Dodaj do ulubionych

TUMW: Sprzeciwiamy się grodzeniu Wyspy Słodowej

05.04.13, 18:47
Brawo! Popieram, bo Wrocław znow musi być miastem otwartym
Edytor zaawansowany
  • hangingrock 05.04.13, 19:56
    No tak. Towarzystwo Upiększania się sprzeciwia grodzeniu Wyspy Słodowej. Problem tym, że wyspa nie ma być ogrodzona z tego co donoszą media i mówia oficjalne plany urzędników!!! Może niech towarzystwo upiększania naprawdę coś upiększy (a co już upiększyli się pytam), a nie protestuje, bo nawet nie wiedzą preciwko czemu protestuja :-)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.13, 19:58
    Również popieram. A dodatkowo, żeby przestrzeń była dla wszystkich, a nie tylko dla pijanej hołoty, należałoby po prostu przestać przymykać oczy i zacząć wlepiać mandaty za picie na wyspie. Problem bardzo szybko by się rozwiązał i nic nie trzeba by było zamykać, ogradzać, monitorować.
  • Gość: Smile IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.04.13, 21:54
    hangingrock napisała:

> No tak. Towarzystwo Upiększania się sprzeciwia grodzeniu Wyspy Słodowej. Proble
    > m tym, że wyspa nie ma być ogrodzona z tego co donoszą media i mówia oficjalne
    > plany urzędników!!! Może niech towarzystwo upiększania naprawdę coś upiększy (
    > a co już upiększyli się pytam), a nie protestuje, bo nawet nie wiedzą preciwko
    > czemu protestuja :-)

Oj tam, oj tam, czepiasz się. Nie od dziś przecież wiadomo, że filar ma wielkie parcie na szkło (media). Jak wraca do rodziców do swojego małego miasteczka w północnej części Polski, to chwali się ile to razy cytowano jego bzdurne wypowiedzi. Ot taki mały karierowicz. Trzeba wybaczyć chłopakowi, w dzieciństwie był strasznie niedoceniany :D
  • Gość: ciekawski IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.13, 23:00
    Jeździsz tam za nim, że wiesz czym się chwali?
  • Gość: bessęsó IP: *.internetia.net.pl 06.04.13, 00:04
    smutny z ciebie palant...

@do innych
    Tumw nie zawsze ma celne inicjatywy, czasami walczy z wiatrakami, nie mniej jednak
    ilość pracy włożona bezinteresownie i non-profit przez członków tego stowarzyszenia
    w to aby magistrat nie traktował Wrocławian jak bandy debili którym można nawinąć na uszy dowolnej długości makaron jest co najmniej godny szacunku.
    Wiadomo że Filar kozakuje i pewnie przyda mu się od życia kilka kopów w dupę żeby stał się poważnym człowiekiem, ale chciałbym żeby w UM zasiadali sami tacy "karierowicze"

a ty smile naprawdę jesteś leszczem że się tak przyjeboojesz do tego skąd jest Filar i czym się rzekomo przechwala...
  • olek_01 05.04.13, 22:29

Gość portalu: gość napisał(a):

> Również popieram. A dodatkowo, żeby przestrzeń była dla wszystkich, a nie tylko
    > dla pijanej hołoty, należałoby po prostu przestać przymykać oczy i zacząć wlep
    > iać mandaty za picie na wyspie. Problem bardzo szybko by się rozwiązał i nic ni
    > e trzeba by było zamykać, ogradzać, monitorować.

Czyć Ty zaprawdę nie zdziczał???
    wyzywasz ludzi od hołoty ??
    nie życzę sobie żadnych mandatów ,jak służby są nieeuropejskie to nie jest moja sprawa
    nikt mi nie będzie mówił jak mam pić i nie będzie mi straż z miejska mandatu wlepiała !!
    nikomu nie robię krzywdy , jestem wolny i mam swobody obywatelskie !
    --
    Jazda to nie jest zabawa - do idiotów uważających że można w mieście jechać 100 km/h : prędzej czy później dosięgnie Was sprawiedliwość,i módlcie się,żeby to był wysoki mandat a nie zabity Człowiek.
  • Gość: jegomość IP: *.play-internet.pl 06.04.13, 19:36
    kolego, życzyć to sobie możesz, szczęścia, zdrowia itd
    pić możesz w setkach knajp w mieście, a jak masz za mało kasy na takie zbytki to kup w sklepie i w domu wypij, tam możesz robić syfu do woli, bo albo współlokatorzy zwrócą uwagę, albo właściciel mieszkania wypieprzy na zbity pysk
    bta, masz swobody, ale zapominasz o obowiązkach, jak każdy nadęty młokos, który uważa, że wszystko mu się należy

• Gość: 71 IP: *.broadband.greenlan.pl 05.04.13, 20:46
    skrzyknijcie sie i najpierw posprzatajcie wyspe po sobie
  • Gość: jegomość IP: *.play-internet.pl 06.04.13, 19:14
    dokładnie tak!!
    skoro to jedyne miejsce, gdzie można legalnie przynieść swój alkohol i pić to może by to uszanować i nie syfić?
    odnieść swoje śmieci pod sklep w którym zrobiło się zakupy, albo przynajmniej do jakiegokolwiek innego pojemnika na to przeznaczonego...
    btw, kiedyś byłem w niedzielę z dzieciakiem na wyspie w przedpołudniowych godzinach, szybko stamtąd poszliśmy, jeśli w myśleniu studentów, oraz całej reszty nic się nie zmieni, to podpiszę każdy papier, żeby tak dalej nie było
  • sympatiaplus 06.04.13, 18:18
    Filar ma rację. Miasto, które się grodzi jest bez sensu. Jeśli Wrocławiowi zależy na wizerunku miasta akademickiego, powinno stworzyć miejsca swobodnego, letniego biwakowania.
  • Gość: jegomość IP: *.play-internet.pl 06.04.13, 19:26
    chyba kpisz
    swobodne biwakowanie to jak zakładam wizja miejsc, gdzie można przynieść własny alkohol, zrobić grill, drzeć ryja do rana i zostawić cały syf po sobie
    nie wiem gdzie mieszkasz, ale zastanów się, czy chciał byś mieszkać w najbliższym sąsiedztwie takiego miejsca
    to jest miasto a nie akademik, tu mieszkają ludzie którzy mają małe dzieci, i chcą wyspani wstać rano do pracy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka