Dodaj do ulubionych

Wylecieli ze szkoły, bo pili

• tia666 Wylecieli ze szkoły, bo pili 05.01.07, 00:56
      od tej pseudo poprawnosci rzygac sie chce
      picie alkoholu na wycieczce to normalna kolej rzeczy, jak juz chca karac to na
      pierwszy rzut ida opiekunowie za niedopelnienie obowiazkow i koniec tematu.
      ja rozumiem ze szkola traci respekt, ale nie winncie za to uczniow
    • Gość: Jo! Dobrze tak szczylom! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 01:05
      No i znowu gó..arzeria się dziwi, że za szczeniackie wyskoki trzeba ponosić
      odpowiedzialność. Bardzo dobrze, że ich wywalili ze szkoły. I bardzo dobrze, że
      przed samą maturą. Nikt ich nie zmuszał do picia, a jak są smarkami nie
      mogącymi się opanować przed półlitrem, to co wy sobie, dzieciuchy, myślicie, że
      oni zasługują na egzamin DOJRZAŁOŚCI?
    • wesoly_siewca_pesymizmu Re: Wylecieli ze szkoły, bo pili 05.01.07, 07:52
      Z jednej strony narkomania na wycieczce szkolnej, bo czym jak nie narkotykiem
      jest alkohol.
      Z drugiej strony, kto z nas nie raczył się % na szkolnych wycieczkach:) Tylko
      teraz rodzi się jakaś straszliwa nagonka na młodzież, zakazów więcej niż w
      pruskiej szkole pod zaborem. Gdzie podziało się miejsce na młodzieńcze wybryki?
    • Gość: Sexo Bajo Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: 89.174.34.* 05.01.07, 08:46
      Ja również jestem uczniem 3 klasy w "jedynce". Szkoda ziomów. Zostali potraktowani najsurowiej jak się tylko dało. W zasadzie, to sami są sobie winni. Przypuszczam, że sporo namieszali rodzice tych dziewczynek. Brakowało wymienienia wszystkich za i przeciw. "Proces" był zbyt jednostronny.
      I have spoken.
    • felek_flaszka Re: Wylecieli ze szkoły, bo pili 05.01.07, 09:05
      To że piję się na wycieczkach chyba nie powinno nikogo dziwić.
      Pod koniec lat 70. gdy kończyłem szkołę podstawową też piliśmy wina na
      wycieczce szkolnej, w liceum w latach 80. picie na wycieczce to była norma i
      nauczyciele też się za bardzo nie dziwili chyba że ktoś mocno przesadził.
      Wszyscy uczestnicy tych "libacji " są w tej chwili poważnymi obywatelami
      prezesami dyrektorami itp .
      No i o co ta cała awantura ?
      Dyrekcja chce się podlizać Giertychowi i tyle.
      --
      www.rockzone.cz/
      • Gość: Bo Re: Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 10:27
        Bardzo zabawny artykuł! Gratuluję! Sam skończyłem nie tak dawno "jedynkę", nic
        nie rozumiem dlaczego nagle ktoś robi sensacje z picia na wycieczkach. Moja
        klasa piła cała (nie to, że parę osób) na wycieczkach i nauczyciele o tym
        wiedzieli. Nikt nie robił awantur. Ciekawi mnie jednak taka jedna rzecz, co
        zrobi pani dyrektor na studniówce? Wyrzuci wszystkich??? Pamiętam (tzn. jakieś
        urywki) moją studniówkę, zorganizowaną w szkole, nikt się nie krył z tym, że
        pije alkohol, bo po co. Nie było żadnego polewania pod stołem czy coś... Pani
        Podgórska nigdy zbyt dobrą dyrektorką nie była, a jej decyzje nigdy nie były
        zbyt przemyślane, ale cóż... Poza tym do cholery, nauczyciele też pili na
        wycieczkach ba, nawet na lekcjach zdarzały się przypadki (włącznie z interwencją
        policji do pijanego nauczyciela) i nikt niogo z tego powodu nie wyrzucił. To
        hipokryzja czy mi się wydaje?
    • oskar9991 Kończ waścina,wstydu oszczędź. 05.01.07, 09:10
      Jestem absolwentem tego liceum sprzed kilkudziesięciu lat.Szkoła kierował
      niezapomniany dyrektor-pedagog,Andrzej Frydryszczak.W lasie maturalnej
      popijalismy rózne trunki,na wielu imprezach i imprezkach.W normie.Postępowanie
      aktualnej dyrektor nie ma nic wspólnego z wychowaniem.Jest tylko rozwiązaniem
      zastepczym,zgodnie z linią Ministerstwa.Pozornym pozbyciem sie problemu.Wstydzę
      sie za aktualną dyrektor."Jedynko"-zeszłaś na psy.
      • Gość: aloalo Re: Kończ waścina,wstydu oszczędź. IP: *.e-wro.net.pl 06.01.07, 21:41

gdyby uczniowie nie zrobili gnoju to nie było by całej sprawy, jak już ktoś
        napisał: PIĆ TO TRZEBA UMIEĆ! nauczyciele są tolerancyjni pod warunkiem, że
        uczniowie nie przekraczają pewnych granic. Na wycieczce uczniowe pokazali
        skrajną głupotę i teraz muszą ponieśc tego konsekwencje. Może inni się
        zastanowią nim zrobią podobne bydło na wycieczce szkolnej.
    • Gość: kuriol Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.generacja.pl 05.01.07, 12:44
      witam!jestem szczesliwym absolwenten liecum nr V we Wroclawiu,a nie ukrywam ze
      wraz z moim znajomymi mialem podobna sytuacje, a nawet sprawa wygladala gorzej
      bo pilijmy w szkole w szatni. Nauczyciel w-fu nas przylapad i musial przekazac
      te informacje Pani Dyrektor. Ostattecznie jednak po podobnej radzie
      pedagogicznej i po spotkaniach z rodzicami skonczylo sie jedynie na naganach na
      1 semestr i grabieniu lisci na szkolym boisku. Bardzo jestesmy za to wdziecznie
      i uwazamy ze jest to jak na 1 raz odpowiednia kara,bo na pol roku przed matura
      wyrzucac kogos ze szkoly to dla mnie nieporozumienie.
    • ryglak hmmm.... 05.01.07, 12:55
      A gdzie byli wychowawcy ?????? JAk uczniowie pili ????CZy oni tez nie powinni
      poniesc jakis konsekwencji ? PRZECIEZ uczniowe byli pod ich opieka. TYM
      BARDZIEJ NIEPELNOLETNIE DZIEWCZYNKI :)
      • Gość: ziom lol IP: *.core.lanet.net.pl 05.01.07, 13:49
        ten co napisał ze za czasów liceum na wycieczkach nie wypił ani grama alk -->
        trzeba było wprost powiedziec ze na zadnej wycieczce po prostu nie byłes ;] i
        nie szkaluj mi tu imienia LO7, bo jeszcze nie słyszałem, zeby jakas wycieczka
        odbyla sie bez alk;]
      • Gość: iwonaak Re: hmmm.... IP: *.amsnet.pl 05.01.07, 15:44
        Gosciu! Zanim cokolwiek napiszesz to się zastanów. Cała rzecz działa się w nocy,
        bardzo późno w nocy.ok 2 dziewczyny zostały zawiezione do szpitala bo były
        prawie nieprzytomne. Chyba nauczyciele mogą przynajmniej od 1 do 6 się wyspać co?
        nauczyciele odpowiednio zareagowali. pogotowie było było od razu i ślęczeli tam
        w szpitalu do przyjazdu rodziców.
        bye
      • Gość: abc Re: hmmm.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 16:10
        Czy byłeś kiedyś na wycieczce szkolnej? Zakładam, że tak. A czy kiedykolwiek
        zdarzyło się, że całą dobę, całe 24 h, widziałeś nauczyciela, a on ciebie?
        Jeśli tak to gratuluję, gdyż nauczyciele twoi dokonali tego, co jest
        niemożliwe. No i zapewne wycieczka twoja należy do najbardziej udzanych w twoim
        szkolnym życiu.
    • Gość: Ewa Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 13:55
      Bardzo jest mi szkoda tych chłopaków...

Na wycieczce zawsze się wypije jakiegoś browarka bądź te mocniejsze trunki.
      Wiadomo, że większość osób nie będzie piła soku pomarańczowego jednak alkhool
      jest dla mądrych ludzi. Trzeba pić, ale z umiarem. Ja zawsze o tym wiedziałam,
      więc moi starsi znajomi pili ze mną normalnie mimo że byłam nieletnia. Dlaczego?
      Bo wiedziałam ile wypić ;] wg mnie to bardzo rozsądne ;P

Dobrze, że dziewczyny wywalili. I wcale nie dziwię się, że dwóch chłopaków ,
      którzy mieli na pieńku z dyrekcją wylecieli...bo mieli już wyrobioną opinię.
      Szkoda jest mi natomiast tylko dwóch chłopaków, którzy byli CZYŚCI. Co z tego że
      pili? Ale uczyli się, przechodzili z klasy do klasy i nie mieli pojęcia, że te
      siksy tak się zachowają. Nie bedę podawać nazwiska tym dwóm chłopakom.
      Podpisałam się pod petycją tylko ze względu na nich. pozdrawiam,
    • Gość: Bartosz Wolski Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.lei3.cable.ntl.com 05.01.07, 15:24
      9 lat temu jako uczen pierwszej klasy XXII LO we Wroclawiu mialem identyczna sytuacje. Bylem wsrod 4 "prowodyrow" ktorzy pili alkohol. Oczywiscie pili wszyscy, ale kazdy z grona pedagogicznego chcial uratowac dobre imiona dziewczyn. Byla rada pedagogiczna, tak jak w tym wypadku - z rodzicami, ale nauczyciele nie byli az tak surowi w stosunku do nas. Ja i jeden kolega dostalismy nagany z zachowania na polrocze a dwoch naszych kolegow przeniesiono do klas rownoleglych. No i oczywiscie mielismi zakaz wyjazdu na wycieczki. Owszem, straszono nas skresleniem z listy uczniow, ale podejrzewam, ze nikt by do tego reki nie przylozyl. Taka kara jest nieadekwatna do popelniononego czynu. NAUCZYCIELE! ZASTANOWCIE SIE!
      • Gość: błe Re: Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.07, 16:00
        A czemu to niby nieadekwatna? Moim zdaniem bardzo adekwatna. Jak ktoś sobie robi
        z mózgu gnój, to szkoda dla niego szkoły.

Ech, że też ciągle wyskakują jakieś delikaciki, co pozwalają najwyżej palcem
        pogrozić, bo wszystko więcej to nieadekwatne... A potem będą marsze milczenia,
        bo się nastoletni pijak wywali przez okno na pysk i dramatyczne pytania "a gdzie
        byli nauczyciele?"
    • Gość: studentka Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.07, 17:12
      niestety podpisali deklaracje ze nie beda pic wiedzieli czym ryzykuja moze
      gdyby nie bylo interwencji pogotowia o sprawa nie ujzalaby swiatla dziennego
      jezeli ktos zapija sie do nieprzytomnosci to raczej nie jest godnym
      reprezentantem szkoly (no chyba ze tak wyglada spoleczniosc ILO)a granie w
      szkolnej druzynie swiadczy tylko o sprawnosci fizycznej i wysokim poziomie
      testosteronu co z regoly charakteryzuje osoby sklonne do "niegrzecznych"
      wybrykow a co do Pana kuratora to chyba dawno nie goscil w szkole i nie wie
      jaka jest mlodziez jak bedzie mial tak liberalne poglady to niech sie nie
      zddziwi ze ta "zlota" mlodziez zrobi mu na ulicy krzywde zasady musza byc bo
      zapanuje haos i anarchia a mlody nieuksztaltowany czlowiek musi byc nimi objety
      by sie nie zgubic- sadze ze inni sie zastanowia zanim zrobia cos glupiego dobra
      decyzja droga rado pedagogiczna
    • Gość: Kokeeno Re: Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: 80.54.202.* 05.01.07, 17:56
      Podpisali umowę? Podpisali. Złamali ją? Złamali. To ponieśli konsekwencję.
      Jak przyjdę pijany do pracy, to z miejsca wylatuję (z przepisów KP), jak popełnię przestępstwo to też (bo podpisałem takie oświadczenie). Człowiek rozsądnie myślący* nie łamie danego słowa.

*Nie dotyczy polityków.
    • Gość: ktoś Buhaha IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.07, 17:58
      Gdy czytam niektóre Wasze opinie to mi się śmiać chce.. Myślę, że to normalne w
      Liceum, że sie wykorzystuje życie.. Jestem PEWNA, że wiekszość (nie mówie, że
      wszyscy) pili w Liceum.. Więc nie rozumiem postępowania niektórych dorosłych
      którzy wypisują jakieś bzdety.. A pamiętają, że w młodości robili dokładnie to
      samo. Zastanówcie się.. A pozatym uważam, że chłopacy mieli pecha, ponieważ dla
      mnie to nienormalne brać tabletki pobudzające w czasie picia.. Znam tych
      chłopaków i życze im jak najlepiej:)))
      • droch Re: Buhaha 05.01.07, 18:01
        Hmmm...
        Nie pamiętam, żeby w moim przypadku jednocześnie zaszły 3 okoliczności:
        (1) podpisałbym oświadczenie, że nie będę pił alkoholu na wycieczce,
        (2) piłbym alkohol na wycieczce,
        (3) dałbym się złapać.
      • Gość: Kokeeno Re: Buhaha IP: 80.54.202.* 05.01.07, 18:11
        Ja pamiętam. Odprowadzałem jełopów (czytaj kolegów z klasy) tak pijanych, że próbowali wejść do budynku w którym mieszkaliśmy bez uprzedniego otwarcia drzwi. Wynik? 3:0 dla drzwi... A potem próbować ich zataszczyć do pokojów po drodze uciszając ich wrzaski przed pokojem wychowawczyni (która wolała przezornie się nie wychylać)... To było ponad dekadę temu, ale dokładnie pamiętam takie wycieczki licealne. Swoją drogą kilka razy zdarzyło mi się "wciąć", ale zawsze miałem ciepły kącik do przenocowania i nigdy nie była to wycieczka szkolna (rodzice powiedzieli, że jeśli mam się urżnąć, to najlepiej w domu żebym potem głupot nie narobił - i mieli rację)...
    • Gość: LOL Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 18:02
      jestem z innego miasta. moj przypadek polegal na tym, ze razem z dwiema
      kolezankami napilysmy sie w szkole po czym na lekcji zwymiotowalam. wydalo się
      i naszą karą był zakaz chodzenia na dyskoteki szkolne do konca roku (lol), 15
      godzin do odpracowania ( pomoc przy kwiatkach itd, czego it aknie
      odpracowalysmy) i nagana. wywalenie odrazu ze szkoly t ochyba lekka przesada.
      aa i gorozili nam,ze jezeli zdazy sie to nastepny raz to przeniosa nas do innej
      klasy. to jest odpowiednia kara, ale nie wywalanie tak odrazu :/
    • Gość: !!!!! Wylecieli ze szkoły, bo pili IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.07, 18:36
      Dziewczyny maja 16 lat i powinny miec zapewniona mozliwosc nauki bo do 18nastego roku zycia to obowiazek!! Pozatym chlopcy sa pol roku przed matura i tez powinni miec mozliwosc zdania jej w szkole w ktorej parcuja ostro przez 3 lata a nie w podrzednym lp...chociaz tyle...pozatym ciekawe jakie wnioski cala szostka wyciagnie bedac w innej szkole...zadne. nie tylko one byly niewstanie wszyscy byli chociaz podpici wiec tymbardziej nie rozumiem! wniosek dla mnie jest tylko jeden. ta szkola jest beznadziejna!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka