Dodaj do ulubionych

Opiekunka we Wrocławiu-jakie koszty?

IP: *.* 04.06.02, 13:01
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Dostałam propozycję opieki nad maluchem, około 8-9 godzin dziennie. Sa dwie opcje-tylko opieka i opieka+drobne prace domowe ("lekkie" porządki, zakupy, czasem coś przeprasować podczas drzemki dziecka). Niestety, mama owego szkraba poprosiła mnie o podanie mojej ceny, nie sugerując, czego sie spodziewa. Mam dać odpowiedź do jutra i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co powiedzieć... Konrad idzie do przedszkola, ja nie moge znaleźć innej pracy-moze w ten sposób dorzucę coś do domowego budżetu. Co mam powiedzieć tej kobiecie? Nie znoszę rozmów o finansach...brrrr. Z góry dziękiKinga
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: magdasm IP: *.* 04.06.02, 13:23
    Z tego co się orientuję nianie dostają ok. 600-700 zł za 8/9 godz. dziennie. Ja swojej płacę 5zł/godz. ale czas pracy jest bardzo różny. Może to byc 8, 4, 2 godz. lub wcale. Ale to ona przychodzi po Dominika i przyprowadza go później do domu. posiłki dostaje gotowe, więc odpada gotowanie dla Małego. PozdrawiamMagda
  • Gość edziecko: Ewa_P IP: *.* 06.06.02, 09:38
    czesc, wiem ,że już minęło "jutro", ale może jeszcze się na coś przydam. Mam troche inną sytuację, bo zatrudniam panią do pomocy w domu i przy 4 dzieci(od 3mcy do 10 lat), ale najczęściej też jestem w domu; jeśli wychodzę, to zostawiam tylko malutką : śpiącą - to na dluzej, gdy czuwa - na króciutko. Pani (młoda, świeżo po studiach) robi w domu wszystko po trochu: sprząta, gotuje (trochę), podaje dzieciom obiad, prasuje, itp. Płacę jej 520 zł mies. za 20 godz. tygodniowo(to niecałe 7zł za godz) + obiad. Ale ja uważam, że to nie Ty, lecz "pracodawca" powinien określić zakres obowiązków i wynagrodzenie, a Ty możesz negocjować. Powodzenia, Ewa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka