Dodaj do ulubionych

ginekolog poszukiwany!!!!!

IP: *.lanet.net.pl 19.04.07, 12:25
czy ktoś z Was zna fajnego, kompetentnego i przede wszystkim ludzkiego ginekologa we Wr? planuję ciążę...szukam raczej prywatnych gabinetów:)
Obserwuj wątek
    • Gość: erin Re: ginekolog poszukiwany!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 13:19
      polecam dr Korzeniewskiego - prowadzi moja ciążę.
      Dobry specjalista i bardzo sympatyczny czlowiek.
      Przyjmuje na Legnickiej (zaraz koło Beverlly Hills) w poniedziałki, środy,
      czwartki i piatki od 16 do wieczora.
      Na pierwszą wizytę nie ma możliwości zarejestrowania się - trzeba przyjść i
      odczekać swoje w kolejce (warto wziąść cos do czytania ze sobą:)).
      Pracuje na Klinikach na Chałubińkiego.
    • mzgosia Re: ginekolog poszukiwany!!!!! 25.04.07, 19:15
      bardzo polecam pana Janusza Hapona, prywatny gabinet lekarski ma na
      ul:Skłodowskiej 15/22 Vp, przyjmuje we wtorki i czwartki od godz.16 do
      ostatniej klijentki, rejestrujesz się do niego na tel kom 601737247, dzień
      wczesniej lub rano tego samego dnia. Miła mobsługa, poprostu "swój chłop", ma
      usg i usg dopochwowe, pomógł mi i pomógł pojawić się na świecie mojemu
      bratankowi.
      • Gość: zdziwiona Dobry Hapon:) olewa pacjentkę i jedzie na urlop IP: *.as.kn.pl 28.04.07, 15:57
        Hapon ?! dobry! miałam raka, a on mnie umowił na operację za miesiąc tłumacząc,
        że muszę odczekać po badaniach. Oczywiście uwierzyłam w łgarstwo (jestem jak
        wielu ludzi laikiem medycznym), ale na drugi dzień zadzwoniłam do Niego aby o
        coś spytać, a w szpitalu mi powiedziano, że dr Hapon jest na urlopie i będzie za
        miesiąc. Cóż tam życie pacjenta jest warte, warte są operacje za które się
        bierze, a czy pacjent przeżyje to już wola boska operacja się udała pacjent zmarł.

Operacje zrobiono mi u kogo innego w ciągu trzech dni - jestem zdrowa.
    • Gość: gość Re: ginekolog poszukiwany!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 21:58
      Odradzam Hapona. Prowadził ciążę mojej koleżanki i przepisał jej leki, po
      których kręciło jej się w głowie, Zgłaszała mu złe samopoczucie, ale on
      bagatelizował sprawę. Na szczęście skonsultowała się z innym lekarzem, który
      natychmiast kazał odstawić tabletki. Spadało po nich ciśnienie i dzidziuś mógł
      być niedotleniony. Znam dobrze sprawę, bo mieszkałyśmy razem.
      Poza tym słyszałam / podkreślam, że słyszałam/ iż wziął zaliczkę za obecność
      przy porodzie i wyjechał sobie na urlop.
    • ela.zet Re: ginekolog poszukiwany!!!!! 14.06.07, 00:30
      POLECAM Dr.Z.Saczko !!!prowadził moje dwie ciąże w tym podczas porodu drugiego
      28.03.2007
      gdyby nie On naszej drugiej córeczki nie udałoby się uratować!!!reanimowana -
      zerowa punktacja Apgar -ŻYJE -rozwija się prawidłowo.ja tez ucierpiałam pękła
      mi macica i pęcherz ale to już przeszłość.Wiele moich koleżanek również leczy
      się u Doktora,wiele z nich już pomyślnie urodziło swoje dzieci.Każdą
      pacjentkę traktuje z wielkim szacunkiem i bardzo indywidualnie.Można do Niego
      dzwonić i pytać- zawsze cierpliwie wszystko tłumaczy a to takie ważne podczas
      ciąży.Przyjmuje w Medicoverze oraz prywatnie w poniedziałki w Przychodni przy
      ul.Krynickiej-NAPRAWDĘ WSPANIAŁY LEKARZ Z POWOŁANIEM. Zawsze będziemy
      dozgonnie wdzięczni Doktorowi za WSZYSTKO oraz Dr.D.WACHNIK-Ordynator
      Neonatologii-która również ratowała naszą Alicję i CAŁEMU PERSONELOWI
      Szpitala im.Falkiewicza we Wrocławiu.DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKO-
      Ela z rodziną
    • Gość: zuza Re: ginekolog poszukiwany!!!!! IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 15.06.07, 09:02
      Jeśli jeszcze nie wybrałaś to polecam dr Kazimierczak pracuje w szpitalu
      klinicznym na chaułbińskiego, bardzo sympatyczna kobieta, porozmawia, poradzi.
      Byłam uprzedzona do kobiet ginekologów ale ona jest naprawdę świetna. Przyjmuje
      tez na Olszewskiego. jeśli jednak nie chcesz chodzic do kobiety w porządku są
      dr Fuchs i dr Szweczuk z nimi miałam doczynienia, o innych natomiast niewiele
      wiem. Powodzenia i duzo zdrówka!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka