Dodaj do ulubionych

Wrocław maraton

11.09.13, 10:06
Opublikowano informacje dla kierowców. wroclawmaraton.pl/index.php/start/39-aktualnoci/161-utrudnienia-w-komunikacji-miejskiej Ważne, żeby forumowe marudy i niedzielni bywalcy supermarketów zapoznali się z tą informacją.
Edytor zaawansowany
  • Gość: As IP: 78.10.94.* 11.09.13, 12:53
    Cięzko bedzie im to zrobić, bo zazwyczaj są upojeni tanim piwem z biedronki i kiepsko myślą.
  • 11.09.13, 13:12
    Zawsze mnie zastanawia, dlaczego dwóch prostych informacji/dat nie da się połączyć...

--
    To jest mój kraj,bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
    Ale dlaczego mam się cieszyć z tego, że ...
    To jest mój kraj, bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
  • Gość: biegacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 16:08
    Termin maratonu jest powszechnie znany z rocznym wyprzedzeniem. Wiadomo, że odbywa się po drugim pełnym tygodniu września. Od kilku lat...
  • Gość: WK IP: 156.17.33.* 11.09.13, 17:11
    Komu znany? Garstce biegaczy? Myślisz, że inni nie mają nic lepszego do roboty niż pamiętać o takich "eventach"?
    Współczuję wszystkim nie-wrocławianom, którzy będą mieli pecha przyjechać do miasta tego dnia a przecież to "miasto spotkań".
  • 11.09.13, 18:05
    Gość portalu: WK napisał(a):

> Współczuję wszystkim nie-wrocławianom, którzy będą mieli pecha przyjechać do mi
    > asta tego dnia a przecież to "miasto spotkań".

Współczułeś też tym, którzy mieli pecha przyjechać do Wrocławia, gdy akurat na ulicach hałasowali harlejowcy z całego świata? To nawet kilka dni trwało.
    Jura
  • Gość: biegacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 18:07
    Powinien być znany Dyrektorowi ZOO
  • 11.09.13, 18:42

--
    To jest mój kraj,bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
    Ale dlaczego mam się cieszyć z tego, że ...
    To jest mój kraj, bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę.
  • Gość: biegacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 19:58
    "ZOO Botanica" - to Dyrektorowi Hali Ludowej, wszystko jedno :)
  • Gość: obsrywator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 21:12

XII TARGI I WYSTAWA ZOOLOGICZNO - BOTANICZNA
    ZOO - BOTANICA 2013
    13 - 15 września 2013
    HALA STULECIA, WROCŁAW

To się ucieszą ci co będą chcieli dojechać spoza Wrocławia na wystawę. Wrocławianie zresztą też. Bardzo mi się podoba korelacja czasowa tej wystawy z maratonem. Widać pełen profesjonalizm władz miasta spółki Hala Ludowa ( też miejskiej) w ustalaniu terminu tej wystawy.
    Ale kto by się tam liczył z plebsem! Och, kiedy te wybory w mieście Wrocław ? Może mi ktoś przypomnieć?
  • Gość: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 16:17
    No proszę, tylu sponsorów, taka ranga, a kilku zdań po polsku, na oficjalnej stronie nie potrafią sklecić. Zawsze uważałem że bieganie odmóżdża.
    Taki to profesjonalizm organizatorów.
  • Gość: As IP: 78.10.94.* 11.09.13, 16:33
    Ważne,że żarcie kiełbasy i picie piwska z biedronki nie odmóżdża, haha.
  • Gość: żenada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 16:47
    Pomysł, że jeśli ktoś nie biega to automatycznie żre kiełbasę i piwsko z biedronki, mógł się narodzić wyłącznie w głowie dobrze wytresowanego leminga.

Co nie zmienia faktu, że ktoś przytulił niezłą kaskę za stronę najeżoną błędami. Ot profesjonalizm. Taki sam zobaczymy w niedzielę, gdy kolejna miejska spółeczka, obsadzona profesjonalistami, weźmie się za blokowanie miasta.
  • Gość: obsrywator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.13, 21:08
    As, no przecież twoj płemier który kupuje żarcie tylko w biedronce ( jak sam powiedział) wcale nie wygląda na aż takiego odmóżdżonego, ha ha ha. Sądząc po twoich postach żresz kiełbasę i chlejesz piwsko z najwyższych półek w EPI. Natomiast kulturę masz z najniższych półek w lumpeksie. ha ha ha
  • Gość: wolny IP: *.wroclaw.mm.pl 11.09.13, 17:06
    ten pęd do spędu!
  • Gość: WK IP: 156.17.33.* 11.09.13, 17:25
    Organizatorzy zapewne nie mogą przeboleć, że jest AOW, której nie można zablokować tuptakami, przez co parogodzinna blokada miasta nie jest tak szczelna jak parę lat temu.
    Nie wiem, co trzeba mieć w głowie by czerpać radość z utrudniania życia innym ludziom. Niemcy mają na to specjalne określenie: "Schadenfreunde", uważane oczywiście za wyjątkowo prymitywny poziom poczucia humoru.
  • 11.09.13, 22:19
    run_man napisał:

> Opublikowano informacje dla kierowców. wroclawmaraton.pl/index.php/start/39-aktualnoci/161-utrudnienia-w-komunikacji-miejskiej Ważne, żeby forumowe marudy i niedzielni bywalcy supermarketów zapoznali się z tą informacją.

Czy ktoś kto chce z dzieckiem pojechać do kina i będzie miał z tym potężne problemy też może się zapoznać, czy jest to kierowane wyłącznie do niebiegaczy jak ich sobie mały Kazio wyobraża?

(Borze szumiący, obszarpany brudnopis w Wordzie to ma być informacja do publicznego udostępnienia?)
  • Gość: mały Kazio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.13, 22:24
    Plan opracowany, kaska wzięta, o co chodzi? A że w Wordzie zrobione na kolanie - a kogo to obchodzi. Sztuka się liczy i ...kasa.
  • Gość: qwerty IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.09.13, 14:25
    Skrajny debilizm - robić maraton, który obejmuje praktycznie całe miasto!!! W Hali Ludowej ZOO Boitkanaria - jak tam dojechać. Nie da się, bo inne czubki z powodzeniem blokują rozbudowę wjazdu na Wielką Wyspę - Dla miłośników maratonów - boticanaria też są imprezą cykliczną i nie blokują całego miasta. Chcecie biegać - ok!!! Tylko nie róbcie tego kosztem mieszkańców. Czy macie mózgi? Jeśli tak to czy potraficie z nich korzystać? Skąd w Was tyle egoizmu? TO JEST ZAWŁASZCZANIE PRZESTRZENI PUBLICZNEJ!!!
  • Gość: Olo IP: 78.10.94.* 12.09.13, 16:09
    Przyjedź w poniedziałek, hahaha. Kogo obchodzi zdanie plebsu?DO budy!
  • Gość: qwerty IP: *.182.241.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.09.13, 19:32
    Nie szczekaj debilu po próżnicy, bo miejsca szkoda. Śmierdzielu milcz.
  • Gość: Olo IP: 78.10.94.* 12.09.13, 19:50
    Do budy powiedziałem:)Co roku zenki jak ty miauczą przeciw maratonowi i co roku jestescie przez nas olewani ciepłym moczem z góry na dół a maraton jak biegł, tak biegnie;)
  • Gość: # IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.13, 20:25
    Taaaa... Odezwał się typowy biegacz, którego matka nie wychowała.
  • Gość: WK IP: 156.17.33.* 13.09.13, 08:10
    Barany też lubią w stadzie.
  • Gość: qwerty IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.09.13, 09:36
    Bo nikt się nie wziął poważnie za przepędzenie stada baranów biegającego po ulicach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.