• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

eco vital Dodaj do ulubionych

• Gość: Szokisss IP: *.cloudsigma.com 26.07.13, 08:56
      Ja właśnie wróciłem ze szkolenia w Bydgoszczy. Nie na pracownika biurowego ale na handlowca. Nie wiem jak w poznaniu ale tu w bydgoszcyz mieszkanie służbowe pierwsza klasa :)
      Czysto, ładnie i blisko do biura. Szkoda że na stałe takiego mieszkania nie dają ;) z zakwaterowaniem też nie było problemu, zgłosiłem w biurze i to tyle. A samo szkolenie ok, fajna blądyneczka prowadziła ;)
      • Gość: ernest IP: *.cryptoanarchy.co 26.07.13, 09:29
        Ja chciałabym wyjaśnić na czym polega praca Sprzedawcy. Wiadomo że nie można zadowolić każdego, są też osoby których nie zadowoli nic. Zawsze jasno i wyraźnie, nawet po kilka razy powtarzamy jaka jest cena naczyń, czym się wyróżniają. Udzielamy szczegółowo wszystkich niezbędnych informacji, odpowiadamy też na pytania. Nikogo nie oszukujemy, nic nikomu nie wciskamy i nie naciągamy- każdy jest świadomy tego co kupuje i za jaką kwotę. Naczynia faktycznie są bardzo dobrej jakości, a cena jest do owej jakości jak najbardziej adekwatna.Jeżeli ktoś chce kupić naczynia z bezcłówki albo biedronki to proszę bardzo, ale zapłaci też za jakość- długo mu nie posłużą a naczynia Eco-Vital jak najbardziej spełnią swoją funkcję- i będą ją spełniać przez długie lata, wciąż tak samo.
        • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 22:52
          żal mi Ciebie. Byłaś na jakimś szkoleniu, zrobili Ci pranie mózgu i sama im uwierzyłaś. Ile masz lat, dziecko? 19, 20? Ugotowałaś coś kiedyś?
          • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.13, 02:37
            www.hotmoney.pl/Ile-naprawde-kosztuja-garnki-wciskane-naiwniakom-a32764
          • Gość: kucharz IP: *.static.icpnet.pl 16.12.13, 08:09
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: kosma IP: *.opera-mini.net 16.12.13, 10:56
              Dlatego też naciągacie bogatych emerytów. :-)
      • Gość: Paweł IP: *.31.237.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.08.13, 21:51
        Blądyneczka??? hmmmm
        A możesz mi kolego podać kontakt z firmą w Bydgoszczy? Jeżeli już firma ma działający tam oddział? Mam parę pytań nie cierpiących zwłoki i z miłą chęcią pogawędzę z kimkolwiek
    • Gość: Cloacus1887 IP: *.ams.qq.nl 26.07.13, 09:44
      Hola hola nie wiem skąd to ciśnienie, może po prosu nie nadajesz się do tej pracy, albo nie potrafisz gotować w nowych garnkach ;) ale bez przesady z tym oskarżaniem. Ludzie mają oczy, wiedzą co kupują i na jakiej zasadzie. Podpisują to własnym imieniem i nazwiskiem. Nie ma żadnego przymusu. To nie moja wina, że jak ktoś kupi i wraca do domu to mu się nagle odwidzi. Na pokazach nikogo do niczego się nie zmusza.
      • Gość: UCZESTNIK POKAZU IP: *.tktelekom.pl 23.10.13, 17:29
        Kolego,chyba nie byles na prezentacji,ktora byla 19.10.2013 roku.Prezentacja ok.PRZEZYLEM SZOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak po kolei wzywali kazdego uczestnika na korytaz i nagabywali na zakup.MALO TEGO nie zgodziles sie na zakup,za moment nastepna z firmy naciagala beszczelnie na zakup,potem trzeci,czwarty wykanczli psychiczenie!!!!!!!!!!!!!Na koniec spotkania bylo losowanie kuponow uffff i dopiero sie zaczelo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!najpierw 1 osoba wciskala kit jakie to szczescie .Odmowilem zakupu i zaproponowalem ,ze niech oni pociesza sie wygrana.Po chwili kolo mnie bylo juz 4 wciskaczy i maltretowali mnie strasznie!!!!!!!!!!!!!!Pomimo stanowczego nie nie pozwoli mi odejsc.STALI NADEMNA JAK KACI !!!!!!!!!!!!!!!!!!Odradzam udzial w tych spotkaniach.NACZIAGNELI DUZO STARSZYCH NAIWNYCH LUDZI. Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY WIECEJ nie skorzystam z zaproszen do takiego OBOZU

• Gość: Alwiro IP: *.static.icpnet.pl 25.10.13, 09:02
          • Gość: Yantar IP: *.bu.edu 25.10.13, 15:54
            Papier toaletowy za 1000 zł? Tak! możesz mieć go już za 1zł dziennie bez wychodzenia z domu, nasz kurier ci go dostarczy. Dodatkowo tylko dziś udzielmy specjalnego rabatu dla osób niezdecydowanych, więc jeżeli tylko podpiszesz naszą umowę z naszym zaprzyjaźnionym "Bankiem" rozłożymy ci całkowite koszty na dogodne raty i otrzymasz od nas prezent w postaci kosza słodyczy, oraz szansy wyjechania na ekskluzywne wakacje. :) :) :) Czy wey napradę wierzycie w to, że cos jest za darmo? W jakim wy świecie żyjecie. HALLLO!
            • Gość: munro IP: *.dynamic.chello.pl 25.10.13, 16:37
              jak kogoś stać, to niech kupuje papier nawet za 1000zł. kto bogatemu zabroni? :D
              • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.13, 23:37
                A Twojej matce ?. IDIOTO.
        • Gość: Jerzy IP: *.tiberium.net.pl 28.10.13, 12:58
          nie znacie się państwo na podstawach marketingu i ekonomii. to samo wciskają wam w tv, w gazetach, kinie, na banerach, a nawet w kościele! trzeba potrafić zachować zdrowy rozsądek i wybierać z tego natłoku ofert tylko to, co jest nam faktycznie potrzebne. nie można iść na rzeź potulnie jak barany! kabaret był bardzo przyjemny, a zakupów dokonuję na miarę moich możliwości finansowych, a nie dlatego, że mnie ktoś "namówił". takie pokazy to sztandarowy przykład kapitalizmu i wolnego rynku, a o który tak wielu z państwa walczyło. więc teraz się tym państwo cieszcie.
    • Gość: 16KuśkaMydlana90 IP: *.snydernet.net 26.07.13, 11:22
      • Gość: lui IP: *.dhcp.dbnet.dk 26.07.13, 11:53
        Sady i policja niech się zajma PO i PiSem... kazdy jest odpowiedzialny za swoje decyzje więc się sadz sam przed soba..o!
    • Gość: Biuwideourl IP: 194.132.32.* 26.07.13, 12:04
      Kurde, ludzie wszystko wam przeszkadza, jak nie kierownik to porządek, jak nie porządek to rodzaj pracy, jak nie praca to tamto sramto i owamto. Jak się nie chce pracować to siedźcie w domu i zyjcie za 400zł zasiłku. Powodzenia!
      • Gość: eugenia IP: *.privacyfoundation.ch 26.07.13, 12:33
        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.13, 20:04
    • Gość: ZaisteŻyjęSpójrz IP: *.voxility.net 26.07.13, 13:15
      • Gość: lake IP: *.alaw.de 26.07.13, 13:31
        hej! Po półtorej roku w tej firmie jeszcze nigdy nie miałam nieprzyjemnych sytuacji w wypłatą, a dostaję 9,50 na ręk co daje ponad 1500 wypłaty. To calkiem przyzwoita sumka, chyba ze jeden z drugim studencikiem marzą o górze pieniędzy
        • Gość: pawel IP: *.31.237.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.08.13, 21:44
          ciut szemrany temat z ogłoszeniami pracy. stanowisk różnych na pęczki a jak idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to masz wmawiane, że tak naprawdę chcesz być przedstawicielem tylko jeszcze sam o tym nie wiesz. Poza firma, która podpisane umowy dosyła pocztą???!!!! Oczywiście termin dostarczenia nieznany, byle po okresie umożliwiającym odstąpienie od umowy. Potencjalny klient "zabierany" na bok by można było więcej wyciągnąć. Granie na naiwności przeważnie starszych osób. Czekam aż do mnie firma eco-vital zadzwoni i zaprosi na spotkanie. Zapewniam, że będzie się działo. (terminy socjotechniki itp nie są mi obce)
          Poza, dla pracujących przedstawicieli w tej firmie. Wkręćcie przez przypadek lub zwykłe niedomówienie własnych krewnych i oby Wam i Waszym krewnym sił brakło w poradzeniu sobie z problemem.
          • Gość: bruno IP: *.free.aero2.net.pl 26.08.13, 22:16
            pan paweł widzę bardzo aktywny na wszystkich forach dotyczących firmy. czyżby przysłowiowy ból du...szy? :P
            • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.13, 23:34
              PR :-(
          • Gość: Szymon IP: *.static.icpnet.pl 02.09.13, 14:30
      • Gość: non IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 13:50
        Dobrze,że się nie zatrudniłaś każą podpisywać weksel na 100 000 zł
        • Gość: Onemakarone IP: *.static.icpnet.pl 29.07.13, 08:01
          • Gość: Tomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 06:57
            Zamiast wydawać jakieś tysiące na ten szajs, wystarczy około 500 zł na wypasiony szybkowar tefala: www.ceneo.pl/8707962 .

I też masz ziemniaki ugotowane w 5 minut ;)
            • Gość: Wacek IP: *.static.icpnet.pl 05.08.13, 10:39
              • 06.08.13, 12:24
                ...mozgi.... czy cokolwiek to jest - mocno przegrzane...
              • 20.08.13, 15:47
                Nadal bardziej się opłaca kupować co parę lat zestaw zwykłych garnków niż płacić firmie eco-vital 3000 za "cudowny" garnczek i patelenkę. Nawet jeśli te zwykłe garnki czasem przypalę albo będzie trzeba kupić za jakiś czas nowy zestaw. No i moje zwykłe garnki z hipermarketu mają już pieć lat i dalej nadają się do użytku, mimo że były tanie.
                • Gość: Pracownik ów IP: *.play-internet.pl 12.10.13, 22:27
                  to jedno gów...o ale w większości ci do których się dzwoni to też gów...o tylko,że kantują w innych dziedzinach niż garnki.
                • Gość: olo IP: *.dynamic.chello.pl 22.10.13, 15:02
                  firma Eco-vital dziala na zasadzie cel uswieca srodki. Zero moralnosći i skrupułow, liczy sie tylko kasa.

Fakt ludzie powinni wiedziec co mogą a czego nie mogą podpisać, ale warto podkreślić, że handlowcy z EV są szkoleni nie żeby sprzedawać a pełnić, grać role dobrego wnuczka. 95% osob odwiedzających prezentacje to osoby powyzej 60-tki, które zdają sobie sprawe ze swoich niskich emerytur. Prezentacja ma na celu udowodnienia potrzeby posiadania tych naczyć, natomiast handlowiec po prezentacji rozmawia na osobności nie w sposób biznesowy, ale "wnuczkowy" i przekonuje ze ta rata 100zl to dla babci nie dużo a przecież zdrowie jest najwazniejsze. Świetne zabiegi socjotechniczne powodują ze młoda osoba by podpisala taką umowę a co dopiero starsza. Jesli chodzi o sam produkt napewno nie wart tych pieniedzy. Firma przedstawia certyfikaty i zapewnia, że naczynia pochodzą z niemiec. W rzeczywistości produkują je kołchozy w chinach za pare złoty.
                  Jak już ktoś ochlonął po zakupie i nie wie co ma robić, to najgłupszy sposob to dzwonić do Eco. Oni nie mają interesu aby od was przyjmować z powrotem naczyń, będą kłamać, nie odbierać tel robić dosłownie wszystko aby nie przyjąć naczyć.
                  Jeśli ktoś zapłacił gotówką to ma problem, wtedy tylko sprawa sądowa, ale większość podpisywała przy zakupie rate kredytową z banku. Najszybciej jesli chcemy zrezygnowac, należy się udać do banku z którym ta rata byla podpisana. Jeśli babcia nie wie jaki to byl dokument z ktorego banku należy przejsc się z dowodem osobiscie do LUCas banku (CreditAgricole) lub do Żagiel(kredytbank) bo na 99% umowa byla podpisana z ktoryms z tych dwoch bankow. Na miejscu pokazac dowod i zapytac czy umowa na ten dowod byla ostatnio autoryzowana, jesli tak to chcemy z niej rezygnowac piszemy pismo na miejscu a towar wysylamy jako paczke poczta do siedziby Eco-Vital priorytetem. Wtedy korzystamy z naszego prawa gdzie do 10 dni rezygnujemy z umowy (prawo konsumenta)
                  Chciałbym podkreślić, że nietylko emeryci są poszkodowani przez Eco-Vital ale rownież pracownicy.
                  Praca w tej firmie podparta jest klamstwem i naciaganiem. Na rozmowach o prace obiecuja duże zarobki stale wynagrodzenie oraz prowizje, prace 3 dni w tygodniu i umowe o prace. w Rzeczywistości dają podstawe okolo 1000zł ale jeśli handlowiec w ciągu miesiąca nie sprzeda na okreslonym poziomie to nie zarobi nic:) czyli pracuje za darmo:) Kazdy z pracownik dostaje do podpisania weksel na 250tys. i w tym samym momencie staje się wlasnoscia firmy:) nie moze nic zrobić musi wykonywac polecenia bo w przeciwnym razie tak go prawnicy Eco-Vital ugotują zę będzie musiał się kredytować i taką sume firmie splacac. Sama praca handlowca wyglada beznadziejnie, kazdy pracuje setki km od domu. Sa dwa miasta z ktorych bus z handlowcami jedzie na pokazy. Jednym z nich jest Łódz, jesli handlowiec jedzie na 3 dni do pracy w PN jedzie do łodzi a mieszka np w czestochowie jedzie za własne pieniadze. z Łodzi jedzie juz busem z reszta pracownikow na 3-diowe pokazy np do kolobrzegu. Na miejscu maja wynajete mieszkanie gdzie trzy dni spi się na pryczach z 6-8 ma obcymi osobami z jednym kiblem i bez możliwosci gotowania, gdyz prace zaczynaja o 7 rano a koncza o 23. w taki dzien odbywają sie trzy pokazy, dlatego nie zdążą ludzie nawet zjesc obiad. po trzech dniach wraca bus z handlowcami do miasta z ktorego wyjechal np z lodzi i jesli jestesmy w tej łodzi np o 2 w nocy i mieszkamy w czestochowie to musimy na swoj koszt dojechać do domu. na 4-ty dzien jestesmy w domu i mamy 3dni wolnego jesli cos sprzedalismy to liczy sie nam do wyplaty ktora bedzie za 1,5 miesiąca jesli nie sprzedalismy mamy zero złoty a na pokazach zywia sie pracownicy sami, czyli w takim przypadku nawet na zero nie wychodzi pracownik tylko na minus.

Mysle, że Rząd powinien coś zrobić z tymi skur..ielami raz szkoda najbardziej Emerytów dwa handlowcy też mają przerąbane przez te weksle. Za to kadra zarządzająca zyje- drogie ciuchy, auta, kobiety itp. kosztem biednych naciągnietych...
    • Gość: krowa IP: *.fenice.com.pl 18.10.13, 11:56
      szok
    • Gość: Wisiox IP: *.torproxy-readme-arachnide-fr-35.fr 26.10.13, 15:28
      • Gość: Stanisława z Łodzi IP: *.chezber.info 28.10.13, 09:55
        • Gość: Talar IP: *.chezber.info 28.10.13, 11:36
        • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.13, 21:39
          Ty byś kolego nawet Matkę sprzedał. Żałosne !!!.
        • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.13, 18:17
          Guzik Cię droga Stasiu powinno obchodzić czy ludzie maja pieniądze w materacach czy nie,to są ICH pieniądze i mogą sobie zrobić z nimi co zechcą. I niby dlaczego wpłacenie pieniędzy do Torunia to źle a wydanie gigantycznych pieniędzy na rzeczy warte grosze to dobrze? Wątpię też żeby ci starsi ludzie chcieli sobie fundować za taką kasę tę pożal się Boże "rozrywkę"
          • Gość: Gall Anonim IP: 198.147.20.* 26.11.13, 15:37
            No własnie. To są ICH pieniądze i mogą sobie z nimi robić co chcą. Nawet kupić drogie gary, jeśli mają taki kaprys. Ale są ludzie, których to boli. Kogo? Po pierwsze, na pewno zachłanne dzieci i wnuczęta, które wolałby mieć tę kasę dla siebie. Po drugie, sekta ojca dyrektora, ponieważ ci ludzie uwielbiają jak ich guru kupuje sobie nowe zachodnie auto. A jak babcia z dziadkiem kupią sobie garnki, to te dwie grupy nic nie będą z tego mieć, a babunia z dziaduniem przynajmniej zaczną się zdrowo odżywiać.
      • 04.03.14, 16:10
        I dlatego piszesz przez Tor-a ?. ŻENADA !!!!!!!!.
    • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.13, 20:43
      www.hotmoney.pl/Sprzedawali-garnki-a-za-ich-zwrot-zadali-od-klientow-500-zl-kary-a32410
      • Gość: Lola IP: *.devs.futuro.pl 27.11.13, 17:23
        W moim mieście mnóstwo ofert pracy w Eco Vital od wakacji cały czas aktualne. Sama byłam na prezentacji, która trwała bardzo długo. Jedzenie, które było przyrządzone w super garnkach nie smakowało, ciasto gumiaste,bigos raczej kapusta zabarwiona...(nie rozumiem przygotowania tego typu potraw skoro muszą się "przegryź") Zaraz po pokazie każdy po kolei wychodził z "przedstawicielem" na rozmowę odnośnie rat. Nie mam zastrzeżeń do osoby prowadzącej pokaz ale reszta strasznie nieprofesjonalna, kiedy nie zgodziłam się na kredyt osoba była agresywna i niemiła!!!! Podobne odczucia mieli moim znajomi, którzy w tym czasie prowadzili rozmowę z innym równie niemiłym"przedstawicielem". Jak dla mnie cała prezentacja jaki i kabaret były stratą czasu!!!! Lepiej było niedzielę spędzić z rodziną. Żal mi było ludzi,którzy zakupili garnki ( VIPów, którzy siedzieli bliżej "sceny"), uważam że na rynku jest wiele dobrych garnków w niższej cenie. A to, że cały czas są nabory do tej firmy też świadczy o dużej rotacji, stąd tak nieprofesjonalni pracownicy z "łapanki".
        • Gość: Rafael IP: *.com 28.11.13, 10:04
          Wskażcie mi proszę firmę, w której 100% pracowników jest niezawodnych, w pełni profesjonalnych i zawsze przygotowanych. Ci prelegenci pracują pod presją, w stresie i przez wiele godzin na dobę, więc co się dziwić, że czasem któryś z nich się skrzywi. Trochę wyrozumiałości, to też ludzie. Poza tym, z jednej strony wymagacie od nich cudów, a z drugiej się dziwicie, że są ciągle zatrudniani kolejni. Po takim komentarzu jak Twój, któryś z nich pewnie straci pracę i będzie szukany kolejny na jego miejsce. Może taki jest cel tej ciągłej rekrutacji? Zatrudnić takich prelegentów, którzy spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
        • Gość: Anitta IP: *.rutgers.edu 03.12.13, 12:45
          Z tym bigosem to nie chodzi o to, żeby był tradycyjny, tylko o szybkość ugotowanie składników. Mam 33 lata, bigos robię kilka razy w roku i jeszcze NIGDY nie czekałam, aż się "przegryzie". Od razu wjeżdżał na stół. Ważne, żeby składniki były miękkie i dobrze się ze sobą połączyły. A skoro w tych garnkach gotowanie to nie godzina, a kilkanaście minut to chyba nawet byłabym zainteresowana. Przyznacie, że takie garnki są dla młodych, zapracowanych ludzi, którzy nie mają czasu na przygotowanie tradycyjnego dania. Wracam z pracy o 18, odbieram dzieci z ze szkolnej świetlicy i weź jeszcze babo przy garach stój pół nocy. Wolę ten czas z dziećmi i mężem spędzić.
          • Gość: Lizka IP: *.calyx.com 04.12.13, 08:45
            • Gość: chechos IP: *.rev.netart.pl 05.12.13, 15:07
              • Gość: kosma IP: *.opera-mini.net 05.12.13, 16:51
                chechos Obyś tego zawału nie wykrakał.
                • Gość: Lizka IP: *.rev.netart.pl 06.12.13, 08:30
                  • Gość: kosma IP: *.opera-mini.net 06.12.13, 17:51
                    lizka Ja tylko bardzo nie lubię spamerów. Biorąc udział w takim "interesie" zarobią na was lekarze. Polska to mały Kraj. To , że oszukujecie ludzi na wyjeżdzie nie znaczy , że ich nie spotkacie w życiu. Przy takim spotkaniu może dojść do stanu zawałowego.Nerwowe naciągactwo szyte grubymi nićmi.
            • Gość: Alka IP: *.wroclaw.vectranet.pl 06.12.13, 12:35
              • Gość: Grażyna IP: *.31.26.213.speedhost.pl 09.12.13, 11:56
                OSTRZEŻENIE Ludzie, nie dajcie się nabrać na podróbki oferowane na aukcjach!!! Po pokazie moja mama uparła się, że chce takie garnki. Więc zamówiłam dla niej przez Internet komplet za kilkaset złotych. Do niczego się nie nadają. Waga piórkowa, tak jakby z cienkiej blachy były zrobione. Tamte na pokazie były o wiele cięższe i solidniejsze. Teraz jeszcze mam problem z reklamowaniem tych podróbek. Bo to na pewno nie te same garnki, które Eco-Vital sprzedaje, one tylko wyglądają na identyczne. Jak to się mówi - chytry dwa razy traci.
                • Gość: masterconi IP: *.rev.netart.pl 16.12.13, 08:29
                  Witam, ostatnio spotkałam się z przypadkiem, kiedy pukający do drzwi handlowiec promował garnki firmy ecko wital. Całe szczęście byłam już wcześniej na pokazie "prawdziwej" firmy Eco-Vital i nie dałam się oszukać na kłamstwa akwizytora.
                  • Gość: zapytowywujesieja IP: *.wroclaw.vectranet.pl 16.12.13, 09:51
                    • Gość: antensata IP: 95.211.209.* 16.12.13, 10:01
                      • 17.12.13, 13:40
                        DOBRE !!!!.
              • Gość: sun IP: *.42.15.140.koniecpol.net 06.01.14, 19:33
                Naciąganie ludzi i tyle. Przedstawicielom firmy nie ma sie co dziwic, ze w mniej czy bardziej subtelny sposob probuja wybielac firme - placa im za to, to klepia pochwaly. Kokosy i tak zbiera "góra", oni dostaja prowizje od sprzedazy więc stają na głowie, zeby jak najwiecej sprzedac.
              • Gość: uka IP: *.tvkdiana.pl 10.01.14, 12:08
                Tak, tak świetne garnki i potrawy w nich gotowane bardzo odchudzają. Działają oczyszczająco na organizm, poprawę samopoczucia, sprawność fizyczną jak i umysłową.Zresztą jak każda głodówka, bo jak je kupisz to i tak nie będziesz miał co w nich gotować.
        • Gość: Ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.13, 22:31
          Zgadzam się w 100 %. Gotowanie w 15 minut to nie niegotowanie. I chociaż bez soli zdrowo, to jednak nie smacznie. A bez soli i bez tłuszczu można upiec kurczaka w piekarniku. Może i dłużej, ale równie zdrowo. I będzie lepiej wypieczony. Szkoda mi tylko ludzi, którzy po pokazie kupili takie garnki, a nie wyglądali na zamożnych. Po co spłacać raty za garnki?! Na rynku są dobre patelnie i dobre garnki w dobrych cenach. Występ kabaretowy może i fajny, ale czekanie 3 godziny (dosłownie: 2 godziny trwał pokaz, potem losowania i rozmowy, a na końcu pół godziny zbierania się ludzi na sali na występ) to przesada. Lepiej kupić sobie bilet do teatru na kabaret niż spłacać raty za garnki.
          • Gość: gerlach IP: *.chrismail.de 16.12.13, 11:09
            Wytłumaczcie mi proszę do czego są potrzebne tak drogie garnki?Byłem na podobnym spotkaniu i pękałem ze śmiechu kiedy nowobogackie paniusie prześcigały się, która pierwsza kupi. W tym czasie sprawny prowadzący zacierał ręce i szykował umowy. Co dalej z nimi? Będą eksponowane obok najnowszej plazmy czy super nowoczesnych sprzętów, by podkreślić GARAMI swoją zamożność?
            Sam w domu mam garnki GERLACHa i uważam, że lepszych od tych nie znajdziecie. Zostały wyprodukowane przez szanującą się firmę z tradycjami, posiadają specjalną powłokę nieprzywierającą i podwójne dno. W dodatku bardzo długo utrzymują temperaturę. Pozytywne wpisy o garnkach eco-vital wypisują ludzie roboty, którym podczas gotowania przedostały się do jedzenia związki toksyczne z tych garnków i zlasowały im mózgi.
            • Gość: mzaz1 IP: *.torproject.afo-tm.org 16.12.13, 11:58
              • 17.12.13, 02:58
                Taaa.Co ty nie powiesz?.
                www.hotmoney.pl/Ile-naprawde-kosztuja-garnki-wciskane-naiwniakom-a32764
                www.hotmoney.pl/http://www.hotmoney.pl/Emeryci-zadluzeni-przez-cudgarnki-Rekord-to-a32129
                • Gość: gluteusmaximus IP: *.ipredator.se 17.12.13, 10:10
                  • Gość: gucio IP: *.chrismail.de 17.12.13, 12:10
                    Czy mógłby mi ktoś pomóc?
                    Po ostatnim ataku wichuryna początku miesiąca złożyłam stosowne pismo do ubezpieczyciela (AVIVA) o wypłatę odszkodowania. Mam dwie stodoły, duży dom, oborę, zadaszoną zagrodę i elewator zbożowy płacę ogromną składkę od ponad 15 lat. Przyszedł jakiś pucybut w garniturze i wycenił, że za zniszczone dwa dachy i przygniecioną drzewem jałówkę nie należy się więcej jak 800zł. Jeżeli znacie się na ubezpieczeniach lub byliście w podobnej sytuacji proszę o pomoc.

Jarosław
                    • 17.12.13, 13:39
                      TANIA SKŁADKA była. Człowiek się uczy na błędach.
            • Gość: gość małpa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.14, 20:51
              Masz rację. W pełni popieram twoje zdanie. Firma Eco-Vital to banda oszustów, wyludzaczy pieniędzy i szantażystów. Sprzedają używane garnki, nawet ich pożądnie nie wyczyszczą.
              • 16.01.14, 23:43
                ok - święta prawda !!!
                • Gość: koniokrad IP: *.swps.edu.pl 17.01.14, 08:50
                  • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.14, 04:05
                    "Od kilku lat zajmuję się sprzedażą bezpośrednią. Jestem dobrze wykształconą osobą, mam tytuł magistra, skończoną podyplomówkę, na horyzoncie ukończenie studiów doktoranckich. Jako handlowiec z kilkuletnim doświadczeniem z niepokojem obserwuję ostrą, medialną nagonkę na mój (a więc branżowy) sposób zarabiania i obsługiwania klientów. "

Drogi Panie, kpi Pan czy o drogę pyta ?.
                    Rozumiem, że jest Pan absolwentem: " Wyższej Szkoły Wszystkiego Najlepszego".
                    Ciekawe czy informuje Pan swoich klientów o możliwości zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny?.

PS Tak, wszyscy emeryci to złodzieje którzy chcą okraść akwizytora. O przepraszam "handlowca".
                    Życzę Panu by jakiś "handlowiec" przekręcił Pana na większe pieniądze.
                    Praktyki uprawiane przez ECO-VITAL noszą znamiona OSZUSTWA.
                    • Gość: Grzechosław IP: *.swps.edu.pl 22.01.14, 09:45
                    • Gość: Justyna IP: *.snelis.com 13.02.14, 12:24
                      • 14.02.14, 05:26
                        Biedna firma Eco vital. Emeryci ciągle was okradają.
                        Przecież wszystko jest w porządku :

"Po pokazie przyszło otrzeźwienie.

Do prokuratury szczecińskiej wpłynęło doniesienie przeciwko firmie sprzedającej garnki i patelnie za kilka tysięcy złotych. Według Longiny Kaczmarek, rzecznika praw konsumenta, spółka naciągnęła przeszło 60 osób starszych i emerytów – informuje serwis polskieradio.pl.

Za wprowadzanie konsumentów w błąd oraz wykorzystywanie sytuacji, w której nie są oni zdolni właściwie ocenić oferty grozi osiem lat więzienia – tak głoszą zapisu kodeksu karnego.

Klienci firmy sprzedającej sprzęt kuchenny poczuli się właśnie wprowadzeni w błąd – garnki reklamowane jako niemieckie ponoć wcale w Niemczech nie zostały wyprodukowane.

Ponadto klienci skarżą się na to, że utrudnia im się zwrot zakupionych przedmiotów, a tymczasem według prawa kupując na pokazach mieli 10 dni na rozwiązanie umowy.
                        Autor: Paweł Rybicki | pawel.rybicki@hotmoney.pl".

Nie trzeba was palić, wystarczy podsumować !!!!!.
                        • Gość: Waleria IP: 192.252.217.* 21.02.14, 10:48
                          "ponoć" w Loch Ness jest potwór. Skończcie pisać bzdury. Firma radzi sobie świetnie na rynku. Nikt nikogo nie oszukuje. Wiem, bo tam pracuje i jakoś nie przypominam sobie, żebym oszukała kogoś.
                          • 22.02.14, 06:37
                            Taa naprawdę ?.

"Wykorzystują naiwność ludzi"

Jest na to lekarstwo? - Nie reagować na zaproszenia. Nie chodzić na takie pokazy - radzi Radomir Stasicki, miejski rzecznik praw konsumentów w Rzeszowie.

- Otrzymujemy bardzo dużo skarg na firmy, które zajmują się sprzedażą poza lokalem przedsiębiorstwa. Ludzie do domu wracają i się orientują, że to, co kupili, wcale nie jest im potrzebne. W takich sytuacjach w ciągu 10 dni trzeba wysłać do firmy wniosek o odstąpieniu od umowy, a potem w ciągu 14 dni zwrócić zakupiony sprzęt. Zalecam, by to robić osobno, bo firmy potrafią się tłumaczyć, że w paczce nie było zerwania umowy. Takie firmy kuszą obiadami, prezentami, wykorzystują naiwność ludzi. Zaproszenia na pokazy wyrzucajmy do kosza. Jeśli jest coś na nich, czego nie kupiliśmy w sklepie, to oznacza, że tego nie potrzebujemy - mówi rzecznik Stasicki.

Niedawno firma Eco-Vital została ukarana (prawie 200 tys. zł) przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za niedozwolone zapisy w umowach z klientami.

Cały tekst: rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,14946300,Awantura_o_garnki_na_pokazie_Eco_Vital__Interweniowala.html#ixzz2u1gs4rnI
                        • Gość: uczestniczka IP: *.no6.org.uk 27.02.14, 14:53
                          • 27.02.14, 16:10
                            Proszę zadzwonić na infolinię.... :).
              • Gość: M IP: *.jjs.pl 03.02.14, 15:17
                Jedzenie przygotowanych dan podczas prezentacji grozi zatruciem. Jedzienie jest stare, brudne, czesto cos spada na podłoge i nawet nikt nie pofatyguje tego umyc. Eco vitalem powinien zaiteresowac sie sanepid. Ta firma to złodzieje - garnki kupują w Niemczech za 16 euro!!!! A takie same tez sa na eBay. M ój chłopak tam pracował wiec wszystko co napisalam jest prawdą.
                • 03.02.14, 20:44
                  Zadbajcie o swoich rodziców !!!!.
                  Prokuratura będzie ścigać "Przedstawicieli Handlowych".
                  Bez mrówek interes sam umrze.
              • Gość: Monstrum IP: 208.12.64.* 12.02.14, 12:49
                • 12.02.14, 15:42
                  Taaa garnki SUPER-DUPER tylko emeryci to naciągacze.
                  To się Gościu zdziwisz. Prokurator zgadnij kogo chwyci ?. Ostatnie ogniwo.
                • Gość: Joanna1991 IP: *.50.46.176.dyn.estpak.ee 03.03.14, 11:12
                  Pracuję w restauracji i zgodzę się, że zachowanie niektórych ludzi jest dziwne. Zwłaszcza, kiedy organizowane są wieczorki dla starszych ludzi. Miasto wychodzi naprzeciw, by nie musieli emeryci siedzieć ciągle w domach i płacą za wynajęcie np.sali i niewielki catering ale niestety nasze społeczeństwo nie dorosło do pewnych kwestii. Nagminnie wynoszony jest papier toaletowy i ręczniki papierowe, mydełka i sztućce. A my ciągle narzekamy wyłącznie na młodzież, że nie potrafi się zachować...
              • Gość: Andżela IP: *.solidonetworks.com 12.02.14, 14:41
              • Gość: Magda IP: *.privacyfoundation.ch 13.02.14, 08:42
                • 13.02.14, 09:01
                  I oczywiście w ciągu 10 dni każdy może SUPERGARNKI bez problemu zwrócić. Taaaa, a marchewka jest niebieska :).
                  • Gość: mężatka IP: *.digicube.fr 06.03.14, 10:27
              • Gość: Danka IP: *.no6.org.uk 17.02.14, 08:25
              • Gość: Wielka ja IP: *.org 19.02.14, 15:52
                • 19.02.14, 16:50
                  Taa i dlatego nagłaśnianie: "10 dniowego terminu zwrotu towaru bez podania przyczyny" tak bardzo boli ?
                  PS. Nie starasz nikogo. W INTERNECIE nikt nie jest anonimowy !!!.
                  Ostatnio wydaje się Wam ,że jesteście miedzynarodową korporacją. SMUTNE !!!!.
              • Gość: Beata IP: 193.107.85.* 27.02.14, 12:27
                • Gość: doswiadczenie IP: *.fenice.com.pl 27.02.14, 13:08
                  Co to znaczy naiwność he he
                • 27.02.14, 16:08
                  Poleć swoim rodzicom :). To nawet nie jest śmieszne !!!!!!!!!!!!!!.
                • Gość: stenia IP: *.226.38.249.elgrom.eu.org 03.03.14, 19:04
                  zgadzam sie:) eco vital super naczynia, zdrowo i przede wszystkim tanio. :) dużo gratisów, asystenci wszystko i jasno wytłumaczyli. JEST OK.:)
              • Gość: Amanda IP: *.snelis.com 27.02.14, 15:55
                • 27.02.14, 16:12
                  Proste ?. ttv.pl/aktualnosci,926,n/sprawa-eco-vital-w-prokuraturze,109272.html
                  PROSTE !!!!!!.
                  • Gość: ula IP: *.piratenpartei-nrw.de 28.02.14, 09:57
                    • 01.03.14, 17:07

Z Ciebie taka Ula jak to co Ci się unosi !!!!!!!!!!!!!!.
                      Gość portalu: ula napisał(a):

> i niby ten filmik ma coś dawać? Jak dla mnie to powielany temat, który nic nie
                      > daje ludziom nienawistnym, bo firma sprzedaje dobry sprzęt. A jeśli ktoś sobie
                      > nie moż na niego pozwolić, to niech się w niego nie pakuje. Wiem, że dla starsz
                      > ych chytrych osoób nie jest to łatwe ale chociaż spróbujcie, bo unosi mi się, j
                      > ak kolejny raz czytam jacy to są biedni Ci staruszkowie...
                  • Gość: hrabina IP: *.tor-exit.denetron.net 28.02.14, 12:09
                    Naprawdę wierzycie ludzie w te brednie z ttv?! Przecież tam co trzecie słowo to ściema, żeby przyciągnąć widza. A jechane jest na tę firmę jakby była antychrystem!
                    • 28.02.14, 16:53
                      Bravo Dziecko NEOSTRADY Poznałeś Tor-a.
                      PS. Nie łudź się, że jesteś anonimowy KROPKA Januszu.
                  • Gość: strona IP: *.de 04.03.14, 11:18
                    I to ma dowodzić oszustwa, tak? Bo jak dla mnie to jest to materiał przedstawiający punkt widzenia jednej ze stron.
                    • 04.03.14, 16:07
                      To przedstaw materiał drugiej strony. Proste?. :)
                  • Gość: Kamila IP: *.colocrossing.com 05.03.14, 11:12
                    • 05.03.14, 16:07
                      Sprzedaj człowieku te SUPER garnki w swojej rodzinnej wiosce. Przekonasz się na własnej skórze.........

Wystarczy ?. Eco- vital atakuje.
                      • Gość: maestroJ IP: *.static.as29550.net 07.03.14, 13:56
                      • Gość: Adrian IP: *.telostor.ca 10.03.14, 10:15
                      • Gość: pracownik IP: *.privacyfoundation.ch 13.03.14, 10:56
                      • Gość: Baśka IP: *.61.149.100.host.de.colt.net 14.03.14, 12:14
                        • Gość: kicior IP: *.fenice.com.pl 14.03.14, 14:06
                          Naiwność nie zna granic
                        • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 14.03.14, 16:28
                          gratuluje glupoty. dac za szybkowar kilka tys, a na necie kupisz go za max.300zl. twoj szybkowar ma jeszcze 1 zajebista zalete. jak juz zdasz sobie sprawe ile zaplacilas za ten bubel, nagrzej szybkowar w 3 sekundy zgodnie ze wskazowkami dystrybutora, nastepnie chwyc za uchwyt i z calej sily pier...nij sie nim w leb.
                        • 14.03.14, 16:49
                          Jak brzmi nowa nazwa firmy eco-vital. Ty napewno wiesz.
                      • Gość: panidomu IP: *.torproject.afo-tm.org 18.03.14, 10:11
                        • Gość: iiii IP: *.dynamic.mm.pl 18.03.14, 13:58
                          alez nam sie eco vital brutalnie promuje...hahaha
                        • 18.03.14, 16:59
                          Ja kupiłem w 1939 roku te garnczki od sowietów. Do dziś kurczak się sam w nich griluje. Niemiec płakał jak sprzedawał.
                      • Gość: Janek IP: *.snelis.com 19.03.14, 10:53
                        • Gość: iiii IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.14, 11:17
                          alez pracownicy eco-vital sie produkuja hahahaha udawajcie dalej swoich wlasnych zadowolonych klientow. a firma i tak wkrotce upadnie hahahaha
                          • Gość: Katarzyna K IP: *.voxility.net 21.03.14, 14:24
                          • Gość: wierny mąż IP: *.dedicated.solnet.ch 24.03.14, 10:36
                            Nie muszą nikogo udawać, bo zadowolonych klientów jest wielu. Jestem jednym z nich (a raczej moja żona). Odkąd kupiliśmy garnki eco-vital (na pokazie) to ani razu nie rzucała k.. w kuchni. To juz postęp!!!
                          • Gość: carrie IP: *.no6.org.uk 24.03.14, 12:36
                            • Gość: Jacek IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.03.14, 13:36
                              Tutaj masz odnośnik do ALIBABY alibaba.com/produkt/8854 i cenę w Chinach od 40 zł za ten garnek parowy za który eco vital chce 2000zl a na alibabie od 40 zł nic dziwnego ze w germany kosztuje ok.300 zł .zastanow się dobrze
                          • Gość: łatka IP: *.eecs.umich.edu 31.03.14, 10:00
                            • Gość: iiii IP: *.dynamic.mm.pl 31.03.14, 10:13
                              tak tak zapewne. cena rynkowa 100 zl , w eco vital 2000zl. kupuj, kupuj. te garnki sa stworzone dla ludzi inteligentnych takich jak ty:) (na pewno jestes kolejnym zadowolonym klientem hahaha)
                            • Gość: Tomi IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.14, 07:02
                              Dlatego, że zadowoleni klienci nie wypisują pozytywnych komentarzy na forach z zasady. Tak to już po prostu jest.
                              Gdybym uwierzył, że naprawdę jesteś potencjalnym klientem i chcesz kupić te gary... Chociaż... Napiszę dla innych:
                              Garnków od Eco-vital kupować nie warto, bo identyczne w sieci można kupić za kilkakrotnie mniejsze pieniądze.
                          • Gość: JagodaJ IP: *.privacyfoundation.ch 31.03.14, 15:25
                            • 31.03.14, 16:20
                              Tak i Tor?.To nawet nie jest śmieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
                          • Gość: delux IP: *.hartvoorinternetvrijheid.nl 01.04.14, 09:32
                            • 01.04.14, 10:10
                              Taa a białe jest niebieskie bez Tor-a.KROPKA blondynko.
                          • Gość: Jasiek IP: *.houtenbos.eu 08.04.14, 11:35
                            • 08.04.14, 15:01
                              I dlatego znowu Tor? To nawet nie jest śmieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              PS. Idioto myślisz,że jesteś anonimowy ? :))))
                          • Gość: wielki IP: *.torproject.afo-tm.org 09.04.14, 10:38
                            • 09.04.14, 12:41
                              To fakt mi firma Eco Vital przysłała garnki i szybkowar nie znając mojego adresu.
                              Proszę przysłać następną dostawę na adres. TOR berdyczów. Ul. Jesteś Idiotą 23
                              • Gość: gniotek IP: 109.163.234.* 10.04.14, 15:42
                                Jasne. Bo u nich pracuje jasnowidz, który zna adresy wszystkich ludzi. Nie ośmieszajcie się...
                                • 10.04.14, 17:32
                                  Zwroty proszę wysyłać na nowy adres firmy :Uprzejmie informujemy, że zmianie ulega adres siedziby głównej Eco-Vital ul. Wierzbięcice 35/6 (61-558 Poznań) na nowy adres Eco-Vital ul. Święty Marcin 58/64 (61-807 Poznań).

O FIRMIE

KONTAKT
                                  PRZEPISY
                                  WYPOSAŻENIE KUCHNI

PRASA O NAS
                                  VIDEO
                                  OPINIE
                              • Gość: Karo IP: *.public.t-mobile.at 15.04.14, 10:45
                                Jasne. Bo oni mają jasnowidza, żeby powiedział im gdzie jaka osoba mieszka. Nie ośmieszaj się człowieku. Podałeś swój adres, a teraz durnia odgrywasz.
                              • Gość: goguś IP: 46.11.16.* 24.04.14, 12:17
                                Gdzieś adres podałeś, bo inaczej jak niby mieliby Ci przesłać paczkę? Nie pogrążaj się już człowieku...
                                • 24.04.14, 17:06
                                  Jaką paczkę? Zmień dilera.
                                • Gość: gość IP: *.4web.pl 24.02.15, 13:17
                                  potrzebuje adres i tel do eco vital najlepiej w łodzi
                                  • Gość: zbyszek111165 IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.15, 18:22
                                    Kpisz, czy odrogę pytasz?
                          • Gość: Bach IP: *.dsl.dynamic.simnet.is 17.04.14, 15:18
                            Przez tyle czasu funkcjonuje i jakoś nadal się dobrze trzyma. Są chętni na zakup garnków, bo, możesz nie wierzyć, ale ludziom zależy, żeby gotować w porządnych naczyniach.
                            • 17.04.14, 15:31
                              Dziecko Neostrady Tor nie JEST DO SPAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Blondynie/ko
                            • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 17.04.14, 16:00
                              trzyma sie tylko dlatego ze to Polska, dziki kraj. ale przyjdzie na was czas. zapewniam cie;) i o jakich porzadnych naczyniach ty mowisz? chyba nie o eco-vital? sprowadzane z chin za grosze
                              • Gość: Kala IP: *.static.as29550.net 18.04.14, 09:10
                                • 18.04.14, 09:17
                                  Taaa i dlatego dziecko piszesz przez Tor-a.
                              • Gość: Woopy IP: 41.191.216.* 23.04.14, 09:09
                                Chyba mylisz firmy, bo Eco-Vital nie ma nic wspólnego z garnkami z Chin. Nie można im nic zarzucić, bo garnki są solidnie wykonane, tak właśnie wyglądają i świetnie się w nich gotuje. Kosztują sporo, to fakt, ale jeśli kogoś stać to nie moja sprawa, że wyda tyle pieniędzy na garnki. Każdy zarabia sam na siebie i każdy może ze swoimi pieniędzmi robić co chce.
                                • 23.04.14, 15:03
                                  Taaa niczego nie mylę, tępie tylko naciągaczy i SPAMERÓW.

PS. "Hamerykanckie"
                                • Gość: Justyna IP: *.compute.is-1.greenqloud.com 09.06.14, 09:07
                                  • 09.06.14, 10:16
                                    Z racji wykonywanej pracy, miewam styczność z korespondencja od komorników z całej Polski - zajecia wierzytelności. Do mojej korporacji przychodzi wiele zajęć komorniczych na eco vital, jest to bardzo zadłużóna firma. Niewtajemniczonym wyjasniam, że komornik wystawia zajecie komornicze na podstawie prawomocnego wyroku sądowego nakazującego eco vital płacić , zaopatrzoonegow klauzulę wykonalności . Czyli wierzyciel aby odzyskac swoje pieniadze od eco vital musiał iść do sądu i uzyskac wyrok. Ponieważ Eco vital nadal nie płacił miesiacami, więc wierzyciele oddają sprawy do komornika aby pieniądze ściagnąć przymusowo. Uczciwe firmy nie są ścigane przez komorników i tyle w temacie.

Co do jakości ganków powiem tyle- woda wrze zawsze w temperaturze 100 stopni C. Żaden czarodziejsi garnek tego nie zmieni.
                      • Gość: pracuś IP: *.snelis.com 24.03.14, 15:34
                        • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 24.03.14, 19:11
                          rzygac sie chce od waszej propagandy., trzeba miec iq nizsze niz 50 zeby uwierzyc ze pisza tu zadowoleni klienci. wasza propaganda przestala juz byc zalosna... jestescie wprost komiczni. gary warte 100 zl wciskacie starym naiwnym dziadkom za kilka tysiecy, jestescie oszustami i udajecie swoich wlasnych klientow... ŻAL.
                          • 27.03.14, 02:26
                            Ciekawe co Chińczycy nadrukują na tych super d...er. garnkach ?.
                            • Gość: Beniu IP: *.mit.edu 11.06.14, 11:43
                  • Gość: Amelia IP: *.torproject.afo-tm.org 10.03.14, 12:38
        • Gość: Łucja IP: *.static.icpnet.pl 21.02.14, 09:15
    • Gość: cebulka IP: 66.18.12.* 05.12.13, 08:57
      • Gość: kama IP: *.internet.jettel.pl 05.12.13, 09:19
        Garnki do nabycia w Niemczech ale nie za taka cenę.
        cena i garnki dla naiwnych!!!!
        he he he
        • Gość: Wodzisław IP: 95.211.209.* 05.12.13, 11:45
    • 17.12.13, 15:05
      Made in china. Pojeb...ło cię.
    • Gość: jurek IP: *.hsd1.il.comcast.net 29.12.13, 05:15
      Jeżeli chcesza pracować w złodziejsko-oszukańczej firmie to gratuluję.
      Tylko pospiesz się, bo tą firmą zajęła sie już prokuratura.
      • Gość: jr2 IP: *.iq.pl 30.12.13, 08:18
        Oj, Jurek, Jurek... Chyba Ĺ?wiÄ?teczny karpik nadal trzyma :D
        • Gość: w112 IP: *.bype.org 31.12.13, 08:51
          nie wiem czemu oni ciągle do mnie dzwonią. prosiłem żeby usunęli mój numer i dlaej nic. ciągle dzwoni orendź, plej, pokazy i inne sztuczki. przeciesz mówiłem jusz nie raz, że nie jestem zaineteresowany. pomószcie
        • Gość: Gość IP: *.com 31.12.13, 08:53
          pomóżcie
          • Gość: kosma IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.13, 15:08
            Zadzwoń:Miejski Rzecznik Konsumentów
            ul. Świdnicka 53
            50-030 Wrocław
            tel. (71) 777-75-59
            tel./fax. (71) 777-86-62
            e-mail: brk@um.wroc.pl
            czynne: 8.00-15.30
            • Gość: Mały Paweł IP: *.212-91-26-0.dynamic.chello.pl 06.02.14, 00:09

W Eco Vital Handlowcy są intensywnie szkoleni z technik sprzedaży oraz perswazji. Po przeprowadzeniu prezentacji mają premie jeśli uda i się podpisać umowę z klientem oraz karę finansową jeśli nie uda im się podpisać umowy na kredyt ratalny. Na Sali prezentacji jest zawsze tajemniczy klient, który obserwuje prezentacje i ocenia prace handlowców. Każdy etap prezentacji jest starannie wyreżyserowany – jak w teatrze Ludzie zostają zahipnotyzowani dosłownie. Na prezentacje zaprasza się głównie starszych ludzi – ponieważ łatwiej ich zmanipulować. Z drugiej strony osoby starsze bardziej zwracają uwagę na zdrowie i ten „otwieracz” jest wykorzystywany do przekonywania tych biedaków o skuteczności garów i wysokiej ceny. Cieśnienie na sprzedaż jest ogromne. W Eco Vital Handlowiec i pracownicy biura są zobligowani do podpisania WEKSELA IN BLANCO na 100 tys zł o zakazie konkurencji :) Koszmar. Ciśnienie na wyniki jest w centrum telemarketingowym w centrali. Jeśli umówisz za mało spotkań na prezentacji pokazu garów - kara finansowa odliczana jest od pensji:) ;Koszmar jeśli spóźnisz się do pracy - kara finansowa odliczana jest od pensji:)Koszmar; jeśli w pracy skorzystasz z internetu - kara finansowa odliczana jest od pensji:) ; osoba która udziela się na tym forum i pisze pozytywne komentarze na temat firmy to osobnik z Eco Vital - ktoś obserwuje jego prace i informacje (opinie) jakie ukazują się na portalach. Jeśli ukazują się takie informacje jak ta:) i ta osoba nie wychwyci w porę informacji która trafi do wielu osób to - kara finansowa odliczana jest od pensji:) Koszmar. Biedak musi monitorować cały czas forum. no Life. Ale święty Paweł M. wpaja wszystkim w firmie przykazanie nie ma bólu , nie ma zysku:) Firma jeszcze rok, 2 - będzie funkcjonować pod nazwa Eco Vital i zmieni nazwę lub rynek :) Można...Można:)!!!!
              • Gość: Martyna IP: *.caltech.edu 13.02.14, 11:43
                Ja pracuje w eco-vital i jakoś nie mam kar pieniężnych. Co Ty gadasz człowieku? W pracy atmosfera jest fantastyczna. Nikt nikogo nie ciśnie. Oczywiście - jeżeli ktoś nie wykonuje swojej pracy, to dostanie kare. Jak w każdej firmie!! Twoja wypowiedz zatem jest nic nie warta...
                • Gość: Jacek IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 22:32
                  A jeśli z małej mieściny wyciagnięcie 10 tysięcy na ekipę przez weekend to macie premie czy karę pieniężna? bo mi z 8 tysięcy za wrzesień 2013 do wypłaty zostało -300 przy 12 tys na ekipę
              • Gość: Myself IP: *.snelis.com 19.02.14, 08:22
              • Gość: Amanda IP: *.snelis.com 21.02.14, 10:18
              • Gość: Monika IP: *.privacyfoundation.ch 21.02.14, 11:34
    • Gość: Byłem na rozmowie IP: *.165.enf.pl 06.02.14, 17:57
      Jak by ktoś chciał poznać warunki zatrudnienia na stanowisko Przedstawiciela Handlowego to zapraszam :
      ideakariery.pl/praca-w-eco-vital-opinie/
      Mimo że zostałem przyjęty nie podjąłem tej pracy
      • Gość: Walera IP: *.xshells.net 18.02.14, 08:38
        • 18.02.14, 15:29
          Na pewno masz czyste sumienie?. Jeśli tak, to gratuluję. Do czasu !!!!!.
          PS.
          Prawdopodobnie, że wątpię !.
        • Gość: fff IP: *.dynamic.mm.pl 26.02.14, 23:44
          ta firma to OSZUSTWO... po prostu oszusci ttv.pl/aktualnosci,926,n/sprawa-eco-vital-w-prokuraturze,109272.html
          spotkanie wyglada w 100% tak jak na filmiku... tyle ze my trafilismy w dodatku na wyjatkowo chamskiego sprzedawce...nazwijmy to wprost...OSZUSTA, ktory niemal zmuszl ludzi do zakupu.w zyciu z czyms takim sie nie spotkalam wczesniej. CHAM, po prostu brak slow. 1 rzeczy nie rozumiem... sa juz 10tki artykulow na ten temat, sama firma zainteresowala sie prokuratura..jak cudem oni nadal jezdza po Polsce i wciskaja to g..no?! osoby ktore tam pracuja bede sie w piekle smazyc za to jak tych biednych emerytow naciagaja... nie mowcie ze nikogo nie zmuszacie, bo tam po prostu klamie sie w zywe oczy. kazdemu mowia o innych odsetkach przy kredycie, dotacje unijne, WTF?!
          • Gość: Dobrawa IP: *.CYLAB.CMU.EDU 27.02.14, 11:37
            Skoro sa tacy źli, skoro tyle negatywnych artykułów się o nich pisze, to po co człowieku poszedłeś na pokaz? Ludzie narzekaja na firmę, a chodza tam, bo daja prezenty. Mówią co innego, a na pokazach jest "och, ach, jak fajnie, bo dostalismy prezent".
            • Gość: fff IP: *.dynamic.mm.pl 27.02.14, 11:56
              posluchaj, nie interesowalam sie firma dopoki nie poszlam na pokaz. to co tam sie dzialo to SZOK. byly 4 osoby z czego kobieta i mezczyzna byli wprost chamscy. weszlam do sali i od poczatku slyszalam jak pani bardzo niegrzecznym tonem zwraca sie do starszych ludzi, odzywala sie do nich jak do rozwydrzonych bachorow z gimnazjum, rozkazywali ludziom gdzie kto ma siedziec, rozdzielali strasze babcie " bo bedziecie gadac", odzywki po prostu bezczelne..caly pokaz to po prostu piekne aktorstwo w wykonaniu tych ludzi" mili panstwo..brawa brawa" sami sobie klaskaja. ale najwiekszy szok przezylam przy stoliku, kiedy chcialam sie dowiedziec czegos na temat tych garnkow , ich cene , jaka to firma.. oczywiscie pani nie udziela takich informacji, ogladalam garnki dokladnie i nigdzie nie ma nazw firmy, zanotowalam jedynie maly napisik na dnie patelni, po wpisaniu w google nie wyskoczyl mi ani 1 wynik...3 cia generacja,,swiatowej slawy garnki..a cale porysowane dookola..smiech na sali.fact zaczal malowac na 3 roznych kartkach jakies rysunki..robil wszystko zeby unikac odpowiedzi na pytania..nie dal mi odejsc od stolika..mialam wrazenie ze jeszcze troche i zmusi mnie do podpisania papierow, byl tak agresywny, chamski , a cala grupa sprawiala wrazenie mafii, do starszych ludzi mowia po imieniu, facet dotyka ich po policzkach i krzyczy wrecz na tych ludzi.ja wyslam z pokazu wczesniej bo mam gdzies jakies trefne prezenty- pewnie taki sam szajs jak te garnki.ale wielu straszych ludzi przyszlo tam po upominek, to zazwyczaj biedni ludzie zyjacy z renty albo emerytury a ci oszuusci robia wszystko, uzywaja wszelkich sztuczek zeby wepchnac im ten bubel za grube tysiace.nie rozumiem jak ta firma jeszcze dziala. to jest czyste OSZUSTWO. facet mowil dokladnie to samo co na filmie..o unijnych dotacjach, podawal kazdemu inne oprocentowanie kredytu... NIGDY W ZYCIU NIE SPOTKALAM SIE Z TAK OGROMNYCH CHAMSTWEM, BEZCZELNOSCIA ZE STRONY SPRZEDAWCOW. BYL TO MOJ PIERWSZY I OSTATNI RAZ NA TEGO TYPU POKAZIE.mam nadzieje ze ci ludzie wkrotce odpowiedza za to przed sądem. zaluje tylko ze nie nagralam wszystkiego kamera, bo sprawa spokojnie nadawalaby sie na kolejny reportaz. wszyscy wy ktorzy wpychacie ten bubel za ogromna kase biednym ludziom.... kiedys za to zaplacicie, bo los bywa przewrotny...
              • Gość: amelia IP: *.correioface.net 04.03.14, 15:20
            • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 31.03.14, 16:25
              to był mój pierwszy i ostatni tego typu pokaz. gwarantuje ci. poszlam tam z mama bo myslala, ze kupi sobie fajna patelnie(tez nigdy wczesniej na takim pokazie nie byla). czar prysl bardzo szybko, wiekszych i bardziej bezczelnych burakow jak oszusci z eco vital nie spotkalam nigdy wczesniej. ciesze sie przeogromnie, ze coraz glosniej mowi sie w mediach przekretach eco vital. wkrotce wasza firma upadnie:)
          • Gość: Wera IP: *.shulgin.dc1.nl.tor.exit.node.qwertyoruiop.com 03.03.14, 11:46
      • Gość: Mariusz IP: *.no6.org.uk 05.03.14, 14:14
        • 05.03.14, 16:02
          Sprzedaj ojcu, matce przyszłym teściom, nadrobisz za chorobę dziewczęcia.

Dziecko neostrady które poznało Tor-a. :(
          • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 05.03.14, 18:59
            smieszy mnie jak te matoly sobie wmawiaja ,ze nie robia nic zlego...ale kiedys sumienie musi zaczac gryzc...:) i karma ich dopadnie hahaha
            • 05.03.14, 19:31
              Nawet nie karma. Developer itp , itd bez jee jeee.
              Zacznie się problem, to cwaniaczki z Poznania zawiną interes i ...........

