Dodaj do ulubionych

Ciucholandy,Lumpeksy Gdzie???

25.07.06, 15:18
Które lumpeksy we wrocławiu najbardziej lubicie??
Obserwuj wątek
    • Gość: Grzegorz Re: Ciucholandy,Lumpeksy Gdzie??? IP: *.akron.net.pl / *.akron.net.pl 25.07.06, 16:20
      Dość dobre są lumpexy ze skandynawską odzieżą używaną. We Wrocławiu mamy 2
      oddziały tej sieci - na ul. Ruskiej i na ul. Komuny Paryskiej. Można znaleźć w
      nich całkiem ciekawe rzeczy, tyle, że cena nie jest niska (w dzień dostawy
      towaru 45zł, potem z każdym dniem cena spada).

Dla dzieciaków fajne ciuszki znaleźć można w lumpexie ulokowanym na piętrze
      poperelowskiej kostki przy pl. Hirszfelda. można tam też kupić uniformy robocze:).

Zagłębie lumpexowe mieści się w dzielnicy Ołbin - bliżej Starego Miasta. Lumpex
      na lumpexie. Ulice: Pomorska (przy pl.Staszica) - 2 lumpexy; ul. Rydgiera; pl.
      św.Macieja - 2 lumpexy; ul. Probusa - 2 lumpexy; ul. Słowiańska - 4 lumpexy; ul.
      Jagiellończyka, itd. Jest ich tam naprawdę mnóstwo, wszystkie blisko siebie,
      ceny przystępne, tylko towar niezawsze ciekawy.

Warto czasem zajrzeć do lumpexu na pl. Bema, tuż przy wypożyczalni video, ale
      tylko wtedy gdy jest promocja. Mniej więcej co tydzień w jeden dzień jest
      wyprzedaż - 1zł za sztukę. W inne dni ceny są naprawdę wysokie za kiepski towar.

Niedawno otwarto nowy, duży lumpex na pl. Legionów, ale nie miałem jeszcze
      okazji go odwiedzić, więc nie mogę polecić, lub odradzić.

świetny lumpex, w którym można kupić wyłącznie torby i paski jest w podziemiech
      domu towarowego Domar na samym końcu ul. Ruskiej (przy pl. 1maja, czy tam JP2).
      Bardzo duży wybór, choć ceny wysokie. Obok tego stoiska jest drugi lumpex, tym
      razem już z odzieżą.

Ogólnie we Wrocławiu jest mnóstwo sklepów z odzieżą używaną, ale i tak trzeba
      się nieźle natrudzić, żeby coś dla siebie znaleźć.
      Jak mi się jeszcze jakieś adresy przypomną to dopiszę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka