Dodaj do ulubionych

Nerwica - jak leczyć

25.07.19, 12:11
Witam. Od około dwóch lat pojawiły się u mnie objawy które dopiero po długich miesiącach zaczęłam uważać na nerwicę. Miałam ciężki rozwód, śmierć bliskiego członka rodziny i utrate pracy - wraz z odwróceniem się ode mnie kolezanek. Objawy są różne chociaz przejawiają się grupowo - np. parę tygodni mam ciągłe biegunki, potem biegunku mijają a mi "mryga" oko (wiem, magnez - ale mam na poziomie). Potem znów mam bóle nad karkiem (byłam u masażysty, powiedział że mam wręcz grudki na karku od stresu które trzeba rozsmasowywać, niestety nie stać mnie na chodzenia regularne).
Zdecydowałam że chyba muszę iść do psychiatry lub psychologa - nie wiem w zasadzie jaka różnica, wiem tylko że psychiatra może wystawić leki a psycholog nie. Myślę że leki są konieczne bo mam objawy somatyczne które dotyczą różnych części ciała. Czy ktoś miał coś podobnego, jakieś doświadczenia, może mnie gdzieś pokierować?
Edytor zaawansowany
 • kallia1 26.07.19, 12:53
  Warto zacząć od lekarza psychiatry tak na początek, pokieruje Cię dalej, jeśli będzie potrzebna terapia. Zrób też badania z krwi TSH, fT3 fT4, anty-TPO, bo czasem takie problemy są z powodu chorób tarczycy. Polecam psychiatrów z Ginemedica: dr Krawiec i doktora Chmielewskiego.
 • al.1 17.08.19, 12:12
  System nerwowy dobrze leczy krzem. Nie należy się sugerowac tytułem video o aluminium. Jest o tym mowa w ok 22. i 30. minucie.
  Zakazany suplement, który usuwa aluminium z organizmu - Idalia Raganowicz i Marek Królikowski
  www.youtube.com/watch?v=5C6kA9ZQcH8
  W rugim filmie, prof. Stanisław Szczepaniak również potwierdza ogólnoustrojowe, dobroczynne dzialanie krzemu od ok. 11. minuty.
  www.youtube.com/watch?v=nDBXXBdo7_I

  Nie mam żadnego interesu w przedstawieniu ww. informacji.


Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka