Dodaj do ulubionych

Restauracja Pieprz i Wanilia

09.12.13, 09:11
Hej,
Wiele słyszłam o restauracji Pieprz i Wanilia. Z racji tego, że były to pozytywne opinie, a tuż obok jest piękny Park Południowy zamierzam się tam wybrać z mamą, która odwiedzi mnie w tym tygodniu. Czy mieliście może okazje jeść tam? Co polecacie? Jaka atmosfera panuje w środku? Pozdrawiam i będę wdzięczna za każdą opinię.
Obserwuj wątek
    • 6albinka Re: Restauracja Pieprz i Wanilia 20.12.13, 13:54
      No i stało się, udałam się do restauracji Pieprz i Wanilia z mamą. Na szczęście okazało się to trafnym wyborem. Skoro już założyłam wątek, to postanowiłam napisać tu też opinię - może komuś pomoże. Zacznę od tego, że sama miejscówka restauracji jest bardzo dogodna (nie mając samochodu bez problemu dojechałyśmy tam tramwajem, a od przystanku dosłownie 2-3 minutki). W środku zgrabnie, czystko i elegancko. Jest kilka sal, przez co myślę, że można tam organizować większe imprezy. Z menu wybrałyśmy z mamą po zestawie z pieczonym filetem z kurczaka (w sosie kurkowym). Oprócz fileta, dostałyśmy warzywa oraz pieczone ziemniaki. Porcje w sam raz. Nie za dużo, ale też nie za mało. Można się najeść. Co więcej mogę powiedzieć? Obsługa miła i szybka (z drugiej strony nie było tłumów, no ale mam nadzieję, że jest tak zawsze). Jeśli macie ochotę na oderwanie od typowych dań (a tym bardziej fast foodów) to bardzo polecam. Myślę, że warto, tym bardziej, że ceny nie są strasznie wygórowane.
      • neddstark Re: Restauracja Pieprz i Wanilia 27.01.14, 12:53
        O proszę, a już myślałem, że tylko negatywne komentarze tutaj znajdę:) Piszę, bo sam niedawno też byłem w PiW, a po tym, jak o wizycie opowiedziałem znajomej zdziwiła się mówiąc, że ona tam nie chodzi, bo słyszała kiepskie opinie. Cóż, każdy wszystko ocenia po swojemu, ale ja na temat tego miejsca nie mógłbym powiedzieć złego słowa - zjadłem pysznie, syto (a przy okazji nie zapłaciłem bóg wie ile), a obsługa była bardzo spoko. Nie twierdzę, że jestem znawcą wrocławskich lokali, ale jak na mój gust Pieprz i Wanilię odwiedzić naprawdę warto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka