Dodaj do ulubionych

Czy to koniec WPO Alba?

01.02.19, 13:41
Wreszcie po tylu latach ktoś się wziął za tą śmierdzącą sprawę związaną z utylizacją!!!!! Tyle czasu mieli plecy i im się udawało, a teraz jak tylko telewizja polska się zainteresowała to nagle z urzędu wszczęli postępowanie!!! Cały materiał w programie ALARM na TVP z dn. 31.01.2019 - zaczyna się od około 8 minuty
Edytor zaawansowany
  • Gość: romanno IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.02.19, 11:42
    Myślę że miasto powinno się już zwrócić do chemeko żeby przejęło ich rejon bo zaraz zaczną się tłumaczenia że jak wykreślą to szczury zjedzą całe miasto bo śmieci nie mogą zalegać. Alba to zwyczajna bandycka firma. Ta sama firma funkcjonuje w dąbrowie górniczej i poczytajcie tylko jakie tam są cyrki
  • Gość: bozie_wro IP: 217.67.202.* 06.02.19, 12:39
    nooo... dzieje się źle to wiemy od dawna, a jak będzie? I dlaczego przepraszam lokalne media mają na to "wywalone"?
  • Gość: matusi_Ak12 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.19, 13:02
    Cytując tvp wrocław: "Zawada poinformował, że w wyniku kontroli podjęto postępowanie administracyjne wobec przedsiębiorstwa WPO Alba, które gospodaruje odpadami na terenie miasta. Jest to spowodowane faktem, że firma dokonała przetworzenia odpadów w niewłaściwym miejscu – we własnej instalacji, a nie w regionalnej, do czego była zobligowana."
  • Gość: maciek IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.19, 14:05
    Jedna wielka mafia! Tutaj jest info o niejakim panu Ławiku, który działa na usługach Alby lawik.000webhostapp.com/
  • kiedysbylemteraznie 15.03.19, 10:21
    Superstacja też zainteresowała się tematem: www.superstacja.tv/wiadomosc/2019-03-14/smieciowa-afera-we-wroclawiu-niemiecka-spolka-alba-oszukala-na-miliony-wideo/ alba dalej bezkarnie robi swoje przekręty
  • kotsutryka 15.03.19, 11:56
    Niestety tak w Polsce załatwia się wszystkie sprawy - po znajomości, z przymrużeniem oka. Magistrat wystarczająco długo kierował się hasłem róbta co chceta. Skończyło się. Teraz wszyscy wiedzą, że ALBA nie gra fair!!!
  • samotnykrzak 15.03.19, 12:25
    TVP wróciło do tej sprawy i nagrali kolejny materiał. Nie wiedziałem, że sprawa jest aż tak poważna. Im dłużej oglądałem, tym więcej nabierałem podejrzeń.

Macie tutaj Państwo link do materiału vod.tvp.pl/video/alarm,13032019-2010,41406796
  • kama_wro 06.06.19, 11:03
    Był film jak wyrzucają śmieci na łąkę dwa tiry, trzeci stał w kolejce. Dziwię się że jeszcze mają umowę ale pewnie nie tak łatwo znaleść firmę która obsłuży cały wrocław.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka