Kompromitujesz się, wi...

Komentarze do artykułu

Jak zdobyć doświadczenie, skoro nie ma pracy dla młodych?

LIST CZYTELNICZKI. Jestem osobą młodą, po studiach, która nie może znaleźć dobrej pracy, nie marząc już nawet o pracy w zawodzie. Ukończyłam turystykę i rekreację.

Kompromitujesz się, wielki_czarowniku

Autor: Gość: zet IP: *.boxsecured.com 08.01.13, 16:18
wielki_czarownik napisał:

> Kompetencje miękkie można sprawdzić podczas rozmowy - czy dziewczyna kontaktowa
> itp. Fakt, że ktoś 10 lat pracował jako recepcjonista nie świadczy, że te komp
> etencje posiadł.

Nie wiesz, na czym polega praca w hotelu, to się nie wypowiadaj. Fakt, że ktoś 10 lat pracował w zawodzie, wystarczająco potwierdza czyjeś kompetencje.

> A reszta tego co piszesz? Tydzień pracy pod nadzorem i dziewczyna wszystko umie
> . Opowiadasz, jakby to były niewyobrażalnie skomplikowane sprawy wymagające dok
> toratu z logiki analitycznej albo fizyki kwantowej. Przeciętnie kumaty człowiek
> nauczy się tych pierdół w kilka godzin.

Znowu nie wiesz, o czym piszesz. Już praktyki na studiach są dłuższe, a tam poznaje się wyrywkowo pracę i bardzo po łebkach. Poza tym po co ktoś ma kogoś uczyć, jak ma do wyboru całą masę tych, którzy już umieją?

> Sam jeszcze w czasie studiów pracowałem w bezpośredniej obsłudze klienta. Pod k
> oniec pierwszego dnia proste sprawy załatwiałem sam (mój "nadzorca" pił kawę na
> zapleczu) a po pierwszym tygodniu potrafiłem już wszystko - znałem i programy
> komputerowe i procedury i wiedziałem gdzie co leży i co mówić przez telefon, ja
> k kierowniczka poszła do sklepu na zakupy.

Podejrzewam, że dorabiałeś sobie na kasie w ówczesnym Tesco. Praca hotelarza to naprawdę trochę innego. Najpierw się dowiedz, a potem zabieraj głos.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.