Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego psychologa we Wrocławiu

16.11.19, 13:02
Cześć, jak w tytule poszukuję dobrego psychologa we Wrocławiu gdyż od kilku lat miewam problemy ze sobą, jeśli możecie kogoś polecić na podstawie własnego doświadczenia, to proszę pisać pod postem pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • natkazboru Re: Szukam dobrego psychologa we Wrocławiu 21.11.19, 11:59
      Dzień dobry, nie wiem jakiego rodzaju ma Pan "problemy ze sobą", ja wiele lat borykałam się z lekką (jak myślałam) depresją, potem nerwicą dopóki objawy somatyczne w zasadzie nie pozwalały mi wyjść z domu, to wciąż udawałam że problemu nie ma, chodziłam owszem na terapie psychologiczne i dzisiaj mogę powiedzieć, że to wszystko zależy. Jeśli ktoś chce się wygadać to psycholog ok, ale z własnego doświadceenia mogę powiedzieć, że włączenie nawet łagodnych leków (które zapisuje tylko lekarz psychiatra, psycholog nie ma takich uprawnień) zupelnie zmienia postęp w leczeniu. Osobiście - choć nie wiem, zczym się Pan boryka - radziłabym konsultację właśnie psychiatryczną, ponieważ lekarze psychiatrzy diagnozują dokładnie jednostkę chorobową i mogą włączyć leki, które normalizują poziom substancji w organizmie odpowiedzialnych za nastrój czy nerwicę. Ja chodziłam do Ginemedica na Krawicką do dr Kingi Krawiec, wiem też że bardzo dobra jest dr Lucyna Bolanowska, ale mi nie pasowały godziny w jakich przyjmuje. Natomioast p. dr Krawiec wyciągnęła mnie z nerwicy, nie chcę się tu rozpisywać, swoje perypetie opisałam już na innym forum abczdrowie :) Aha co ważne w ginemedice są też terapie psychologiczne prowadzone przez psychologów, wiec jeśli pani dr uzna że dodatkowo psychoterapia byłaby wskazana to na pewno zarekomenduje Panu dobrego psychologa stamtąd. Wtedy takie leczenie wg mnie ma sens. Powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka