PTS SA Wrocław pozew ...

PTS SA Wrocław pozew zbiorowy o oszustwo ?


W Bydgoszczy zbierają się aby wnieść wspólny pozew o oszustwo operatora PTS SA którzy wyłudzają nową umowę z nimi niby jako TP SA oszukując że jest to tylko zmniejszenie abonamentu.
A ja proponuję pozew zbiorowy we Wrocławiu - jeżeli są takie osoby dobrze by było się wspólnie skontaktować. To jest nie do wiary, aby nawet mnie udało im się zwerbować mimo że zastrzegałam sobie w czasie rozmowy ze nie chcę zmieniać operatora! Umowę odbieram następnego dnia jako pocztę! Na szczęście odzywa się pani z Orange TP SA pytając czy zmieniamy operatora - tak się dowiaduję o zmianie. Oczywiście natychmiast zrywamy umowę za którą za karę mamy zapłacić 490,00 zł. Pomieszało im w głowach równo! Jak na razie ruszamy ze sprawa u Federacji Konsumenta, dalej nie wiem ale nie popuszczę im na pewno!
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-281
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.