Dodaj do ulubionych

salony fryzjerskie Broadway -ostrzegam

08.07.12, 22:55
Jakiś czas temu opisywałam na forum jak to w 2010r. w "salonie" fryzjerskim Broadway w Renomie spalili mi włosy przy rozjaśnianiu odrostów.
Link: forum.gazeta.pl/forum/w,72,112583311,112583311,tzw_salony_fryzjerskie_Broadway_ostrzegam_.html
Sprawę przeciwko Broadway Group Anna A. skierowałam do sądu i po blisko 2 latach wygrałam. Zarówno sąd I instancji jak i sąd II instancji odwoławczy ( pozwana wniosła apelację od wyroku I instancji) wydał wyrok w którym uznał moje roszczenie i nakazał Broadway Group Anna A. wypłacić na moją rzecz :
- zwrot kosztów usługi z odsetkami od czerwca 2010r. +
- zwrot kosztów regeneracji włosów z odsetkami od dnia uprawomocnienia się wyroku, do dnia zapłaty. Razem będzie to ponad 4.000,00 zł ( dokładnie nie podam , nie mam wyroku przy sobie) . Sprawa w I instancji miała sygnaturę I C 410/10 i toczyła sie w Sądzie Rejonowym Wrocław- Śródmieście.
W sprawie powołana była biegła w dziedzinie fryzjerstwa, która opisała prawidłowo wykonany zabieg rozjaśniania oraz wypunktowała wszystkie błędy i amatorszczyznę Broadway.
Skala błędów popełnionych przez Broadway jest porażająca. U nich można nie tylko zniszczyć włosy ale i zdrowie.

Jak na razie Broadway nie zamierza zapłacić i prawdę mówiąc spodziewałam się tego. Powiem więcej, jest mi to na rękę, odsetki lecą a przecież na żadnej lokacie nie dostanę tyle ile dostanę z ustawowych odsetek.

Tym sposobem pigmej zwany managerem Broadway dzięki swej głupocie musi zapłacić nie tylko ponad 4 kafle dla mnie, ale jeszcze skroił go jego adwokat + zapłacił koszty sądowe w II instancjach + koszty biegłej. I po co ci to było krasnalu?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka