Dodaj do ulubionych

SLASK PRZESTANIE ISTNIEC?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.06.03, 13:27
Ludzie czytam i nie wierze wlasnym oczom. Wszystko wskazuje ze pilkarski
Slask Wroclaw w nowym sezonie nie wystartuje nawet w IV lidze, gdyz nie ma na
to pieniedzy!! Az nie chce mi sie wierzyc. Co o tym wszystkim sadzicie?
Obserwuj wątek
        • Gość: kibicWKS Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: 213.199.238.* 18.06.03, 16:35
          Gość portalu: Kibic napisał(a):

> I to cieszy. Pseudokibole nie będą w majestacie prawa bić i mordować. A tak
          > wogóle to komu jest potrzebna piłka w wykonaniu pseudopiłkarzy? Szkoda
          szmalu.
          > Mogą grać tak jak w San Marino na zasadzie amatorskiej. Poziomem się nie
          różnią
          > .

Gdybyś był Kibicem tak jak się podpisałeś to byś nigdy tak nie napisał.
          • Gość: Kibic Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.06.03, 16:54
            Ja nie chcę likwidacji stadionów. I tak ich mamy za mało. Ale nie chcę też
            ekstraklasy gdzie poziom zbliżony jest do zachodniej n-ligi ligi albo n-klasy,
            a piłkarze robią za gwiazdy. Widziałeś mecz ze Szwecją? Żenujące widowisko,
            brak ambicji,żadnego zaangażowania. Kończę. Z piłką jest źle, a będzie jeszcze
            gorzej.
            • Gość: kibicWKS Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: 213.199.238.* 18.06.03, 17:08
              To nie ma co się cieszyć z likwidacji klubu, bo to nic nie pomoże, tylko trzeba
              brać się do roboty i kopać piłkę od małego.
              Trzeba organizować osiedlowe turnieje dla dzieci i wyłapywać talenty. Później
              je szkolić pod okiem fachowców. Wtedy dzieci nie będą miały czasu na bieganie
              po ulicach z nożami. No ale na to wszystko potrzeba pieniędzy aby zatrudnić
              fachowców, psychologów aby odpowiednio pokierować rozwojem młodego człowieka.
              Likwidacja klubu nie rozwiąże problemu i nie ma co się cieszyć z nieszczęścia.

Chuligani byli i będą i nie zależy to od tego czy klub istnieje czy też nie.
              Do zobaczenia na meczu! I dziecko do szkółki piłkarskiej proszę posłać, bo
              reprezentacja wzywa ;)
              • Gość: Kibic Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.06.03, 17:16
                Masz całkowitą rację. Dodam, że ja wypowiadałem się tylko o spadku drużyny, a
                nie na temat likwidacji klubu. Nie wiem czy pamiętasz jak ambitni działacze
                chcieli wprowadzić IKS Ślęzę do I ligi. Dziś z klubu została tylko nazwa. Szmal
                wydano na zakupy pseudo gwiazd z Bublewiczem na czele. Teraz zadłużony klub
                oddał jakiemuś cwaniakowi za bezcen stadion. Koniec piłki na Biskupinie.
                • Gość: kibicWKS Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: 213.199.238.* 18.06.03, 18:01
                  Historia lubi się powtarzać? Mam nadzieję, że nie.
                  Są przypadki w Polskiej lidze takie jak Zagłębie Sosnowiec, które przetrwało
                  dzięki temu, że miało kibiców, którzy jeździli za nim po wszystkich wioskach.
                  Później Zagłębie z klasy okręgowej awansowało do drugiej ligi. Na Cracovię w
                  III lidze też przychodzi w porywach do 10000 ludzi (chociaż mają mistrza
                  Wisłę). Te kluby zostały uratowane przez tradycję, historię i kibiców. Więc
                  może Śląsk też przetrwa? To chyba zależy tylko od nas i od tego czy naprawdę
                  tego chcemy.
                  • Gość: Rafis Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.06.03, 20:17
                    Szczerze mówiąc nie chodziłem w tym roku na mecze Śląska.Zniechęcało mnie to
                    wszystko co działo się wokół drużyny.Wszystkiemy sa winni działacze a piłkarze
                    tylko dołozyli swoje-każdy kto jest bliżej klubu wie jakie numery odbywaja się
                    przed meczami i jacy zawodnicy to robią.Ogólnie można powiedzieć, że zawodnicy
                    spoza Dolnego Śląska olewali to czy klub spadnie czy nie.
                    Właściwie dzisiejsza aytuacja to pokłosie sezonu kiedy wydano 1mln DM na
                    pseudopiłkarza Włodarczyka(plus 200tys DM kontraktu).Śląsk miał wtedy4 co do
                    wielkości budżet w ekstraklasie(10 mln zł).
                    Co do dnia dzisiejszego to chcę powiedziec, że jeśli Śląsk bedzie uzdrowiony i
                    znajda sie ludzie którzy chca budować druzyne od podstaw(IV liga) to ja będe
                    chodził na tą IV ligę żeby pomóc klubowi.Jeśli kibole tez zmądrzeją to mozna
                    stworzyc taką atmosfere, że na 4 lige będzie przychodzic więcej ludzi niż na
                    1.Awnase będa wtedy tylko kwestia czasu.
                    pozdrawiam
                    • Gość: kibicWKS Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? IP: 213.199.238.* 19.06.03, 09:39
                      Ja żyję tylko nadzieją, że klub będzie uzdrowiony a to co się działo w ciągu
                      ostatnich lat to tylko krótki epizod w historii klubu.

A czy kibole zmądrzeją? Chyba nie. Często u nas daje się przykład Wielkiej
                      Brytani jaki tam porządek wprowadzono. Jaki jest porządek i jak się między sobą
                      leją na zachodzie można poczytać na stronach internetowych a nawet zobaczyć na
                      zdjęciach.
                      Wszystko zależy od nas. Czy chcemy przyjść na mecz i czy w większości chcemy
                      pokonać chamstwo. Nie tylko na stadionie, ale na ulicy, w tramwaju a nawet w
                      kinie. Bo chamstwa i chuligaństwa wcale na stadionie nie jest więcej niż w
                      innych miejscach Wrocławia.
                      Pozdrawiam!
    • lombat Re: SLASK PRZESTANIE ISTNIEC? 20.06.03, 03:31
      Na klubie ciazy stygmat CSKA. moze i lepiej by przestal istniec?
      Jezeli Wroclawianie nie kochaja sportu to zaden z klubow nie utrzyma sie na powierzchni

Lombat, co kiedys kochal druzyne kopanej pilki.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka