Meble kuchenne z Twardogóry Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witajcie, proszę o opinie na temat wykonawców mebli kuchennych z Twardogóry. Może jest ktoś kto skorzystał z usług i jest w stanie polecić. Będę wdzięczna za wszelkie opinie pozytwne jaki i negatywne.
    Pozdrawiam
    • Gość: nie polecam IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.12.13, 18:22
      witam,
      Chciałabym przestrzec przed Grzegorzem Lelonek z Twardogory, firma pw joker meble.

Zamówiłam 3 szafki łazienkowe, niestety po ok 3 m-cach zauważyłam, że z szafki umywalkowej lekko odkleja się okleina (nie wiem jak fachowo nazywa się ten materiał).
      Oprócz tego ten Pan nie ma za grosz kultury osobistej i nie potrafi negocjować z klientem, nigdy wcześniej nie spotkałam się z człowiekiem który podczas rozmowy telefonicznej używa wobec klienta niecenzyralnych słów rozłącza rozmowe.

Nie polecam PW joker Grzegorz Lelonek z Twardogóry
      • Pani z ul. ŚWIERADOWSKIEJ 69/22 oczernia mnie perfidnie kłamiąc, wyjaśnie zainteresowanym, zamówila dwie szafki a nie trzy i to rok temu a nie trzy miesiace,trzecia szafke chciała domówić po m-cu .Zadzwonila po roku czasu ,pojechalem zmierzylem , w rozmowie przez tel. po kilku dniach dowiedziala sie ile to kosztuje powiem ze bardzo tanio jak na mebel w połysku ale Pani sie oburzyła za darmo pewnie też byłoby za drogo krzycac cytuję CHCE PAN MI ZROBIC TE SZAFKE CZY NIE , moja odp.była NIE za pózno rozaczyłem sie i usłyszała słowo które co dzien uzywa go 99 % polaków i robi cyrki na forum. wystrzegajcie sie przed tą Pania bo bardzo kłamie PW JOKER
    • Korzystałam kiedyś ja i moi znajomi z usług p.Andrzeja Berka. Uczciwy,słowny i solidny, choć wiadomo,nie są to meble z najwyższej półki. Ale po kilkunastu latach te meble nadal służą i nic się z nimi nie dzieje.
      Mogę też polecić p.Marka Adamowa, firma Margo. U mnie wprawdzie robił zabudowy szaf /przedpokój i sypialnia/ oraz szafki w łazience , ale wiem ,ze robi też kuchnie,ma portfolio swoich prac. Bardzo solidny,uprzejmy i słowny.
    • Gość: maiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.13, 14:32
      Polecam MeblePamax Firma solidna i terminowa
    • Gość: Monika IP: *.197.88.98.edial.pl 15.01.14, 20:17
      meblerobko.pl/ Oj bardzo sympatyczny właściciel. Zamawiałam meble z polecenia rodziców, którzy wymieniali meble ponad 8 lat temu. Mają bardzo atrakcyjne ceny i robią solidnie. Polecam :) Naprawdę porządna firma. Pozdrawiam
    • Witam ja polecam firme z twardogóry Joker Pana Grzegorza Lelonka, namiary dostałam od znajomych, których kuchnia bardzo mnie sie spodobała, więc w ciemno firmy nie wybierałam. Ja zamawiałam u tego pana kuchnie i dwie szafy i jestem bardzo zadowolona z wykonania mebli jak i również ze współpracy. Pan bardzo miły i rzeczowy, a co najważniejsze to ceny ma niewygórowane i bardzo krótki termin realizacji tj .2 tygodnie. Namiary znajdziecie na necie. Ja polecam bardzo i pozdrawiam.
      • Gość: beata2013/2014 IP: *.static.korbank.pl 17.09.14, 12:59
        znalazłam ofertę w internecie szukając wykonawcy dobrego i z tradycjami. i........................na moje nieszczęście znalazłam!!!!
        przestrzegam przed wykonawcą mebli P.P.U.H. „ANNA”
        Władysława Gawin, ul. Wielkopolska 44, 56-416 Twardogóra. W trakcie montażu mebli kuchennych pojawiło się szereg wad, których montujący nie chcieli zauważyć. Po moich uwagach część wad została usunięta. W trakcie użytkowania na frontach puchnie i odkleja się biała okleina tam gdzie pojawi się kropla wody. Meble wykonane nieestetycznie, najtańszym kosztem, okropna jakość za wysoką cenę. Sprawę wadliwych mebli skierowałam do kancelarii prawniczej.
        • Gość: Jarek Wrocław IP: *.197.88.19.edial.pl 16.11.14, 11:37
          Dzisiaj mamy takie czasy, że każdy może wypisywać co mu się podoba. Dlatego sugeruję aby każdy kto chce zamówić meble powinien się dokładnie dopytać z jakiego materiału zostaną zrobione, a nie brać najtańszy, a potem oczekiwać cudów. Ja zamówiłem w firnie Meble-ANNA z Twardogóry i jestem bardzo zadowolony, nic się z nimi nie dzieje chociaż mają już 5 lat. Właśnie zamieżam ponownie skożystać z tej firmy i zamówić garderobę.
    • Gość: Natalia Węgorzewsk IP: *.197.88.49.edial.pl 28.01.14, 21:46
      Witam.
      Z czystym sumieniem mogę polecić firmę p. Krzysztofa z Twardogóry - Meble dla Ciebie, współpracuję z tym Panem od wielu lat i każdorazowo nasza współpraca w 100% spełniała nasze oczekiwania, właściciel konkretny, ma dużo pomysłów na aranżacje, bardzo twórczy i może naprawdę dobrze doradzić. Meble nie są super tanie, ale ich jakość nadrabia w zupełności cenę. Ja poleciłam Pana Krzysztofa znajomym, którzy pracują ze mną w firmie, w sumie było ich 6 i każdy z nich był bardzo zadowolony, numer do pana Krzysztofa to 607 606 734, pozdrawiam i polecam
    • Moje meble wykonali ludzie ze Świdnicy. Konkurencja chciała z 16-18k PLN, ja mam za to samo za 13k PLN. Ogólnie nie narzekam bo w trakcie rozmów a później prac nie było większych problemów z drobnymi przeróbkami.
      • Gość: jeniffer1 IP: *.bestgo.pl 21.02.14, 09:51
        Witam,
        znalazłam w internecie taką firmę Dolmeble Wiesław Kubera, www.dolmeble.pl
        wystawiają się między innymi na allegro i mają masakrycznie niskie ceny :).
        Czy ktoś już u nich coś zamawiał ? Pytam bo jak narazie nie ma w internecie żadnej opinii o tej firmie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.