• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

PTS SA Wrocław pozew zbiorowy ?

• Gość: janinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 11:50
      chciałabym dołączyć do tego pozwu zostałm oszukana w ten sam sposób
      • Gość: zamościanin IP: *.zamosc.one.pl 19.02.13, 15:03
        Czy ktoś moze powiedziec, jak wyglada sytuacja z tymi karami? ktos to zaplacil?
        • Gość: Dmt IP: *.eduroam.pwr.wroc.pl 20.02.13, 09:34
          Za swoją głupotę trzeba płacić - przekonałem się o tym na własnej skórze. Podpisałem, nie doczytałem i wysłali karę (czy tam opłatę wyrównawczą) 490 zł... Chciałem jak Wy wszyscy protestować i poszedł do prawników, którzy szybko wyjaśnili mi, że szans nie ma i lepiej zapłacić zanim naliczą odsetki i kary w windykacji. Święty spokój mam, trochę biedniejszy jestem, trudno.
          • Gość: Uszatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 12:03
            Mam nadzieję, że to nie trochę 'astroturfing'.
      • Gość: Kasia IP: *.ip.netia.com.pl 18.06.13, 15:16
        Mam pytanie, mojego tatę niestety też przekonała "sympatyczna Pani z telekomunikacji" ale niestety umowa wpadła mi w ręce już po 10 dniach od podpisanie więc aby nie płacić kary zdecydowaliśmy się wytrzymać te dwa lata z tę firmą. Na tę chwilę od 02.06 mam zablokowane połączenia przychodzące i wychodzące - rachunek za poprzedni miesiąc opłaciłam w terminie i telefon też jest sprawny a za ten miesiąc do tej pory nie dotarła fa gdzie comiesięcznie miałam rachunek już około 8-9 każdego miesiąca u siebie. Próbuję się dodzwonić na wszelkie dostępnie podane telefony do PTS ale niestety żaden z nich nie jest aktywny a e-maila nikt nie odbiera, czy ma ktoś jeszcze taki problem? Może firma się zamknęła? Bo nie wierzę aby fakturki w normalnych warunkach nie wysłali.
        • Gość: asia IP: *.komputerlan.pl 05.07.13, 22:12
          Nam właśnie też zablokowano połaczenia wychodzące i przychodzące czy oni tak cz ęsto robią i czy to odblokowują.Fakyuta zaplacona.
        • Gość: pokrzywdzony IP: 78.10.144.* 13.09.13, 19:05
          numer telefonu do PTS SA 71 7739849 nękajcie ich ,tak jak oni nas nękaja
          • Gość: RENIUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.13, 21:27
            moich rodziców oszukali i to całkiem nie dawno , gdzie to zgłosić ?
            • Gość: opolskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.13, 17:22
              Do mnie też zadzwonili (przedstawili się PTS), że chcą obniżyć abonament na 25zł, myślę czemu nie, dzisiaj przysłali papiery, ale żadnego cennika nie zostawili (ma przyjść z pierwszą fakturą) no to poszedłem na internet wpisałem pts abonament premium 25, no i zamiast wyskoczyć ich stronka z opisem oferty wyskoczyła ta. Jutro ja wyślę im papier z odstąpieniem od umowy.
              • Gość: RENIUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.13, 21:19
                A może wiesz gdzie ten pozew zbiorow składać
    • Gość: Gość IP: 83.1.81.* 20.02.13, 08:27
      Mojego 73 letniego tatę też oszukali. A najlepsze w tym wszystkim to to że nawet z nimi nie rozmawiał przez telefon tylko rozmowę prowadziła mama na która telefon nie stoi.
    • Gość: mck IP: 212.160.172.* 20.02.13, 11:28
      Mam pytanie. Czy ma ktoś cennik usług PTS SA i mógłby go tu zamieścić? Pytam, ponieważ PTS SA nie dołącza go do umowy. A potem jak się do nich dzwoni i prosi o cennik, to kłamią że dali razem z umową. Najbardziej interesują mnie opłaty za abonament za pierwsze 3 miesiące i za kolejne 25 miesięcy i czy są to ceny netto czy brutto. Oraz czy płaci się jakąś opłatę jednorazową za aktywację usługi.
      • Gość: zamoscianin IP: *.zamosc.one.pl 27.02.13, 13:06
        Ostatnio właśnie sie zastanawiam, czy warto to płacić, czy nie - sprawa jest dość jasna, podpisałem złą umowę, potem ją zerwałem... i nie bardzo chyba jednak chcę płacić kosztów sądowych i odestek. Za błędy trzeba płacić
        • Gość: danny Opole IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.13, 16:23
          Nas tez oszukano i nie zapłacimy.
          dzwonie do rzecznika praw konsumenta, siedziba w opolu rynek
    • Gość: andzia IP: *.jarsat.pl 21.02.13, 15:22
      ja rowniez sie dolaczam do tego pozwu, bo tak samo zostalam nabita w butelke. Prosze o jakis kontakt, bo nie wiem co dalej z tym robic
      • Gość: kudlaty IP: *.xdsl.centertel.pl 22.02.13, 10:46
        Bardzo proszę o podanie danych gdzie mogę się zglośić jako osoba oszukana przez PTS Sa.Tak na marginesie jak to możliwe aby w państwie "prawa" moglo dochodzić do takich oszustw. Skandal goni skandal
      • Gość: jeleniogrzanka IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 21:50
        Podaję Pani/Panu stronę gdzie można się dopisać do wspólnego pozwu: wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/pts
        Prosze poczytać o tym wcześniej i się zalogować (aby móc się dopisać do pozwu przeciw PTS SA)
    • Gość: RENATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.13, 09:22
      mam taki sam problem
      • Gość: andzia IP: *.jarsat.pl 25.03.13, 22:42
        wszyscy maja ten problem ale chyba nic sie nie dzieje. Zerwalam umowe i mam do zaplaty 360zl ale narazie im nie zaplace bo to sa oszusci i naciagacze.Jak mozna zlozyc ten pozew zbiorowy, albo gdzie szukac jakiejs pomocy prosze o informacje
        • Gość: ww IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 22:05
          Tu można się dopisać do wspólnego pozwu: wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/pts
          Prosze poczytać o tym wcześniej i się zalogować.
      • Gość: Ela z Opola IP: *.free.aero2.net.pl 08.04.13, 14:10
        Też zostałam wrobiona! Powinni odpowiedzieć za takie metody.
    • Gość: Zobacz Umowę IP: *.dynamic.chello.pl 01.03.13, 17:34
      imageshack.us/photo/my-images/819/zobaczumowptssawrl.jpg/
    • 03.03.13, 13:48
      Witam,

reprezentuję osoby, które są w państwa sytuacji. Są środki, aby zaradzić działaniom PTS SA.
      Zwracam uwagę, że w celu stworzenia dodatkowych dokumentów firma ta sprzdaje rzekome wierzytelności na rzecz firm windykacyjnych. Z dużym prawdopodobieństwem powiązanych osobowo lub finansowo z PTS SA. Stwarza to niebezpieczeństwo dla osób, które nie podejmą odpowiednich środków prawnych.
      W razie chęci uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt na mail:
      nascar1@wp.pl.
      Zamieszczam tutaj mail prywatny a nie firmowy ponieważ nie chcę otrzymywać niepotrzebnego spamu.
      Pozdrawiam
    • Gość: GRadka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.13, 10:03
      Pragnę przystąpić do pozwu zborowego , czy muszę wpłacić sumę 490 zł
      • Gość: jeleniogórzanka IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 22:01
        Podaję Państwu stronę gdzie można się dopisać do wspólnego pozwu: wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/pts
        Prosze poczytać o tym wcześniej i się zalogować (aby móc się dopisać do pozwu przeciw PTS SA)
    • Gość: forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 12:35
      Proszę o informacje w sprawie pozwu zbiorowego przeciw PTS SA bo również zastałam naciągnięta przez tą spółkę i chciała bym się z niej wycofać.. za informacje dziękuje.
      • Gość: Poszkodowana z JG IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 22:00
        Podaję Pani/Panu stronę gdzie można się dopisać do wspólnego pozwu: wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/pts

Ps. Ja jestem z Jeleniej Góry, może ktoś też jest z tego miasta i mógłby się ze mną skontaktować?
        • Gość: Marylabil. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 09:41
          Większość z nas otrzymała informację od kancelarii prawniczej ,że zbiorowego pozwu nie będzie z uwagi na to,że każda sprawa jest inna,dlatego weźcie wreszcie sprawy w swoje ręce a nie liczcie na innych.Nasze sprawy ok 500 osób a może więcej oddali już do Sądu Cywilnego we Wrocławiu przy ul Podwale 30,chcąc wyegzekwować nie należną kwotę,dlatego jest okazja aby dołączyć grupowo do sprawy bo w pojedynkę się nie da.Ponadto UOKiK bada sprawę ,dlatego opiszcie swój problem i wyślijcie na adres Delegatura UOKiK w Łodzi ul Piotrkowska 126 nr sprawy RŁO-405-6/12/RB].
        • Gość: poszkodowany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.13, 10:57
          PTS SA podszywa się pod Tekomunikację Polską. Ja złożyłam doniesienie o przestępstwie do Prokuratury w Zgorzelcu. Ta skierowała do Komandy Powiatowej w Zgorzelcu. Trwają przesłuchania ludzi pokszywdzonych a i tak firma robi co chce. Sprawa toczy się od lutego 2013r. Obecnie TPS straszy mnie indywikacją. Pytam, dlaczego tego typu firma bezkarnie działa na tym rynku. Ja kontaktuję się z policją i czekam. Tylko ile jeszcze ten proceder będzie trwał
          • 16.05.13, 15:42

Moja mamę też wrobiono z PTS SA. Podpisała. TPS SA pomogło jej wycofać oszukańczą umowę. Natomiast w maju br. otrzymała pismo od firmy windykacyjnej Pers... ( nie chcę podawać nazwy ), że ma do zapłaty 490 zł za zerwanie umowy z PTS SA. W dodatku otrzymała informację, że PTS sprzedało dług właśnie tej firmie. Z początku ja z mamą wystraszyłyśmy się. Już chciałyśmy płacić! Ale mój kolega jak mu opowiedziałam o tym wszystkim, pierwsze co, to zapytał się czy na tej umowie jest nr i seria jej dowodu osobistego. No i nie ma ! :D Wytłumaczył, że w Polsce ponoć taka umowa jest bezprawna jak nie ma spisanego dowodu w niej. Pesel, imię i nazwisko i adres może każdy znaleźć więc gó... nie umowa. Ponadto w regulaminie nie ma zawartej wysokości kary za zerwanie. aaaa i byłam z ciekawości na żywo pod adresem tej firmy windykacyjnej. Nikogo nie zastałam, Poboczni ludzi mówili, że przenieśli się na adres, który wcześniej odwiedziłam czyli siedzibę PTS. Oczywiście z PTS babka udała że nie wie o co chodzi. Wpisała adres tej firmy windykacyjne w internet by mi podpowiedzieć gdzie ona mieści. Odpowiedziała, że w gliwicach. Ja po powrocie do domu wpisałam z ciekawości. Wyświetlił mi się Wrocław. Ze to wrocławska firma. Wyczytałam na pewnym forum, że to PTS i ta firma to ci sami ludzi tylko się różnią prezesurą hahaha... i jeszcze jedno kolega mi kazał wpisać w google nr konta dla spłaty kary. Wpisałam i gó... mi się wyświetliło. Powinien się wyświetlić odbiorca konta, lecz nazwy tej firmy nie było w wyszukiwaniach :D Tak nie może być, że na druczku przelewowym, adres firmy windykacyjnej jest nieaktualny a konto nieadekwatne co do odbiorcy. Więc ludziska nie przejmować się, jak podpisaliście to nic wam nie zrobią. Wszystko jest lewe i fikcyjne. Moja mama nie zapłaci, bo nic jej nie zrobią. Starsi od mojej mamy na pewno by zapłacili, bo np sami mieszkają i sami borykają się z tym problem. Nie płaćcie!

Jak ktoś chce więcej, to może napisać do mnie na e-mail zielonymwgure@interia.pl
          • Gość: malgorzata IP: *.centertel.pl 06.06.13, 17:17
            witam moja mam jest z okolic Lubania Śląskiego i wczoraj dopiero wyszło na jaw że moja mam podpisała umowę z tymi CHOMĄTAMI!! A wszystko przed to że nie mamy telefonu sprawnego już dobry tydzień. Zadzwoniłam do Tp i wczoraj dopiero okazał się że mamy kuku a nie abonament!!! brak słów mordę bym otłukła dziadom a temu kurierowi nogi z d88py powyrywała!!!!
            • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.13, 20:51
              tez zostałam oszukana mój tel 798429389 jestem z Lubania sląskiego
    • Gość: Jozef IP: *.master.pl 26.03.13, 07:32
      Jestem osoba niepełnosprawną ze stopniem znacznym na oczy. Od ponad 20 lat byłem abonetem TP. z uprawnieniami do 50% znizki. Bylem przekonany, że w nagrode za bycie wieloletnim obonentem TP, ktora teraz nazywa sie Telefonia Stacjonarna funduje mi dodatkowo obnizke abonamentu. PTS przyslalo mi przez kuriera dokumenty do podpisania. ze względu na to, że widze bardzo słabo tylko na jedno oko nie przeczytalem tego pisma, a tylko podpisalem. Teraz otrzymuje rachunki 100% wyzsze od poprzednich w TP. Rowniez sie dolaczam do tego pozwu, bo tak samo zostalam oszukany. Prosze o jakis kontakt, bo nie wiem co dalej z tym robic? - Jozef Stepien
    • Gość: johnk44 IP: *.xdsl.centertel.pl 26.03.13, 11:13
      Jak dołączyć do pozwu.
      • Gość: Zamościanian IP: *.zamosc.one.pl 27.03.13, 11:41
        kolejna grupa nieszcześliwie nie-czytających - jak trudno jest przeczytać co się podpisuje? jak to możliwe, że w kraju cywilizowanym w XXI w. ludzie wciąż nie potrafią przeczytać umowy a potem twierdzą, że zostali oszukani?!

Za głupotę trzeba płacić - jak chcesz zerwać umowę i mieć święty spokój
        • Gość: zbig1963 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.13, 15:58
          Za surowy osąd.
          Wyobraź sobie osobę 80-letnią chorą na Parkinsona i również z zanikiem pamięci. Zmanipulowana przez 2 osoby (mężczyzna i kobieta). Nie pamięta, czy podpisała umowę. Pamięta natomiast, że prosili o podpisanie "czegoś" dot. przetwarzania danych osobowych.
      • Gość: Jelenia Góra IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 22:03
        Im nas więcej tym lepiej-nie dajmy bezkarnie się oszukiwać
      • Gość: gosc IP: *.net.igaz.net 14.06.13, 21:48
        Jak dolaczyc do pozwu?
    • Gość: Zamościanian IP: *.zamosc.one.pl 04.04.13, 11:47
      nie - po prostu mierzi mknie to jak bezmyślni są ludzie. Nie umiesz czytać - cierp! proste
      • Gość: Marylabil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.13, 14:55
        Strasznie się czepiasz tego czytania,chociaż jest w tym wiele prawdy.W każdym przypadku są 2 umowy-orginał i kopia,ten który dali do czytania nie wspominał o dzień dobry zamiast tej nazwy
        posłużono się TP.SA oraz jej logo.Kto był w stanie przewidzieć,że drugi egzemplarz nie jest wierną kopią pierwszej tym bardziej że układ graficzny strony był identyczny.Kto był w stanie
        przewidzieć że dokumenty zostaną zabrane.Z uwagi na to,że okoliczności w jakich podpisujemy umowy poza BOK nie są sprzyjające do rozważnego podejmowania decyzji,ustawodawca dał nam czas aby rozważyć na spokojnie podjętą decyzję ,a tego nas pozbawiono.Obdarzyliśmy tych ludzi zaufaniem i to jest dobra cecha charakteru,dzięki niej istnieją społeczności,jężeli przestaniemy sobie ufać przestaniemy tym samym istnieć
    • 04.04.13, 12:06
      Nalezy zgłosić sprawę do Urzędu Komunikacji Elektronicznej ( łatwo to zrobic - wejsc na strone, znalezc forumlarz e-mail, napisać, wysłać) tak samo do Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Robiłam tak ( skarga do UKE ) bo miałam problem z Dialogiem, UKE szybko zareagował- wysłał zapytanie do Dialogu w mojej sprawie i uruchomił procedure wyjasniania, byłam zadowolona , bo udało mi sie szybko załatwic sprawę.
      Tak sie składa,ze PTS nie moze zlekceważyc ani UKE i UOKiK tak jak moze lekceważyc klienta.
      Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta nie załatwia pojedyńczych spraw, ale jak ludzie masowo informuja o patologii - to urząd podejmuje działania na rzecz ochrony zbiorowych interesów konsumentów tak jak zrobił w przypadku nc+
      • Gość: zamościanin IP: *.zamosc.one.pl 09.04.13, 09:13
        oni już sprawdzali tę firmę, z tego co pamiętam UKE nawet dwukrotnie - zero nieprawidłowości...
    • Gość: pinkusia IP: *.xdsl.centertel.pl 16.04.13, 13:39
      ? a podasz wzor zerwania umowy?
      :) bo tez chce do nich pisemnie wyslac i to uregulowac.
      wrr...nigdy wiecej zadnych umow przez tel przez kuriera...itd
    • Gość: Ola IP: *.162.227.176.static.rdi.pl 27.05.13, 20:57
      Moja mama również została oszukana. Za zerwanie umowy musimy zapłacić karę w wysokości 490zł. Dzwonia, proponuja abonament za 25zł szkoda tylko ze nie dodaja ze ta kwote placi sie tylko przez 3 miesiace... pozniej juz 50zł... a to wszystko nie jest zawarte w umowie tylko w jakims cenniku... na umowie widnieje kwota 25zł. Ja również jestem skłonna złożyć pozew zbiorowy aby nie popuśić im tego i nagłośnić sprawy aby inni nie dali się nabrać. Zostawiam swój e-mail do prywatnego kontaktu w tej sprawie olusia0907@wp.pl
      • Gość: Marlena IP: *.252.8.144.internetia.net.pl 30.05.13, 19:57
        witam zostałam oszukana tak jak Państwo jakiś miesiąc temu. Mam zamiar zerwać z tą firma umowę, ale nie potrafię się z nią kontaktować. Jak mogę te umowe szybko rozwiązać?
        • Gość: Letik IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 31.05.13, 10:42
          Proszę napisać na mojego maila letik@buziaczek.pl wyślę Pani wszystkie dokumenty. Ważne jest tylko to aby usługa jeszcze nie została państwu włączona. Pozdrawiam sylwia
          • Gość: azi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.13, 10:22
            Też zostałam oszukana. Oczywiście zorientowałam się po upływie 10 dni. Napisałam więc do nich pismo o natychmiastowym rozwiązaniu umowy przed rozpoczęciem świadczenia usług powołując się na(art.57 ust.6 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. prawo telekomunikacyjne /Dz. U. z 2004 r. Nr 171, poz. 1800 z późn. Zm./,) a co za tym idzie -Roszczenie nie przysługuje w przypadku rozwiązania przez konsumenta umowy przed rozpoczęciem świadczenia usług. Odpisali mi że świadczenie usług rozpoczęło się w chwili podpisania umowy ponieważ podpisałam oświadczenie w którym zostałam poinformowana o konieczności wybierania nr prefiksu przy korzystaniu z usług PTS S.A. Ja oczywiście żadnych dokumentów poza marną umową nie mam . No ale teraz to mogą mi wciskać kit.
    • Gość: centus IP: *.dynamic.chello.pl 13.06.13, 13:08
      Po pierwsze primo, chcieliście zyskać a straciliscie. I dobrze, bo nie znacie podstawowych praw konsumenta.
      Umowę zawartą poza siedzibą firmy można bezkarnie wypowiedzieć w ciągu 10 dniu od dnia zawarcia. Piszesz list polecony z potwierdzeniem odbioru i causa finito.
      Ale do tego trzeba mieć jeszcze co nieco w puszce mózgowej.
    • Gość: gosc IP: *.net.igaz.net 14.06.13, 15:33
      Ja tez zostalam oszukana,gdziesie dolaczyc do tego pozwu o oszustwo?
      • Gość: Henryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 16:10
        Ja również zostałem oszukany przez Firmę PTS S.A gdzie można dołączyć się do tego pozwu ?
        • Gość: kardian IP: *.cable.net-inotel.pl 02.07.13, 23:13
          [url=http://www.wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/pts]WpolnyPozew.com/url]
          • Gość: zagi-15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 09:34
            www.wspolnypozew.com/grupy/members/pozwy/pts
            Link do wspólnego pozwu. Pisanie do Federacji Konsumentów , UOKiK czy Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej strata czasu i pieniędzy. Jest im przykro ale radź sobie sam. Po co tworzy się te urzędy?
            • Gość: Piotr IP: *.centertel.pl 06.07.13, 11:07
              Chyba nie zupełnie, bo w stosunku do Telekomunikacji Novum i TelePolska UOKiK wydał już odpowiednie decyzje i nałożył kary:
              www.uokik.gov.pl/download.php?plik=13222
              www.uokik.gov.pl/download.php?plik=13223
              Jeśli ludzie nie będą konsekwentnie zgłaszali nieprawidłowości, to samo nic się nie zrobi.
              • Gość: Piotr IP: *.centertel.pl 21.01.14, 23:09
                www.uke.gov.pl/pts-ukarana-za-naruszenie-obowiazkow-informacyjnych-13252
                • Gość: Piotr IP: *.centertel.pl 21.01.14, 23:16
                  www.orzeczenia.wroclaw-srodmiescie.sr.gov.pl/content/$N/155025500004503_IX_C_000191_2013_Uz_2013-04-25_001
                  • Gość: Grazia IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.14, 11:02
                    Pismo o rozwiązanie umowy wysłałam po 20 dniach , aktywacji nie było , pismo o anulowanie umowy wraz z oświadczeniem woli i reklamacje o anulowanie umowy i kary nic nie poskutkowały , wczoraj dostałam kwotę przedsądową 490 zł do zapłaty w ciągu 5 dni , 12 marca 2014 udałam się osobiście do PTS S.A. we Wrocławiu , pracownica powiedziała że prezes cwaniak nie rozmawia z klientami .Po przeczytaniu orzeczenia Sadu wygląda na to , że sprawa jest do wygrania .

Grażyna
                    • Gość: Wioleta IP: *.internetia.net.pl 22.04.14, 18:36
                      Witam, jest problem u nie z otwarciem tej strony z orzeczeniem. Czy może mi Pani podesłać na maila treść wyroku: wzj2@op.pl
                      dzieki z góry
    • Gość: Anka IP: *.e-wro.net.pl 24.06.13, 21:17
      A jednak jesteśmy ufni. Może naiwni?. Kolejna ofiara to mój osiemdziesięcioletni ojciec. Tak jak wszyscy wpuszczony w maliny, podpisał. Grzeczny, miły pan przedstawia się jako przedstawiciel znanej firmy, co z tego że na umowie litery są nieco inne. Prezentuje korzystną ofertę i podpisujemy. Niby wiemy, że należy czytać każde zdanie umowy, a jednak podpisujemy. Będę próbowała coś z tym zrobić. Chętnie skorzystam z sugestii. Może przyłączę się do pozwu zbiorowego.
    • Gość: Letik25 IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.06.13, 11:59
      Pytanie czy to musi wystąpić osoba poszkodowana? Mój tata jest za granicą i raczej nie wystąpi, natomiast jego całą sprawę prowadziłam ja i bez problemu wystąpię. poza tym może reporterzy pomogli być uderzyć do właściwych instytucji
      • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 14:13
        Myślę, że z pewnością może Pani wystąpić jeśli zajmuje się Pani tą sprawą. też mam taką nadzieję, że reporterzy nam w tym pomogą. Proszę o napisanie w tej sprawie na podany przeze mnie adres. Myślę, że TVN24 na pewno się odezwie, mi odpisało po kilku godzinach. I zaznaczyć, że wyraża Pani zgodę na występ przed kamerami, podać numer telefonu.
    • Gość: MIETEK IP: 148.81.195.* 27.06.13, 12:50
      Proszę o kontakt jestem również pokrzywdzonym:

605175690

Mieczysław S.
    • Gość: francikbal@interia IP: *.play-internet.pl 28.06.13, 08:50
      zgłoszenie nieprawnego wyłudzenia poprzez fakture pieniędzy - bez podpisywania umowy z tą firmą - żadnej umowy nie podpisywałem - być może byla romowa tylko telefoniczna bo dane moje są prawdziwe - nr. tel. mój to 774391866. jeżeli będę nękany o zaplatę tej faktury to zgłosz ten fakt na milicję.
    • 01.07.13, 13:27
      Witam :)moją mamę także oszukano.Dziś rano po 2 miesiącach udało mi się dodzwonić do Wrocławia na numer 801006026 gdzie usłyszałam ,że podpisała umowe na 2 lata i pierwsze 3 miesiace są za 25 zł a już nastepne za 50zł abonamentu.Zapomniano o tym powiedzieć podczas załatwiania umowy:(.poprzedni rachunek mama miała bardzo wysoki za rozmowy lokalne,postanowiłyśmy całkowicie ograniczyc rozmowy ażeby sprawdz kwote i właśnie sie okazało ze rozmowy tansze ale ten cholerny abonament wskoczył na 50 zł.Dowiedziałam sie jeszcze ,że od godziny 12ej do 22ej to są te 300 minut i że rozmowa na stacjonarny to 0,26gr a na komórki 0,45gr.Rozwiązanie całej umowy to ok 490zł.Poprosiłam jeszcze o bilingi ,które maja kosztowac 5 zł.Troszke wiecej wiem po tej dzisiejszej rozmowie i mogę uspokoić mamę aczkolwiek nie czytanie dokładnie umowy doprowadza do takiej właśnie sytuacji.
      • Gość: roman58@onet.eu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.14, 12:24

Witam. Mój ojciec również ma taką umowę ale nie ma cennika.proszę o informację gdzie odnaljdę cennik i regulamin . Czy jest tak jak teraz w orange zawieszenie abonamentu.
        Roman.
        • Gość: AureaPrima IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.14, 13:54
          Mój Ojciec, również oszukany, też nie dostał cennika ani taryfikatora od kuriera, który przyniósł umowę z PTS S.A. Człowiek ten twierdził, że jest to przedłużenie umowy z POPRZEDNIM DOSTAWCĄ USŁUG. Niestety, Rodzice zorientowali się, że mają umowę z inną firmą, niż do tej pory (i z INNĄ, NIŻ MAJĄ DO TEJ PORY UMOWĘ NA INTERNET) za późno. W tej chwili czekamy na pierwszy rachunek za usługi telefoniczne do zapłacenia. Zupełnie nie wiemy, czego się spodziewać (sic!). Rodzice zostali okłamani "w żywe oczy". Czują się rozgoryczeni. Wypowiedzieliśmy umowę oszustom. Zgłosiliśmy sprawę w prokuraturze i kilku urzędach. Podpisaliśmy Protest Obywatelski przeciwko nieuczciwym praktykom stosowanym obecnie przez firmy telekomunikacyjne. Zbieramy materiały i zbroimy się do walki z oszustami. Założyliśmy stronę na FB "Oszukani przez PTS S.A.". Wchodźcie, polubcie, piszcie tam również. Pokażmy sądom i prokuraturze, w jaki sposób masowo oszukuje się ludzi w Polsce i jak wielka jest skala problemu.
        • 29.06.14, 15:56
          Cennik i regulamin winni panu dostarczy na żądanie PTS S.A. Gdyby były jakieś kłopoty, proszę podać e mail wyślę. Ale przede wszystkim proszę dołączyć do PROTESTU OBYWATELSKIEGO i wspólnie z nami walczyć o normalną telekomunikację
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 21:03
      Zgłoś sprawę do Rzecznika Obrony Praw Konsumenta w Twoim mieście.Jeśli znajdzie nie prawidłowości na pewno pomoże.Pozwu zbiorowego nie ma.
    • Gość: Krzysztof IP: *.broadband.greenlan.pl 07.07.13, 13:43
      Witam
      Moi teście też się nabrali na parę złoty, a w szczególności teściowa, chociaż umowa jest na teścia. Zresztą on jest strasznie naiwny i większość rzeczy by podpisał.
      Zapłaciła pierwszy rachunek, a telefon nie dzwoni.
      Numer jest właściwy i nawet jest sygnał, ale nie ma wyjściowego sygnału.
      Podejrzewam, że to oni wyłączyli.
      Powiedzcie co mam robić.
      Ja to bym nie popuścił, a tak naprawdę niczego bym nie podpisywał.
      Mądry Polak po szkodzie.
      Oni byli wcześniej w Dialogu, więc nie mogę nic zdziałać pod 800 500 005 uruchomioną przez Orange.
      Nie za bardzo mi się chce z nimi jeździć po sądach.
      Ta Federacja Konsumenta gdzie jest?
      Czy tylko wystarczy maila napisać, lub list?
      • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.13, 15:42
        Witam moją teściową też oszukali przyszło mi dziś do zapłaty 490zł co mam zrobić ???
        • Gość: Letik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.13, 16:44
          Proszę napisać na mojego maila letik@buziaczek.pl to prześlę odpowiednie dokumenty. Pozdrawiam Letik (Sylwia)
          • Gość: Letik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.13, 17:15
            Moi drodzy, choć sprawę mamy dawno za sobą ja nie odpuszczam i zamęczę ich pismami, żeby popamiętali nas raz na zawsze :) Ponieważ napisali mi w piśmie, iż "w toku weryfikacji on-line" nie stwierdzili nieprawidłowości w rozmowie konsultanta z moją mamą walczyłam długo o to aby się przyznali, iż rozmów nie nagrywają. W końcu się przyznali, ze nie nagrywają. Ale napisali, iż przeprowadzili weryfikację on-line na podstawie, której wysnuli takie wnioski :) Pech chciał, że mam trochę rożnych znajomych i dowiedziałam się że weryfikacji on-line to jedynie odczytanie tzw. logów, z których można jedynie odczytać datę, godzinę połączenia, czas trwania rozmowy oraz numer z którego dzwoniono i nr do którego było wykonane połączenie, ale ABSOLUTNIE nie można odczytać treści rozmowy. Piszę to jako ciekawostkę, gdyby komuś z Was wciskali ten sam kit. Jakbyście potrzebowali jakiś pism (mam ich trochę) to piszcie letik@buziaczek.pl Wyślę Wam wszystkie, które mam, może z czegoś skorzystacie. Pozdrawiam Sylwia P.S. Żeby była jasność (bo niektórzy się tego bali) nie chcę za to ani żadnych pieniędzy, ani żadnych innych gratyfikacji :)
        • 22.01.14, 17:53
          witam moja mamę tez oszukali dostała wczoraj note obciążeniowa na 490 zł. dzisiaj wysłałam listem poleconym do pts na ul. szewskiej 5 we wrocłaiu rezygnacje z umowy. proszę napiszczie co mam jeszcze zrobic oczywiście przyłączam się w imieniu mamy do pozwu zbiorowego!!!!!!
    • Gość: Anka IP: *.e-wro.net.pl 15.07.13, 23:46
      Korzystając z tej formy komunikacji pragnę z całego serca podziękować za radę jakiej udzieliła mi Pani „letik@buziaczek"w sprawie „PTS S.A”. (Mój tato również dał się wmanewrować i podpisał tę nieszczęsną umowę). Zastosowałam się do jej wskazówek, dopisałam zdanie o wieku i stanie zdrowia mojego taty i zaniosłam podanie na ul. Szewską. Właśnie otrzymaliśmy odpowiedź. „Kara umowna” została anulowana. Pozdrawiam Panią Sylwię oraz wszystkich wojujących z kłamczuchami. Życzę powodzenia.
      • Gość: Letik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 18:57
        Pani Aniu, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i że się udało. Naprawdę nie ma za co dziękować- moi rodzice też byli w takiej sytuacji i wiem ile to zdrowia i nerwów nas wszystkich kosztowało. Gdyby ktoś jeszcze potrzebował pomocy zostawiam swojego maila raz jeszcze letik@buziaczek.pl Mam nadzieję, że przynajmniej kilku osobom uda się uniknąć kary. Pozdrawiam serdecznie Panią Anię oraz wszystkich wojujących.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.