Dodaj do ulubionych

Dyrektor bez wizji i decyzji. Za to z prokuratu...

25.01.13, 08:37
brawo Dutkiewicz, Pękalski kupił kwiaty za 20 000 małżonce na balu? partacz i półgłówek na stanowisku, ważne że Dutkiewicz go mianował jako swojego pryncypała demontera wyścigów. kolejny Smyk nie znający się na niczym co sam przyznaje. na koniu w życiu nie siedział a zarządza torem haha dobre. prezydent-filozof.
Edytor zaawansowany
  • bood 25.01.13, 09:20
    koleś kolesia popiera
    menadżer z wizją i doświadczeniem a wynik zarządzania kiepski
    jeśli to prawda z tymi kwiatami - to znowu ktoś bawi się nieźle za nasze pieniądze
    czytelnie i transparentnie...brawo DUDI kolejny kwiatek to kożuszka ...
  • pleple.pl 25.01.13, 09:43
    I jak zwykle byliśmy atakowani, że my "tylko" chcemy kopać JNP.... A tu się nagle okazuje, że użytkownicy forum mają większą wiedzę niż JNP i zajączki...

--
    To jest mój kraj,bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
    Ale dlaczego mam się cieszyć z tego, że ...
    To jest mój kraj, bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
  • Gość: maciej IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.13, 14:51
    Alba - nielegalny wywożenie śmieci - prokuratura, tor wyścigów konnych i wypadek skutkujący kalectwem - prokuratura, dzisiaj wyrok NSA i zapewne zaraz - prokuratura, skandaliczne odśnieżanie .... Prokuratura? podejrzenie nielegalnego finansowania kampanii Dutkiewicza....prokuratura, zabieranie dowodów rejestracyjnych autobusom MPK - ITD mówiło, że zgłosi wszystko do.... prokuratury

Czy wreszcie po tej symfonii patologii i degrengolady nastąpią jakieś aresztowania radosnych wrocławskich krasnali, którzy za to wszystko odpowiadają?
  • Gość: ::: IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.13, 10:23
    > z menedżerskim doświadczeniem.
    > nie uruchomił podstawowych dla jej funkcjonowania dokumentów

Menadżer bez znajomości alfabetu ? Gdzie on to doświadczenie zdobywał ? I jak ???

• Gość: óść IP: *.dip.t-dialin.net 25.01.13, 10:29
    Czym, na polu sportu młodzieżowego, zajmuje się Centrum Sportu, Hippiki i Rekreacji po przejęciu Młodzieżowego Centrum Sportu?
    Chętnie poznam jakieś konkretne przykłady ?
  • Gość: zenon IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.13, 12:44
    www.wcshir.wroc.pl/index.php/2013-01-03-20-05-21
  • Gość: Augusta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 13:51
    Zacznijmy od tego, że menedżerem to on nigdy nie był. Ani kwalifikacji, ani doświadczenia, ani wiedzy, nawet tzw. Intuicji nie ma. A o braku wiedzy na temat zasad funkcjonowania jednostek budżetowych już nawet nie będę się rozpisywać.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:41
    a co? Do 2012 nie było żadnych "dokumentów" i "regulaminów". To co robiła poprzednia dyrekcja? Przymierzała kapelusze?
  • Gość: ef IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.01.13, 16:05
    Być może w poprzednich latach dochodziło do wypadków o których nie było szerzej wiadomo. Opisywany i ubiegłoroczny zostały nagłośnione bo uległy im osoby spoza toru.
  • Gość: Augusta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.13, 18:47
    Były dokumenty i regulaminy, ale dla Wtwk Partynice, a nie dla nowego cudacznego tworu, zwanego w skrócie wc.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.13, 19:23
    To jak? Od 2012 trawa rośnie inaczej, koń ma 5 nóg, konie przeszły na mięsną dietę czy KTOŚ szuka dziury w całym i robi ludziom wodę z mózgu?????
  • wojtas71 25.01.13, 10:38
    qnwortal.com/artykul_1840-O_pomysle_na_WTWK_Partynice_z_Marcinem_Szczypiorskim_i_Jerzym_Pekalskim_rozmowa_

Pękalski dyrektor z nadania Dutkiewicza: ".. Ostatnio, kiedy byłem na Partynicach, widziałem rzeczy, które nie do końca podobały mi się. Choćby rodzice z dziećmi przechodzący przez tor, psy biegające po torze i kopiące w nim dziury. Nie jestem specjalistą, być może tak ma być..."

odpowiedni "specjalista" na odpowiednim miejscu!
  • pleple.pl 25.01.13, 10:40

--
  • szafir51 25.01.13, 12:53
    może mi ktoś wyjaśnić? Pilnuje koni jak mniemam?
  • Gość: hgfhgf IP: *.152.akron.net.pl 25.01.13, 14:31
    Dobre ....
    Straż Miejska we Wrocławiu jeździ na koniach ....
    Patroluje parki itp.
    Nie mamy Policji na koniach jest za to Straż Miejska.
  • Gość: zenec IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.13, 14:53
    Najlepsze jest to że strazniczka wiejska uległa wypadkowi chyba w jedynym miejscu gdzie mozna było tę straz uświadczyć na koniach - czyli 5 metrów od stajni. Nigdy nigdzie, w żadnym parku, na ulicy ani w Rynku nie widziałem Straży Wiejskiej konno. A dużo jeżdżę biegam i obserwuję.. No chyba, że się mylę i Straż Wiejska konno patrolowała np.: AOW albo A4
  • Gość: Kasia IP: *.dynamic.chello.pl 25.01.13, 15:44
    Staż miejska ma do dyspozycji tylko kilka koni, niekoniecznie mogłeś mieć okazję je zobaczyć. Ja miałam np. podczas kilku festynów ( np. na Oporowskim basenie kilka lat temu), w parku klecińskim kilka razy i na rynku podczas np. WOŚPu. Zapewniam Cię, że da się ich spotkać, choć rzadko, gdyż koni jest 5 czy 6, także nie można oczekiwać, że w każdym zakątku Wrocławia się pojawią.
  • Gość: koniofan IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.13, 15:48
    Konna straż miejska ma też inne obowiązki prócz funkcji reprezentacyjnej, np. patrolują tereny z których pobierana jest woda pitna, tam gdzie nie bardzo da się wjechać samochodem, ale koń doskonale się sprawdzi itp.
  • Gość: joseph IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.13, 16:11
    Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Staż miejska ma do dyspozycji tylko kilka koni, niekoniecznie mogłeś mieć okazj
    > ę je zobaczyć. Ja miałam np. podczas kilku festynów ( np. na Oporowskim basenie
    > kilka lat temu), w parku klecińskim kilka razy

hahaha, to wszystko tłumaczy - mieli z Partynic jedno przejście dla pieszych do przebrykania konno następnie około 100 metrów. Swoją drogą czy straż wiejska na koniach idąca po przejściu dla pieszych nie podlega omandatowaniu? PORD o koniach nic nie mówi a przeciez nasze dzielne strazaki wraz z milicjantami sa tak restrykcyjni wobec rowerzystów na pasach
  • Gość: belg IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.01.13, 16:18
    > PORD o koniach nic nie mówi
    Mówi, mówi, poczytaj dokładnie
  • Gość: joseph IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.13, 16:35
    Gość portalu: belg napisał(a):

> > PORD o koniach nic nie mówi
    > Mówi, mówi, poczytaj dokładnie

Dobrze, oświeć mnie bo czytac mi sie nie chce. Którędy konno z Partynic do Parku Klecinskiego: przejściem dla pieszych czy ulicą na zilonym światełku?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:53
    Oświecam. Samochodem z przyczepą do przewozu koni
  • Gość: joseph IP: *.adsl.inetia.pl 25.01.13, 18:03
    Gość portalu: gość napisał(a):

> Oświecam. Samochodem z przyczepą do przewozu koni

Powiadasz? Operacja logistyczna by przewieźć konie 100 metrów dalej do Parku Klecińskiego, który jest wyjątkowo niebezpiecznym i trudnodostępnym miejscem, którego inaczej niż konno spenetrowacnie sposób. I po godzince przejażdżki wśród matek z dziecmi konie przyczepą wracaja przez jedno skrzyżowanie na Partynice

Słuchaj, a nie wiadomo nic o wyścigach konnych Straży po torze? Z konmi w przyczepie oczywiście. Oświecam cię
  • szafir51 25.01.13, 18:14
    To wiem, że mamy strażników miejskich na koniach. Ale to Straż Miejska konna. Ja się pytam, kim jest Strażniczka konna, bo dalej nie wiem.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:33
    podobnie jak były minister obrony - psychiatra
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.13, 16:58
    tak jak były minister obrony - psychiatra
  • szafir51 25.01.13, 18:16
    Czy jest operator zakładów, czy też konie będą biegać ot tak sobie, dla sportu (własnego i jeźdźców)?
  • pleple.pl 26.01.13, 16:48
    Niewiele wygrasz- na palcach jednej ręki można znaleźć tych, którzy obstawiali inny wynik.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka