Dodaj do ulubionych

Wrocław: Zaginął student Politechniki Piotr Luc...

21.01.13, 18:20
to co koleś poszedł się odlać, nie wrócił, a towarzycho radośnie poszło dalej? nikt go nie próbował szukać? boże chroń od takich kolegów
Edytor zaawansowany
 • pijanymarynarz 21.01.13, 18:31
  Pozwolę dodać coś w imieniu zaangażowanych.
  UWAGA! Jeżeli ktokolwiek będzie miał mocne podejrzenia, że go widzi. Proszę to sprawdzić, zapytać o coś i przyjrzeć się. Powiadomić policję i w miarę możliwości pójść za nim...

  Są podstawy by sądzić, że Piotrek błąka się bez pamięci po mieście. Widziano w wielu środkach komunikacji bardzo podobnego chłopaka przykuwającego wzrok przez mocno zmieszane spojrzenie.

  Wiem, że we Wrocławiu zaginięcie wielu kojarzy się z Odrą, ale w miejscu zaginięcia nie było śladu w lodzie. Sprawa jest trudniejsza.
 • Gość: YaBol IP: *.internetia.net.pl 21.01.13, 21:49
  Jeszcze jedna sugestia - skoro podejrzewacie, że błąka się z jakichś powodów MPK, to powinniście z plakatami uderzyć w pierwszej kolejności właśnie tam. Poproście MPK o pomoc, odwiedźcie zajezdnie, rozwieście plakaty w środkach komunikacji miejskiej. To znacznie bardziej efektywne, niż wieszanie plakatów na oślep w mieście.
 • Gość: janisko IP: *.man.tk-internet.pl 21.01.13, 21:59
  Rozdawano motorniczym plakaty. Kilka osób stało na największych węzłach... kilka podróżowało od pętli do pętli.. ktoś stał całą noc na PKS pilnując nocnych. Na pewno były też prośby o wgląd do monitoringu mpk(o monitoring z Tumskiego udało się doprosić dopiero dzisiaj bo w niedzielę SM obsługująca monitoring nie działała). Wręczono ulotki ochronie galerii handlowych, dworca pks, pkp. Ludzie w terenie naprawdę mocno pracują do godzin rannych.

  O rozwieszenie plakatów w tramwajach i autobusach nie jest łatwo się doprosić. Nie jestem w tym zupełnie na bieżąco, ale na początku był z tym problem.
 • pijanymarynarz 21.01.13, 18:37
  Towarzycho zaczęło go szukać po 3 minutach od jego odejścia na bok, nie przestaje do tej pory. Broń boże wszystkich od takich plotkarskich hien jak ty.
 • barti80 21.01.13, 23:03
  patrząc po nicku to pewnie byłeś razem z nimi

  pijanymarynarz napisał:

  > Towarzycho zaczęło go szukać po 3 minutach od jego odejścia na bok, nie przesta
  > je do tej pory. Broń boże wszystkich od takich plotkarskich hien jak ty.
 • czujesz.to 21.01.13, 19:29
  Odszedł na chwilę i rozpłynął się w powietrzu? Bardzo podejrzane to tłumaczenie. Pierwsze co bym zrobił to pozamykał to całe szemrane towarzystwo co z nim było. Ciekawe co za świństwo mu dosypali do drinka. Zrobić gnojom ścieżkę zdrowia, w końcu się który przyzna.
 • Gość: niebieska polówka IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.01.13, 19:43
  Pewnie wpadł do dziury w czasoprzestrzeni. Tam często się o zdarza. Jeśli ma pecha to wylądował gdzieś w średniowieczu i teraz bierze udział w którejś z wypraw krzyżowych.
 • Gość: janisko IP: *.man.tk-internet.pl 21.01.13, 19:48
  To szemrane towarzystwo to najlepsi przyjaciele, coś czego prawdopodobnie nie posiadasz.

  Nie sądziłem, że to kiedyś komuś powiem... ale życzę ci takiej sytuacji. Oby to się skończyło dobrze dla osoby tobie zaginionej, ale byś do tego czasu obserał wszystkie swoje gacie.

  W całą tą sprawę angażuje się masa życzliwych ludzi, ale jak widzę w społeczeństwie są też totalne wrzody. Grzyby żywiące się swoimi niepełnymi informacjami i budującymi na nich całe kolonie swoich próżnych przemyśleń.
 • Gość: wrocław nie słoik IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.13, 12:28
  mam nadzieję, ze Wasz przyjaciel się odnajdzie, trzymam za to mocno kciuki i przyglądam się młodym chłopakom w tramwajach itp. Powodzenia! Nie poddawajcie się! Znajdziemy go, wróci cały i zdrowy!
 • Gość: sin IP: *.internetunion.pl 21.01.13, 20:29
  Niestety, pewnie trochę popił a na ostrowie przecież jest rzeka..
  ja bym od tego niestety zaczęła.
  Już by się znalazł gdyby żył.

 • toja.bogdan 22.01.13, 08:48
  TAK. Szukają na facebooku, na pewno jest tam Wrocław i tam powinni jak najczęściej wchodzić i go szukać. Czy tych ludzi porąbało? Ciągle jakież SMS, FB, a jak na chwilę zjawi się w realu to znika, sam się skasował? 30,40 lat temu ludzie się spotykali i dbali o przyjaciół, teraz dbają tylko o "lubię to", emotikony i ilość wejść.
 • Gość: aga IP: *.internetia.net.pl 22.01.13, 18:52
  Boguś cwaniaczku! Byłeś, widziałeś co się tam na facebooku dzieje? Jak nie byłeś, bo nie masz konta, bo ludziom Twojego pokroju nie wypada mieć, to się zamknij i nie komentuj. Jak konto masz to wejdź i zobacz!
 • Gość: As IP: *.play-internet.pl 22.01.13, 20:23
  Szukajcie go na pejsie, na pewno ukrył się pomiędzy kolejnymi demotami itp. Ocknij się kobieto i pojmij, że istnieją normalni ludzie, którzy pejsa nie używają.
 • zalep 22.01.13, 12:14
  Trzeba szukać na Twitterze - nasz rząd można tam znaleźć to może i taki skromny człek też tam jest?
 • Gość: c.m. IP: *.e-wro.net.pl 22.01.13, 12:20
  poszedl sikac stanal na skarpie i stoczyl sie do odry - jak rok temu dziewczyna ze Swidnicy, spadla
  do do fosy / obok renomy /.
 • Gość: zuckerberg IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 22.01.13, 13:06
  Toż to bohaterowie dzisiejszych czasów! Założyli przecież specjalne konto na facebook'u!
 • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.13, 21:46
  święta racja.Boże chroń od takich pseudo kolegów.
 • Gość: Robik IP: 94.42.140.* 24.01.13, 10:48
  Przyznajcie się uczciwie policji czy było coś ćpane/jarane, bo może kolesiowi coś naraz odwaliło po dragach i poszedł w pizdu, albo ujawniła się jakaś wada zdrowotna i dostał zaniku pamięci itp. Są tylko 2 opcje: wpadł do wody (to już nic nie da się zrobić, wypłynie na wiosnę) albo zanik pamięci (ale to się nie zdarza bez powodu z minuty na minutę, tylko pod wpływem jakiejś chemii).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka