17.09.15, 15:50
Treść postu jest niedostępna.
Obserwuj wątek
  • dran5 Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 28.12.15, 21:12
   Na poziomie projektu współpraca przebiegała całkiem dobrze (p. Jola jest bardzo sympatyczną osobą a jej opis jak współpraca będzie wyglądać był bardzo profesjonalny) ale kiedy przyszło do realizacji nastąpiło duże rozczarowanie:
   - niedokładne rzuty techniczne albo ich brak (ekipa stale dopytywała co/jak ma być zrobione)
   - brak wyceny produktów czy nawet listy produktów użytych w projekcie
   - duże opóźnienia: termin oddania budowy to 30.09.2015 , przeciągnął się o ponad 2 miesiące, stale przesuwane terminy o kolejny tydzień, "w następnym tygodniu to już na pewno"
   - radzę zwrócić uwagę na karę za opóźnienie i obliczenie czy/w jakim zakresie kary rekompensują koszt opóźnień (np. koszt dłuższego wynajmu), niestety pan Tomek traktuje opóźnienia za rzecz normalną...
   - brak komunikacji miedzy ekipa a projektantką (musieliśmy każdej z ekip tłumaczyć od początku czego chcemy)
   - brak zainteresowania postępem prac (mimo, iż umowę na wykończenie też mieliśmy podpisaną z p. Jolą) oraz totalny brak reakcji na zgłaszane uwagi
   - trzeba było pilnować każdej rzeczy (czy lampy są prosto, czy jest syfon, poprawki malarskie w końcu zrobiliśmy sami bo ekipa jakoś nie widziała smug na ścianach...)

   Liczyliśmy na kompleksową i profesjonalną usługę (projekt i wykonanie) niestety każdemu kto zastanawia się nad współpracą z firmą p. Joli stanowczo odradzam!
    • elitedesign Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 08.02.16, 00:29
     Witam, proszę o kontakt w tej sprawie. Jestem w stanie zorganizować spotkanie z 10 zadowolonymi klientami z zeszłego roku. Podpisała Pani umowę z naszym pracownikiem w trakcie trwania naszej umowy z jeszcze 2 miesięcznym terminem. Pracownik się zwolnił i pracuje dla Pani. Czy jest Pani uczciwa? Zastanawiamy się co z tą sprawą dalej zrobić. Pracę rozpoczęliśmy u Pani a pracownicy zostali za ten czas opłaceni na co mamy potwierdzenia w przelewach. Jeżeli chodzi o pozostałych niezadowolonych z Państwa proszę o kontakt na biuro@elite-design.pl. Postaramy się rozwiązać kwestie sporne w sposób sprawiedliwy w kontekście Państwa praw. Serdecznie zapraszam.
   • elitedesign Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 08.02.16, 00:38
    W czasie kiedy mogliśmy wykonać meble Państwo z nas zrezygnowali, pomimo to powiedzieliśmy wtedy że wypłacimy całą zaliczkę na Państwa konto. Odmówili Państwo po czym udali się Państwo do prawnika w celu 2 krotnego jej zwrotu. Czy planowali to Państwo od początku? Nie wiemy. Jednak z podwykonawcą którego poleciliśmy Państwu, mamy sprawę. Myślimy nad rozwiązaniem tej sprawy. Odezwiemy się do Państwa, o ile nie będziemy oczerniani, gdyż to będzie skutkowało pozwem o zniesławienie i dalszymi komplikacjami w kwestii ugody.
    • adal.etta Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 08.02.16, 11:29
     Podpisywaliśmy umowę w maju, mieli Państwo skończyć do końca czerwca. Przy tylu negatywnych wpisach nie przyszłoby Pani na myśl, że kolejne kłamstwa będą grały na Pani niekorzyść? Po pierwsze czekaliśmy na zwrot zadatku, ale jakoś się nie doczekaliśmy, bo Państwo mimo karygodnych opóźnień i słabej jakości, nadal upierali się, że chcą dokończyć kuchnie. Dodatkowo to Państwo poszli na wojnę, udając się do prawnika i twierdząc, że prawnik powiedział, że macie szanse wygrać sprawę. Daliśmy Państwu prawie dodatkowy miesiąc na wykonanie kuchni, umawialiśmy się na kolejne terminy i nic, nawet nie było telefonu z państwa strony, że nie przyjedziecie!! Z jakimikolwiek uwagami w internecie wstrzymaliśmy się 5 miesięcy, podczas których udało nam się uzyskać PRAWOMOCNY wyrok sądu na zwrot zadatku w podwójnej wysokości (cóż takie przepisy- to Państwo w umowach piszą zadatek, a moim planem było skończyć kuchnię zanim urodzę dziecko, a nie walczyć teraz o odzyskanie pieniędzy. Co z tego, że w podwójnej wysokości, skoro nie wiadomo czy się doczekam). Jedyne moje oczekiwanie wobec Państwa to wpłata zasądzonych pieniędzy na konto. Wpłacą Państwo to już za chwilę napiszę komentarz, że mimo wcześniejszych nieporozumień zachowali się Państwo w porządku i uregulowali wszystkie sprawy. A póki co proszę sobie nadal rozpaczliwie ratować wizerunek wpisami, w które nie wierzę. Podejrzewam, że zna Pani maile do wszystkich swoich klientów - to Pani powinna do nich napisać/zadzwonić, a nie wynurzać się na forum - kolejny popis braku profesjonalizmu. Nazwie to Pani oczernianiem? To są fakty. O jakiej ugodzie Pani piszę? Chyba się Pani pomyliły etapy sprawy. Czas na ugodę już był. Jedyna ugoda jaka teraz wchodzi w grę to rozłożenie Państwa długu na raty, ale o to akurat Państwo powinni się prosić, bo mi na tym nie zależy. Za chwilę sprzedam dług komuś, kto ma ochotę się z Państwem użerać i będziecie sobie mogli mnie straszyć sądem. Proszę o informację, co z tego co napisałam jest niezgodne z prawdą to sprostuję.
     • mpwr83 Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 10.02.16, 05:54
      Firma robiła i robi sobie nadal jaja z ludzi. Wszędzie widzę taki sam scenariusz - na początku piękne wizje i obietnice Pani Joli, wzięte zaliczki, później brak jakiejkolwiek kontroli, rozgrzebane i spartolone roboty budowlane, mebli brak, albo też dostarczone częściowo. W końcu brak kontaktu z firmą.
      W tym momencie mam wygrane dwie sprawy w sądzie - meble i roboty wykończeniowe, nakaz zapłaty odszkodowania.
      Czy komuś już po wyroku sądu udało się odzyskać pieniądze od Elite Design?
      Mimo wyroku Elite Design oczywiście nie zwróciło pieniędzy i sprawa idzie do komornika.
      Jeśli ktoś z oszukanych miałby jakiekolwiek pytania co do postępowania sądowego, potrzebował pomocy, to jestem do dyspozycji.

  • elitedesign Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 08.02.16, 00:33
   Wszelkich niezadowolonych Klientów prosimy o kontakt na biuro@elite-design.pl w celu sprawiedliwego rozwiązania spraw w kwestii Państwa odszkodowania. Toczymy sprawy z naszymi podwykonawcami, od których należności odzyskamy. Zapraszamy do kontaktu.
   • broksy81 Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 15.08.16, 00:18
    Firma Elite Design to totalny problem! Tyle lat, a taki sam scenariusz! Na początku ładnie mówią i piękne wizje, a po wzięciu zaliczki - brak kontroli i ciągle zwłoki w wykonaniu prac budowlanych, stale przesuwanie terminów o kolejny tydzień i wyciąganie kosztów dodatkowych, żeby choć jakoś doprowadzić sprawę do końca. Już ne mówię o beznadziejnej jakości wykonania mebeli.
    Koniec tej koszmarnej współpracy następuję z dużym opóźnieniem o ponad 2-3 miesiące i do tego p. Augustyniak powiedzą, że winniście im ostatnią część transzy za wykonane prace, a kiedy zostanowicie się nad wczeszniejszym przerwaniem współpracy, zwrotu zaliczki lub będziecie mieli jakiekolwiek pretenzji na końcu - brak kontaktu ze strony firmy.
  • katrya_katarzyna Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 07.04.16, 00:17
   Ostrzegam i odradzam związywać się firmą Elite-Design (Acdesign) i Państwem Augustynjak. A wszystkim, kto już wpłacił Pani Jolancie lub Panu Tomaszowi zaliczkę, doradzam wymagać jej zwrotu i szukać porządnych wykonawców! Owak - przygotowujcie się do przekroczenia terminów (nawet nie na miesiąc - dwa) i do poniesienia dodatkowych kosztów, żeby Elite - Design (Acdesign) jednak doprowadzili sprawę do końca!
  • fortuna63 Re: Elite designe - ostrzegam!!!!! 02.06.16, 21:17
   witam, ja też chciałabym przestrzec przed współpracą z ta firmą. Zastanawiałam się również nad złożeniem pozwu do sądu. Zleciłam firmie wykonanie kuchni , właścicielka zrobiła tylko wizualizację , pomiary były źle zrobione, nic nie pasowało, lakierowane fronty pełne pęcherzy, jedna wielka improwizacja. Po trzech miesiącach poślizgu w terminie wykonania, w końcu przerwaliśmy współpracę z firmą, zostaliśmy z nieskończoną kuchnią, kończył inny fachowiec , zaliczkę Pani zainkasowała a telefonów nie odbierała.
  • ewa415 Kompleksowo-web corp-presigegroup 17.05.19, 10:55
   witam Ja również miałam do czynienia z KOMPLEKSOWO , PRESTIGEGROUP CZY TEŻ WEB CORP
   Wszystko to co czytałam na forum i jeszcze więcej spotkało nas .
   trzeba ostrzegać ludzi ! teraz na ich stronie projekt jest w cenie 34,50 promocja - bo trzeba z czegoś spłacić długi . Proszę uważajcie drodzy inwestorzy
   kompleksowo.pl/produkt/projekt-wnetrza-m2/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka