Dodaj do ulubionych

Nowy i piękny pl.Grunwaldzki

IP: *.wroclaw.mm.pl 27.12.06, 17:17
Wzywam wszystkich wrocławiaków.Podziękujmy naszym pracowitym i skromnym
wladzom Wroclawia za pl.Grunwaldzki.Dzięki bezinteresownemu wysiłkowi i pracy
ponad ludzkie siły mamy skrzyzowanie!Ktoś powie e...tam.To ja mu odpowiadam
takiego skrzyżowania nie znajdzie nigdzie bo żadne miasto na świecie nie ma
takich wladz jak my.Tylko mu umiemy mądrze wybrać wlaściwych ludzi którzy
codzienną znojną pracą za marne pieniądze dziękują nam czynami.Ja chylę przed
nimi głowę.Dziękuję!!!!
Obserwuj wątek
      • rw.wro Re: Nowy i piękny pl.Grunwaldzki 29.12.06, 15:38
        Gość portalu: md napisał(a):

> Czym żeś się tak "podjarał"?

nie doczytałeś tej kpiny między wierszami???

ja też dziękuję władzom za utrudnianie mi życia, ale jesteśmy w końcu duRni z
        wrocławia, prawda?!

--
        samyj krasivyj gorod w mirie - Moskva, raz, dva, tri, posmotri!!!
      • Gość: masney Banda frustratów... IP: *.wro.vectranet.pl 30.12.06, 10:50
        Oczywiście zrobili wam te opóźnienia specjalnie no nie? To wina wykonawców i
        pewnie zostaną ukarani. Ale wam na pewno przeszkadza, że coś budują i przez to
        macie utrudnione życie, biedactwa. Powiem krótko: jesteście żałośni. A na
        następna kadencję polecam wystartować w wyborach, może zaproponujecie ludziom
        coś oprócz narzekania.
        • Gość: Zenek Re: Banda frustratów... IP: *.wroclaw.mm.pl 30.12.06, 21:07
          Drogi Masney dlaczego nas obrażasz nazywając "bandą frustratów"Przecież
          wszystkie wypowiedzi (oprócz twojej)są grzeczne i natchnione optymizmem.My
          poprostu się radujemy sukcesami naszego miasta na
          odcinku "pl.Grunwaldzki"Każdemu wrocławianinowi sukcesy władzy miejskiej
          sprawiają radość a świadomość tego,że została pokonana jakaś trudnośći i cel
          jest osiągnięty,czynią nas szczęśliwymi więc drogi Masneyu ciesz się razem z
          nami.Życzę ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku!Zenek
          • Gość: masney Re: Banda frustratów... IP: *.wro.vectranet.pl 30.12.06, 23:21
            Gość portalu: Zenek napisał(a):
            > wszystkie wypowiedzi (oprócz twojej)są grzeczne i natchnione optymizmem.My
            > poprostu się radujemy sukcesami naszego miasta
            Tak, a szczególnie ta:
            Gość portalu: md napisał(a):
            > Czym żeś się tak "podjarał"?

>nie doczytałeś tej kpiny między wierszami???

>ja też dziękuję władzom za utrudnianie mi życia, ale jesteśmy w końcu duRni z
            wrocławia, prawda?!

Ja tam się duRny nie czuję, nie wiem jak wy, nie wnikam. Też uważam, że pewne
            rzeczy są nie w porządku, ale moim zdaniem, że to wina wykonawcy, a nie rady
            miejskiej, zapłaci(wykonawca) za to karę.
            I dalej namawiam do startu w wyborach, człowiek, który tak wie, co boli nas
            wrocławian i wie jak temu zaradzić, nie może się zmarnować.
            • Gość: Zenek Re: Banda frustratów... IP: *.wroclaw.mm.pl 31.12.06, 09:08
              Drogi Masneyu piszesz "ja tam się duRny nie czuję" i brawo jesteś na dobrej
              drodze.Masz dobrą samoocenę ale w następnym zdaniu stwierdzasz "pewne rzeczy są
              nie w porządku" i tu się mylisz.Wszystko we Wroclawiu jest w porządku,ponieważ
              posiadamy kompetentne władze które w znoju i trudzie dostarczają nam radości z
              sukcesów.Jak np. można nie zauważyć owacji na stojąco w Paryżu z powodu naszych
              usilnych starań o Expo.Pozdrawiam! Zenek
    • Gość: cwok Re: Nowy i piękny pl.Grunwaldzki IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.12.06, 10:41
      w nastepnych wyborach glosuj na kogos z PiSu albo innych populistow wtedy bedzie super. Zamiast rozkopywac drogi i budowac i remontowac wszystkie pieniadze przeznacza na dofinansowanie bezrobotnych i pomoc biednym. Nie beda inwestowac w infrastrukture ani innych darmozjadow z zagranicy chcacych budowac we Wroclawiu bo wiadomo jaki maja cel, ponizanie obywateli naszego miasta i okolic najnizsza krajowa i nieciekawa praca. Zamiast tego wszystkie pieniadze rozdadza niedoszlym ich i innych krwiopijcow pracownikom. Za miast centrow handlowych znajda kolejne miejsca na bazary i targowiska. Wszyscy beda zyli szczesliwie i dostatnio w jeszcze wiekszej propagandzie sukcesu. Ludzie beda chwalili, ze oto znowu jest dostatnio jak za Gierka i nie ma biedy.
      Do czasu kiedy zorientuja sie, ze wszyscy inni sa lata swietlne przed nami...

a poza tym mozna sparafrazowac jedno powiedzenie: "opoznien nie maja tylko ci co nic nie robia"
      • Gość: masney Re: Nowy i piękny pl.Grunwaldzki IP: *.wro.vectranet.pl 31.12.06, 10:59
        Gość portalu: cwok napisał(a):
        > w nastepnych wyborach glosuj na kogos z PiSu albo innych populistow wtedy bedzi
        > e super. Zamiast rozkopywac drogi i budowac i remontowac wszystkie pieniadze pr
        > zeznacza na dofinansowanie bezrobotnych i pomoc biednym.
        Hehe, a najlepszy był Kubacki, zamiast hali koncertowej chciał zbudować sieć
        barów mlecznych, a z pozostałych pieniędzy je dotować.
        A szanownym kolegom przestaję odpowiadać, bo chyba się trochę zacięli...
        • Gość: Łoś_bimbacz Re: Nowy i piękny pl.Grunwaldzki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 14:31
          Zamiast rozkopywac drogi i budowac i remontowac wszystkie pienia
          > dze przeznacza na dofinansowanie bezrobotnych

lub dofinansowanie innych HUfców Pracy

>Hehe, a najlepszy był Kubacki, zamiast hali koncertowej chciał zbudować sieć
          > barów mlecznych, a z pozostałych pieniędzy je dotować.

uważam, że POdstawową potrzebą, którą wrocławianie głośno artykułują jest sala
          koncertowa, gdyz istniejąca jest wypełniona PO brzegi.
          Brak możliwości zakupu karnetu na koncerty wyraźnie obniża naszą jakość życia,
          a Wielki Sternik obiecał przecież wysoką jakość życia i wysokie zarobki,
          przezornie nie obiecywał niczego konkretnego, bo gdyby ktoś znalazł ulotkę z
          2002 i zaczął go odpytywać, to były zdziwinie:)...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka