eco vital

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                            • IP: *.13.privacyrepublic.org

Gość: Karola 07.04.14, 10:22 Odpowiedz
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                              • IP: *.dynamic.mm.pl

Gość: iii 07.04.14, 13:30 Odpowiedz
                                tak , na pewno wszyscy sie akurat na was uprali. bo eco vital to taka porzadna firma. jasne jasne. nie rozumiem jak wam nie wstyd pracowac dla oszusta. znajoma mojej starszej sasiadki niedawno oszukaliscie. wmowiono jej ze wygrala wasz bubel i musiala wziac kredyt na wegiel na cala zime bo nie miala srodkow na zycie przez wasze pieprzone bublowate gary. ale nie!! przeciez wy nigdy nie mowicie ze to wygrana. prawda? :) oszusci, bedziecie sie za to w piekle smazyc na patelniach 4tej generacji.
                                • 07.04.14, 22:33 Odpowiedz
                                  Smutne! Ale Poznaniacy niestety już zarejestrowali nowe firmy, które będą sprzedawać inne chińskie badziewie emerytom. SMUTNE ale niestety prawdziwe. Trzeba takie przekręty nagłaśniać i tyle.

PS Super hit w CV "Przedstawiciel handlowy w Firmie Eco-Vital". :))
                              • 07.04.14, 22:39 Odpowiedz
                                Taa Carrefour i Tesco.:)
                            • IP: *.torexit.info

Gość: AdamT 09.04.14, 08:17 Odpowiedz
                              • 09.04.14, 09:17 Odpowiedz
                                Blondynko w pracy jesteś i reklamujesz obcą firmę?

Gość: iii 09.04.14, 12:49 Odpowiedz
                                nie bylam na pokazie Philipiak, bylam za to na eco vital. ale byly tam panie ktore byly na philipiaku i im sie podobalo. ja na pewno nie kupilabym garnkow od philipiaka bo domyslam sie ze sa takimi samymi oszustami jak wy. ale 1 jest pewne, z tego co mowily mi osoby ktore byly na obu pokazach przedstawiciele philipiaka przynajmniej byli uprzejmi. Buraki z eco vital to jakis swiatowy ewenement w sprzedazy. takiego buractwa i chamstwa jakie prezentuja wasi przedsatwiciele nie mozna uswiadczyc nigdzie indziej. ale moze to i lepiej. przynajmniej mniej ludzi kupi. tutaj NIE MA zadnego zadowolonego klienta. takowi nie istnieja. to tylko wy pracownicy eco-vital podszywacie sie pod swoich wlasnych klientow. ZALOSNE. musiecie byc naprawde bardzo zdesperoewani.
                                • 09.04.14, 13:12 Odpowiedz
                                  Czy Philipiak, czy Eco vital jeden ch....... Tylko Eco vital naciąga EMERYTÓW.
                                  • IP: *.xshells.net

Gość: Gordon 11.04.14, 12:34 Odpowiedz
                                  • IP: *.static.icpnet.pl

Gość: eldorado 14.04.14, 11:11 Odpowiedz
                                  • IP: 103.4.17.*

Gość: jako_kto 14.04.14, 11:32 Odpowiedz
                                    Ty się naprawdę nudzisz człowieku w domu. Pełno Twoich wpisów jest na tym forum!!! Gdybyś znalazł sobie jakieś zajęcie to byś był bardziej pożyteczny niż tutaj, bo najwyraźniej nie potrafisz robić nic innego jak tylko bezsensownie oczerniać firmę, która handluje garnkami, a każdy wie, że handel wiąże się ze sztuczkami sprzedażowymi. Gdybyś był bardziej obyty to byś to wiedział.

Gość: iii 14.04.14, 14:55 Odpowiedz
                                      to nie sa sztuczki tylko oszustwo. kazdy kto byl na waszym pokazie dobrze o tym wie. po prostu klamiecie ludziom w zywe oczy. za to zostaliscie ukarani i z tego samego powodu wasza firma wkrotce upadnie. zycze pozniej powodzenia w szukaniu pracy.
                                    • 16.04.14, 15:11 Odpowiedz
                                      Dziecko od 15 lat jestem zaopatrzeniowcem. Powiem krótko, ceny się sprawdza . Tylko za komuny brało się towar za każdą cenę, byle zakład miał co robić.
                                      PS To były czasy inflacji du....żej, teraz jest normalnie a towar kupujecie w Chinach.KROPKA
                                  • IP: *.bchsia.telus.net

Gość: Gość512 15.04.14, 13:59 Odpowiedz
                                    Nie naciągają emerytów. To emeryci pchają się na pokaz, żeby dostać prezent, a jak widzą, że ktoś kupuje porządny garnek to oni też go chcą. A jak słyszą, że mogą go wziąć na raty, to "łooo spokojnie, spłacę raz dwa". A kończy się na tym, że wypłakują się w gazetach, bo firma ich oszukała. Sami są sobie winni.

Gość: iii 15.04.14, 16:57 Odpowiedz
                                      nie osmieszaj sie z tymi prezentami. suszarka chinska za kilka zl, ktora pewnie wysiada po 1 uzyciu. skoro tak wam nie zalezy na tych dziadkach to dlaczego ich zapraszacie? i dlaczego dzwoniac do mojego domu mowiliscie o osobach po 35 r.z.? baliscie sie, ze mlodsi nie sa tacy naiwni? bo maja dostep do internetu? starszego latwiej oszukac? to wy jestescie OSZUSTAMI.
                                  • IP: *.inturbo.lt

Gość: była pracownica 16.04.14, 15:15 Odpowiedz
                                    Jesteś źle poinformowany, bo Eco-Vital robi wszystko, żeby klienci czuli się jak najlepiej obsłużeni. Pracowałam tam kilka miesięcy i wiele razy spotkałam się z agresywnym i napastliwym zachowaniem ze strony uczestników pokazu. Wykazywali swoją chciwość na prezenty, a jeśli ich zabrakło i chcieliśmy dać jakiś inny to by nas prawie pobili. Tacy właśnie są Ci "biedni" emeryci.
                                  • IP: 87.236.49.*

Gość: kowal 17.04.14, 10:12 Odpowiedz
                                    Gdyby emeryci mieli trochę oleju w głowie, to by czytali umowy i o żadnym naciąganiu by mowy nie było. Ale oczywiście najlepiej wszystko zrzucić na firmę.
                                  • IP: *.static.as29550.net

Gość: Romuś 17.04.14, 16:05 Odpowiedz
                                • 09.04.14, 19:15 Odpowiedz
                                  Polecam:

www.tvp.info/14526463/08042014-2245
                                  Witamy w Warszawie. Na Pradze.

Gość: iii 09.04.14, 19:46 Odpowiedz
                                    no ładnie... czyz mnie sluch nie myli? pan redaktor nazywa firme po imieniu: "OSZUSCI". nie rozumiem tylko po co zamazali nazwe skoro i tak wszyscy wiedza ze to oszusci z eco vital.

niech no zacytuję:
                                    "Mamy prezentera sprzedawcę, który twierdzi że patelnia jest tytanowa. Okazuje się, że wcale tytanowa nie jest."
                                    Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

eh eh eh eh
                            • IP: *.guilhem.org

Gość: zwierciadło 09.04.14, 11:39 Odpowiedz
                              • 09.04.14, 12:36 Odpowiedz
                                Blondynka odkryła Tor-a. BRAVO !!!!!!!!!!!!!. Real, carrefour, Tesco wszyscy was gnębią.Sprzedaj te garnki na Pradze.
                                PS. Poćwicz bieg na 100m. KROPKA

Gość: ZbychuNiePierdl 14.04.14, 11:26 Odpowiedz
                  • IP: *.tvsat364.lodz.pl

Gość: JA 15.03.13, 20:50 Odpowiedz
                    PRZEZ TRZY GODZINY TRWA PROMOCJA GAROW SAMI STARZY LUDZIE ,POTEM WYSTEP GWIAZDY PAZURA ZAMIENIONY NA GRABOWSKIEGO TAK BYLO DZIS W LODZI W ANDELSIE
                  • IP: *.dolsat.pl

Gość: Basia 24.03.13, 15:02 Odpowiedz
                    Wylosowałam bilety-ściema każdy mógł wylosować.ba..nawet dostać dodatkowe dla znajomych bilety, ile chcecie, na kabaret p.Pazury który był super i nic poza tym.Miał być jakiś poczęstunek,owszem był na wykałaczce w trakcie pokazu pokazali jak szybko smaży się kurczak każdy dostał skwarek wielkości pół centymetra na rozmowy o zakupie garnków mieli brać osoby chętne które się zdecydują,a jednak się myliłam nie chciałam iść, a pani natarczywie mnie wyciągała jak również osoby które też nie chciały,musiałam aż niegrzecznie powiedzieć ze nic nie chce kupić bo te osoby-roboty mają zaprogramowane na siłę wciągać w zakupy.Nie wybierajcie się na takie pokazy.Pokaz trwał 3 godz,skończyli jak ktoś oszołomiony zdecydował się kupić.Przecież ktoś ich musi utrzymywać.Pozdrawiam Basia

• 24.03.13, 18:49 Odpowiedz
                      Niemożliwe, przecież wszyscy wychodzą zachwyceni po kabarecie połączonym z "degustacją";) i pokazem.....:)
                      A poważnie - jeszcze raz życzliwie radzę, byście porozmawiali szczególnie ze starszymi członkami Waszych rodzin o tych - pożal się Boże - pokazach. Niech nie dają się złapać na wyjątkową ofertę - tu do wyboru - wycieczki, kabaretu, spotkania ze znanym/lubianym - połączoną z "niezobowiązującym spotkaniem i prezentacją " kołder, artykułów rehabilitacyjno - zdrowotnych, masażerów, robotów czy innych garów. Bardzo łatwo wyprać ludziom mózg.
                      • IP: *.tvk.torun.pl

Gość: Maruda 24.03.13, 22:55 Odpowiedz
                        • IP: *.ip.netia.com.pl

Gość: Jaskins 25.03.13, 16:26 Odpowiedz
                          • IP: *.31-186-85-108.net.eco.atman.pl

Gość: Milko 26.03.13, 11:32 Odpowiedz

Gość: Justyna 26.03.13, 22:21 Odpowiedz

Gość: zgadzam sie 27.03.13, 09:26 Odpowiedz
                          • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: hehehe 28.03.13, 13:38 Odpowiedz
                            Towar się odsyła a raty zostają i 4000zł spłacasz za to co odesłałeś!!

Gość: Plexus 28.03.13, 13:52 Odpowiedz

Gość: janek 03.04.13, 13:18 Odpowiedz

Gość: kasia 04.04.13, 09:39 Odpowiedz
                            • IP: *.privacyfoundation.ch

Gość: pomyk 28.11.13, 14:14 Odpowiedz
                              • IP: *.unixio.com

Gość: Mariusz 29.11.13, 15:06 Odpowiedz
                                Hej! Ja pracuję u nich jako przedstawiciel handlowy i nie narzekam. Nie będę ukrywać, że kasa się dla mnie liczy, dlatego bardzo sobie cenię fakt, że pensja jest zawsze na czas. Nie przeczę, że czasem trzeba się "narobić", żeby swoje zarobić, ale w jakiej pracy tak nie jest? Poza tym, nie czuję też, żebym kogokolwiek oszukiwał - zawsze wszystko dokładnie wyjaśniam swoim klientom, tłumaczę, odpowiadam pytania, a oni samodzielnie podejmują decyzję. Są w końcu dorośli, prawda?
                  • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: irrr 28.03.13, 12:54 Odpowiedz
                    Daj sobie spokój.Chyba że chcesz kupić garnki za ok.5000 zł. 1,5 godziny opowieści o garnkach. A potem zapraszamy do zakupu i długie spłacanie w ratach. A Cezary Pazura tylko się śmieje z tych naiwniaków.
                    • IP: *.lodz.mm.pl

Gość: Inka 09.04.13, 14:51 Odpowiedz
                      Święta prawda! Byłam. Niestety dałam się ogłupić. Teraz muszę płacić potworne pieniądze. Jeszcze dam zarobić bankowi. UWAŻAJCIE! MYŚLCIE, ZANIM PODPISZECIE WYROK!

Gość: HAHAHAHAHA 09.04.13, 16:27 Odpowiedz
                      • IP: *.opera-mini.net

Gość: Ozi 11.04.13, 20:00 Odpowiedz
                        Hej!Jeśli podpisałaś umowę poza siedzibą firmy to masz 10 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny.jak najszybciej wyślij do nich pisemnie odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiembiorstwa i kopię umowy,którą podpisałaś poleconym priorytetem z poświadczeniem odbioru.Trzeba też do nich zadzwonić ,tylko za jakieś 2 dni po wysłaniu odstąpienia i zapytać,czy do nich dotarło.jeśli dotarło to dobrze,tylko pamiętaj masz się zmieścić w 10 dniach od podpisania umowy,to bardzo ważne!
                        • IP: 213.172.178.*

Gość: asia 2 12.05.13, 19:12 Odpowiedz
                          Czy komuś udało się zwrócić towae i odstąpić od umowy
                          • IP: *.itvmedia.pl

Gość: aga123 21.06.13, 11:58 Odpowiedz
                            witajcie czy ktoś składał wniosek o odstąpieniu od umowy za garnki z Firmy ECOVITAL? jeśli się wyśle wniosek co dalej robić ?czy wysyłać wszystko to co się dostało?POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aga
                            • IP: *.cdma.centertel.pl

Gość: marta słupsk 12.08.13, 21:23 Odpowiedz
                              napisz do mnie to pogadamy ja jestem w tej samej sytuacji cyborg_frog@o2.pl
                            • IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl

Gość: Basia 08.12.13, 05:45 Odpowiedz
                              Pani Agnieszko mam ten sam problem. Jesli już Pani uzyskała jakąś informacje to proszę o pomoc
                              Basia
                            • IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl

Gość: Janina 09.12.13, 16:10 Odpowiedz
                              Witaj,
                              mam pytanie czy udało Ci się odstąpić od umowy i czy podpisałaś jakiś ch...ny weksel. Błagam pomóż kupiłam wczoraj i córka mnie wyprowadziła z błędu
                              • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: kosma 09.12.13, 21:59 Odpowiedz
                                Janina Zadzwoń: Infolinia prowadzona przez Federację Konsumentów
                                telefon: 800 007 707 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00)
                                e-mail: info@federacja-konsumentow.org.pl
                              • IP: *.webiq.pl

Gość: Malina 10.12.13, 14:26 Odpowiedz
                                • IP: *.centertel.pl

Gość: krysia 10.12.13, 16:38 Odpowiedz
                                  Witam,

czy ktoś orientuje się czy ta firma ma swój lokal lub oddział we Wrocławiu ? Ponoć jeżeli podpisze się taką umowę w lokalu firmy to są duże problemy z odstąpieniem od umowy. Moja znajoma podpisała taką umowę właśnie we Wrocławiu. Pozdrawiam

Gość: kosma 10.12.13, 16:58 Odpowiedz
                                    Idż do tej siedziby w następnym dniu. Sama się przekonasz.
                                    Oszustom się tyłki zawsze palą.
                                • IP: *.opera-mini.net

Gość: kosma 10.12.13, 16:45 Odpowiedz
                                  Pamiętajcie o terminach. 10 dni. Ta bardzo ,,uczciwa" firma bardzo nie lubi zwrotu ,,najlepszych na świecie garnków" .
                                  Ciekawe swoją drogą , ilu z tych naganiaczy ma owe garnki w swoim domu?.
                                  Za chwilę będzie odpowiedż, że każdy.
                                  ,, Prawdopodobnie ,że wątpię ".:)
                                  • IP: *.com

Gość: luiza 10.12.13, 18:02 Odpowiedz
                                    nie wiem jak handlowców, ale pracowników biurowych niestety nie stać na taki sprzęt. są wprawdzie zniżki, ale wielu z nich może o nich tylko pomarzyć. i faktycznie marzy, bo to naprawdę dobry sprzęt.

Gość: kosma 10.12.13, 18:25 Odpowiedz
                                      luiza Kpisz, czy o drogę pytasz ?.
                                      Pracownicy biurowi ?.
                                      To nawet nie jest śmieszne !!!!!!!.
                                • 17.12.13, 13:56 Odpowiedz
                                  Te garnki są takie SUPEROWE, że kurczaka nie trzeba kupować. Masz garnek, masz kurczaka z rożna .To nawet nie jest głupie, to jest żałosne.
                        • 19.08.13, 11:33 Odpowiedz
                          mam pytanie mojej mamie tez wcisneli garnki ecovital tez po moich namowach chce odstapic od umowy prosze mi powiedziec a co z wplata? ktora moja mama wplacila na pokazie??

Gość: Szyggi 19.08.13, 14:45 Odpowiedz
                          • 17.12.13, 14:52 Odpowiedz
                            Zadzwoń:Miejski Rzecznik Konsumentów
                            ul. Świdnicka 53
                            50-030 Wrocław
                            tel. (71) 777-75-59
                            tel./fax. (71) 777-86-62
                            e-mail: brk@um.wroc.pl
                            czynne: 8.00-15.30
                        • IP: *.neanet.pl

Gość: hania 05.09.13, 13:33 Odpowiedz
                          Witam wczoraj kupiłam garnki poza siedzibą firmy i napisałam odstąpienie od umowy czy mam wysłać im garnki od razu czy poczekać aż dojdzie do nich to odstąpienie proszę o szybką odp
                          na adres e-mail haniakoper@wp .pl
                  • IP: *.lodz.mm.pl

Gość: Inka 09.04.13, 14:48 Odpowiedz
                    Trzeba bardzo uważać, żeby nie dać wcisnąć sobie może i fajnych naczyn, ale nie za proponowane przez nich ceny. UWAGA! Jeżeli będziecie chcieli odstąpić od umowy, koniecznie natychmiast odesłać te nieszczęsne garnki. Na umowie w innym miejscu jest o Oświadczeniu o odstąpieniu, a w innym o terminie odesłania garnków! Osoby prowadzące pokaz nie informują o tym podczas podpisywania umowy!
                  • IP: *.warszawa.vectranet.pl

Gość: darek 27.04.13, 16:21 Odpowiedz
                    Właśnie wróciłem z żona z takiej prezentacji odbywajacej się w Warszawie na ul.Bobrowieckiej 9-powiem krótko SZOK!!! -i to w najgorszym tego słowa znaczeniu! Prowadzacy rzuca pokrywkami szklannymi o ścianę,pieczony kurczak spalony,ciasto dr Otkera nie wyszło,bigos watpliwej jakości-ponadto arogancja i brak taktu i kultury wobec swoich młodych pracowników i żony którzy mu pomagali oraz żenujacy i nie na miejscu kawał o Bogu.Na koniec przegladając warunki ogólne umowy kupna w/w "garów od siedmiu boleści"/przynajmniej taki był efekt powyższej pseudo-prezentacji!/ stwierdziłem że nie są one uczciwe ponieważ podpisujac weksel in blanco klient dokonujacy zwrotu towaru w terminie do 10 dni nie ma zagwarantowanego pisemnie w umowie unieważnienia w/w weksla-chociaż inne przypadki jego unieważnienia są w umowie ujęte! UWAGA to moze być wałek!!!!

Gość: Snajper 06.05.13, 17:14 Odpowiedz

Gość: reno 07.05.13, 11:00 Odpowiedz
                        boze ludzie co wy piszecie... jeczycie jak przekupki na targu

Gość: Asia 07.05.13, 21:08 Odpowiedz

Gość: Ewa 26.05.13, 13:28 Odpowiedz
                            Witaj Asiu. Wczoraj kupiłam garnki ecovital i mam prośbę, mogłabyś mi napisać parę słów na temat gotowania / szczególnie w parowniku/ czas pieczenia, swoje doswiadczenia. Z góru dziękuje, bo nie dali mi książeczki z opisami, pozdrawiam Ewa
                            • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: Amer 24.07.13, 22:43 Odpowiedz
                              No bo za ksiazeczke trzeba doplacic 500zl
                  • IP: *.welnowiec.net

Gość: Bolesław 04.05.13, 21:13 Odpowiedz
                    Nie bądź naiwny, w tym losowaniu wszyscy wygrywają ... to taki zabieg marketingowy (czyt. ściema). Przecież jakby ci powiedzieli że chcą ci wcisnąć garnki za 13.000 zł. (warte kilka razy mniej) to byś ich wyśmiał ..
                    A tak ... oooo wygrałem ale mam szczęście .. Pazura czy inny Grabowski to tylko zasłona dymna. Tak samo jak jakaś tam rocznica firmy itp. Tak samo cena biletu, rzekomo 120 zł./szt. ha ha ha ha . Za godzinny występ Pazury 120 zł. od łebka ... dobre. Szkoda tylko że ludzie dla kasy zrobią wszystko (Pazura, czyt. Pazera ;) - niema propozycji filmowych ? młoda żona ma takie wymagania ?. itp. ). NIE dajcie się naciągnąć, idealnie by było jakby nikt nic nie kupił i tylko występ zobaczył ...
                    • IP: *.warszawa.vectranet.pl

Gość: Anna 05.05.13, 08:40 Odpowiedz
                      Niestety od momentu rozpoczęcia prezentacji do występu Pazury były 3 godz. godz. 18:00 - 21:00 dopiero miał mieć występ! Także szkoda było tego czasu. Większość osób z naszej sali po prostu wyszła.
                    • IP: *.beseeingyou.org.uk

Gość: Mietek 02.12.13, 09:14 Odpowiedz
                    • IP: *.hartvoorinternetvrijheid.nl

Gość: Erni 02.12.13, 11:58 Odpowiedz

Gość: Izabela Kowalska 05.05.13, 15:34 Odpowiedz
                    Czy ta firma działa w systemie MLM?? Może ktoś mi przybliżyć jej funkcjonowanie?

Pozdrawiam
                    Tekst linka
          • IP: *.play-internet.pl

Gość: Młody 13.03.13, 14:44 Odpowiedz
            Hej Mam pytanie .Czy na stanowisku PH w Eco Vital jest jakaś podstawa czy tylko prowizja ? Z góry dzięki .

Gość: Katie 13.03.13, 15:10 Odpowiedz
              Hej, od tygodnia pracuję w Eco-Vital. Słyszałam, że dość burzliwie jest na tym forum o naszej pracy. Już teraz wiem, czemu tak bardzo śmieszyły opinie na tym forum moich kolegów z pracy. :)
              Kochani, my nie jesteśmy potworami. Nie wciskamy nikomu umowy, nie karzemy jej podpisać ani nie zabieramy pieniędzy nikomu z portfela. :)
              Jesteśmy normalną firmą zajmującą się sprzedażą porządnych naczyń i pokazujemy, że codzienna czynność jaką jest gotowanie może być przyjemniejsza, szybsza a jedzenie może być zdrowsze, ponieważ przygotowuje się je bez tłuszczu.
              Jeżeli Nam nie wierzycie - sprawdźcie sami. :)

Gość: SantaClaus 13.03.13, 15:22 Odpowiedz

Gość: Dariaaaa 14.03.13, 09:12 Odpowiedz
                  Rozumiem 2 strony. I pracowników tej firmy i osoby które uważają, że ta firma nie jest najlepsza.
                  Wszyscy wiedzą że tworzy się coraz więcej firm zajmujących się sprzedażą różnych dość drogich produktów. Tylko nie można wszystkich firm wkładać do jednego worka. Oczywiście są takie co ludzi traktują jak przedmiot i chcą tylko wyciągnąć jak najwięcej kasy. Ale są też firmy które mimo chęci jak największego zarobku są uczciwi wobec klientów i szanują ich. Na to też trzeba zwrócić uwagę.
                  Myślę i mam nadzieję, że ta firma Eco-Vital należy do tych uczciwych, które szanują klientów.
              • IP: *.124.101.193.rybnet.pl

Gość: ryś 06.04.13, 11:45 Odpowiedz
                "nie karzemy "
                to dobrze, kupcie sobie słownik !!!
              • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: Ja 06.04.13, 23:54 Odpowiedz
                Co to znaczy "naczynia trzeciej generacji"? Nie ma czegoś takiego w zadnym slowniku. Dla czego w tej trzeciej generacji jest nie zdrowe aluminium? Przecialem garczek na pol i nie wyglada mi to na zadna generacje. Duzo pieniedzy za aluminium z powloka
              • IP: *.plk.prest.pl

Gość: Marta 01.05.13, 23:20 Odpowiedz
                Wmawiacie sami sobie, że nie robicie nikomu krzywdy. W miejscu gdzie pracuję Wasza firma wynajęła sale i zrobiła wielki pokaz. Przychodzili sami starsi ludzie, niektórzy kupili garnki, mimo że "nikt im ich na siłę nie wciskał". Jasne, że nie, ale pranie mózgów im zrobiliście na pokazie, gdybyście pozwolili im się zastanowić i przyjść po te garnki na drugi dzień to zaręczam, że nikogo by nie było. A wy co? Jeden dzień pokazu, podpisywanie umów, kupa żarcia z pokazu idzie do śmieci, a wy się zwijacie i Was nie ma. Zostaje tylko kupa smrodu z gotowania bigosów, którego nie można wywietrzyć i mnóstwo ludzi, którzy na drugi dzień szukają przedstawicieli firmy w miejscu pokazu. Ciekawe po co ich szukają? Chyba nie po to żeby podziękować za garnki życia?

Gość: Anka 24.07.13, 22:39 Odpowiedz
                Ta, a ja jestem ufoludkiem, jak ty jestes szeregowym pracownikiem... Zaplacili ci za ta opinie? DROGO SIE SPRZEDALES??? Chyba nie jestes zbyt lotny jak w tej dyskusji starasz sie jeszcze wcisnac ludziom ten szajs, chyba, ze dajecie je w prezencie, ale po waszych dzialaniach i tak bym powiedzial goncie sie, ja swojej moralnosci nie sprzedaje.

Gość: t12 12.04.13, 12:53 Odpowiedz

Gość: Anka 24.07.13, 13:33 Odpowiedz
          8 tysiecy? Buahahahahahahhaha
          Dalem sie nabrac i okazalo sie, ze moge liczyc na grosze u was, wszstko jest tak skonstruowane by nikt duzo nie zarabial. Przestancie oszukiwac ludzi! Garnki warte 200zl wciskacie za pare tysiakow.

Gość: Remyc 23.03.13, 15:54 Odpowiedz
      • 24.03.13, 10:56 Odpowiedz
        Buhahahaha, przedstawiciele nie próżnują zaśmiecając wątek bzdurami. A może ktoś odpowie osobie, która bezskutecznie usiłuje się skontaktować z firmą? Dawajcie swoje namiary do rozpatrywania ew. reklamacji:) Do Remyc - jejku, jejku, będę trzymać kciuki, by cię wybrali, hahahahahaha:))))))))))
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-520
(301-400)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.