Komentarze do artykułu

Diabeł w Karpnikach. Pędzą go ludzie i wypędzić nie mogą

Wierni z Karpnik, małej wsi pod Jelenią Górą, żalą się i płaczą, że były już proboszcz zamienił ich życie w piekło. Od roku walczą, by odwołany już z funkcji duchowny opuścił zajmowaną przez siebie plebanię. Ksiądz z kolei uznał, że to oni są narzędziem w ręku szatana. I ściągnął do wsi egzorcystę

Pismo Święte i Jezus też - Jezus był Żydem i Dodaj do ulubionych


wysyłając dwunastu apostołów których sam wybrał, udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości. Wysyłając dał im następujące wskazania " Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego ! Idźcie raczej raczej do owiec które poginęły z domu Izraela. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy ! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swoich trzosów. Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski. Wart jest bowiem robotnik swej strawy."

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-108
(101-108)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.