PS. " Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki ".
        • Gość: Ip mówi all IP: *.play-internet.pl 24.03.14, 17:16
          Sprzedajesz te garnki w Anglii ?!?!
    • Gość: pomocy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.14, 15:56
      Jeśli ktoś posiada zbędny komputer, to bardzo może mi pomóc. nie mam na czym pracować i towrzyć.
      patryk.laptop[małpa]o2.pl
      apelopomoc.wordpress.com

Lub popchnij zapytanie dalej, do znajomych, może ktoś spośród nich może mi pomóc.
    • Gość: butry IP: *.dynamic.mm.pl 03.03.14, 11:11
      nie ma czego zalowac. twoj chlopak to oszust. jak cala reszta z eco vital. ale juz niedlugo. bo niedlugo prokuratura zajmie sie nimi na powaznie.
      • Gość: Maciej IP: *.privacyfoundation.ch 04.03.14, 08:32
        • Gość: iiiii IP: *.dynamic.mm.pl 04.03.14, 13:58
          ci co wierza ze sa w porzadku, dali sie nabrac oszustom z eco-vital. innej prawdy nie ma. garnki sa 10x drozsze niz prawdziwa wartosc tego bubla , ktore nawet nie ma nazwy...3cia generacja ...zalosne. dla wszystkich , ktorzy jeszcze wierza tym naciagaczom niech ogladna jeszcze raz np. reportaz tvn-u. prezentacja wygladala identycznie jak na filmie, nawet wystroj byl identyczny. to co nie jest pokazane na filmie, to potworna bezczelnosc tych oszustow, ktorzy niemal wyciagali dziadkow z krzesel na sile, nawet jesli oni nie byli zainteresowani zakupem. pokaz o ktorym mowie nadawalby sie na nie 1, lecz co najmniej kilka reportazy.z reszta nie bez powodu eco-vital dostal kare za nieprawidlowosci w podpisywaniu umow. powtorze to jeszcze raz... mam nadzieje, ze ta firma wkrotce przestanie istniec, a oszusci dostana za to adekwatna kare, za zerowanie na biednych, starych, schorowanych i naiwnych (o w zaden sposob was nie usprawiedliwia)ludziach. mam tez szczera nadzieje, ze wasi rodzice lub dziadkowie zostana kiedys oszukani na tak ogromna kase abyscie mogli poczuc jak to jest i zrozumieli co robicie.
          • 04.03.14, 16:17
            Przecież te cudowne garnki leczą wszelkie nowotwory. Ciekawe czy loda też robią ?. Pewnie "przedstawicielki handlowe" ............ :)
            Cóż pokolenie 1500 zł brutto za kilka złotych zrobi wszystko.

PS. Stale pytam, czy sprzedali to swoim rodzicom ?.
      • Gość: Anastazja IP: *.torproxy-readme-arachnide-fr-35.fr 05.03.14, 09:32
        • 05.03.14, 10:00
          Brawo !!!. Konsumentów nazywasz oszustami !!!!!.
          Bez podania przyczyny zwrot w ciągu 10 dni i basta. Takie jest prawo w naszym KRAJU.
          Zacznijcie sprzedawać wasze wynalazki w sklepach i będzie po problemie :).
      • Gość: Katarzyna IP: *.snelis.com 10.03.14, 14:14
        • Gość: iii IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.14, 20:26
          co za pustak..masakra... tak moze jeszcze w d..was calowac, oszusci? co za idiotka. widac kogo tam rekrutuja
      • Gość: modelka IP: *.websec.no 11.03.14, 09:44
        Byłam na ich pokazie i był godny polecenia! Chętnie jeszcze raz się przejdę. A to, że się idzie na pokaz nie znaczy, że trzeba coś kupić. Każdy ma prawo wyboru. Jeśli jednak się zdecyduje na zakup, to towar może dokładnie obejrzeć, a to duży plus dla firmy.
      • Gość: Moniczka IP: *.privacyfoundation.ch 13.03.14, 13:46
      • Gość: bujny IP: *.calyx.com 17.03.14, 10:51
        • 17.03.14, 16:42
          BUJNY Jaka nowa nazwa firmy?.
    • 08.03.14, 10:24
      Nie warto :

www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140307/REGION/140309498
      Choć naciągacze zmienią nazwę firmy na inne ECO.
      • 08.03.14, 19:02
        hahahahha koniec jest bliski :D nie spodziewalam sie ze tak szybko pojdzie. oby nastapil efekt domina. nawet jesli zmienia nazwe to zla slawa ich nie opusci...ludzie szybko sie dowiedza poczta pantoflowa.
    • Gość: kosma IP: *.opera-mini.net 09.03.14, 16:17
      Oszuści z eco-vital zmienili branżę.
    • Gość: apostol IP: *.play-internet.pl 24.03.14, 17:19
      Tutaj Pazura rżnie głupa na całego....
      Zenada.

www.youtube.com/watch?v=V37d1qZyfM8
      • Gość: Anty Pazur IP: *.play-internet.pl 27.03.14, 07:31
        Pazura to błazen. A mohery wyskakują z kaski i
        kupują badziew za ciężkie tysiące.
        • 27.03.14, 20:58
          Nie badziew tylko sprzęt 20 generacji :)
        • Gość: iiii IP: *.dynamic.mm.pl 30.03.14, 19:57
          mili panstwo , mili panstwo (brawa, brawa) film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/jaroslaw-jakimowicz-jest-szansa-na-mlode-wilki-3-wywiad/bh2k5

czyz nie o naszym ukochanym ecovitalu mowa? W pyt."Nie czules sie tam nieswojo?"
          • 30.03.14, 20:47
            DOBRE !!!.
        • Gość: gość IP: 162.216.224.* 31.03.14, 14:40
          Czy ja wiem, czy taki badziew. Garnki są dobrze zrobione, tylko cena wysoka. A kto bogatemu zabroni kupowac garnki za kilka tysiaków?
          • 31.03.14, 14:55
            Srzedaj komukolwiek z mojej rodziny.ZNAJDĘ CIĘ.
            PS.
            w CV raczej bym się nie chwalił.
            • Gość: franko25 IP: *.telostor.ca 02.04.14, 11:26
            • Gość: dejw12 IP: 37.48.85.* 16.04.14, 14:44
              A niech kupią, nie zaszkodzi.

PS.
              a ja i owszem
    • Gość: Zygi22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.14, 10:28
      Eco_Vital - wszelkie info jakie może być Ci potrzebne.
      • Gość: dejw12 IP: 37.48.85.* 16.04.14, 14:45
        spam i straszne g'wno
    • Gość: Metka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.14, 16:45
      forum.org/rozmowy_wstepne/firmy
      Znajdz firmę która cię interesuje i zobacz czy ktos już zamieścił materiał, przydaję się często.
    • 06.05.14, 04:10
      Nowe "garnki":
      ttv.pl/aktualnosci,926,n/uwaga-na-cudowne-urzadzenie,116112.html
    • 27.05.14, 18:13
      Polska język trudna język.TOR blondynko nie jest od tego
    • 03.06.14, 09:49
      Taa zadowolony pracownik pisze przez Tor-a :(
    • Gość: iii IP: *.15-1.cable.virginm.net 03.06.14, 12:09
      dzizzzzz. serio pracowanicy eco vital inteligencja nie grzesza. czasem mam wrazenie ze pisze tu jakas automatyczna sekretarka. nagle wysyp imion zadowolonych klientow. alez musicie byc zdesperowani
      • 03.06.14, 17:51
        To tylko absolwenci: " Wyższej Szkoły Płukania Czereśni w Ciepłej Wodzie" lub właściciele z Poznania.
        Tyłki zaczynają się palić.

www.hotmoney.pl/nabiezaco/Koniec-naciagania-na-pokazach-garnkow-UOKiK-wypowiada-wojne-a34032

Gość portalu: iii napisał(a):

> dzizzzzz. serio pracowanicy eco vital inteligencja nie grzesza. czasem mam wraz
        > enie ze pisze tu jakas automatyczna sekretarka. nagle wysyp imion zadowolonych
        > klientow. alez musicie byc zdesperowani
      • Gość: zarządca IP: *.ip.as43289.net 04.06.14, 09:35
        • 04.06.14, 10:31
          A imię jego Tor.
    • 06.06.14, 16:59
      I dlatego "zadowolony" klient pisze przez Tor-a?
    • 11.06.14, 17:45
      Nie lubię IDIOTÓW. ATor naprawdę nie słuzy do spamu!!!!.Nie proponuję abyś za parę zł. oszukała kogoś z mojej rodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
      Ps. Naprawdę Cię znajdę. Ale puki co nie muszę szukać.
      • Gość: panienka IP: *.nos-oignons.net 12.06.14, 12:38
        Wiesz Zbyszku groźby są karalne... proponuję dwa razy się zastanowić zanim coś takiego napiszesz. Ogólnie proponuję lekturę słownika ortograficznego, myślę, że dowiesz się z niego wielu ciekawych rzeczy np. jak piszemy słowo "póki" :P Wątpię, żeby ktoś chciał oszukiwać Twoją rodzinę, więc może najwyższy czas odetchnąć np. świeżym powietrzem :P Pozdrawiam!
        • 12.06.14, 19:55
          [...] Tyle w temacie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.