Dodaj do ulubionych

Poszukuje hurtowni odziezy uzywanej

28.12.12, 11:51
Witam. poszukuje dobrej hurtownii na dolnym slasku. interesuje mnie cream - odziez damska z markowymi i na czasie ubraniami . swoja oferte prosze kierowac na adres kriskoko@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 12:07
    Kto poszukuje?
  • moniquekris 28.12.12, 12:17
    posiadam sklep i potrzebuje zaufanego dostawcy
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 12:41
    Jednak nie rozumiesz. To smutne.
    Pytam, kto poszukuje, nie czym się zajmujesz.
    Gdybyś to ty poszukiwała, napisałabyś poszukuję.
  • moniquekris 28.12.12, 12:52
    chyba w temacie ogloszenia jest wyraznie napisane. trzeba czytac ze zrozumieniem
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 13:01
    Czytam: poszukuje hurtowni odziezy uzywanej.
    I ciągle nie wiem, kto poszukuje.
    Ciebie interesuje cream - odzież damska z markowymi i na czasie ubraniami . Ofertę w sprawie creamu należy kierować na adres kriskoko@wp.pl, czyli do ciebie. Kto jednak poszukuje hurtowni?

• moniquekris 28.12.12, 13:03
    mam sklep i poszukuje dostawcy.
  • sverir 28.12.12, 13:06
    Czepiasz się. Autorka nie używa w ogóle liter diakrytycznych, nie tylko ę.
  • moniquekris 28.12.12, 13:10
    Powiedzcie mi czy to takie wazne w jakiej formie jest to napisane czy tresc mojego ogloszenia i to czego poszukuje?
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.12, 15:07
    O, znów piszesz, że ktoś poszukuje. Ale kto? Określ podmiot, niech nie będzie domyślny.
    Niepotrzebnie się wtrącasz w czyjeś poszukiwania. Jeśli ktoś czegoś poszukuje, to pozwól mu spokojnie szukać. Da sobie radę i bez twojej pomocy.
  • Gość: Justyna IP: *.205.17.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.03.13, 11:11
    Polecam hurtownie z okolic Warszawy, to namiary na nich: Antoninów ul. Masztowa 51
    kom: 602 570 104
    kom: 509 868 069
    hurtownia@odziezuzywana-sort.pl.
    ciekawy towar za niewygórowaną cenę.
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.13, 20:40
    A ile jest tam tych hurtowni? Dwie czy może więcej?
    Polecasz hurtownie czy jednak hurtownię?
  • sekator31 12.09.13, 12:46
    Witam,
    Mam ofertę dla osób prowadzących ,,ekskluzywne’’ sklepy z odzieżą nową i używaną. Pisząc ekskluzywne, mam na myśli sklepy oferujące odzież indywidualnie wycenioną i na czasie. Sklepy z odzieżą stylizowane bardziej na butiki, niż punkty sprzedające odzież na wagę, ,,eksponujące’’ towar w skrzyniach/koszach, niekiedy zaopatrujące się w niesort. Poszukuję osób chętnych do współpracy, które byłyby zainteresowane modnym asortymentem.
    Zainteresowanych proszę o Kontakt mailowy sekator31@o2.pl. Na życzenie mogę przesłać zdjęcia odzieży z mojej ostatniej dostawy.
  • Gość: Łukasz IP: *.broadband.greenlan.pl 29.01.13, 21:57
    Witam a ja poszukuje odbiorcy sprowadzam odzież z Anglii a dokładnie z Birmingham . Wysyła towar moja rodzina za kilogram markowej odzieży płace 15 zł .Szukam kogoś do transportu żeby było taniej na początek zamówiłem 2 tony extra towar . Zapraszam do współpracy przez nikogo towar nie przechodzi w Polsce pan pierwszy go wykłada. ZAPRASZAM MÓJ TEL 695932902
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.13, 16:22
    Powodujesz dysonans. Niby ty, a jednak ktoś.
    "zaprszam do współpracy przez nikogo" - to rozumiem. Zapraszasz ty osobiście, bez pośredników. "towar nie przechodzi w Polsce" - to budzi obawy, czy warto go kupować, skoro nie przechodzi...
  • Gość: izzy sin IP: *.centertel.pl 27.08.13, 11:27
    Posiadam rewelacyjny niesort z Niemiec. Szczegóły pod numerem 502-693-843. ZAPRASZAM :)
  • ubrania.irlandia 30.08.13, 11:44
    Witam od niedawna prowadzę skup odzieży używanej w Irlandii wyłącznie wysokiej jakości. Nie jest to typowy skup gdzie biorę wszystko jak leci. Osobiście segreguję i sprawdzam ubrania. Wybieram tylko te które nie posiadają żadnych wad czy uszkodzeń i są w bdb stanie. Dysponuję odzieżą damską, męską, dziecięcą. Posiadam także buty, paski, torebki. Wiecej informacji na email:
    Zapraszam
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.13, 16:23
    Witasz od niedawna? A wcześniej nikogo nie witałeś?
  • mabar00 28.09.13, 20:33
    Witam, nowo otwarta hurtownia odzieży używanej MABAR, oferująca wysokiej jakości, angielski niesort zaprasza do współpracy. W naszej ofercie znajdą Państwo markową odzież damską, męską oraz dziecięcą, a oprócz tego torebki, paski, obuwie, biżuterię oraz kosmetyki.
    Adres:
    Rybnik, ul. Rybnicka 26

Kontakt:
    601-543-707
    603-356-968
    501-934-326
  • Gość: hURTOWNIA bUENO IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.13, 14:28
    Witam,zapraszam do mojej hurtowni odziezy uzywanej.nr.533726222
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.13, 15:49
    Po nr nie stawia się kropki.
  • lejdis-styl 05.11.13, 20:04
    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą prowadzącą bezpośredni import końcówek serii i kolekcji odzieży nowej OUTLET oraz odzieży używanej z Anglii.

Dzięki sprawdzonym dostawcą oferujemy towar w najwyższej jakości..

W swojej ofercie posiadamy odzież damską, męską, dziecięcą, torebki, biżuterię, obuwie, bieliznę i inne dodatki takich marek jak:
    Primark, Atmosphere, Georghe, River Island, Next, Gap, Top Shop, Zara, Stradivarius, Massimo Dutti i wiele innych.

Outlet tak jak jest importowany bezpośrednio z Anglii, tak jest dalej sprzedawany.
    Nie wyjmujemy towaru oraz ich nie przebieramy.

Naszym celem jest solidność oraz zadowolenie z jakości towaru przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą OUTLET jak i odzież używana. Mamy nadzieję, że będzie ona pierwszym krokiem do nawiązania długoterminowej i udanej współpracy.

Pozdrawiam i zapraszam
    www.lejdis-styl.eu
    537-37-37-77
  • Gość: ąę IP: *.dynamic.chello.pl 05.11.13, 20:26
    Dostawcą, powiadasz, dostawcą...
  • massskocia 09.04.14, 10:38
    Hej :)
    W niedalekiej przeszłości prowadziłam swój sklep stacjonarny z odzieżą używaną. No ale stwierdziłam, że może zajmę się hurtem :)
    Dobrze wiem, jakiego towaru szukają Klienci, czego też oczekują właściciele.

Dlatego serdecznie zapraszam na moje aukcje allegro.pl/show_user.php?search=massskocia&search_scope=user (na allegro sprzedaję pod nickiem "massskocia")

Oraz na stronę internetową: hurt-odziezy-uzywa.wix.com/odziez

Posiadam odzież z Anglii i USA.
    Prowadzę sprzedaż tylko wysyłkową.
    Wystawiam fakturki i paragony.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
  • Gość: balookt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.14, 13:39
    Dzień dobry. Zapraszam do współpracy z hurtownią odzieży używanej "Wikat-Bis".

Oferujemy towar z Anglii, Francji oraz Niemiec. Towar jest sortowany, czysty, ręcznie pakowany. Gotowy do sprzedaży - wystarczy zawiesić na wieszaki.

W ofercie między innymi:

Odzież damsko - męska

Odzież dziecięca

Spodnie

Odzież XL, XXL

Bluzy, polary

Torebki

Paski

Koce

Ręczniki

Stroje kąpielowe

Stroje karnawałowe

Odzież sportowa

Odzież robocza

Czapki, apaszki

Odzież niesortowana

Towar pakowany w paczki ~10-25kg

Dowozimy towar na terenie całego województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i opolskiego.

Kontakt:

tel. 781-321-535

e-mail: balookt@gmail.com
  • ubrania1 17.04.14, 11:22
    Witam

Prowadzę skup odzieży używanej w Irlandii – CASH FOR CLOTHES. Osobiście segreguję i sprawdzam ubrania. Wybieram tylko te które nie posiadają żadnych wad czy uszkodzeń i są w bdb stanie. Dysponuję odzieżą damską, męską, dziecięcą.
    Posiadam także buty, paski, torebki.
    Odzież jest segregowana na cream, 1 gatunek i 2 gatunek. Oddzielnie jest zima-lato.
    Buty, torebki i paski są oddzielone od ubrań.
    Szukam stałych odbiorców w Polsce, ubrania są z pierwszej ręki bez żadnych pośredników.
    Więcej informacji na email: ubrania.irlandia@gmail.com
  • Gość: Little Camden UK IP: *.skybroadband.com 20.10.14, 14:58
    Witam serdecznie
    Jestem bezpośrednim importerem odzieży nowej OUTLET i UŻYWANEJ z UK. Nawiązuję współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami w UK którym zależy na utrzymaniu stałych kontaktów i dbają o jakość sprzedawanej odzieży. Każdego nowego dostawcę sprawdzam na podstawie pierwszej próbnej partii towaru. Poszukuję odbiorców w Polsce którzy będą zainteresowani długofalową współpracą.
    Mam do zaoferowania odzież nową typu OUTLET ORAZ odzież UŻYWANĄ SORTOWANĄ w UK typu CREAM; sort A i sort B. Zapraszam do kontaktu littlecamdenuk@gmail.com, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania oraz prześle ofertę wraz z przykładowymi zdjęciami.

Magda
    littlecamdenuk@gmail.com
  • beata0076 26.11.14, 19:11
    Witam
    Sprowadzam odzież męską(także odzież sport),damską i dziecięcą na zamówienie.
    Mam zaufaną hurtownię w Anglii,gdzie sprawdzałam ją osobiście spośród kilkunastu.W sprzedaży odzież najwyższej jakości cream ,odzież outletowa lub bardzo dobry niesort.
    Odbywa się to na takiej zasadzie,że mój mąż przebywający w Anglii jedzie po towar i wysyła do Polski.
    Odzież modna i na czasie.Bardzo dużo hurtowni w Anglii ogłasza się z towarem cream,który absolutnie nie ma nic wspólnego z creamem,bo są to ubrania poniszczone i niemodne.Wiem coś o tym,bo byłam osobiście w Anglii i nieraz wciśnięto by mi niezły chłam.
    Poszukuję stałych odbiorców.
    ceny:
    cream męski,damskie,dziecięcy 40zł./kg
    cream męski sport 43 zł./kg
    outlet damski,dziecięcy 43 zł./kg
    I gat.męski,damski,dziecięcy 17 zł./kg
    nie sort 10 zł./kg
    Mogę wysłac zdjęcia na e-mail jak taka odzież wygląda.Jestem z Kłodzka,woj.dolnośląskie
    Można także dzwonic o dowolnej porze:
    Tel.729536128
    Zapraszam do współpracy!
  • krzysztofniesort 06.02.15, 17:33
    Witam.Mam dobry C4C z Angli. tel.783 782 433
    pozdrawiam Krzysztof
  • krzysztofniesort 07.02.15, 14:21
    Witam. Mam dobry C4C z Angli. tel 783 482 433
    pozdrawiam Krzysztof
  • londynek.uk 04.02.15, 14:20
    Witam serdecznie
    Wysyłam z Londynu odzież damską,męską i dziecięcą CREAM+I GATUNEK.
    Odzież w bardzo dobrym stanie-czyściutka,gotowa na wieszak.
    Co tydzień mogę dostarczyc ok.500 kg.odzieży.
    Cena 35 zł./kg,zakup powyżej 60 kg. 33 zł/kg ,wysyłka gratis.
    Szukam poważnych odbiorców. Pozdrawiam.
    natka374@vp.pl
    00447448153018
  • mestahurt 15.05.15, 19:15
    Dzień dobry!
    Jesteśmy hurtownią odzieży używanej, która sprowadza ubrania prosto z Niemiec. Odzież segregowana jest rodzajami. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama kategorii, ok. 70. Bardzo atrakcyjne ceny i dobrej jakości towar. Cena zależy od kategorii, np. bluzki damskie 9zł/kg, spodnie jeansowe 8zł/kg, swetry damskie 7zł/kg itd. Po więcej informacji i cennik proszę pisać na maila emimesta@yahoo.com lub telefonicznie 663 185 429
    Hurtownia mieści się w Prochowicach (między Legnicą a Wrocławiem)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka