• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

[...] Dodaj do ulubionych

• 10.10.12, 23:22
    Treść postu jest niedostępna.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: asz IP: *.0.199.109.static.rdi.pl 13.10.12, 22:23
      nas tez oszukali, teraz nie wiem czy rezygnować i zapłacić 490 zl. czy kontynuować umowę bo mam mniejszy abonament. sama nie wiem co dalej robić.....
      • 29.01.13, 12:01
        Uległam argumentom Pani która przedstawiła się jako przedstawiciel TP.S.A mimo moich pytań potwierdziła dwukrotnie i w ten sposób oszukano i zmanipulowano 65 letnią emerytkę. Umowa powinna byc nieważna gdyż zostałam oszukana i w myśl ustawy z dnia
        23 sierpnia 2007 poz 1206 art. ust. 1p.4 umowa stała się bezprawna. Jakie było moje
        zdziwienie gdy otrzymałam notę obciążającą nr 0382/01/2013 na sumę prawie tyle co moja emerytura 490złotych. TYLKO MANIPULOWAĆ I OSZUKIWAĆ I MOŻNA KASOWAĆ.
        BRAWO JEST TO POMYSŁ NA ŻYCIE- POLSKIEJ TELEFONI STACJONARNEJ S.A. WE WROCŁAWIU UL POLNA 36.. Ale to jeszcze nie koniec sensacji oto ta firma daje
        adnotację że zarządzanie finansami wspiera Krajowy Rejestr Długów www.krd.pl

JAKIE MA SZANSE ZWYKŁY OBYWATEL EMERYT W WIEKU 65 LAT -MUSI ZAPŁACIĆ
        • Gość: Gość - Stach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.13, 22:47
          Ja też uważam, że zostałem oszukany, na początku maja otrzymałem telefon "niby" od mojego dotychczasowego Operatora Netii, która zaproponowała mi obniżenie abonamentu do 25 zł. od 1 czerwca, w ramach promocji za wieloletnią współpracę. Uznając, że tojest mój dotychczasowy operator zgodziłem się. Po kilku dniach kurierem otrzymałem umowę do podpisania, podpisałem bo byłem przekonany, że jest to Netia. Po kilkunastu dniach okazało się, że jest to PTS Wrocław. Co więcej aktywacja miała być uruchomiona od 1 czerwca niestety tak się nie stało. Interweniowałem, to zastraszono mnie, że będę ukarany kwotą 490 zł. za odstąpienie od umowy mimo, że w regulaminie taka kwota nie występuje. Chcę zerwać umowę co mam robić? Całkowie popieram pozew zbiorowy, czas nieuczciwym dobrać się do skóry.
          • Gość: Gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 10:23
            Jeśli usługa nie była aktywowana,a Ty odstąpiłeś od umowy nawet po 10 dniach,nie mogą Cię ukarać
            • Gość: Pinkusia IP: *.xdsl.centertel.pl 14.06.13, 10:40
              Ja im
              Wyslalam pismo ze mnie nie stac i se czuje sie oszukana ... Chce sie dogadac.. Itd ze dokumrnty nie zostaly mi zostawione kompletne i mi odpowiedzieli tez listownie ze umowa nasza zostala anulowana,potem zadzwonilam do nich o dziwo sie polaczylam a wiecznie sie nie dalo i potwierdzila babka przez tel ze to wina kuriera ze przepraszaja i nie weszla umowa w zycie itd mam to na pismie i uslyszalam slownie. Wiec spokoj:) warto grzecznie im wyjasnic. Ale nerwy na to wszystko mam do dzis.
          • Gość: gość z opola IP: *.play-internet.pl 02.07.14, 16:26
            Ja także zostałam tak oszukana.przyłączam się do pozwu zbiorowego.
            • Gość: bozena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.14, 17:55
              ja także zostałam oszukana .przyłączam się do pozwu zbiorowego mieszkanka Prudnika
            • Gość: G. Schodzińska IP: *.dynamic.mm.pl 26.08.14, 15:37
              Szanowni Państwo, mam ponad 70 lat i do tego jeszcze jestem osobą niedowidzącą z I gr. i nwalidztwa. Rownież zostałam wmanipulowana w PTS SA w sposób może bardziej perfidny, niż niejeden z dotychczasowych abonentów Orange. Proszę o dołączenie mnie do pozwu zbiorowego przeciwko PTS SA.
              • 26.08.14, 15:55
                Szanowna Pani! Do tej pory nie udało się nikomu doprowadzić do pozwu zbiorowego, ale witamy w klubie. Proponuję wejść na naszą stronę na FB "Oszukani przez PTS S.A." tam znajdzie Pani wiele informacji o walce z tą złodziejską firmą.
            • Gość: Krzysztof58 IP: 193.28.0.* 09.10.14, 10:33
              Witam. W Opolu odbędzie się rozprawa 03.11.2014 w takiej sprawie. Zapraszam.
      • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.13, 17:14
        u mnie ta sama sytuacja. Będę to zgłaszać do Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Znając nasz kraj i tak pewnie będę musiała zapłacić. Czy komuś się udało uniknąć kary 490 zł???
        • 03.09.14, 14:36
          Niech Pan nic nie Płaci i dołączy się pozwu na tą i Tres Group
          • Gość: Leszek IP: *.zepter.com 09.09.14, 09:17
            Moja babcia została oszukana w ten sam sposób i kilka dni temu dostałą od firmy tres wezwanie przed sądowe do zapłaty wspomnianych 490 zł.
            Oczywiście odradzam jej płacenie ale co dalej?
            Jak przyjdzie wezwanie na rozprawę to do Wrocławia przez pół Polski pewnie babcia nie pojedzie. a potem dojdą jeszcze koszty sądowe, komornik itd.
            Jaka jest Wasza rada na dalsze postępowanie i działania?
            Czy pisać do nich jakieś pismo, że są oszustami, czy czekać?
            • Gość: Aga IP: 193.106.192.* 09.09.14, 11:17
              Mój tato jest w takiej samej sytuacji. Wczoraj odebraliśmy identyczne pismo. Prosimy o inf. od osób które maja to już za sobą
              • 09.09.14, 11:34
                Proszę skorzystać ze strony na FB " Oszukani przez PTS S.A. Tam znajdziecie potrzebne informacje.
      • Gość: kasiaj99@interia.p IP: *.warszawa.mm.pl 11.07.13, 23:13
        Szanowna Pani moi Rodzice w podeszłym wieku także dali się nabrać,oni są obecnie w Dialogu,telefonujący przedstawiciel PTS.SA powiedział że PTS.SA połączyła się z Dialogiem i są obecnie jednym podmiotem gospodarczym i że Rodzice nie zmienią operatora tylko jako wieloletni abonenci operatora Dialog w ramach promocji otrzymają zmniejszony do 25zł abonament.Działo się to w maju tego roku,mieli otrzymywać ten niski abonament od 1czerwca,ale pani zadzwonila ze będzie od 1sierpnia,jednoczesnie w Dialogu powiedzieli ze wpłynęła do nich rezygnacja od PTS.SA i mam pytanie-czy ta PTS w ogóle przejmuje tych klientów od innych operatorów,czy ich podłącza i czy Pani złozyła rezygnację czy przeszła do PTS.SA,gdyz zauważyłam odległą datę z października ubieglego roku.Tez nie wiemy co robić,właściwie korzystniej byłoby zapłacić 300zł kary Dialogowi i miec dużo niższy abonament niz zostac przy dużo wyzszym starym i jeszcze zaplacic 490 zł kary.Pytanie tylko czy oni rzeczywiście wywiazują się z umowy.
        Bardzo proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
        Katarzyna Janusz-Zaklika
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.13, 08:59
          Koniecznie trzeba udać się do Rzecznika Praw Konsumenta w miejscu zamieszkania po poradę.
        • Gość: były pracownik IP: *.internetia.net.pl 15.10.13, 12:16
          25zł jest na 2 lub 3 miesiące. Za kolejne miesiące Twoi rodzice zapłacą po 50zł
        • Gość: Witold IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.13, 12:58
          Zgadzam się z wszystkimi ludźmi Którzy zostali oszukanie
          ja przeszłam też i do tego jeszcze telefon nie działa
          A za Abonament Faktura jest dostarczana co miesiąc .
          Jest to karygodne to co ta firma wymyśliła
          !!!!!
          Witold Drzyzguła
      • Gość: magdalena IP: *.hsi5.kabel-badenwuerttemberg.de 18.07.13, 09:59
        Moich rodzice mieszkaja w Kaliszu i tez zostali oszukani w podobny sposob.PTS.SA podali sie za operatorow sieci NOM i proponujac obnizenie abonamentu wyludzili umowe.Teraz maja do zeplaty 500 zl.za jej zerwanie.Spawa byla zgloszona na policje w Kaliszu ale prokuratura wlasnie ja umozyla.My tez nie wiemy co robic?Szukamy jakiejkolwiek pomocy!!!
        • Gość: Letik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 18.07.13, 14:53
          Proszę do mnie napisać na letik@buziaczek.pl spróbuję pomóc. Pozdrawiam Sylwia
      • Gość: Elżbieta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 09:50
        Witam! Chcę dołączyć do grona oszukanych.Nie będę opisywać sytuacji bo jest identyczna z opisywanymi.
      • Gość: Marta IP: *.devices.net.pl 18.09.13, 13:57
        Pozew zbiorowy jak najbardziej moją babcię oszukano pod naszą nieobecość w domu. Kiedy zorientowała się rozwiazała umowę , ale "firma" podszywająca się pod tp chce prwie 500 zł odszkodowania za zerwanie umowy. Proszę o kontakt ze mną w tej sprawie. Jak dolączyć się do pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom? Moj e-mail camille86@o2.pl
      • Gość: Misa Roman IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.14, 15:01
        Korzystam od roku z oferty na telefon firmy NETIA. Z firmą mam podpisaną umowę do 3.12.2014r. Pod koniec października lub na początku listopada zadzwonił do mnie kilkakrotnie przedstawiciel firmy telefonicznej, który zaproponował mi obniżenie abonamentu o 50%. Powiedziałem, że się zastanowię, będąc przekonanym, że rozmawiam z przedstawicielem firmy NETIA. Proponowana obniżka abonamentu była dla mnie ofertą atrakcyjną i w kolejnej rozmowie wyraziłem zgodę. Pan poinformował mnie również że zaproponowana obniżka abonamentu nastąpi dopiero od miesiąca grudnia. I dopiero wówczas powiedział, że rozmowa jest nagrywana. Wcześniej w żadnej z rozmów ze mną o tym mnie nie poinformował. W połowie listopada otrzymałem przywiezioną przez kuriera umowę świadczenia usług telefonicznych, nadal sądząc, że dostarczył mi ją przedstawiciel NETII.
        Będąc w podeszłym wieku (mam 75 lat) faktycznie nie czytałem umowy napisanej wyjątkowo małym druczkiem, który ze względu na słaby wzrok nie byłem w stanie przeczytać. Dodatkowo byłem ponaglany przez kuriera, który się spieszył. W dniu 25 lub 26 listopada zadzwonił do mnie przedstawiciel NETII z pytaniem jaka jest przyczyna rezygnacji z ich usług. Wówczas poinformowałem go, że nic nie wiem o rezygnacji z usług Waszej firmy, a wręcz przeciwnie byłem zadowolony iż obniżacie mi abonament. Dopiero od pracownika Netii dowiedziałem się, że prawdopodobnie umowę tą zawarłem błędnie z PTS S.A. z Wrocławia. Przedstawiciel Netii poinformował mnie abym złożył pisemną rezygnację z usług PTS S.A i wysłał ją na ich adres z powiadomieniem ich, że zostałem wprowadzony w błąd. I taką rezygnację wysłałem w dniu 27 listopada 2013r (nosi ona numer 188746/2013) na adres Polska Telefonia Stacjonarna S.A. ul. Szewska 5, 50-053 Wrocław. Przedstawiciel Netii, kiedy potwierdziłem, że nie rezygnuję z ich usług to on potwierdził, że nadal pozostaję ich klientem i zostało anulowane odstąpienie od umowy. Po wysłaniu pisma z rezygnacją do PTS S.A skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy grożąc mi konsekwencjami finansowymi za zerwanie z nimi umowy.
        W dniu 13.12.2013r. otrzymałem notę obciążeniową nr 1391/12/2013/NK wysłaną z datą 6.12.2013r. na kwotę 437,60 zł jako karę za zerwanie umowy. W piśmie tym stwierdza się przekroczenie terminu 10 dni od zawarcia umowy i sugeruje że powyższa kwota stanowi opłatę aktywacyjną przewidzianą w cenniku dla umowy zawartej na czas nieoznaczony. Chcę zaznaczyć, ze firma PTS. S.A. nie rozpoczęła aktywacji mojego konta telefonicznego, miało to nastąpić dopiero 3 stycznia 2014r. Rozwiązałem umowę przed rozpoczęciem świadczenia usług. Mówi o tym art.57ust.6 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. – to o czymś świadczy. Termin zapłaty otrzymałem do 20 grudnia 2013r. Zgodnie z Regulaminem wykonywania Usług przez PTS.S.A naliczenie tej kwoty jest sprzeczne z paragrafem 7 punkt 16 tego regulaminu w którym stwierdza się, że "w przypadku wypowiedzenia umowy terminowej z/lub bez zachowania terminu wypowiedzenia obciąża się abonamenta opłatą w wysokości nie przekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy". Nie wiem skąd tak wysoka kwota obciążeniowa. Jeżeli firma PTS S.A nie podjęła ze mną żadnej współpracy. Czuję się oszukany i wykorzystany. Zostałem wprowadzony w błąd, co może wynikać z mojego wieku. To bardzo nieładnie, że kosztem ludzi starszych firma stara się pozyskiwać nowych klientów.

Misa Roman
        • Gość: asia IP: *.tvoksywie.com.pl 12.03.14, 20:19
          jak potoczyła się Pana sprawa bo w takiej samej sytuacji jest moja teściowa
          • Gość: piksel112 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.14, 07:40
            Reklamacji nie uznali napisałam kolejne pismo zobaczymy. Jak to nie pomoże będe pisać do UOK.
    • Gość: koral IP: *.cable.net-inotel.pl 14.10.12, 10:10
      Stworzcie grupę na www.wspolnypozew.com, zbierzcie chętnych, kancelarie już tam czekają na takie akcje
      • Gość: oszukana IP: *.197.88.97.edial.pl 29.10.12, 20:50
        jestem także taką pokrzywdzoną osobą,potraktowali tak samo,bardzo chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego
        • Gość: oszukana1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.12, 10:28
          tez dałam się nabrac i chętnie przyłączę się do pozwu. Kto wie skąd biorą nasze dane, PTS nie może nie brać pod uwage do kiedy jesteśmy zwiazani z inną firmą. Robią celowo ludzi w balona i czują się bezkarni, bo jak kurier przyjeżdża z umową napisaną drobnymi literkami to większość nie czyta tylko podpisuje w przekonaniu, że to TP S.A.
          • Gość: Anna IP: *.devices.net.pl 18.09.13, 19:42
            Też zostala oszukana moja babcia. Chętnie przyłączę się do pozwu jak to zrobić.
            • Gość: Culomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.13, 20:40
              Również podjąłem walkę w imieniu Rodziców i ich znajomych
            • Gość: KRYSTYNA IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 22.09.13, 18:18
              CHCĘ PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO ZBIOROWEGO POZWU. RÓWNIEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA ALE MIMO ŻE ZREZYGNOWAŁAM PO UPŁYWIE 28 DNI TO ONI NIE WŁĄCZYLI MI SWOJEJ USŁUGI ALE 14 WRZEŚNIA PRZYSŁALI MI DO PŁACENIA 490 ZŁ ZA ZERWANIE UMOWY . CO MAM ROBIĆ ? CZY PŁACIĆ?
              • Gość: kruszynka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 17:13
                Zgadzam sie z pania,kazdy pisze jak nas oszukala PTS ale dlaczego nie mozemy sie skontaktowac i dzialac.
                • 05.12.14, 20:20
                  ja z chencią bym cos z tym zrobia i jeżeli pani też to prosze dać znać na tej stronie
            • Gość: stanislaw/walbrzyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.14, 11:27
              NO I CO Z NASZEGO OBURZANIA SKORO TA BANDA SPOD ZNAKU PTS DALEJ DZIALA I JEST BEZKARNA,NACIAGAJA STARSZYCH LUDZI ,FALSZUJA PODPISY NA UMOWACH,SMIEJA SIE Z ORGANOW SCIGANIA,UKE ITP.W TEJ SYTUACJI NAJBARDZIEJ ZASADNYM STAJE SIE PYTANIE: CZY W TYM PANSTWIE JEST JAKAS WLADZA? A MOZE DIELNY SZEF MSW IDZIE PO NICH/
              • Gość: AureaPrima IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.14, 12:31
                Panie Stanisławie, niestety ma Pan sporo racji, ale proszę się poddawać. Podpisujemy petycję i staramy się zainteresować sprawą jak najszersze grono osób i media. Swoją sprawę zgłosiłam do prokuratury z nadzieją, że coś wskóram.

• Gość: AureaPrima IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.14, 12:34
                  W swojej walce napotkałam drugi problem, na który chcę zwrócić uwagę, a mianowicie zgodnie z obowiązującym prawem (tzw. "superoferta" SOR) nie mamy możliwości powrotu do firmy Netia. Jedyna opcja zachowania aktualnego numeru telefonu i uniknięcia wysokiej opłaty za "instalację" nowego numeru to przejście do firmy Orange! To kolejna kłoda pod nogami osób oszukanych przez PTS S.A. i PARANOJA W POLSKIM SYSTEMIE PRAWNYM.
      • 16.11.12, 10:50
        wITAM

Czy ktoś utworzył grupę na www.wspolnypozew.com? Oszukali rówież moich dziadków i nie wiem co dalej z tym zrobić
        • Gość: elzbieta IP: *.nowaruda.mm.pl 15.04.13, 19:11
          PRZEKLETE POLSKIE PRAWO!!!!!!
          U mojej 75letniej matki podszyli sie pod przedstawicieli NETII ,do ktorej mama nalezala .
          Za dwa dni podpisala z jakims zwyrodnialcem umowe obnizajaca abonament (ktorej oczywiscie juz nie czytala),Netia odlaczyla telefon a zwyrodnialce podali w umowie,ze podlacza mame na poczatku wrzesnia!!!!!!!!!!!!!!!
          ZWYRODNIALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM NADZIEJE,ZE ZAWYJA KIEDYS DO GWIAZD!!!!WSZYSCY PO KOLEI!!!!
      • 25.02.13, 16:01
        Drodzy Państwo zauważcie: zaraz po wmanewrowaniu do, pts że niby są z tpsa i chcą obniżyć abonament, (nagle???) dzwonią z tpsa i pytają, czy chcemy obniżyć abonament?????? Wyciągnijcie Państwo wnioski.
        Dopiszcie mnie do pozwu zbiorowego
        Pozdrawiam
    • Gość: oszukany IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.12, 00:06
      Mnie także oszukali!
      Kobieta przedstawiła się, że jest z Orange i zaproponowała obniżenie abonamentu do 25zl z racji tego, iż coraz więcej ludzi rezygnuje z abonamentu TP na rzecz telefonów komórkowych. Cała rozmowa prowadzona była w taki sposób abym myślał, że rozmawiam z przedstawicielem TP SA / Orange!
    • Gość: TC IP: *.219.110.176.devs.futuro.pl 11.11.12, 19:40
      Witam

nie raz bywałem już na sali sądowej i choć nie uważam się za oszołoma uważam że to najlepsza droga. Mogę raz jeszcze, bo w imię zasad warto zawsze... Myślałem już o procesie cywilnym i nie byłoby w tym nic trudnego ale większa ilość pokrzywdzonych to znacznie lepsza sytuacja. Proponuję abyśmy się wszyscy po prostu zorganizowali - proponuję ustalić jakiś wspólny front działań - jestem w stanie to pilotować, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na email, koszt takiej sprawy na pewno byłby w przypadku pozwu zbiorowego naprawdę symboliczny, mój email: tomasz(kropka)czarniak(małpka)gmail(kropka)com.
      Przepraszam za kod ale nikt dziś nie lubi spamu

Tomasz Czarniak
      • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 09:01
        Już raz kontaktowałam się mailem z Panem ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi.O ile jest szansa na pozew zbiorowy to nadal wyrażam swój akces ,ale jak dotąd nie widzę żadnego zaangażowania ze strony kancelarii prawniczych.Mnie oddali już do sądu we Wrocławiu ul Podwale 30 i usiłują w ten sposób wyegzekwować wierzytelność-złożyłam sprzeciw i obecnie
        czekam.Jestem łodzianką.Mam propozycję o ile będzie podany termin rozprawy oraz jej numer
        to podam go do publicznej wiadomości i niech kto zechce dołączy się do sprawy.Obecny numer
        sprawy INc 1795/12 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieścia Wydział I cywilny ul Podwale 30
        50-040 Wrocław.Wnioskowałam o przeniesienie sprawy do Łodzi
        • Gość: Blake IP: *.e-wro.net.pl 04.03.13, 09:38
          Witam,

Proszę o kontakt bezpośrednio na adres email nascar1@wp.pl
          Każdy z państwa, którzy zawarł umowę z PTS SA może znajdować się w odmiennej sytuacji ze względu na różnice w stanach faktycznych poszczególnych spraw. Jednak co do zasady w stosunku do każdego z państwa doszukiwać się można środków prawnych na obronę przeciwko roszczeniom PTS SA.
          • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.13, 14:53
            Po raz kolejny usiłuję się skontaktować z Państwem ale bezskutecznie,w pojedynkę nie ugryziemy tej sprawy bo takie mamy prawo i PTS o tym wie i dlatego czują się pewnie i biznes
            kwitnie.To ,że piszemy na forach jest ostrzeżeniem dla innych ale w naszej sprawie niczym nie skutkuje.Czekam na dalsze posunięcia w tej sprawie.
          • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.13, 16:36
            Witam,

czy coś się w tej sprawie ruszyło? Czy Pan reprezentuje jakąś firmę prawniczą? Moich rodziców tez oszukano.
            • Gość: bozena IP: 78.8.105.* 13.08.13, 20:06
              witamdzisiajtez sie dowiedziałam ze zostałam oszukana,ja nawet nie mam umowy.dowiedziaam sie od dialogu o rezygnacji.
    • Gość: MrsDerega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 17:23
      witam właśnie szukałam także oszukanych ludzi przez tą firmę.Z tego co przeczytałam to tak samo było u nas taka sama sytuacja do tego straszą nas windykacją.proszę o jakiś nr kontaktowy do Pani/Pana
    • Gość: 2kwiecień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.12, 17:39
      No niestety otrzymałam odpowiedź od Federacji Konsumenta we Wrocławiu, uważają ze nie mają podstaw aby wszcząć jakiekolwiek działanie , ponieważ nie mogą stwierdzić że zostały naruszone zasady. Uważają, że została telefonicznie została wyrażona zgoda, no i oczywiście podpis przy odebraniu pisma - jako umowy.
      Będziemy jeszcze raz pisać bo zostaliśmy niezrozumiani - nie wiem dlaczego może niewyraźnie napisałam?
      PROSZĘ P I S Z C I E RÓWNIEŻ DO FEDERACJI KONSUMENTA WE WROCŁAWIU !
      FEDERACJA KONSUMENTÓW
      ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
      50-019 Wroclaw
      • Gość: TC IP: *.adsl.inetia.pl 17.11.12, 15:59
        www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/pts
        Proszę się zapisywać - wkrótce pójdziemy z tym do sądu.
        • Gość: Danuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.12, 18:40
          Jestem z miejscowości Szprotawa . Dzisiaj również dostałam rachunek za zerwanie umowy z tą firmą podszywającą sie pod TPSA. Poprzestawiane tylko litery dla zmylenia klienta ,że jest to Telekomunikacja Polska S.A. . Proszę może kogoś z Panstwa o kontakt . Nie wiem co mam dalej robić . Może z Mojej miejscowości , albo gdzieś w pobliżu ktoś równiez podpisał taką bzdurną umowę ? Z informacji zaczerpniętych z internetu wnioskuję ,że jest to precedens na skalę całego kraju .
          • Gość: karinaNK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.12, 11:52
            Witam, podpisałam tę felerna umowę lecz jeszcze nie dostałam żadnego rachunku i nie zrezygnowałam z prawdziwej TP S.A Orange. Dołączyłam do pozwu tylko, że tam jest tylko trzy osoby, a z tego co czytam na forum jest oszukanych ludzi znacznie więcej. Wiec pytanie, co z reszta takich osób?
            • Gość: OLGA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.12, 12:33
              MOJA BABCIA ZOSTALA 4 DNI TEMU- GDZIE MOZNA WYSLAC REZYGNACJĘ???
          • Gość: 9januszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.14, 18:28
            Pani Danuto również mam podobny problem i mieszkam na lotnisku w Szprotawie,możemy wspólnie wytoczyć postępowanie cywilne wobec PTS Wrocław.Jeżeli będzie taka wola Pani proszę o kontakt na tym portalu.
            • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.14, 18:34
              ghgghgj
            • Gość: Helena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.14, 19:00
              Ja również zostałam oszukana i to nie dawno podstępem.Jak czytam komentarze to u mnie jest podobnie
              • Gość: marzena IP: *.free.aero2.net.pl 26.02.14, 23:59
                Moja matka również została oszukana . Zablokowałam jedynie transfer numeru. I napisałam oświadczenie o popełnieniu błędu pod wpływem fałszywych informacji ale przysłali by zapłacić 490 zł, wiec wysłałam pismo ze zgodnie z rozporządzeniem UKE nie maja prawa żądać opłaty karnej jeśli usługa nie weszła w życie.
                Czekam na ich odpowiedź. Ponoć jedna osoba tak do nich napisała i odstąpili od opłaty karnej.
                Ponadto szukam kontaktu do osób którzy chcą wnieść pozew zbiorowy!!!!
                • Gość: leszek1964 IP: *.xdsl.centertel.pl 27.02.14, 00:55
                  Jestem również ich ofiarą. Szukam również osób do pozwu zbiorowego. Mieszkam w Głogowie. Proszę o kontakt na Leszek1964r@wp.pl
                  Pozdrawiam
                  leszek
                • 04.03.14, 00:34
                  Gość portalu: marzena napisał(a):

> Moja matka również została oszukana . Zablokowałam jedynie transfer numeru. I n
                  > apisałam oświadczenie o popełnieniu błędu pod wpływem fałszywych informacji ale
                  > przysłali by zapłacić 490 zł, wiec wysłałam pismo ze zgodnie z rozporządzeniem
                  > UKE nie maja prawa żądać opłaty karnej jeśli usługa nie weszła w życie.
                  > Czekam na ich odpowiedź. Ponoć jedna osoba tak do nich napisała i odstąpili od
                  > opłaty karnej.
                  > Ponadto szukam kontaktu do osób którzy chcą wnieść pozew zbiorowy!!!!

Czy mogę wzór pisma bo moja teściowa też jest pokrzywdzona proszę
                  • Gość: leszek1964 IP: *.xdsl.centertel.pl 04.03.14, 16:13
                    Chętnie się dołączę do pozwu, jednak nie wiem z jakiego rejonu jest Pani
                  • Gość: gaba IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.14, 21:31
                    niestety rok byla cisza, a dzis dostałam pozew do sądu (chyba kopia) wraz z pismem z data 29 lipca 2014 od firmy TRES Group sp z oo (z adresem innym niz w krs- ul.leszczynskiego 4/29 - nalezy do firmy IPM Iwona Kempa - usługi finansowe i kredyty.
                    rok temu wkręcili mnie że z netii dzwonią - kurier nie dał szans przeczytać umowy i tak wpadłam - po miesiącu netia zadzwonila dlaczego rezygnuje - wiec zaczęłam interweniować i przygotowałam pismo, odpowiedzieli, że nie ważne są znalezione w internecie podstawy prawne dotyczące rozpoczęcia realizacji umowy, nie mogła wejść w życie bo rzekomą umowę podpisałam 24.06.2014, a umowę z netia miałam aktywną jeszcze do września, więc 6 sierpnia złożyłam wypowiedzenie, z podstawa prawną, nigdy tez nie zastosowałam prefiksu z umowy...
                    mimo wszystko wysłali mi note i odpisali, że nie należy mi się odstąpienie bez kary 490 zł.
                    potem cisza, myślałam, że już będzie spokój a tu po roku pozew!!!!!!! co robić/? proszę o pomoc.
                    dodam, że w mojej miejscowości, prawie cała moja ulica została tak oszukana, nawet moja sąsiadka z jednego domu i kuzynka, tylko nikt się nie przyznawał ze wstydu i każdy zapłacił dla spokoju...
                    czy ktoś faktycznie trafił do sądu?
                    • 27.08.14, 06:45
                      Proszę natychmiast wysłać zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu Wydział VI do Spraw Przestępczości Gospodarczej ul Podwale 30, 50-950 Wrocław. Prokuratura ta została wyznaczona do zbiorczego postępowania obejmującego działalność przestępczą PTS.S.A. Proszę namówić osoby oszukane by zrobiły to samo ( sąsiadka, kuzynka itp.) Proszę również wejść na FB na "Oszukani przez PTS S.A" tam znajdzie Pani pomoc i dowody, które mogą pomóc w sądzie. To Pilne !!! Jednocześnie apeluję do wszystkich, by przyłączyli się do walki przeciwko tej złodziejskiej firmie. Szczegóły na FB " Oszukani przez PTS S.A.
                    • 03.09.14, 14:30
                      Ja znalazłem podobne pismo z 29.07.2014 i proponuję zbierać takie dowody wyłudzania pieniędzy lub kosz.
                    • 31.01.15, 14:11
                      Nie było by łatwiej umówić się na osobisty odbiór prezentu w Postaci Biletu do Singapuru liniami ARS-ALIS byłby spokój na jakiś czas najlepiej czarter dla innych złodzieji z tego Miasta -prawdo podobnie z Jednej Klasy .
                    • 03.03.15, 06:21
                      Nie rozumiem dlaczego jeszcze ci ludzie działają ,a nie siedzą w więzieniach gdzie jest ich miejsce i tej wylęgarni oszustów i zjodzieji z Wrocławia. Reszta Polski jest bezradna na tych daunów chyba tylko dlatego że korporacyjne sądownicwo i prawodastwo nie są skłonni przeszkadzać swoim.
                    • Gość: 9januszek IP: 151.248.58.* 07.03.15, 12:25
                      Tak,jestem w takiej samej sytuacji,po raz pierwszy 29.07.2014r otrzymałem kopię pozwu rzekomo wysłanego przez Tres Group do Sądu Rejonowego we Wrocławiu-Śródmieście lecz z nieznanych mi przyczyn żadnej informacji z tego Sądu nie otrzymałem o wpływie pozwu.Też byłem przekonany że dali spokój aż tu 6.03.2015 otrzymuję pozew wraz z nakazem zapłaty z Sądu w Lublinie i w tej chwili siedzę i piszę odpowiedż na pozew ponieważ nie mogę się zgodzić na jawne powtarzam jawne i w dodatku w świetle prawa oszustwo.Przecież TPS wyznacza swoje prawa nawet czterokrotne podtrzymywane rozwiązanie umowy nie jest dla nich wiążące,oni w dalszym ciągu przysyłali mi f-ry.Składając pisemne zerwanie umowy ze skutkiem natychmiastowym podjąłem decyzje o zmianie dostawcy sygnału tel.a mimo to PTS nie wyraził zgody na przełączenie mego nr.telefonu do innego operatora.Jednocześnie informuję że pierwszy pozew opiewał na kwotę 552,51 natomiast następny na kwotę 324,80 jaki będzie finał tej sprawy zobaczymy?
                      • 07.03.15, 15:10
                        Szanowny Panie. Należy w nieść sprzeciw na adres i w terminie określonym w nakazie. Korzystanie z e- sądu to ostatnia możliwość bezkarnego szykanowania poszkodowanych przez tych przestępców. Po sprzeciwie muszą pozew uzupełnić w ciągu 14 dni. Jeżeli tego nie zrobią sąd z automatu umarza sprawę. Należy jednak przygotować się do rozprawy sądowej. Może okazać się że pójdą w zaparte. Może okazać sięrównież, że są nie tylko przestępcami, ale i idiotami. Mamy liczne dowody ich przestępczej działalności, oraz wyroki sądowe, przegrane przez tą przestępczą spółkę. By być dobrze przygotowany do dalszej skutecznej walki, proponuję dołączyć do GRUPY " Skrzywdzeni przez PTS S.A." działającej na facebooku, gdzie otrzyma Pan wsparcie i pomoc w zgromadzeniu dowodów. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
                        • 20.08.15, 23:30
                          Małgorzata Zyguła, tez to wszystko przeżywam, czekam na sprawę w sądzie i nie wiem czy dam radę się sama bronić na rozprawie, za bardzo się denerwuję, krtań ściśnięta i łzy bezsilności i wściekłości na siebie, że tak się dałam podejść. Mamy teraz w kraju podobno "prawo i sprawiedliwość"...
                          • 21.08.15, 04:45
                            Proszę pilnie poprosić o przyjęcie do GRUPY "Skrzywdzeni przez PTS S.A."na facebooku tu znajdzie Pani pomoc i wsparcie. Pozdrawiam
                          • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.15, 17:56
                            Raczej nie będzie sprawy, bo TRES nie uzupełnia braków formalnych i Sąd przyśle Postanowienie o umorzeniu postępowania pod domowy adres.
                • Gość: agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 21:33
                  Niestety też dałam się oszukać tej firmie chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.
    • Gość: Polo IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.12, 09:01
      Wszyscy tacy oszukani i w ogóle - a zauważyliście, że mają lepsze oferty? ja dziś cały poranek studiowałem ich stronę internetową, by dowiedzieć się czegoś więcej i wiecie co? To TPSA nas okradała od lat - dziś ŚWIADOMIE podpisuję umowę z PTS
      • Gość: 2kwietnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.12, 10:53
        Mogą mieć nawet złotą ofertę ale nie mają prawa nieuczciwie i podstępnie zdobywać klientów! Mnie pan wprowadził w błąd przedstawiając się tak jak by był z TP SA i z ofertą obniżki abonamentu tego który już mamy.
        Mimo, że nie zgadzałam się na zmianę operatora to pan mnie upewnił że jest to tylko oferta obniżki !! a na pewno nie chcieliśmy zmieniać operatora bo dopiero co przedłużyliśmy umowę z TP SA !! To chyba jest jasne !
        Mimo to teraz mamy kłopoty !
        Dlatego jeżeli jeszcze ktoś ma kłopoty to proszę wpisujcie się na stronie
        Proszę się zapisywać - wkrótce pójdziemy z tym do sądu.
      • Gość: S IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.12, 21:16
        IP z którego Kolega wysyła też zupełnie przypadkiem wskazuje na Wrocław - tak...? hehe - Kolega wsunie papcie i przejdzie do przedpokoju, aby ściemniać kolejnych "starszych ludzi"... nawet jeśli kolega jest tylko z infolinii i z prowizji da się związać koniec z końcem - i tak szefuńciami polecimy do sądu... wówczas nie będzie już ani uprzejmie ani miło...
      • Gość: MonikaBk IP: *.tktelekom.pl 06.05.14, 15:41
        Ja nie twierdzę, że mają złą ofertę.
        Bo cała spawa nie polega na fakcie oferty tylko na sposobie jej sprzedaży, jeśli ktoś do mnie dzwoni i podaje sie pod mojego obecnego operatora, potwierdzając to kilkukrotnie i zapewniając mnie, ze nie zmieniam operatora, lecz zostaje nadal w TP, a ponadto przekonując mnie iż jest to oferta dla stałych abonentów i należy mi się tańszy abonament, to logicznie myśląc nie jest to uczciwe podejście do klienta. Do mnie dzwoniono 4 grudnia a umowę wysłali wypisaną z dniem 29.11.2013 r. Próbowaliśmy sie dogadać, ze zapłacimy połowe kary żeby mieć spokój, ale za przeproszeniem gdzieś mieli wszystko i wysłali druk do przelewu, faktury ani żadnego paragonu nie otrzymałam NIGDY.
        Teraz zaczynają grozić przez telefon, tylko chyba zapomnieli, ze takie taktyki są NIE DOZWOLONE !
        Jeśli podpisujesz dobrowolnie, ok, Twoja sprawa, masz do tego prawo.
        Ja znając dzisiejszą nieuczciwość ludzką, nigdy bym nie podpisała umowy z firmą DOBROWOLNIE gdybym widziała takie opinie na temat danej firmy.
    • Gość: Maggy IP: 83.238.5.* 19.12.12, 11:36
      Witam

Niestety ja również dałam się nabrać .Dwa dni dzwonię na infolinię , która nie odpowiada ...inny nr też nie . W końcu dzisiaj dodzwoniłam się do rzekomego przedstawiciela prasowego , który głos miał taki jakby dopiero z łóżka wstał i nie docierało do niego nic co mówiłam. Twierdził bowiem , że dzwonił na infolinię i nr odpowiada co jest bzdurą gdyż dzisiaj akuratnie dzwoniłam tam co 5 min . Jeżeli chodzi o zbiorowy pozew to również się przyłączę z miłą chęcią
    • Gość: czes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 15:45
      Jestem z okolic Wrocławia,parę dni temu dostałem notę obciążeniową na kwotę 490 zł za umowę.którą rzekomo zawarłem z PTS.Zachodzę w głowę kiedy to się stało bo nikt do mnie nie dotarł fizycznie.Być może ktoś dzwonił podszywając się pod tpsa obecnie Orange.Co robić dalej
      • Gość: zona IP: *.opole.hypnet.pl 07.01.13, 20:33
        Witam!Jeszcze jedna naiwna naciągnieta na tańszy abonament.(ufność i naiwność wynika z mojego wieku-mam 65 lat)Scenariusz podpisania umowy jak w powyższych postach.Mimo,że przed przejęcim mojego numeru od Orange zrezygnowałam w ogóle z telefonu,wypowiadając umowę obydwu operatorom,dostałam od pts z Wrocławia rachunek na kwotę 490zł. Jak się domyślacie jestem na emeryturze i dla mnie to duża suma,i podstępnie wyłudzona.Też mnie straszą różnymi konsekwencjami!!!!!! POZDRAWIAM
      • Gość: grg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.13, 17:15
        Do czes. Jak już wcześniej napisałem , też sfałszowano umowe na moje nazwisko. Sprawe zgłosiłem do TP S.A. (jestem klientem TP S.A.) - nr tel. 800 500 005 - zgłoszenia oszustw oraz na Komende Policji w ubiegłym tygodniu. Czekam na załatwienie sprawy.
        • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 12:25
          Drogę "służbową " mam już za sobą, w pojedynkę nic nie wskóramy,trzeba wystąpić z pozwem zbiorowym i tu problem ze zjednoczeniem.Jestem z Łodzi
    • Gość: srfe IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.13, 20:52
    • 11.01.13, 11:46
      Niestety ja też dołączyłam do grona ludzi oszukanych przez firmę PTS SA aż cała kipię jak widzę ilość osób wprowadzonych w błąd przez tę firmę. To nie może ujść im płazem!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.13, 10:11
        co do tego pozwu- on chyba na dzień dzisiejszy jest nieaktualny, ponieważ to teraz nie ze względu zmiany nawy TP SA podpisujemy ale po prostu jako niby nowa oferta telekomunikacji.
        Moi rodzice podpisali - ja odkręcam :-(
    • Gość: zagi 15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.13, 22:34

Moją ciocię samotną kobietę (87 lat) też oszukali. Po 3 miesiącach udało się odkręcić sprawę. Jest już w TP S.A . Z Federacji Konsumentów otrzymałem stwierdzenie ,że z
      umowy która jest mało czytelna nie wynika , że klientka została poinformowana o możliwości odstąpienia od takiej umowy w terminie dni 10 od jej zawarcia . W takiej sytuacji termin ten przedłuża się do 3 miesięcy. I przysłano mi 2 egzemplarze oświadczenia które po wypełnianiu przesłałem do PTS S.A 22.12.2012 o rezygnacji.
      Do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi , natomiast przysłano w międzyczasie notę do zapłaty na sumę 490 złotych i konsekwentnie telefonicznie nękają i straszą starszą kobietę ( co nie wpływa dobrze na jej stan zdrowia, ciśnienie krwi , rozrusznik serca, dodatkowe stresy ) w celu wyegzekwowania pieniędzy bo tylko o to w tym całym procederze od samego początku się rozchodzi. Uzyskać podstępem podpis i wyegzekwować pieniądze. I to wszystko niby zgodnie z prawem, bo o tym , że oszukali ani słowa. W tym samym dniu przystąpiłem do pozwu zbiorowego a dzisiaj rozważam możliwość powiadomienia prokuratury o zastraszaniu i nękaniu …
      O moralności tej firmy nie będę pisał bo każdy kto się z nią zderzył to wie …..
      A tych co nie mieli okazji ostrzegam – jak najdalej od tej firmy.
    • Gość: Demi IP: *.zamosc.one.pl 18.01.13, 15:23
      A wystarczyło czytać umowy...
      • 18.01.13, 15:55
        zalosne
      • Gość: grg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 16:12
        Do Demi. Nie do konca . Żeby przeczytac umowe trzeba ją otrzymać . Umowa w moim przypadku została sfałszowana . Zobaczyłem ją dopiero gdy otrzymałem kopie z podrobionymi podpisami . Takie sztuczki sa podobno stosowane przez Firme , to się teraz nazywa bodajże kreatywnościa czy nową metoda biznesową.
        • 18.01.13, 16:16
          Ten, co zadawal pytanie: "Co z ta Polska", ma teraz odpowiedz.

"Bursztynowe komnaty" wykladane zlotem.
          Amen.
        • Gość: Demi IP: *.zamosc.one.pl 21.01.13, 10:11
          Jeżeli masz sfałszowaną umowę i jesteś w stanie to udowodnić - nie wierze że będą robili Ci problemy. Zastanówmy się logicznie - mają miliony różnych zabezpieczeń, podpisane oświadczenia - oznacza to chyba tyle, że tak bezmyślnie jak sfałszowany podpis by nie zagrali (moim zdaniem za dobrze mają to poukładane). Ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do nich (na stronie widziałem dwie infolinie , mejla i kontakt do rzecznika) i powiedział jak wygląda sprawa
          • Gość: grg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.13, 15:55
            Do Demi. Z PTS kontaktowałem się zarówno e-mailem jak rowniez osobiscie byłem w siedzibie PTS we Wrocławiu na ul. Prostej 36. Poinformowałem ich o dokonaniu fałszerstwa , ale nie zauważyłem u nich żadnego przejęcia się sprawą . Otrzymałem w obu przypadakach kopie sfałszowanej umowy , w sumie 4 strony z 4-ma podpisami , nie moimi oczywiście. Ponieważ firma nie miała ochoty wyjasnić sprawe , fałszerstwo zgłosiłem w Komendzie Policji oraz w TP S.A. do działu , który zajmuje się sprawami oszustw. Sprawa jest swieża , z tego miesiaca i na wynik musze poczekać . Pisze dlatego , żeby ostrzec innych i szukam jednoczesnie osób , które miały podobne zdarzenie do mojego w przeszłości .
            • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.13, 16:18
              Jestem łodzianką.Umowę podpisałam 15 listopada 2011r ,do tej pory przeszłam wszystkie możliwe etapy zgłoszeń do właściwych urzędów łącznie z Prokuraturą i nic nie wskórałam.Obecnie otrzymałam sądowy nakaz płatniczy z Wrocławia,wnoszę sprzeciw.Jeżeli stworzycie sami grupę do pozwu zbiorowego to się przyłączymy.Kancelarie nie chcą takich pozwów podjąć bo sprawa dotyczy małej kwoty.Pan Majewski com z Krakowa,który niby podjąłsię sprawy,zaniechał bez żadnych wyjaśnień.Najlepiej kontaktować się przez Gazetę Wrocławską.mój telefon już mają
            • 01.03.13, 09:12
              Mam ten sam problem.Zadzwoniła do mnie pani i przedstawiła się jako przedstawicielka TP S.A.proponując mi zniżkę abonamentu na co się oczywiście zgodziłem.Po dwóch dniach pużnym wieczorem kurier dostarczył dokumenty do podpisania (BARDZO SIĘ ŚPIESZYŁ). Dopiero po odjeżdzie kuriera zorientowałem się,że coś jest nie tak.Fakt ten miał miejsce w dn.25,02,2013r. Następnego dnia udałem się do przedstawicielstwa TP S.A. w Głogowie gdzie uświadomiono mnie,że zostałem wpuszczony w kanał ! W związku z tym mam pytanie czy jeżeli do PTS S.A. wyślę odręcznie napisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy , to czy takie oświadczenie będzie prawnie ważne ?
              R.Klimek
      • Gość: majka IP: *.wroclaw.mm.pl 28.08.13, 12:12
        Jaką umowę? Nie tak dawno od TelePolski przyszła faktura wystawiona na osobę zmarłą kilka miesięcy temu. Z opłatą aktywacyjną. Żadnej umowy nikt nie podpisywał. Przysłali na żądanie kopię. Umowa podpisana niedawno. Sfałszowali umowę, dane, podpisy...

Po kilku miesiącach nikt jeszcze nie zmartwychwstał. TelePolska co prawda umowę anulowała, ale za fałszerstwo i oszustwo czeka ich sprawa karna. Cywilna potem, lepiej w takiej kolejności, bo łatwiej uzyskać coś w sprawach cywilnych, mając najpierw wyrok w sprawie karnej. Nie odpuszczę dziadom!
    • Gość: grg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.13, 22:08
      Do ANNA . Tez nie podpisywałem umowy . Umowa została sfałszowana . Jestem juz w posiadaniu kopii sfałszowanej umowy . Sprawe tydzień temu zgłosiłem do TP S.A. oraz na Policję . Czekam na załatwienie sprawy. Nie zamierzam płacic kary za zerwanie umowy , której nie zawarłem.
      • Gość: Oszukany IP: *.play-internet.pl 22.01.13, 09:49
        Czy ktoś może założył wątek (użytkownika) na facebook-u typu "Oszukani przez PTS S.A". Może wtedy wyłapałoby się ludzi z całego kraju. Co więcej może wtedy konkretne media (TVN już było i nic nie zrobili żeby pomóc)zainteresowałyby się sprawą. Trzeba zrobić więcej hałasu - to chyba jedyna droga. Co o tym myślicie?
        • Gość: znudzony IP: *.zamosc.one.pl 23.01.13, 13:54
          szkoda czasu - media nic nam nie pomogą. Był TVN, był Polsat - co to zmieni?
      • Gość: KRYSTINA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 11:53
        JA TEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA I TERZ MAM DO ZAPŁATY 490 ZŁ
    • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.13, 12:15
      W Łodzi jest podobna sytuacja ,przyłączymy się do pozwu zbiorowego.Kontakt przez Gazetę Wrocławską
      • Gość: 2 kwietnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 03:10
        SPRAWA JEST POWAŻNA POMIMO OSTRZEŻEŃ dlatego jest taka prośba abyśmy składali pisma do UOKiK-u oddział Wrocław bądź do Warszawy. Rozpatrują to w aspekcie społecznym,u nich postępowanie zostało już wszczęte ale nie zakończone i dlatego im więcej zgłoszeń tym szybciej wydadzą postanowienie.
        • Gość: zagi15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 09:57
          Bardzo mądra decyzja tylko musimy ją zrealizować.
          Może w końcu jakaś instytucja do tego powołana,
          poważnie zajmie się tym problemem.
          Podaję namiary:

Delegatura UOKiK
          Ul. Walońska 3-5
          50-413 Wrocław.

E-mail: Wrocław@uokik.gov.pl
          • Gość: kruszyna.gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 19:25
            Pragne dolaczyc sie do protestu zbiorowego przeciw PTS SA.Zostalem perfidnie oszukany.Wierze,ze uda nam sie zwalczyc tak nieuczciwych ludzi ktorzy bez najmniejszych skrupulow klamia i oszukuja przyszlych petentow,ktorzy im zaufali.........Z kim moge sie kontaktowac w tej sprawie.
            • 07.07.14, 21:06
              Proszę dołączyć do Protestu Obywatelskiego, podpisać się po Listem Otwartym i przesłać na mój adres E-mail. Szczegóły na końcowych wpisach w pozycjach Protest Obywatelski, lub podać swój e-mail wyślę List do podpisu i podam szczegóły. Proszę namówić bliskich by poparli akcję. Sprawą zainteresowałem Prokuraturę Generalną i Wrocławską Prokuraturę Rejonową w rejonie PTS S.A.
              • Gość: Małgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.15, 19:24
                prosze o kontakt na email malgosia.ogorek@wp.pl dopiszę brata do pozwu. nie moge znaleść na fb ' oszukani przez PTS S.A.''
                • 17.03.15, 04:43
                  Pani Małgosiu została Pani przyjęta do GRUPY Skrzywdzeni przez PTS S.A. tu udzielą wsparcie i pomoc. Pozdrawiam
                • Gość: piotr IP: 91.208.72.* 20.05.15, 17:31
                  Witam
                  Proszę również o kontakt - ojciec został wrobiony w podobny sposób i chcę mu pomóc wyplątać się od oszustów z PTS.
                  email: piotr.ryszka@interia.pl
                  Pozdrawiam Piotr Ryszka
                  • Gość: zofia IP: *.252.30.76.internetia.net.pl 16.06.15, 21:13
                    Witam! Ja również dostałam z e-sądu z Lublina nakaz do zapłaty.Napisałam sprzeciw i dostałam powiadomienie o przekazaniu sprawy do sądu mojego miejsca zamieszkania.No i czekam! Radzę wszystkim tak postępować, to jak zawalimy nasze i tak już zawalone sądy,to może się ktoś za nich weżmie. Tylko nie płacić! ! !
                    • Gość: pfeiffer1 IP: *.dynamic-ww-2.vectranet.pl 17.06.15, 08:28
                      Witam. Pani postępowanie jest wzorcowe. Zapraszamy wszystkich oszukanych do wspólnej walki na FB w ramach GRUPY " Skrzywdzeni przez PTS S.A " z przestępczą działalnością Polskiej Telefonii Stacjonarnej we Wrocławiu, która działa na zasadach z organizowanej grupy przestępczej. Pozdrawiam
              • 08.04.15, 11:26
                goniaz75@onet.pl
          • Gość: kruszyna.gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 19:50
            Sluchajcie powinnismy byc w kontakcie,nie wiem czy pozew zlozonyy jest w prokuraturze we Wroclawiu.Skrzyknijmy sie- poszkodowani oszukani i dzialajmy.Takim kretacza nie moze ujsc to na sucho.Ile osob soszukali a ile jeszcze oszukaja?Ta sprawa powinna byc naglosniona w prasie telewizji,aby ostrzec innych.A my robmy wszystko aby z tymi draniami wygrac.Trzymajmy sie razem.Prosze o kontakt z osobami ktorzy chca walczyc.
            • Gość: leszek1964 IP: *.free.aero2.net.pl 07.07.14, 23:18
              Witam
              Proszę o kontakt - chciałbym dołączyć do szerokiej grupy oszukanych
              Leszek Mika
              • 08.07.14, 05:56
                Proszę podać adres e-mail, wyślę informację o możliwościach przystąpienia do protestu, lub odwiedzić stronę forum Protest obywatelski i FB Oszukani przez PTS.S.A
                • Gość: Małgorzata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.14, 13:21
                  A może złożyć petycję do Prezydenta za pośrednictwem - www.petycje.pl/goraca_lista.html
                  wszyscy tu piszący pewnie też chętnie by ją podpisali. Nie wiem tylko jaką moc sprawczą ma ta strona - jeśli taką samą jak nasz list otwarty, to oczywiście nie ma sensu tego dublować.
                  • 10.07.14, 14:49
                    Każda forma walki z patologią w telekomunikacji, która zmierzała by do jej likwidacji warta jest rozpatrzenia. Odwiedziłem tą stronę. Propozycja jest ciekawa. Co o propozycji Pani Małgorzaty sądzą inni?
                    • Gość: AureaPrima IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.14, 15:10
                      Petycję podpiszę, oczywiście. Trzeba wykorzystać każdą dostępną formę działania.
                      • Gość: AureaPrima IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.14, 13:23
                        Zostałam dziś poinformowana, że firma PTS S.A. odmawia mi przekazania numeru z powrotem firmie Netii. Na pytanie dlaczego, usłyszałam, że "bo mamy takie prawo"!!!!
                        Pan z telefonicznej obsługi klienta stwierdził, że nie wie co to za prawo czy ustawa, a kiedy poprosiłam o przełączenie rozmowy do kogoś, kto wie/managera, odłożył słuchawkę. Kiedy udało mi się dodzwonić do obsługi klienta ponownie - co nie jest łatwe, bo po wysłuchaniu nagranej informacji, telefon przełącza na zajęte - ten sam pan stwierdził, że nie będzie mnie słuchać i zaraz się rozłączy. Brawo taka obsługa klienta!!! LOL
                    • Gość: malczakos14 IP: *.dynamic.chello.pl 15.09.14, 21:47
                      Witam ponownie!
                      Chcę się podzielić nowym pismem, które dostał mój ojciec od PTS. Przysłali kilka dni temu "zawiadomienie o wszczęciu postępowania przedsądowego" przez firmę Tres Group sp z o.o ul. Leszczyńskiego 4/29. Dalej przekonują nas, że procedura zostanie wstrzymana pod warunkiem wpłaty kwoty 490zł! Jest w załączniku kopia pozwu oraz pismo zawierające wnioski dowodowe. czy ktoś z Was dostał takie pismo i czy robić coś w tym kierunku?
                      Pozdrawiam!!!
                      • 16.09.14, 06:55
                        Jest to szantaż stosowany w stosunku do wielu oszukanych. Jedni przestraszeni płacą, inni kierowani zasadą, iż przestępców się nie finansuje tylko ich się ich zwalcza, walczą. Życzę odwagi i by nie pozwolić się szantażować.Pozdrawiam
                        • Gość: figiel IP: *.adsl.inetia.pl 16.09.14, 08:25
                          a do mnie zadzwonił pan z firmy tres gruop i straszył moja mamę ze jeżeli nie zapłaci w ciągu kilku dni to komornik przyjdzie ... bać się tego komornika czy to kolejna bujda? pismo już dostałem jak wszyscy w połowie sierpnia, zgłoszenie na prokuraturę tez dałem
                          • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.14, 14:19
                            Komornik nie wkracza bez wyroku sądowego,a żeby taki wyrok zapadł musi odbyć się sprawa.Aby doszło do rozprawy otrzymacie nakaz płatniczy z sądu.Trzeba go przeczytać i w ciągu 14 dni od otrzymania tego nakazu napisać sprzeciw od nakazu zapłaty.W sprzeciwie należy opisać dokładnie całe zajście z PTS.SA i załączyć kserokopie posiadanej dokumentacji.Należy także postawić swoje zarzuty.Gdyby nie było sądowego nakazu zapłaty tylko pozew to postępujemy tak samo tylko termin składania naszych wniosków się wydłuża.Dochodzi do rozprawy na której będziemy bronić naszych racji.
                            • Gość: malczakos14 IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.14, 17:10
                              Czy na to pismo od Tres Group powinniśmy odpisywać??? jest kopia pozwu składana jak w jednym polu jest opisane, do Sądu rejonowego dla Wrocławia - Śródmieście Wydział VIII Cywilny ul. Poznańska 20, 53-630 Wrocław. Ale zapłaty mam dokonać na rachunek Tres group. czy to tylko straszak czy trzeba zareagować w tej sytuacji???
                              • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.14, 12:37
                                Wyślij zapytanie na jakiej podstawie egzekwują niezasadne roszczenie.Nie bój się sądu i czekaj na ten właściwy pozew
                              • Gość: 9januszek IP: 151.248.58.* 17.09.14, 18:08
                                Mam podobną sytuację.nic nie robie tylko czekam na pozew z Sądu,z chwilą otrzymania odpowiem na ten pozew i dołącze posiadane dowody i świadków obecnych przy zawieraniu umowy gdzie przedstawiciel PTS wyrażnie oznajmił mi że będę płacił rachunki czyli abonament w wysokości 25zł.Potwierdzone jest to w umowie tylko dobrze trzeba ją czytać.
                                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.14, 19:29
                                  Dodaj,że tylko przez 3 miesiące
                                  • Gość: 9januszek IP: 151.248.58.* 18.09.14, 13:16
                                    W mojej umowie nigdzie to nie jest napisane,a mówienie że dostarczono mi cennik jest wierutnym kłamstwem bo umowa mówi zupełnie co innego.
                            • Gość: rozgoryczony gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.15, 17:54
                              od takiego gadania mija 2 lata a dług mojej mamy w tej chwili to 944,57 zł jest to kaszt sadowy i komorniczy i zapłata, a jak nie to zajęcie 1/4 renty może innym się uda POWODZENIA złodziej zawsze ma racje bo jest nieuchwytny bo sprzeda dług windykacji TRES GRUP i leżycie wszystko załatwi e-Sąd dla starszej osoby to czarna magia powodzenia
                              • 31.03.15, 18:33
                                Rozumiem Pana rozgoryczenie, ale nie podzielam zdania, że starsze osoby są skazane na " żer" dla zorganizowanej grupy przestępczej jaką jest PTS S.A i współpracującej z nimi " sępami " Gdzie są dzieci, wnukowie do, których należy obowiązek pomocy. Brak właściwej reakcji na przestępczą działalność,to prowokowanie wszelkiego rodzaju " hien "
                              • Gość: 9januszek IP: 151.248.58.* 01.04.15, 12:48
                                Jestem po pierwszym etapie t/j odwołaniu się od nakazu zapłaty wydanego przez e-sąd w Lublinie i decyzji tegoż Sądu o zasadności odwołania i skierował akta sprawy do rozpoznania przez Sąd przynależny mojemu miejscu zamieszkania,obecnie oczekuję na rozprawę.
                                • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.15, 11:50
                                  I to się chwali,chociaż raz ktoś posłuchal dobrej rady.Pozdrawiam
                                  • 24.04.15, 09:17
                                    Ja też się znalazłem w takiej sytuacji.Nie podpisywałem żadnej umowy z PTS S.A.ani nikogo nie upoważniałem.Tres Group pozwał mnie do Sądu Lublin Zachód o zapłatę wierzytelności.28.03.2015 skutecznie złożyłem sprzeciw co zgodnie z ar.505[36]&1k.p.c. spowodowało utratę przez nakaz zapłaty mocy w całości i poskutkowało przekazaniem sprawy do Sądu w moim miejscu zamieszkania.Teraz trzeba bronić swoich racji przed mafią.
                                • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 02.09.15, 17:35
                                  Ja już jestem po wszystkim. Przed chwilą odebrałam z Sądu Rejonowego postanowienie o umorzeniu postępowania w sprawie. Uzasadnienie: TRES Group nie uzupełnił braków formalnych pozwu. Pomagała mi pisać wszytkie rzeczy Federacja Konsumentów. Wydałam tylko na znaczki pocztowe. Życzę innym wytrwałości.
                                  • 02.09.15, 20:11
                                    Gratuluję wytrwałości i właściwego działania. Proszę jednak mieć na uwadze fakt, że wycofanie się windykatora poprzez nie uzupełnienie braków formalnych pozwu pozwala mu ponownie złożyć pozew w tej samej sprawie i wtedy należy koniecznie ponownie złożyć sprzeciw. W świetle naszego prawa może tak bezkarnie postępować przez 3 lata. Pozdrawiam
                      • Gość: Aga IP: 193.106.192.* 16.09.14, 09:34
                        Mój tato dostał identyczne pismo. Niestety nie wiem co z tym robić.
                        Nie posiadamy środków finansowych aby zapłacić tym oszustom.
                        Pozostało czekać na dalszy rozwój sytuacji.
                        • 16.09.14, 10:55
                          Proszę nie panikować. Jest to typowe działanie przestępców. Szantażem zastraszyć. Słabi zapłacą, mocniejsi będą walczyć ze złodziejami i na pewno wygrają. Proszę pamiętać, że opłacanie przestępców to współudział w przestępstwie. Ich złodziejska aktywność, jest wynikiem kary finansowej jaką nałożyło na nich UKE. Szukają naiwnych by pokryli tą stratę. Czy na pewno chcecie być naiwni i być okradani? Namawiam o przyłączenie się do walki z pasożytem telekomunikacyjnym na FB "Oszukani przez PTS S.A." Pozdrawiam
                      • Gość: Krzysztof58 IP: 193.28.0.* 09.10.14, 10:10
                        Witam. To są standartowe praktyki tej firmy i chyba tylko z takich wpłat (kary) się utrzymują. Moja znajoma dwa lata temy została przez nich oszukana, nie wpłaciła kary i jest już wyznaczony termin rozprzwy na 03.11.2014 w Opolu. Jeśli jest ktoś zainteresowany, jeśli ktoś mógłby się podzielić jakimś dobrym doświadczeniem, to ja osobiście bym był wdzięczny.
                • Gość: Krystyna IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.14, 21:07
                  Zostałam oszukana PTS we Wrocławiu .Nie wiem co robić .Proszę o pomoc.Krystyna
                • Gość: lolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.15, 16:25
                  witam też dostałem wezwanie do zapłaty z tego powodu ale od firmy tres group wierzytelnosci sp.z oo co z tym można zrobić
                  • 01.05.15, 06:00
                    Przede wszystkim nie panikować. Firma windykacyjna nie ma prawa dochodzić wierzytelności bez prawomocnego wyroku sądowego, tak twierdzi Prokuratura we Wrocławie, która prowadzi postepowanie zbiorcze przeciwko przestępczej działalności PTS S.A. Jeżeli zostałeś oszukany należy to zgłosić do w/w prokuratury. Wszelkie wsparcie i pomoc możesz uzyskać wstępując do GRUPY " Skrzywdzeni przez PTS S.A." na Facebooku. w której jest już 120 członków wzajemnie się wspierających w walce z tą złodziejską spółką.
          • Gość: Stefan IP: *.adsl.inetia.pl 26.02.15, 17:00
            Witam padłem łupem oszustów tej że firmy przede wszystkim nie płacić żadnych złotówek bo to hieny które żerują na naiwności indywidualnych ludzi. Wiem że jeśli Pan Kowalski zapłaci to po czasie odezwą się o odsetki lub coś innego wymyślą i tak żerują na ludzkiej naiwności.
      • Gość: Zofia Minko IP: *.adsl.szeptel.net.pl 17.04.14, 08:25
        Dzień dobry,
        moja mama, 89 lat również została oszukana przez firmę PTS.
        Mama jest osobą chorą na Alzhaimera i nie pamięta,że podpisała umowę.
        W imieniu mamy zerwałam umowę po 10 dniach od daty podpisania.
        Z firma PTS trzymałam przekaz do zapłacenia w wysokości 446zł kary.
        Uważam, że podpisywanie umowy z osobami w tym wieku jest nieetyczne i nie można dopuścić do tego aby starsi, bezbronni ludzie byli oszukiwani w majestacie prawa.

• Gość: zagi15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.13, 12:49
      Pisać skargi do :

Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
      Ul. R. Traugutta 1/7
      50-449 Wrocław.

Federacja Konsumentów
      Ul. Marszałka J. Piłsudzkiego 95
      50-019 Wrocław.

Oraz zbiorowy pozew sądowy:

Uważają , że jak mają podpis na umowie obojętnie jaką drogą
      zdobyty to mają prawo do pobierania pieniędzy, i niestety nie
      odpuszczają. A instytucje powołane do kontrolowania tych firm,
      po prostu nic nie robią.
    • Gość: Zamościanian IP: *.zamosc.one.pl 25.01.13, 13:54
      tak, a w 32 sekundzie słychać strzały

Czytam ten temat i czytam, mam wrażenie że rozmawiam tu z porażającą bandą! Potraficie zakładać facebooki, obsługujecie fora internetowe - a tego co podpisujecie czytać nie łaska? Nie mówię o tych, którzy mają sfałszowane podpisy - z resztą jak przeczytać w ostatnim artykule w gazecie wrocławskiej (śledzę wszystkie wątki) przy podrobionych podpisach wycofują się z zawartych umówi rezygnują z kar
      • Gość: Agir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:28
        Do Zamoscianin. Nie do końca się z Toba zgadzam. Na forach z pewnością nie szaleją oszukani staruszkowie , często grubo powyżej 80 lat a takie osoby łatwo oszukac , jak to mówią , zrobic w bambuko. Przypuszczam , ze w ich imieniu występują osoby młodsze , ich dzieci lub przyjaciele. Ja akurat mam ten przypadek sfałszowanej umowy , a więc dokonanie przestępstwa i tu niezbedne jest zgłoszenie sprawy do organów ścigania. A na marginesie , jestem ponad 70-cio letnim emerytem , nie wiem jak sie zakłada facebooka , nie jest mi to na razie potrzebne , ale w internecie potrafie znaleźć to co mnie interesuje , to nie jest trudne , nauczyły mnie tego moje dzieci. Ale przeczytanie , nawet pobieżne 4 str. umowy , formatu A4 (umowa + 3 załaczniki )wszystko napisane drobnym drukiem i jeszcze pod presją nerwowego kuriera , któremu się śpieszy , a który prawdopodobnie wie co robi , nie jest zadaniem łatwym , nawet dla sprawnego , młodego człowieka. Dlatego rozumiem tych oszukanych ludzi. Czy uwazasz , że racja jest po stronie tego "kreatywnie" myślacego pracownika , któremu udało się nabrac naiwnych , wierzących ludziom staruszków w podeszłym wieku ? Ja dziękuje za taki nowoczesny sposób pozyskiwania klientów.
      • Gość: zagi15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 17:20
        Do Zamościanin. Myślisz , że jak potrafią podrabiać podpisy , to oszukanie staruszki jest dla nich problemem? Oni nie mają żadnych zachamowań. Liczy się efekt końcowy, podpis na
        umowie i kasa. Chyba płacą im od sztuki ?
        • Gość: zgłoszenie IP: *.109.165.242.dolnet.pl 28.01.13, 22:43
          Jeżeli ktoś podrobił podpis na umowie to popełnił przestępstwo. Sprawę można zgłosić w najbliższej jednostce policji. Mogę odpowiedzieć na pytania służbowo 074 85 82 301
          • Gość: Zamościanian IP: *.zamosc.one.pl 29.01.13, 11:44
            Właśnie! NIe wierzę, ze jakakolwiek firma może być tak głupia by sądownie egzekwować zapłatę kary ze sfałszowanej umowy. I oczywiście mówię tu nie o milionach a o karze 490 zł!
    • Gość: pomoc IP: *.109.165.242.dolnet.pl 28.01.13, 22:39
      Jeżeli podrobiono podpis to proszę zgłosić sprawę na policji. To przestępstwo ścigane z urzędu. Można do mnie zadzwonić 074 85 82 301
      • Gość: adrian IP: *.centertel.pl 27.07.14, 23:19
        Żeby zebrać odpowiednią liczbę osób do pozwu zbiorowego należy założyć grupę np. tutaj www.pozywamzbiorowo.pl/grupy-pozwy-zbiorowe . W ten sposób można dotrzeć do wielu poszkodowanych, którzy są w podobnej sytuacji.
    • 29.01.13, 16:34
      2kwiecien napisał(a):

>
      > W Bydgoszczy zbierają się aby wnieść wspólny pozew o oszustwo operatora PTS SA
      > którzy wyłudzają nową umowę z nimi niby jako TP SA oszukując że jest to tylko
      > zmniejszenie abonamentu.
      > A ja proponuję pozew zbiorowy we Wrocławiu - jeżeli są takie osoby dobrze by by
      > ło się wspólnie skontaktować. To jest nie do wiary, aby nawet mnie udało im się
      > zwerbować mimo że zastrzegałam sobie w czasie rozmowy ze nie chcę zmieniać ope
      > ratora! Umowę odbieram następnego dnia jako pocztę! Na szczęście odzywa się pan
      > i z Orange TP SA pytając czy zmieniamy operatora - tak się dowiaduję o zmianie.
      > Oczywiście natychmiast zrywamy umowę za którą za karę mamy zapłacić 490,00 zł.
      > Pomieszało im w głowach równo! Jak na razie ruszamy ze sprawa u Federacji Kons
      > umenta, dalej nie wiem ale nie popuszczę im na pewno!
      • Gość: sprawdź_to IP: *.opera-mini.net 30.01.13, 01:35
        Telekomunikacja Dzień Dobry/ PTS SA

cytat:

forum.gazeta.pl/forum/w,358,134471314,134476454,Re_Oszusci_z_roznych_Telekomunikacji.html www.gazetawroclawska.pl/artykul/500316,uwazaj-na-telekomunikacje,id,t.html

prezes --->

"telekomunikacja dzień dobry sa" znany od lat kombinator z Wrocławia
        Jacek Adam Kamiński
        ul. Gitarowa 15 Wrocław

www.gazetawroclawska.pl/artykul/500316,uwazaj-na-telekomunikacje,id,t.html
      • Gość: Anna Z. IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.01.13, 18:04
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Agir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.13, 22:43
          Do Anna Z. Mnie tez zmieniono operatora z TP SA na PTS Wrocław na podstawie sfałszowanej umowy (podrobiono podpisy). Nie zawierałem żadnej umowy z PTS. W siedzibie PTS otrzymałem kopie sfałszowanej umowy i poinformowano mnie , że za zerwanie umowy jest kara 490 zł. Haha , zerwanie umowy , której nie zawarłem. Poniewaz podrobienie podpisów jest przestępstwem , nalezy powyzsze zgłosic do organów scigania , co tez uczyniłem , zgłaszjąc sprawe w Komendzie Policji. Powyższe zgłosiłem również do TP SA pod bezpłatny nr tel. 800 500 005 - zgłoszenia oszustw , tam informuja co nalezy czynic dalej.
          • Gość: MGość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.13, 09:47
            Opisujcie swoje skargi do UOKiK w Łodzi,czekają na Wasze skargi.Chcecie pomóc sobie i innym to trzeba napisać-UOKiK Łódż ul Piotrkowska 120
            • Gość: lodzianka IP: *.centertel.pl 16.03.14, 10:30

Mojej mamie pan z Piotrkowskiej powiedział w zeszłym roku ze jak jest głupia to niech płaci zastanawia mnie dla kogo pracują te urzędy chyba dla telekomunikacji dzień dobry Mama ma teraz komornika zgadnijcie gdzie jest jego siedzibą w Złotoryi !
              • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.14, 08:34
                Jeżeli Rzecznik Obrony Praw Konsumenta wyraża w taki sposób swoją opinię,to znaczy że jest już zmęczony pracą i za długo pełni tą funkcję.Aby to zmienić należy napisać skargę do
                Prezydent miasta Łodzi .
                • Gość: lodzianka IP: *.centertel.pl 17.03.14, 11:05
                  Jedyne co sie mamie udalo uzyskac po napisaniu szeregu pism w wspomnianych tutaj lodzkich urzedach to odstapienie od kary umownej przez TPSA cala reszta bez powodzenia.Po odpowiedzi u urzędzie konsumenta przestało jej się chcieć udowadniać że została oszukana - stwierdziła ze moze i racja ze jest gupia - dlatego też nie udało mi sie jej namowić na sąd. A szkoda. Kolejny przekręt to pozew przygotowany przez firme windykacyjną Perseus która w rzeczywistości jest spółką córka Telekomunikacji Dzien Dobry -proszę sprawdzić sobie KRS obu firm- gdzie udostepniasię dane osobowe innych oszukanych - nazwiska i adresy! W pozwie mamy około 70 nazwisk z całej Łodzi w tym nazwisko i adres mamy zaznaczony zakreślaczem. Zgroza!. Tak jak wspominałam teraz sprawe prowadzi komornik ze Złotoryi . A Telekomunikacja Dzien Dobry ma się dobrze- mamę oszukali 2012 r !!!
                  • 12.06.14, 10:04
                    Moja matka wygrała w II instancji Sądu z TPS Wrocław. Sąd unieważnił umowę,nakazał zwrot Opłaty Wyrównawczej. A tak na marginesie ... Pani Prokurent z w/w firmy,która pisała pisma procesowe - jest wibitnie tępa w zakresie prawa...!!!
                    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.14, 10:09
                      Wkrótce ją zmienią jak p.Biełło.Ja też wygrałem.
                    • Gość: malczakos14 IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.14, 14:02
                      W końcu jakieś pozytywne wiadomości! Gratulacje!!!
                    • Gość: Aga IP: 193.106.192.* 24.06.14, 10:21
                      Witaj Czy możesz przekazać mi w jak wygląda procedura unieważnienia umowy z tymi oszustami?? Z góry dziękuje za pomoc
        • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.13, 12:10
          Zgłoś sprawę na Policję i do U.O.K i K,-Koniecznie
          • 26.09.13, 17:31
            Jestem jednym z tych co zostali nabici w butelkę,wszystko przemawia że jest to firma nie mająca nic wspólnego z uczciwością,ponieważ ich przedstawiciel kiedy zaproponował mi zawarcie umowy przedłżył propozycję nie do odrzucenia a mianowicie abonament 400min za kwotę 25zł.W podpisanej przezemnie umowie widnieje stwierdzenie że obowiązywać będzie cennik "Premium 25' to 25 przekonało mnie że nie może być żadnej manipulacji,kiedy w kwietniu otrzymałem pierwszą fakturę dowiedziałem się że abonament jest zwykłym haraczem bo wszystkimi rozmowami zostałem obciążony.W lipcu faktura opiewała na kwotę 78zł z czego abonament 50zł.i tak to trwa do dnia dzisiejszego.7lipca napisałem pismo informujące że z winy PTS zrywam umowę w trybie natychmiastowym,powód wprowadzenie mnie w błąd nie przedkładając załączników do umowy takich jak cennik,przecież do sierpnia nie wiedziałem w jakich godzinach w ramach abonamentu mogę dzwonić.Mimo oficjalnego pisma o zerwaniu umowy z ich winy w dalszym ciągu przysyłają mi faktury z których opłacam im tylko 25 zł.W ślad za pierwszym pismem wysłałem im następne dwa podtrzymujące stanowisko wyrażone w pierwszym a dotyczące zerwania umowy z ich winy w zamian odpisują mi że mogę wypowiedzieć umowę odzielnym pismem,czy można tych ludzi uważać za rozumiejących treść tych pism na które odpowiadają,lub są tak mocno usytuowani w tym systemie że nie obawiają się niczego.Z dotychczasowego doświadczenia wiem że skoro załącza się do umowy załączniki to w rozdzielniku wymienia się je.Mnie załączników nie przekazano i nie są uwzględnione w rozdzielniku,takie postępowanie nosi znamiona przestępstwa które winno być ścigane z urzędu.Takie postępowanie PTS nosi znamiona nękania które też jest przestępstwem.Jestem do dyspozycji w sprawie pozwu,ponieważ jestem zdania że zło nalęży tępić.
            • Gość: Lidka IP: *.31.217.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.01.14, 11:00
              Mam identyczna sytłacje i nie wiem co dalej .Pisze do nich wyjasniam sprawe a oni mowia ze jak podpisalam to mam placic kare odstapienia umowy.Podaje swoj numer tel606378682 jesli ktos wie jak uniknac kary prosze o tel
    • Gość: gośćgmina z wlkp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 14:12
      Też tu oszukali nie dali cennika, regulaminu, tego co najważniejsze, a mimo tego dysponują podpisami że wszystko było dane. To są osoby związane z tym bałaganem: Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imię: Funkcja lub stanowisko: Olszar Alicja Cyntia Prokurent, Kamiński Jacek Adam Prezes Zarządu, Piasta Tomasz Andrzej Wiceprezes Zarządu, Maciaś Tymoteusz Członek Rady Nadzorczej - osoba z niby umowy, Kamińska Magdalena Członek Rady Nadzorczej. Ponadto TELLMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ też należą do prezesa i wiceprezesa pts. spółki powiązane osobowo - z górnej półki członkowie zarządu LEGAL OPEN SPÓŁKA AKCYJNA; MAX-BAU Consulting sp. z o.o.; EPIC VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i wiele innych. Niby firmy, a tak naprawdę każda zajmuje się doradztwem biznesowym, to kto produkuje, czy każdy oszukuje? Są jeszcze inne firmy współpracujące i dam sobie głowę uciąć, że większość wie z kim współpracuje. Wystarczy wejść na stronę Global Information Network - INFOVERITI i każdy sam ujrzy kto z kim i kiedy. Żadnej produktywności, każdy patrzy na wyciskanie kasy. Żal patrzeć
      • Gość: glos_rozsadku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 15:24
        miłośnicy teorii spiskowych zawsze poprawiają mi humor. Dajcie spokój!
        jakiś matoł podrobił podpis? walnijcie mejla do PTS - nie wierzę, żeby nie zareagowali (jeżeli to oczywiście prawda)
        Sami podpisaliście umowę a teraz chcecie ją zerwać? No to czego się spodziewacie, że będzie się Was po rękach całować? Jakie ma znaczenie, czy osoba ma 27 czy 72 lata?! Jest pozbawiona woli? niepoczytalna? TRZEBA CZYTAĆ CO PODPISUJEMY!
        • Gość: koko IP: *.ip.netia.com.pl 08.02.13, 09:05
          A jednak matoły podrabiają podpisy, a PTS stoi twardo na stanowisko, że to na mnie spoczywa ciężar udowodnienia sfałszowania podpisu i koniecznie chcą ode mnie wyłudzić 490 zł, zawiadomiłam już wszystkie możliwe organy i tak się upierają że im się należy premia w postaci 490 zl, ale ze mną będą mieć problemy
          • Gość: grg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.13, 13:06
            Mnie też sfałszowano umowe. Nieznana mi dotąd firma PTS wdarła się w moje spokojne zycie , fałszując umowe , podrabiając podpisy. Dokonanie przestepstwa jw. zgłosiłem na Policje oraz w TP SA ( zgłoszenia oszustw ). PTS takze proponuje mi zabawe w szukanie przestępcy. Niepoważni . Teraz czekam na wyniki dochodzenia ( Policja , Prokuratura ). Niestety , troche to potrwa i kosztuje mnie to sporo czasu , zdrowia i pieniedzy. Ale nie mam zamiaru byc przymusowym abonentem w tak przestepczej ( fałszowanie umów ) i niemoralnej ( oszukiwanie starych osób ) firmie .
            • Gość: zamościanin IP: *.zamosc.one.pl 11.02.13, 18:24
              nie chcę być ich obrońcą, ale jeżeli faktycznie jest tak jak piszą media, to zachowują się bardzo ok. Jak tylko wpływają zgłoszenia o fałszywych podpisach, trudnej sytuacji i innych - reagują z głową.
              • Gość: zapraszam IP: *.cable.net-inotel.pl 17.02.13, 10:17
                wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/pts

zapraszam do grup
        • Gość: motylek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.13, 20:59
          Autor "głos rozsądku" niestety nie ma chyba wszystkich danych ,więc proszę sobie wyobrazić taką sytuację ,że nie widziałam na oczy umowy ,żaden kurier do mnie nie dotarł ,kopii tej rzekomo przeze mnie podpisanej tez nie mogę się doprosić... ,więc proszę się trochę pohamować z tego rodzaju opiniami , bardziej pożyteczna byłaby porada co zrobić w takiej sytuacji Panie mądralo...
    • Gość: maksim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 16:23
      http://www.infoveriti.pl/osoba/f04f5b171bb1c82a2c72b9d0a505e520/ /osoba/1d9622f5085798c9f72eed1134f87c2f/ tam są odpowiedzi na temat poowiązań, każdy ma kilka firm albo jest głównym inwestorem, daje kasę a inni robią z tego biznes naciągając innych. tamci dostają kasę za wkład i tak się kręci, a kasa od pana i reszty podobnych
    • Gość: babcia IP: *.nat.tvk.wroc.pl 17.02.13, 11:48
      Moja rozmowa z PTS SA wyglądała tak:

Pani - Czy rozmawiam z panią A. B
      Ja - Tak
      Pani - Jestem przedstawicielką TP SA. Jaki obecnie rachunek Pani płaci?
      Ja - No własnie. Jaki rachunek teraz płacę?
      Pani - To ja Panią pytam.
      Ja - Nie, to ja Panią pytam. Skoro Pani dzwoni z TP SA to powinna Pani wiedzieć ile płacę, prawda?
      Pani - (chwila konsternacji, po chwili) - Nie wyświetla mi się na komputerze.
      Ja - To proszę popracować i się na pewno wyświetli.
      Pani - ( trzask słuchawki i koniec rozmowy)
      LUDZIE!, MYŚLCIE TROCHĘ! Też mam 65 lat.
      • Gość: 2kwietnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 23:14
        To ja założyłam to Forum - proszę przeczytać w jaki sposób mnie oszukano. Gratuluje, że się pani nie udało im oszukać ale to nie znaczy że wszyscy inni to gamonie :( POZDRAWIAM i życzę aby się nikomu nie udało.
        Po zerwaniu z nimi umowy prosiłam nawet o zarejestrowaną rozmowę z nimi - po 2 miesiącach - ale niestety oni tak "długo" nie przechowują w archiwum - rozumie coś pani z tego???
        Kurier mi przekazał tylko przesyłkę ! przesyłkę - a nie umowę! Nawet ze mną nie rozmawiał - tylko przekazał przesyłkę. TAK SIĘ UMOWY NIE PODPISUJE - PRAWDA ? Teraz to wiem. Sama jestem zła na siebie. Ale to nie usprawiedliwia przestępstwa!
    • Gość: Krzysztof IP: 194.140.241.* 18.02.13, 07:24
      Czy w Opolu taki pozew koś już złożył?
      • Gość: 2 kwietnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 23:03
        My nie zapłaciliśmy i nie zapłacimy. Czekamy ponieważ to nie my popełniliśmy oszustwo. Myślałam że łatwiej będzie nam wspólnie złożyć taki pozew ale ja nie wiem co dalej. Założyłam to Forum i czekam. Z tego co się orientuję to ONI mają niezły zarobek bo ludzie ze strachu płacą!
        • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.13, 12:15
          Jestem łodzianką borykam się z nimi od ponad roku,nie zapłaciłam.Firma windykacyjna oddała sprawę do sądu w celu wyegzekwowania kwoty.Zgłosiłam sprzeciw i czekam.
        • 21.06.13, 10:08
          moja tesciowa dostala własnie do zaplacenia 490zł. po ponad 10 -ciu latach odstąpienia od umowy!! to szczyt wszystkiego!!po tylu latach sie odezwali? ??
    • Gość: heniu22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 14:52
      twój problem to to że dałeś się podejść ale to nic mojej teściowej sfałszowano podpis na umowie i blokują możliwość powrotnego przejścia do tpsa , sprawa przez tpsa została skierowana do prokuratury i zapewne będzie się wlekła miesiącami bo w tpsa mówią że takich spraw mają setki .
      Gdzie w takim razie jest UKE które powinno nadzorować taką złodziejską firmę jak pts
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.