Dodaj do ulubionych

ostrzezenie!!!!!! ratunku...gdzie szukać pomocy...

04.06.19, 10:29
Zwracam sie z gorącą prośbą o pomoc.!!!!!. Zatrudnilam firme Wykonawca usług remontowo-wykończeniowych
schmatloch construction buildings Sebastian Szmatloch
51-608 Wrocław al.L.Różyckiego 1c lok 202 która okazala sie wielkim oszustwem!!!!
Juz prawie miesiąc Pan remontuje kuchnię i nadal
- brak wykonania gładzi na powierzchni ścian(wygładzenie ścian)
-brak szlifowania powierzchni ścian(liczne nierówności).
-brak posprzątania po remoncie (zachlapane farbą kafelki podłogi, fugi, listwy przypodłogowe))
-żle, niechlujnie pomalowane powierzchnie ścian i sufitu(ślady farby na suficie w kolorze czerwonym, paski na ścianie pomalowane nierówno)

Obecnie ten Pan nie kończy(kilka razy próbowal poprawić) i nadal nie poprawia swojej pracy,nie odpowiada na telefony,brak kontaktu z nim....spisany jest protokół niezgodności prac i jest dokumentacja fotograficzna.Zaliczka pobrana w wysokości 2 tysięcy zł
BŁAGAM O POMOC,co robic,gdzie szukać ratunku.Jestem bez kuchni,brak wykonywania jakichkolwiek posilków dla malych dzieci...cale mieszkanie w balaganie. BŁAGAM O POMOC!!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • kama_wro 06.06.19, 11:13
    Wycenić zniszczenia, wysłać wezwanie do zapłaty, wysłać pismo z informacją o założeniu sprawy cywilnej o niewywiązanie się z warunków umowy. Masz naprawdę sporo możliwości jeśli znasz faceta, masz pokwitowanie zaliczki, umowę. Poszukaj na forach, poszukaj w artykułach. Generalnie wysyłaj pisma, pisma, pisma. A potem do sądu - będziesz miała dowód że wzywałaś go do wywiązania się z umowy.
  • sebas1987 07.06.19, 16:33
    Dzień dobry z tej strony SC. Buildings powyższe informacje przedstawione są nie prawdziwe.
    - gładzie zostały położone prawidło oraz równo ściana została zeszlifowana.
    - nie posprzątano ponieważ uniemożliwiono mi to przez zamawiającego
    - ściany są równe posiadam szereg zdjęć oraz filmy na którym gołym okiem widać położone gładzie. Co jestem w stanie każdemu udowodnić
    - Pani nie odbiera telefonu nie reaguje na kontakty obraża
    - Przedstawia sfałszowaną rzekomą ekspertyzę wykonaną przez jakąś tam komisje na piśmie nie widnieję żadne imię i nazwisko ani numeru uprawnień budowlanych rzekomej osoby przeprowadzającej oględziny.
    - Podczas pracy natrafiłem na liczne uszkodzenie zrobione umyślnie Pani zaprzeczała.
    Pani ewidentnie kłamie oszukuje oraz miga się od zapłaty. Próbuje wyłudzić usługę.
    I tak przy okazji moimi klientami są prawnicy i sędziowie i żaden nie zgłosił zastrzeżeń do mojej pracy więc. Powinna się Pani 2 razy zastanowić zanim coś Pani napisze w sieci jest Pani żałosna.
  • statam 08.06.19, 16:00
    Dzień dobry!!!!!
    To jest oszust,!!!!!!!!próbuje się wybielic,mam dowody,zdjęcia ,świadków jego niechlujnej pracy.Wziął 2 tysiące zaliczki ,nie okazal rachunków,nie skończył swojej pracy.Sprawa zostala skierowana na drogę sądową.Okazuje się, że nie jestem pierwszą osobą oszukaną przez tą osobę.Za każdym razem zakłada inną firmę,.Tak robi z kazdym klientem,bierze pieniądze,żada tylko gotówkę,nie toleruje przelewów bankowych,a potem znika i nie konczy pracy.OSTRZEGAM !!! Aby NIE przezywać takiej tragedii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.