• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Meble kuchenne z Twardogóry Dodaj do ulubionych

• 24.10.13, 15:22
    Witajcie, proszę o opinie na temat wykonawców mebli kuchennych z Twardogóry. Może jest ktoś kto skorzystał z usług i jest w stanie polecić. Będę wdzięczna za wszelkie opinie pozytwne jaki i negatywne.
    Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • Gość: nie polecam IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.12.13, 18:22
      witam,
      Chciałabym przestrzec przed Grzegorzem Lelonek z Twardogory, firma pw joker meble.

Zamówiłam 3 szafki łazienkowe, niestety po ok 3 m-cach zauważyłam, że z szafki umywalkowej lekko odkleja się okleina (nie wiem jak fachowo nazywa się ten materiał).
      Oprócz tego ten Pan nie ma za grosz kultury osobistej i nie potrafi negocjować z klientem, nigdy wcześniej nie spotkałam się z człowiekiem który podczas rozmowy telefonicznej używa wobec klienta niecenzyralnych słów rozłącza rozmowe.

Nie polecam PW joker Grzegorz Lelonek z Twardogóry
      • 22.12.13, 18:13
        Pani z ul. ŚWIERADOWSKIEJ 69/22 oczernia mnie perfidnie kłamiąc, wyjaśnie zainteresowanym, zamówila dwie szafki a nie trzy i to rok temu a nie trzy miesiace,trzecia szafke chciała domówić po m-cu .Zadzwonila po roku czasu ,pojechalem zmierzylem , w rozmowie przez tel. po kilku dniach dowiedziala sie ile to kosztuje powiem ze bardzo tanio jak na mebel w połysku ale Pani sie oburzyła za darmo pewnie też byłoby za drogo krzycac cytuję CHCE PAN MI ZROBIC TE SZAFKE CZY NIE , moja odp.była NIE za pózno rozaczyłem sie i usłyszała słowo które co dzien uzywa go 99 % polaków i robi cyrki na forum. wystrzegajcie sie przed tą Pania bo bardzo kłamie PW JOKER
        • 28.01.14, 23:56
          Nie rozstrzygam jak było, ale mam wrażenie jakby to pisał ktoś, kto skończył 3 klasy podstawówki.
    • 06.12.13, 15:28
      Korzystałam kiedyś ja i moi znajomi z usług p.Andrzeja Berka. Uczciwy,słowny i solidny, choć wiadomo,nie są to meble z najwyższej półki. Ale po kilkunastu latach te meble nadal służą i nic się z nimi nie dzieje.
      Mogę też polecić p.Marka Adamowa, firma Margo. U mnie wprawdzie robił zabudowy szaf /przedpokój i sypialnia/ oraz szafki w łazience , ale wiem ,ze robi też kuchnie,ma portfolio swoich prac. Bardzo solidny,uprzejmy i słowny.
      • Gość: matek.a IP: *.31.36.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.04.15, 00:04
        Dziękuję. Moim piorytetem jest zadowolenie klienta
    • Gość: maiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.13, 14:32
      Polecam MeblePamax Firma solidna i terminowa
    • Gość: Monika IP: *.197.88.98.edial.pl 15.01.14, 20:17
      meblerobko.pl/ Oj bardzo sympatyczny właściciel. Zamawiałam meble z polecenia rodziców, którzy wymieniali meble ponad 8 lat temu. Mają bardzo atrakcyjne ceny i robią solidnie. Polecam :) Naprawdę porządna firma. Pozdrawiam
    • 21.01.14, 20:50
      Witam ja polecam firme z twardogóry Joker Pana Grzegorza Lelonka, namiary dostałam od znajomych, których kuchnia bardzo mnie sie spodobała, więc w ciemno firmy nie wybierałam. Ja zamawiałam u tego pana kuchnie i dwie szafy i jestem bardzo zadowolona z wykonania mebli jak i również ze współpracy. Pan bardzo miły i rzeczowy, a co najważniejsze to ceny ma niewygórowane i bardzo krótki termin realizacji tj .2 tygodnie. Namiary znajdziecie na necie. Ja polecam bardzo i pozdrawiam.
      • Gość: beata2013/2014 IP: *.static.korbank.pl 17.09.14, 12:59
        znalazłam ofertę w internecie szukając wykonawcy dobrego i z tradycjami. i........................na moje nieszczęście znalazłam!!!!
        przestrzegam przed wykonawcą mebli P.P.U.H. „ANNA”
        Władysława Gawin, ul. Wielkopolska 44, 56-416 Twardogóra. W trakcie montażu mebli kuchennych pojawiło się szereg wad, których montujący nie chcieli zauważyć. Po moich uwagach część wad została usunięta. W trakcie użytkowania na frontach puchnie i odkleja się biała okleina tam gdzie pojawi się kropla wody. Meble wykonane nieestetycznie, najtańszym kosztem, okropna jakość za wysoką cenę. Sprawę wadliwych mebli skierowałam do kancelarii prawniczej.
        • Gość: Jarek Wrocław IP: *.197.88.19.edial.pl 16.11.14, 11:37
          Dzisiaj mamy takie czasy, że każdy może wypisywać co mu się podoba. Dlatego sugeruję aby każdy kto chce zamówić meble powinien się dokładnie dopytać z jakiego materiału zostaną zrobione, a nie brać najtańszy, a potem oczekiwać cudów. Ja zamówiłem w firnie Meble-ANNA z Twardogóry i jestem bardzo zadowolony, nic się z nimi nie dzieje chociaż mają już 5 lat. Właśnie zamieżam ponownie skożystać z tej firmy i zamówić garderobę.
        • Gość: beata2013/2014 IP: *.static.korbank.pl 30.01.15, 09:22
          Witam ponownie, moja sprawa nie znalazła swojego epilogu w sądzie. Niewątpliwie jest to zasługa nowego przedstawiciela firmy PPUH "ANNA" p. Krzysztofa Gawina, który w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie zlekceważył reklamacji tylko wymienił wadliwe fronty. W dobie ogromnej konkurencji na rynku i wciąż zwiększającej się świadomości konsumentów prawdziwym wyzwaniem jest utrzymanie się rynku. W mojej ocenie receptą na posiadanie klientów jest min. profesjonalna i skuteczna obsługa reklamacji. Pan Krzysztof okazał rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Mam nadzieję, że to się nie zmieni, czego firmie i przyszłym klientom życzę.
          • Gość: ola IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.02.15, 20:56
            Witam , znam poprzedniczkę i nie można jej zarzucić braku profesjonalizmu i braku reakcji na różnego typu reklamacje więc proszę nie wypisywać takich bzdur.
    • Gość: Natalia Węgorzewsk IP: *.197.88.49.edial.pl 28.01.14, 21:46
      Witam.
      Z czystym sumieniem mogę polecić firmę p. Krzysztofa z Twardogóry - Meble dla Ciebie, współpracuję z tym Panem od wielu lat i każdorazowo nasza współpraca w 100% spełniała nasze oczekiwania, właściciel konkretny, ma dużo pomysłów na aranżacje, bardzo twórczy i może naprawdę dobrze doradzić. Meble nie są super tanie, ale ich jakość nadrabia w zupełności cenę. Ja poleciłam Pana Krzysztofa znajomym, którzy pracują ze mną w firmie, w sumie było ich 6 i każdy z nich był bardzo zadowolony, numer do pana Krzysztofa to 607 606 734, pozdrawiam i polecam
      • Gość: Joanna Skarżyńska IP: *.197.88.21.edial.pl 03.12.14, 22:59
        Witam, przychylam się do wypowiedzi pani Natalii, ponieważ mój kontakt z firmą Meble dla Ciebie a obecnie Meble 4 You zaowocował udaną współpracą, ponieważ firma pana Krzysztofa wykonała dla nas meble praktycznie do całego domu tj. kuchnię, sypialnię, 3 szafy, 2 łazienki i dużą garderobę oraz rok później meble do naszego biura. Od chwili pierwszego spotkania na pomiarze pan Krzysztof okazał się bardzo konkretny, twórczy z dużą ilością pomysłów na nasze dość nietypowe pomieszczenia, wykonanie i realizacja całego projektu w 100% spełniły nasze oczekiwania, nasze nowe biuro zachwyca każdego z naszych kontrahentów więc tym którzy szukają dobrego fachowca do wykonania mebli polecam p. Krzysztofa, zresztą niektóre z naszych realizacji można zobaczyć na ich stronie internetowej www.meble4you.com.pl, ceny mimo że nie najmniejsze w pełni rekompensuje solidne wykonanie, jakość z najwyższej półki i niezawodność zrealizowanych mebli, POLECAM
        Joanna
    • 30.01.14, 23:40
      Moje meble wykonali ludzie ze Świdnicy. Konkurencja chciała z 16-18k PLN, ja mam za to samo za 13k PLN. Ogólnie nie narzekam bo w trakcie rozmów a później prac nie było większych problemów z drobnymi przeróbkami.
      • Gość: jeniffer1 IP: *.bestgo.pl 21.02.14, 09:51
        Witam,
        znalazłam w internecie taką firmę Dolmeble Wiesław Kubera, www.dolmeble.pl
        wystawiają się między innymi na allegro i mają masakrycznie niskie ceny :).
        Czy ktoś już u nich coś zamawiał ? Pytam bo jak narazie nie ma w internecie żadnej opinii o tej firmie
    • 10.02.15, 07:26
      korzystałem z usług stolarzy z Twardogóry podczas wykończenia mieszkania. Uważam że są o 50% tańsi niż wrocławscy "stolarze" którzy sami tylko skręcają meble a oddają do zrobienia innym firmą i dlatego cena taka wysoka. Natomiast Stolarze z Twardogóry robią wszystko sami od początku do końca łącznie z lakierowaniem.
      • Gość: twardogórzanin IP: *.133.28.4.edial.pl 16.10.15, 21:14
        Co robią stolarze z Twardogóry ?? Gdzie Ty żyjesz?? To już nie są prawdziwi stolarze tylko można powiedzieć monterzy !!! Płytę pociętą orajbowaną kupują w jednej z 3 firm na naszym terenie Promix Martex i Meblostyl !!!! oni tylko zbijają no jak mają pojęcie to sami tylko nawiercają !!! A fronty lakierowane biorą z Bukowic !!!!!! no to dużo robią sami!!!! Ci stolarze !!!!
    • Gość: adamus25 IP: *.elwico.pl 15.02.15, 10:13
      Unikaj szerokim łukiem Zakładu stolarskiego DOR - MAR Marka Kaszczyszyna. Firma niesolidna , partacze i na domiar złego niegrzeczni kiedy upominasz się o wykonanie poprawek z fuszerki, którą odstawili.
      • 23.02.15, 20:35
        mi meble robił Pan Konrad Jesionka, polecam tego Pana - fachowiec

Pozdrawiam
        Bartek
        www.inscan.pl
    • Gość: Cieplik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.15, 19:20
      Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnie zainteresowanych przed firmą pt. : "Meble 66" z Twardogóry. Mają stronę internetową pt. www.meble-wroclaw.biz.pl; wystawiają się też na targowisku za dworcem Świebodzkim.
      Terminu wprawdzie dotrzymali ale jakość wykonania mebli i jakość montażu: tragiczna !
      Wszyscy garażowi wykonawcy mebli na wymiar działają w podobny sposób: zamawiają fronty szafek i poszczególne ich elementy w profesjonalnych wytwórniach ale w większości przypadków nie potrafią (lub nie chcą) prawidłowo ich zmontować. Nasze szafki wiszące wyglądają okropnie: w jednych płyty denne (a także górne) albo wyraźnie wystają z pomiędzy ścianek bocznych, albo są pomiędzy ścianami bocznymi mocno zagłębione... Drzwiczki szafek nieprawidłowo wyregulowane, bo zawiasy zostały krzywo przykręcone... Przy montażu w mieszkaniu meble nie zostały właściwie wypoziomowane: krawędź górna szafek wiszących jest 'postrzępiona" i pofalowana. Szafki dolne nie zostały wypoziomowane ( pomimo że nóżki dają taka możliwość) i okrągłe przedmioty staczają się z blatów... Oczywiście do usunięcia ewidentnych usterek jak dotąd się nie pofatygowali. Radzę obchodzić tę firmę szerokim łukiem...
      • Gość: MEBLE66 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.03.15, 15:25
        Jeżeli miała miejsce taka sytuacja jaką opisujesz proszę o dane kontaktowe. Na przyszłość reklamację należy zgłaszać a nie opisywać ją na forach. Uważam że sytuacja którą, 'rzekomy' klient opisuje nie miała miejsca.
    • Gość: Wojciech s IP: *.158.218.12.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.04.15, 22:10
      Nie dawno skończyłem budowę domu projekt robiłem pod moje dyktando. Wiec meble musiałem dorobić pod mój zamysł. Było u mnie kilku facetów od mebli ale tylko jeden sensownie przedstawił mi wizję na moją kuchnie. Doradził, zaprojektował i wykonał. Gorąco polecam meble adamów. Sumienny uczciwy punktualny choć trochę droższy od innych to wszystko było na czas i bez żadnych ukrytych kosztów.
      • 05.02.16, 04:00
        Zgadzam się z Pana opinią ja również mam meble od pana Marka i nie mam podstaw do narzekania
      • 16.05.16, 11:52
        Ja również mam mebelki od Pana Marka Adamów.
        Sprawdził się na 100 % . Kupowałam meble kuchenne, szafy wnękowe, garderobę, meble do pokoju dziecka , zabudowę spiżarki, okładziny ściany ze szkła. Fachowa porada już na etapie budowy. Tak jak mowa wcześniej nie było ukrytych kosztów. Widać że doświadczenie jest . Dodam jeszcze że zakupiłam też kompleksowo sprzęt agd w bardzo atrakcyjnej cenie oraz stół z krzesłami . Zapraszam też do salonu Meble Adamów Kalisz ul. Ogrodowa 23/2. Projekt zrobią na miejscu.
        • 16.05.16, 12:08
          Widziałam ich kilka realizacji u znajomych i naprawdę godni polecenia . Każdy montaż skończony bez niespodzianek. I powiem że z całej ekipy która robiła u mnie na budowie to tylko tą firmę bym szczerze bym poleciła. Jeśli macie facebooka to zerknijcie i polubcie

www.facebook.com/Meble-Adamów
    • 03.11.15, 14:06
      Najlepsze akcesoria kuchenne znajdziecie na myhd.com.pl/kuchnia. Duży wybór, profesjonalna obsługa. Za pierwsze zakupy nawet 5% rabatu. No i transport darmowy we Wrocławiu.
    • 26.12.15, 04:13
      Meble66. Zasadniczo się wywiązali. Terminu dotrzymali, szafki w kuchni wiszą. Tyle, że wiszą bo wiszą, każda inaczej. Niby troszkę spasowane, ale wkrętami wbijanymi młotkiem. O ile się orientuję to wkręty się wkręca a młotkiem to gwoździe się wbija. Ale widocznie "fachowcy" z Meble66 tego nie wiedzą. Poza tym, to szafki pasuje się regulując uchwyty a nie zbija się jedna z drugą. O frontach nie wspomnę. Nawet nie starali się ich spasować. Zresztą przybijając je byle jak i tak by się nie dało. Po montażu sam kilka godzin nad tym pracowałem. Jako tako się udało, choć łatwo nie było. Nie sposób wyregulować frontów, które zostały przybite młotkiem w sposób uniemożliwiający jakąkolwiek regulację. Wszystkie drzwiczki musiałem mocować na nowo. No i pan majster okazał się być wyjątkowym chamidłem. Montaż zaczął od opier...lenia mnie. Że front robót nie przygotowany, że stare meble nie wyniesione, że zbyt długo czekał aż mu drzwi otworzę, że instalacja elektryczna zrobiona nie tak jak on sobie to wyobraża, że wydziwiam chcąc mieć odprowadzenie wyciągu do komina a nie na kuchnię... Summa summarum zrobił po swojemu a ja po jego wyjściu kilka dni doprowadzałem robotę "fachowców" do akceptowalnego stanu. Przy okazji odkryłem kilka uszkodzeń typu połamane ścianki szafek (pewnie w transporcie), które "fachowcy" skrzętnie ukryli. Jeśli godzicie się na chamstwo i partactwo, to możecie skorzystać z ich usług. W miarę tanio było. To jedyna zaleta tej firmy. Ja więcej z nich nie skorzystam. Chciałbym za swoje pieniądze być obsłużony kulturalnie i fachowo. W wypadku firmy Meble66 chyba nie jest to możliwe.
      Stanisław
    • 05.02.16, 04:02
      Ja polecam Pana Marka Adamów jestem bardzo zadowolony z jego roboty.
      • 22.02.16, 10:12
        Mam pytanie, chcę zamówić meble od firmy Adamów, czy zadowolony jest Pan z realizacji?
        • 22.02.16, 10:19
          Bardzo jestem zadowolony nie mam żadnych zastrzeżeń polecam gorąco
          • 22.02.16, 14:15
            Dziękuję bardzo za odpowiedź. Dzisiaj jadę i zamawiam.
    • 03.04.16, 21:27
      Witam, chciałbym wszystkim polecić firmę 'Meble66' z Twardogóry. Jakoś mebli bardzo dobra, kontakt bez najmniejszych problemów, termin dotrzymany. Firma solidna, godna polecenia, oby więcej takich!
      Pozdrawiam!
    • 06.04.16, 21:30
      Witam, Poszukuję rzetelnej firmy, która wykona meble do mojej kuchni. Które firmy z Twardogóry polecacie? Czy macie doświadczenie we współpracy z firmą Meble Janiak Pana Tomasza Janiaka?
    • 07.04.16, 10:12
      witam korzystalam z uslug tej firmy naprawde polecam ! jestem zdziwiona tymi zlymi komentarzami poniewaz u mnie wszystko przebieglo pomyslnie!? latwa komunikacja z panami,mozliwosc dogadania sie (jesli cokolwiek mi wypadlo),duza kultura osobista i naprawde piekne i w atrakcyjnej cenie meble (duzo firm sprawdzilam wczesniej!!)a wiec bardzo polecam!
    • 15.04.16, 07:58
      Witam
      Chciałbym polecić firmę Meble 66 z Twardogóry. Właśnie niedawno zamontowali nam meble kuchennych i nie ma się do czego przyczepić, meble prezentują się świetni, żona zadowolona .Na pewno przy następnej wymianie mebli w domu skorzystamy z usług tej firmy. Pozdrawiam
    • 10.05.16, 08:40
      Czy ktoś z Państwa zamawiał meble w firmie Konrad-kuchnie u Pana Srokosz z Twardogóry? Jestem zainteresowana jego ofertą i chciałabym poznać opinię. Czy meble są wykonane solidnie?
    • 16.05.16, 12:31
      Ja korzystałam z Salonu Meble Adamów w Kaliszu. Godni polecenia. Fajnie zaprojektowali moje małe wnętrze. Nikt wcześniej mi pewnych rozwiązań nie nasunął. Super współpracują z wykonawcami. Byłam spokojna że montaż przebiegnie w porządku i tak właśnie było. Cenowo jestem zadowolona. Polecam wszystkim . Jeśli nie macie pomysłu na swoje mieszkanie to oni pomogą.
    • 16.05.16, 12:36
      Ja korzystałam z Salonu Meble Adamów w Kaliszu. Godni polecenia. Fajnie zaprojektowali moje małe wnętrze. Nikt wcześniej mi pewnych rozwiązań nie nasunął. Super współpracują z wykonawcami. Byłam spokojna że montaż przebiegnie w porządku i tak właśnie było. Cenowo jestem zadowolona. Polecam wszystkim . Jeśli nie macie pomysłu na swoje mieszkanie to oni pomogą.
      FIRMA SOLIDNA I SŁOWNA
    • 16.05.16, 18:51
      Jeżeli chodzi o wykonawców z Twardogóry to niestety nie mogę Ci nic polecić, bo sam zamwiałem meble kuchenne z Wrocławia, konkretne z tej firmy www.grupainterio.pl/galeria/2/ - linkuję do zdjęć ich katalogu aranżacji kuchni żebyś miała pogląd wykonania. Firma otwarta na propozycje i negocjacje, więc jestem zadowolony z całej obsługi mojego zamówienia
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.