Dodaj do ulubionych

Gmina Prusicie i Żmigród-wybory 2018

30.09.18, 15:41
Tak jak w temacie, wybory 2018, co sądzicie o tych kandydatach, o ewentualnej kandydatce Pani Cybulska Kaczałko. Mnie wyprowadziło z równowagi pomazanie tablicy ogłoszeń z niektórymi kandydatami np do rady powiatu.
Edytor zaawansowany
  • marynarz1 30.09.18, 15:55
    Powiem Cie widać, tam ogromną konkurencje, nawet teraz widać, że niektórzy chyba nie grają fair. Nie wiem czy widziałeś post kandydata na radnego Pawła Grzyb, jak dodał zdjęcie pomazanej gabloty, gdzie widniało jego (nie tylko jego) zdjęcie... a zdjęcie jednego konkurenta nawet nie zostało tknięte.
  • tomasz4 30.09.18, 15:59
    Samego postu nie widziałem, ale te gablotę już tak.. ewidentnie to nie jakieś tam wandale tylko pewnie konkurencja, która się boi, że przegra.. tylko co to da? Akurat do Pana Grzyba nic nie mam, jest dość miły, wiele dla dzieciaków organizuje... taki prorodzinny człowiek.
  • marynarz1 01.10.18, 08:30
    Nie na wszystko mamy wpływ, oczywiście możemy zagłosować na swojego kandydata, ale czy on wygra?
    Zagrywki polityczne będą teraz miały miejsce w każdym miasteczku, gminie czy wsi, trzeba być na to przygotowanym i z spokojem podchodzić do wyboru kandydatów.
  • grzegorzb11 01.10.18, 08:32
    Pozwólcie, że dołączę się do dyskusji. Moim zdaniem mamy wpływ na to kto wygra, w końcu liczy się każdy głos, więc jak widzicie, że wasza ciotka nie idzie na wybory bo jej się nie chce, to może warto ją nakłonić do zmiany decyzji? Odnośnie tej baloty i zamazanego plakatu Pana Grzyba, to rzeczywiście bardzo nie fair, ale to wszystko negatywnie wpłynie na wybory konkurentów.. przecież ludzie nie są ślepi..
  • marynarz1 01.10.18, 09:13
    Grzegorz, no tak masz rację. Z tej strony nigdy na to tak nie patrzyłem, tym bardziej, że w domu nie dużo rozmawiamy o polityce. To co ja przeczytam o Burmistrzu, czy o Pawle Grzyb raczej zachowuje dla siebie, nawet nie wiem czy taka rozmowa, interesuję moją żonę. Głównie to ona się mnie pyta, słuchaj Piotrek, na kogo głosujemy w tym roku.. i tyle :)
  • grzegorzb11 01.10.18, 09:17
    Teraz mnie rozbawiłeś... ahe te kobiety haha. Moja to raczej interesuje się wyborami, nawet sama mi powiedziała o tej aferze z gablotką. Jest aktywna w polityce i w osiągnięciach naszych rządzących. Pawła Grzyba popiera, bo często robi coś dla dzieciaków, a my mamy ich aż trójkę więc z wielu profitów i imprez korzystamy, stąd w ogóle znamy tego człowieka :)
  • marynarz1 02.10.18, 13:46
    Słuchaj, nastało poruszenie, moja żona też wie kto to jest Paweł Grzyb, okazało się, że żona często chodzi z dzieciakami na te jego imprezy organizowane dla dzieci, bo chyba on organizuje je ze względu na posadę Dyrektora w GOKiS i zszokowała mnie, jak powiedziała, że właśnie z tych względów planuje na niego głosować!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.