w różnych rządach i ministerstwach, całują ten kler tam gdzie słońce nie dochodzi... Dom wariatów, ot co.
 • Gość: podatnik IP: *.uznam.net.pl 08.07.12, 12:34
  Gość portalu: ginztonickiem napisał(a):

  > Rozumiem ludy z amazońskiej puszczy czy prehistoryczne plemiona, (...)

  Ci ludzie nie są bardziej rozwinięci niż plemiona z dżungli. Nie mają żadnej wiedzy i wykształcenia, cali składają się z przesądów i zabobonów. Są zapleczem głupoty i zła. Wyglądają niewinnie i są niewinni (to nie paradoks) ale stanowią podglebie największych patologii drążących nasze państwo i społeczeństwo.
 • Gość: ttttt IP: *.ngm.net.pl 08.07.12, 11:53
  Pędzić czarnych złodziei.
 • jiddu 08.07.12, 11:51
  A może bardziej groteskowe.
 • mimoleta 08.07.12, 12:03
  na taczkę diabła wsadzić ,kopa w diablą doopę zasadzić i poszczuć psami,żeby
  się jełop dostatecznie daleko oddalił .u rydzolka znajdzie schronienie,bo to taki sam diabeł.
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 15:06
  Dla kogo te porady? Te ciemniaki co najwyzej potrafia sobie zamienic siekierke na kijek lub odwrotnie i na nic wiecej ich nie bedzie stac. Toto ma rozuek nie wiekszy niz orzeszek laskowy.
 • cezar85 08.07.12, 12:21
  z opisu wynika,że zwykły ksiądz,tylko dzieci na kobiety zamienił
 • amorvertical 08.07.12, 12:36
  głupie barany. W czym on się różni od takiego Michalczyka czy Głódzia. Niższą rangą. I tylko tym. Przecież w tym wszystkim chodzi o kasę. Odciąć ich od niej i od razu staną się potulni, przyjacielscy i ludzcy. I może wreszcie zaczną czytać Biblię.
 • Gość: latko IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.12, 18:50
  "Odciąć ich od niej i od razu staną się potulni, przyjacielscy i ludzcy. I może wreszcie zaczną czytać Biblię."

  Może lepiej dla nas wszystkich żeby nie czytali Biblii. Chrześcijanie i bez tego mają setki milionów ofiar na koncie. Współcześni zaś amerykańscy chrześcijanie pytani, czy zabijaliby ludzi na rozkaz Boga, dosyć często odpowiadają TAK. Polacy odpowiadaliby inaczej? Teraz pytanie: w jaki sposób i czyimi ustami Bóg wydaje chrześcijaninowi polecenie zabicia drugiego człowieka? Kosciół Rzymski już nie raz powodował w Polsce krwawe wystąpienia na ulicach, nie jest powiedziane, że powtórka z historii jest niemożliwa. Dlaczego niby niemożliwa, skoro za chrześcijanami stoi TAKA POTĘŻNA MOC i JEDYNIE SŁUSZNE DOBRO?
  Cytat z Biblii:

  "Rzeczywiście mnóstwo padło zabitych, albowiem była to wojna Boża." Pierwsza Księga Kronik 5,22.
 • arahat1 08.07.12, 12:43
  czarnej sukien ki ktory z religi uczynil sobie raj na zycie.???
  --
  buddha.blog.onet.pl/
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 13:46
  Nic nie wiesz o kościele, wiec swoje dziecinne i durne pytania kieruj gdzie indziej.
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 18:47
  Jak najbardziej obchodzi, gdyz jak na razie to z jego podatkow takze idzie kasa na twoj pierd..ny kosciol!!!
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 09.07.12, 12:56
  Płac dalej frajerze. Taka twoja dola. I nic tego nie zmieni.
 • Gość: latko IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.12, 19:27
  Przez takich jak wy Watykan okrada Polskę, a kler ogłupia Polaków, od kołyski, za pieniądze również niekatolików, więc mamy coś do powiedzenia. Na początek byśmy chcieli, żebyście świat swoich bajek utrzymywali wyłącznie ze swoich własnych prywatnych pieniędzy, a nie z budżetu państwa. Jasne? Daj co miesiąc stówę albo trzy, jeżeli masz rodzinę, na KrK i marnego słowa na to nie powiemy. Róbta co chceta, ale za swoje.

  Nie zaszkodziłoby też takim jak wy poczytać historię świata, historię religii, historię chrześcijaństwa, historię Rzymu i Watykanu, historię Kościoła Rzymskiego oraz, co dla nas najważniejsze, prześledzić dokładnie jak zachowywał się Kościół Rzymski w polskiej historii. Może by wam wreszcie coś zaczęło rozjaśniać ciemności w umysłach starannie zakrytych przed światłem przez kler.
 • Gość: As IP: *.wroclaw.vectranet.pl 09.07.12, 19:58
  Lekture książek historycznych zacznij od historii XX wieku i tego do czego doprowadził komunizm niosąc na sztandarach walkę z religią. Dziesiątki milionów ofiar.
 • Gość: latko IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.12, 20:40

  "Lekture książek historycznych zacznij od historii XX wieku"

  Jestem zwolennikiem czytania historii zgodnie z kierunkiem upływającego czasu. Wtedy łatwiej się widzi ciągi przyczynowo-skutkowe.

  As boi się dowiedzieć jaka jest historia Kościoła? Wiedza parzy? Trzeba byłoby uznać, że od dziecka było się robionym w barana? Jedynym obowiązkiem człowieka jest umrzeć mądrzejszym niż się urodziło. Nie ma się czego wstydzić. Tylko trwanie w niewiedzy może zawstydzać.

  Zmienia temat na komunizm? Za komuny w Polsce Kościół miał się świetnie, państwo płaciło Fundusz Kościelny, była wolność nauczania religii, budowano kościoły, nikt nie zrównał z ziemią przydrożnych kapliczek i krzyży, kto chciał na religię chodził.

  Powtarzam, przez takich jak wy Watykan od tysiąca lat wykorzystuje Polskę, ogłupia Polaków od kołyski, kler spowalnia rozwój duchowy, psychiczny, umysłowy, intelektualny, społeczny i emocjonalny Polaków. Wystarczy otworzyć katechizm i przeczytać pierwsze zdania żeby popaść w przygnębienie. Tam widać jak na dłoni jakie techniki psychomanipulacyjne stosuje Watykan.

  Kościół produkuje ludzkie kaleki na własny użytek i w celu odsprzedania właściwości tego swojego produktu (owiec i baranów) politykom wzamian za wielkie korzyści majątkowe.
 • Gość: latko IP: *.dynamic.chello.pl 09.07.12, 21:00
  "Zarówno chrześcijaństwo, jaki i komunizm są totalitarnymi sposobami myślenia o świecie. Pragną one kontrolować wszystkie aspekty ludzkiego życia od narodzin (czy wręcz od poczęcia) po grób. Nie zadawalają się wymuszeniem posłuszeństwa fizycznego, chcą też panować nad myślami. Chrześcijańskie grzeszenie myślą to odpowiednik znanej z kart powieści Orwella myślozbrodni, a wszechmogący, wszechwiedzący i karzący Pan Bóg to przecież nikt inny jak religijny Wielki Brat. W religii mania kontrolowania człowieka wydaje się nawet bardziej nasilona."
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 10.07.12, 09:07
  Fajnie, tylko czemu nie napiszesz o zasadniczej róznicy-jak widac po przykładzie twoim i innych chociażby na tym forum, od religii chrześcijańskiej możesz odejść i pluć sobie na forum internetowym bezkarnie (i dobrze, osobiście jestem przeciwko akcjom karania w stylu wyroku na Dodzie, mamy wolnosc słowa). To, czy chodzisz do koscioła, czy nie to wyłącznie twoja sprawa i nikt cię z tego nawet współcześnie nie rozlicza. To ty wybierasz czy chcesz ślub kościelny, chrzest dziecka itp., nie ma przymusu.
  Stawianie równości z systemami totalitarnymi typu komunizm, gdzie za jedno słowo krytyki mogłeś od razu zostać zabity, albo trafić z milionami innych na zsyłkę na koniec świata jest co najmniej żenujące...
 • Gość: butapren IP: *.hsd1.tn.comcast.net 10.07.12, 04:46
  Faszyzm z religia nie walczyl (a nawet wspieral, w koncu to Mussolini byl przyjacielem papieskim i dobrodziejem Watykanu), a... tez pozostawil po sobie dziesiatki milionow zabitych!
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 10.07.12, 09:03
  Co do faszyzmu-miliony ofiar po Mussolinim i Włochach?Musiałeś coś nie uważać na lekcji historii. Chyba,że miałeś na myśli Niemców, którzy księży katolickich wsadzali do obozów koncentracyjnych, ale to znowu nie wiadomo, o co ci chodzi...
 • Gość: ffff IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.12, 12:50
  Puszczenie plebanii z dymem rozwiązałoby problem.
 • Gość: kukuryku IP: *.ngm.net.pl 08.07.12, 13:10

  pomyliła epoki - to nie średniowiecze. • Gość: kukuryku IP: *.ngm.net.pl 08.07.12, 13:12
  pomyliła epoki - to nie średniowiecze.
  pomyliła epoki - to nie średniowiecze. • bacaa 08.07.12, 13:25
  Co w tym dziwnego? Przecież to norma w czarnej sotni.
  Utrzymując debili w sukienkach trudno spodziewać się czegoś normalnego.
  Lepiej wypić ich "zdrowie" pod sklepem z piwem niż utrzymywać tą bandę kretynów!
 • chynek 08.07.12, 13:27
  "żalą się i płaczą, że były już proboszcz zamienił ich życie w piekło".
  Diabeł bierze początek tutaj: www.zbawienie.com/talmud.htm
 • intelig365 08.07.12, 13:32
  jak zwykle niezawodny :) Co za idioci kupują tę gazetę, bo inteligentni ludzie chyba nie :)
 • Gość: merlin IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.07.12, 13:36
 • Gość: Szef IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 13:48
  Jest ich już resztka, jak wskazują wyniki giełdowe upadek jest bliski. Ostatni desperaci kupują koszerniaka, jakoś się trzymają bo jeszcze wiele urzędów zdominowanych przez peowiaków z przymusu ma prenumeratę, a że w Polsce pół miliona pasożytów to sprzedaż idzie.
  ćwierćinteligentom, którzy nie zdają sobie sprawy z faktu budzenia się narodu polecam:
  www.parkiet.com/artykul/1226095.html
 • Gość: merlin IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.07.12, 13:53
 • Gość: Szef IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 15:19
  Masz problemy z liczeniem dziecko neo?jeszcze procentów w szkółce nie było, czy jedyne procenty jakie znacz to te z nalewki z biedronki?
 • Gość: Jolanda IP: *.kalisz.mm.pl 08.07.12, 14:01
  A co się tak ciskasz? Napisali co ustalili. Nie podoba ci się, że księżach, kościele piszą? A co do kur...wy nędzy? Świętymi krowami jesteście, że o was pisać nie można?
 • mariatg8 08.07.12, 14:02
  Ktoś MUSI pisać prawdę objawioną o kupczących defraudantach w świątyniach . Głos Gazety Wyborczej brzmi jak głos Proroków !!! Wypędźcie kupczących ze świątyń , a dostąpicie łaski Bożej .
 • stanos111 11.07.12, 05:52
  Ja tej gazety nigdy nie kupilem i nie kupie i mam ja w dupie ...
  Ale jest na necie i dlatego czasami reaguje , jakie glupoty - oni tu wypissuja ...ogladam czasami i moje krytyczne oko , dozuce na temat ... Polacy nie dajcie sie dymac tej gazecie ...
 • korcia2000 08.07.12, 13:36
  Oto polski Kościół katolicki - w miniaturze....
 • Gość: Szef IP: *.play-internet.pl 08.07.12, 13:49
  www.parkiet.com/artykul/1226095.html
  Plujcie dalej na Polaków:)
 • Gość: polish-crap IP: *.fbx.proxad.net 08.07.12, 18:52
  Tys to ten najprawdziwszy i polak i katolyk.
 • mariatg8 08.07.12, 14:00
  że są w łapach kolejnego wydrwigrosza ! Czy warto w ogóle na to świetokradztwo wt=ydawać jakikolwiek grosz ? Czy ktoś go kiedyś rozliczył z kasy ? Czy biskup nie widzi tego , że mercedes czy rasowe konie to fortuna wydarta kościołowi i wiernym ? A przecież to nie wyjątek !!!
 • Gość: gość 1 IP: *.ngm.net.pl 08.07.12, 14:05
  biskupi polscy zbudowali sobie dwory.
 • kato28 08.07.12, 14:01
  ...to sie sam wyniesie. Z resztą dobrze by było odciąć od kasy całą tą instytucję tak by to oni musieli zabiegać o względy wiernych a nie odwrotnie. Odwrotna sytuacja rodzi patologie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.