Dodaj do ulubionych

Dentysta na cito, Gądów Mały

24.11.17, 12:55
Dentysta do którego nie czeka się po 2-3 tygodnie, który ogarnie mi niewielką próchnicę w zębie, który zaczyna boleć :( Najlepiej z Gądowa. Ewentualnie Leśnica.
Watek umieściłam również na fb na grupie wrocławskiej, ale póki co zero odzewu :(
Edytor zaawansowany
  • l-a-a-na 27.11.17, 15:29
    próbuj na ul. Horbaczewskiego w Lux dent. Mnie tam chyba ze 3 razy przyjmowali na cito. u mnie zawsze zęby odzywają się w najgorszym możliwym momencie. Tu masz tel. 607 924 693.
  • gora_mandra 28.11.17, 12:38
    Jutro mam wizytę! L-a-a-na, dziękuję Ci bardzo. U mnie właśnie zęby zawsze się "odzywają" wtedy kiedy nie trzeba :P Ale cóż..przyznaję, że mogłam dbać wcześniej.
  • gora_mandra 30.11.17, 13:07
    Tak, ja już po. Poszło bardzo szybko i sprawnie. Bałam się trochę, bo ja się zawsze boję wizyty u dentysty :P Ale ogólnie niepotrzebnie. Pani Kasia bardzo miła więc atmosfera w gabinecie mnie wyluzowała. Okazało się, że mam jeszcze jednego zęba do robienia, ale to już zapisałam się na styczeń, bo to nic pilnego. Najważniejsze, że już dzisiaj mnie nic nie boli.
  • l-a-a-na 09.01.18, 11:35
    Malwina, tak, dzieci też przyjmują. Nie wiem jakie mają podejście, bo z dzieckiem nie byłam ;) Ale ze dwa razy widziałam tam mamy z dzieciaczkami i wydawały się zadowolone. Tzn żadnego wielkiego stresu ja tam u nich nie widziałam ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.