Dodaj do ulubionych

Pora na jesienne korki. Przez remonty będzie go...

30.08.13, 21:34
Hallo! Jest tam ktoś? Od kiedy autobus 107 jeździ ulicą Przyjaźni? Od kiedy ulicą Przyjaźni jeździ jakikolwiek autobus? Czy wy w ogóle sprawdzacie newsy, które publikujecie, czy wszystko leci na żywioł?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Partyniczanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.13, 22:17
    A ja już myślałam, że przez lata przegapiłam 107 :-)
  • Gość: wuc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.08.13, 07:22
    Na Dominikańskim na pewno sytuację poprawi oddanie pedalarzom prawego pasa na wysokości Oławskiej. Rozumiem, że zimą również spodziewacie się tysięcy, jak to mawia Czechofil, "zrelaksowanych rowerzystów"?
  • Gość: z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.13, 08:49
    Ilekroć tamtędy jadę, zastanawiam się po co jakiś cymbał kazał namalować te pasy, skoro nie udało mi się tam jeszcze zauważyć ANI JEDNEGO rowerzysty. Rowerzysta jest takim samym równouprawnionym użytkownikiem drogi jak każdy inny pojazd (o ile stosuje się do przepisów o ruchu drogowym) i nie wiem, po kiego czorta wyróżnia się go w ten sposób na jezdni. A dlaczego nie namalujecie jeszcze pasów dla motocyklistów? Przecież to także jednoślady...
  • Gość: glosc IP: *.tktelekom.pl 31.08.13, 13:36
    W statystykach przy aplikacji o różnorodną kasę jest potrzebne.
  • 5m00tny 31.08.13, 13:05
    A co z remontem Wyszyńskiego??
  • Gość: z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.13, 08:52
    Świętego Nigdy? Miał być w wakacje, potam zaraz po, a teraz cisza jak makiem zasiał. A stan torowiska i jezdni jest tragiczny, w sumie nie bardzo wiadomo którym pasem jechać, żeby nie połamać zawieszenia albo nie zniszczyć opon.
  • akuna13 02.09.13, 11:04
    Znając mentalność, inteligencję i SKĄPSTWO naszych urzędasów ciekawi mnie, czy na ul Przyjaźni zrobią podwójne torowisko albo przynajmniej dodatkowe mijanki dla tramwaju ???????????????

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka