Dodaj do ulubionych

Można tanio zrobić zakupy niekoniecznie w &apos...

02.04.13, 18:31
Filet z indyka - 27 zł za kg! Musi być pyszny skoro tylko tyle kosztuje. Jestem ciekaw czym pasiono te pseudoindyki?
Jajka - 0,40 zł za sztukę! Raczej podziękuję, nie chcę się truć czymś co zniosła kura pasiona mączką rybną w klatce o wymiarach 3 cm mniejszej niż ona sama.
HIT: Parówki za niecałe 10 zł! Aaaaaaaaa... już mi nie dobrze! Z parówką to wspólne ma tylko nazwę.
Ludzie zastanówcie się! Kupując mięsiwa, sery i inne ryby w promocji przepłacacie dwukrotnie. Co z tego, że coś jest trzy razy tańsze, jak w mięsie jest 20% mięsa, ryby to 30% glazury oraz 15% dodatkowej wody żeby cięższa była, sery żółte zrobione ze sproszkowanej marchewki itp. itd. Kup szynkę za 40 zł, to kupisz mięso, a nie polifosforany zmieszane z woda i solą.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka