Dodaj do ulubionych

Prywatny detektyw

21.11.18, 14:26
Witam
Czy korzystał z usług Detektyw Skrzypek?
Czy ktoś może mi polecić detektyw jw. i/lub inna osobę/agencję?
Czekam tylko na sprawdzone i rzetelne opinie.
Edytor zaawansowany
  • logopig 07.12.18, 05:49
    To chyba zalezy co chcesz zrobic, jak jakaś obserwcja to co innego, a jak wyciaganie danych to co innego. Jesli chodzi o to drugie jest jakis koleś dawny policjant ,ktory ma bardzo dobre wtyki do tej pory, on sie nigdzie nie ogłasza, bo i tak ma zlecenia. Nazwisko wylecialo mi z glowy bo z rok temu z kims rozmawialam kto korzystał z detektywów. Jakbys poszedł do ktoregoś ze sklepow typu militaria czy spyschop gdzie sa wszelkie zabawki do podsluchow itd to tam na bank powiedzą ci ktory to i możliwe ze jakis konakt.
  • rafaellok84 21.01.19, 09:13
    Ja Co polecam Licencjonowane Biuro Detektywistyczne S.C Detektywi z Wrocławia. Dyskretnie pomogą Ci rozwiązać problem który wymaga dyskretnego prywatnego detektywa. Więcej informacji na www.scdetektywi.pl
  • tomasz.wolny80 23.01.19, 17:08
    Ja polecam agencje detektywistyczną STORM z Wrocławia. Są profesjonalni i niedrodzy. Sam miałem z nimi osobiście do czynienia, bardzo rzetelni ludzie. Można sie z nimi skontoktować przes stronę www.detektyw-storm.pl
  • lornetka46 03.04.19, 12:09
    Nie korzystałam z usług tego Detektywa Skrzypka, natomiast bardzo polecam Prywatne Biuro Śledcze Detectio. Wynajęłam ich w sprawie odzyskiwania danych z dysku twardego i spisali się świetnie. Byłam aż zdziwiona, że poszło to tak sprawnie i szybko. Z tego co wiem ich działalność obejmuje o wiele, wiele więcej działań- może wtedy Tobie też pomogą. Na stronie na pewno znajdziesz więcej szczegółów, bo ja za dużo napisać nie mogę. Podeślę dlatego tylko link- www.detectio.pl/
  • ag.christie 26.04.19, 14:19
    A ja mam pytanie - czy można wynająć prywatnego detektywa do wykrycia podsłuchu w mieszkaniu? Myślałam o tym, żeby zrobić to samodzielnie i sprawdzałam urządzenie, które do tego służą np. tu www.alfatronik.com.pl/wykrywacze-podsluchow-c-15_48.html Ceny mnie trochę powaliły. Są oczywiście tańsze opcje, ale jednak chciałabym chyba żeby profesjonalista zrobił to za mnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.