REKLAMY- co zrobic, zeby nie wyskakiwaly????? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • juz mam dosc...
    pojawia sie takie okno i za nic go zamknac nie mozna
    zadnego krzyzyka w rogu
    trzeba czekac az sie cala pokaze lacznie z prostokacikiem "jesli masz to
    gdzies, ze wygrales nowe bmw, nacisnij"

ale tym razem to juz przesada:
    "Nie można wyświetlić strony.. bleble ble"
    no i prostokacika nie ma...

no to ctrl+alt+del.....
    • Gość: cojak IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.02, 00:21
      Można korzystać z Opery(takiej przeglądarki - zamiast IE), a tam można ustawić w opcjach, żeby nie pojawiały się takie okienka. Przeglądarka jest darmowa i można ją ściągnąćchyba z każdego portalu komputerowego, albo ze strony producenta www.opera.com/. Polecam.
    • Ale dlaczego od razu ctrl+alt+del? Hmmm...
      A jak nie ma krzyzyka to alt+F4 się zamyka okienka.
      Ale wyskakiwanie denerwuje nie tylko Ciebie, więc może Cię
      to choć troche pocieszy że nie jestes sama:) Pozdrawiam.
      • Gość: cyfer IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.02, 10:01
        znowu woda na moj mlyn :-)) opera, opera i jeszcze raz opera. :-) mala, funkcjonalna, szybka, etc. poza tym zawiera swojego klienta poczty, swojego klienta ICQ i wiele innych pluginow, o ktorych konkurencyjne przegladarki moga pomarzyc. z ta darmocha to nie do konca jest tak, jak w ktoryms z poprzednich postow, bo rejestracja kosztuje, ale...
        zadnych banerow, zadnych animowanych "wodtryskow", zadnych zbednych dzwiekow, zadnych pop-upow etc. otwiera sie to, co zostalo zdefiniowane w ustawieniach i tyle. szczegoly, porady i ewentualne pliki do pobrania: www.operapl.prv albo www.opera .com
        jesli nie opera, to moze mozilla? zreszta moim skromnym zdaniem kazda przegladarka jest lepsza od IE...
        • Gość: Kociątko IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.02, 11:44
          skoro ty taki madry to ja się zapytam:
          jak to jest z obsługą polskich znaków przez operę?
          i jak jest z kompatybilnościa do innych programów ( bo jak zmieniłam ie na
          netscape to sypało sie wszystko aż miło i wolałabym tego uniknąć)
          pozdrawiam :P
          • Gość: bonczek IP: *.dhl.com / 10.85.101.* 22.05.02, 11:57
            a u mnie gra i buczy explorer, netszkapa czyli sylaba i opera . tylko nie wiem jak włączyć opcję unikania reklam
            bonczek
          • Gość: cyfer IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.02, 12:57
            Gość portalu: Kociątko napisał(a):

> skoro ty taki madry to ja się zapytam:

przestan, bi sie zaczerwienie :-)))

> jak to jest z obsługą polskich znaków przez operę?
            > i jak jest z kompatybilnościa do innych programów ( bo jak zmieniłam ie na netscape to sypało sie wszystko aż miło i wolałabym tego uniknąć)

od wersji 5.11 nie ma najmniejszego problemu z kodowaniem polskich znakow. zreszta opera poprawnie rozpoznaje cyrlice i inne "robaczki". dodam tylko, ze teraz mam zainstalowana wersje 6.02 i praca z nia to czysta przyjemnosc. opera bez problemu zaimportuje "ulubione" z IE, ksiazke adresowa z outlooka, a poza tym zadne dodatkowe programy (z wyjatkiem polskiego pliku jezykowego) nie sa potrzebne. jesli jestes zdecydowana wykonac "przesiadke" - wejdz sobie na www.operapl.prv.pl i tam znajdziesz wszelkie informacje. jesli tego ci malo - sluze pomoca :-)) od razu jednak uprzedzam, ze w operze jest nieco inny uklad przyciskow nawigacyjnych. poza tym opera ma jedna (jak dla mnie) cudowna ceche: wiekszosc polecen wykonuje sie mysza bez tykania klawiatury. wymaga to przyzwyczajenia, ale po nabraniu wprawy praca z inna przegladarka zamienia sie w koszmar. a jesli masz myche z "koleczkiem" zakres polecen jeszcze wzrasta :-))

• Gość: tyrysek IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:05
              jak milo, ze jednak jest jakies rozwiazanie!
              a juz sie balam, ze mi napiszecie, zebym sie przyzwyczaila ;-))
              W wolnej chwili zajrze do opery ;-)
    • Gość: acho IP: *.wroc.gazeta.pl 22.05.02, 17:35
      Niekoniecznie musisz przesiadać się na inną przeglądarkę (chociaż Opera
      rzeczywiście jest mniam mniam, to jednak za rejestrację trza zapłacić).

Możesz sobie ściągnąć z netu jakiegoś Popup Killera albo jego mutację.

acho
      • Gość: cyfer IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 22.05.02, 19:28
        Gość portalu: acho napisał(a):

(...) to jednak za rejestrację trza zapłacić.

taaaaaak? :-)))) a ja znam lepszy sposob :-))) i to nie jest crackowanie. wcisnij sobie w operze F11. robi sie wtedy piekny tryb pelnoekranowy i nie widac adware'owych banerkow :-)))

> Możesz sobie ściągnąć z netu jakiegoś Popup Killera albo jego mutację.

co prawda to prawda, ale skutecznosc tych programow pozostawia sporo do zyczenia.
        • Gość: deINO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.06.02, 16:04
          Gość portalu: cyfer napisał(a):
          > > Możesz sobie ściągnąć z netu jakiegoś Popup Killera albo jego mutację.
          >
          > co prawda to prawda, ale skutecznosc tych programow pozostawia sporo do zyczeni
          > a.

jeszcze mozna sobie zainstalowac NetCaptora przegladarke oparta na IE, ale majaca
          wiele ciekawych opcji - np. otwieranie wielu okien w jednym programie ( np 20;)) -
          pozwala zwiekszyc wydajnosc kompa, bo ci sie nie lasuje procesor nad otwieraniem
          ciagle i ciagle od nowa IE, tylko nowe okna...

www.netcaptor.com/

sluze takze ew. pluginem do pelnej wersji ;P, a na stronie takze polska wersja
          jezykowa...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.