Dodaj do ulubionych

Przychodnia GAJ

IP: 217.98.127.* 06.07.06, 07:20
Od niedawna mieszkam blisko Przychodni GAJ. Podpowiedzcie proszę, czy warto
się tam leczyć i jakiego lekarza polecacie???? Szczególnie zainteresowana
jestem INTERNISTĄ, STOMATOLOGIEM, GINEKOLOGIEM i POŁOŻNĄ
Edytor zaawansowany
  • Gość: magda IP: 217.98.127.* 07.07.06, 14:51
    Nikt mi nic nie podpowie??? Czyżby nikt się tam nie leczył?
  • Gość: też magda :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.07.06, 23:40
    Ja nie polecam tej przychodni. Właśnie przespisałam się to PRACTIMEDU na
    Pabianicką. Główne przyczyny to brak specjalistów, do których i tak zawsze
    wysyłają do Practimedu. Ginekolog beznadziejny, szczególnie dr Jeleniewska,
    która np. nie bada piersi, bo tak sobie założyła. Na badanie piersi możesz
    sobie iść do punktu czynnego od 8-16 i nikogo nie obchodzi czy pracujesz czy
    nie.
    Jeśli chodzi o ginekologów z Pabianickiej to jest tam kilku, w dodatku
    związanych ze szpitalem na Dyrekcyjnej. Polecam dra Tomasza Zajdla.
    Pzdr
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 08:39
    Nie polecam jedna z najgorszych przychodni.
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 12:43
    Nie polecam tej przychodni!!!
    Lekarze interniści bardzo długo przyjmują pacjentów, co powoduje duże
    opóźnienia i pomimo tego, że są numerki i tak dużo czasu spędzasz w kolejce!!!
  • Gość: :) IP: *.20.54.194.generacja.pl 11.09.06, 01:26
    byl taki internista - M.zawadzki i on rzeczywiscie byl swietny ( niesttey
    przyjmowal tylko w pon i we wt. i ciezko bylo sie do niego zapisac). Od wakacji
    juz tam nie pracuje i od tamtej pory staram sie unikac naszych internistow z
    gaju. Nie boj sie - nalezycie wypelniaja swoje obowiazki, ale nie wzbudzili
    mojej sympat. Co do ginekologow - sa niezli i tyle :) do aergologa czeka sie
    minimum dwa miesiace ... Ciezko cos pochwalic :)( choc jest mily personel! )
  • Gość: nana IP: *.dynamic.vectranet.pl 06.03.14, 18:07

Okropna przychodnia nigdy się nie można dostać do lekarza, ciągłe kolejki a lekarze do niczego sama doświadczyłam tego!!!
  • Gość: jola IP: 78.10.91.* 25.08.15, 20:02
    Tylko ciekawe dlaczego pacjentów do tej przychodni zapisuje się coraz więcej i co roku przybywa zapisanych ok. 2 tys. pomimo, że naokoło jest pełno lekarzówek i innych placówek medycznych. Denerwuje kogoś, że pacjent siedzi u lekarza pół godziny? to dobrze świadczy o lekarzu raczej, że interesuje się pacjentem, a nie wpad i wypad.. następny proszę... bo chyba nie oto tu chodzi. Lekarz nie ma rentgena w oczach i nie powie ci widząc cię w drzwiach gabinetu co ci dolega, tylko musi przeprowadzić wywiad, zbadać, wypisać skierowania np do specjalisty czy na badania diagnostyczne itp. W ciągu 5 minut w gabinecie jeszcze nikt nikogo nie wyleczył, chyba że Kaszpirowski...
    Poza tym chyba wiadomo wszystkim, że jest to przychodnia prywatna od 2003 r., ale wszyscy ubezpieczeni mają świadczenia bezpłatne, no i chyba jedyna, gdzie lekarze przyjmują niejednokrotnie od 7.30 do godz. 20-tej, chociaż NFZ tego zabrania, powołując się na zapis w ustawie, że Lekarz POZ ma zapewnić opiekę codziennie od pon. do piątku od 7.30 do 18.oo. Pozdrawiam i życzę zdrowia
  • Gość: Gosia IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.01.17, 16:28
    Proszę iść do Pana a.kubnego zawsze pania przyjmie ;)
  • Gość: gość IP: *.internetia.net.pl 05.02.15, 04:51
    Witam i z całego serca odradzam młodym ludzią wizyty u Pani Elżbiety Rozmarynowskiej-Kordik. To wstrętne babsko nie lubi "młodzieży" . Możecie przyjść do niej z zapaleniem płuc itp. nic nie przepisze a jeszcze Wam powie ze to z Waszej winy.... Starszych ludzi trzyma po 20-30 minut. ;/
  • Gość: Małgorzata IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.02.15, 12:19
    Witam , jeśli chodzi o gienkologa nie polecam , źle mnie wyleczyla i zapisałam się do budopolu i tam jest dobry Pan doktor Położyński, wiec wyleczyl mnie z choroby. Jeśli chodzi o internistę , polecam Doktora Artura Kubnego i Doktora Janusza Gietkiewicza. Kobiet nie koniecznie, chyba że Panią Elżbiete Żurakowską...Stomatalog jest ok
  • anna26ch 25.02.15, 18:13
    Aby zarejestrować się do lekarza, należy stanąć pod przychodnią o godz 5 , to wtedy można się zapisać do dr Żurakowskiej. Nie ma szans na rejestrację telefoniczną. Nie polecam tej placówki.
    Panie rejestratorki pracują jak za komuny, nie wychodzą z propozycją rejestracji do innego lekarza. Kilkakrotnie czekałam "niezauważona "a Panie w najlepsze zajęte były rozmową, dopiero jak zwróciłam uwagę , to z łaską zajęły się mną. Może to się zmieni kiedy wejdzie Karta Elektroniczna Pacjenta , może Kierownictwo placówki postawi na zaangażowanie w pracę ....... a może to pobożne życzenia. Lekarze się spóźniają, nie szanują naszego czasu- bo i tak przyjdziemy. Pozdrawiam Wszystkich i abyśmy zdrowi byli. :))
  • km5448 17.02.16, 15:59
    Unikaj tej przychodni --tam wszystko jest inaczej zrobisz wyniki i znowu do lekarza ,bo ich nie dostaniesz pomimo tego ze to wyniki do endokrynologa u ktorego sie leczysz ,musisz byc i znowu wysiedziec swoje aby zabrac wynik.--to jest chore i dlatego ciagle sa kolejki a zapisac sie mozesz za 2 miesiace do pol roku.Panie w rejestracji opryskliwe mam wrazenie ze pracuja tam za kare.W rehabilitacji jak zmieniasz termin to ty musisz biegac z gabinetu do gabinetu a to przeciez tych pan praca a nie twoja to one tam pracuja--wygodnictwo.Duzo mozna by pisac ,,,,,,
  • Gość: Gosia IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.01.17, 16:25
    Dzień dobry :) ja mogę polecić tak najbardziej Pana Artura Kubnego . Bardzo dobrze leczy:) jest bardzo dokładny , wczytuje się w opisy innych specjalistów , nie zbywa , bardzo empatyczny :) chyba , że go nie ma z powodów urlopu czy cos wtedy idę do innego ale to wiadomo bo pomoc lekarska jakas musi być. Co do stomatologa to tak za bardzo nie zwracam uwagi , zazwyczaj obojetnie gdzie chodze , ale to sie zdarza raz na jakiś czas. Ginekologa polecam na Racławickiej do Pani doktor Blog w budopolu i to na NFZ , a prywatnie na Krzycką do Mediconcept do Doktor Balcerek :)
  • Gość: Gosia IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.01.17, 16:27
    wcześniej dałam dałam jako Małgorzata , ale zmienilam wpis , bo zmienilam kilka zdan :) dlatego dałam nowy :)
  • Gość: Piotr IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.04.19, 07:38
    Dnia 19 kwietnia 2019 poszedłem do Przychodni Gaj i chciałem się zarejestrować do lekarza ,byłem drugi w kolejce a pani która rejestruje oznajmiła mi,że jestem piąty do Pani doktor,grzecznie się zapytałem -dlaczego jestem piąty do lekarza? Usłyszałem odpowiedź złośliwą żebym się tym nie interesował, pani rejestratorki język jest niejednokrotnie bardzo uszczypliwy,nie kulturalnie odnosi się do pacjentów. PANIE REJESTRATORKI SĄ BARDZO OPRYSKLIWE!!!!. Proszę o to aby personel rejestracji pacjentów zmienił postępowanie do chorych ludzi. Pacjent przychodni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.