Dodaj do ulubionych

SM "Budowlani".

IP: 62.233.249.* 06.08.03, 15:18
Jakie zdanie macie o tej spółdzielni mieszkaniowej?Dobre czy złe?Ja mieszkam
w tej spółdzielni i jest ona według mniejedna z najlepszych we Wrocławiu.Czy
ktoś jeszcze z forumowiczów w niej mieszka?Czekam na wasze zdania o tej
spółdzielni.
Pozdrawiam,artur985.
Edytor zaawansowany
 • anna.czujko 19.09.19, 14:21

  Jedna z najgorszych !!! Towarzystwo wzajemnej adoracji !!!
  Zarząd dwuosobowy (dyrektorzy) lekceważą członków spółdzielni, nie reagują na żadne zgłoszenia.
  Awarie i usterki to plaga. Na wymianę żarówki lub naprawę samozamykacza trzeba czekać tygodniami. Konserwatorzy to partacze jakich świat nie widział !!! Naprawy usuwane na taśmę, gumę do żucia, zapapranie tynkiem i farbą. Zero fachowości i znajomości sztuki budowlanej. Odbiór tzw. robót to fikcja !!! - tam nikt nie miał nigdy w reku poziomicy !!!
  Rada Nadzorcza to towarzystwo niczego nie kontrolujące i nie nadzorujące - przytakiwacze tego co narzuci dwuosobowy zarząd. Premie i nagrody przyznawane za... przychodzenie do pracy celem podpisania listy obecności !!! Dlaczego tak jest ? Przyzwolenie na taki stan rzeczy dają sami członkowie tej spółdzielni - 1440 członków a na Walne Zgromadzenie przychodzi raptem 50 osób tzn. członkowie Rady Nadzorczej i "zadowoleni" średniej wieku +70. Partactwo i niegospodarność to dewiza wielu spółdzielni mieszkaniowych (wszelkie przewały dozwolone) ale w tej przydałoby się "przetrzepanie" ale nie jakąś ustawiona lustracją lecz przez fachowców CBŚ lub ABW. Te dziwnie pozytywne opinie są pisane przez pracowników spółdzielni !!!
  Aby wpisać opinię trzeba się identyfikować - dlaczego ? Ludzie dawnej nomenklatury chcą wiedzieć kto wystawia im cenzurkę - zawsze można będzie się zemścić (odegrać)
 • mar_cin_ster 21.09.19, 12:48
  Wszystkie spóldzielnie to zło kolego. To relikt przeszłości, leśne dziadki, których g... obchodzi modernizacja budynków tylko kasa kasa kasa. Nie wiem czemu takie głupoty wypisujesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka